۱۰ چیزی که شما باید درباره قانون جذب بدانید

۱۰ چیزی که شما باید درباره قانون جذب بدانید
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۵ نظر ۴۹۵۹ بازدید

در زیر لیستی از ۱۰ نکته دانستنی های قانون جذب که باید بدانیم است بنابراین شما میتوانید از انها برای ارتقاء کیفیت زندگی خود استفاده کنید

 

دانستنی های قانون جذب یک عبارت گسترده برای عموم است و بسیاری پس از انتشار فیلم راز با آن اشنایی دارند و شناخته شده است.

این یک قانون فیزیکی است که برای همه کار میکند چه معتقد باشید چه نه و این در میان افراد موفقی که فراوانی بیشتری را جذب کرده اند ثابت شده است و حتی برای کسانی که در زندگی خود کمبود هایی دارند.

 

 

هنگامی که شما بدانید چگونه درخواست خود را اعلام کنید و روی اصول قانون ان کار کنید میتوانید از منافع ان در زندگی خود بهرمند شوید وتغییرات زندگی استنباط ان است.

بسیار از مردم هستند که شهادت میدهند قانون جذب زندگی انها را تغییر داده است فقط پس از اینکه انها روشهای موثر ان را کشف کردند.

در اینجا چند نمونه از دانستنی های قانون جذب وجود دارد که شما میتوانید از انها در راه درست سود ببرید را میبینید:

 

_ جذب بی پایان ثروت و منابع فراوانی

_ پیدا کردن عشق واقعی پس از سالها جستجو آن هم درمسیری اشتباه

_ احساس شادی ،لذت ،ارامش در بیشتر مواقع

_ کاهش اضطراب ،استرس، و فشار های روزانه زندگی

_ جذب تجربه های مثبت

 

چه تعریف ساده ای از این قانون است؟

هر چیزی که که ما در زندگیمان جذب میکنیم ما به آن توجه میکنیم چه خوب چه بد.

در زیر لیستی از ۱۰ نکته دانستنی های قانون جذب که باید بدانیم است بنابراین شما میتوانید از انها برای ارتقاء کیفیت زندگی خود استفاده کنید:

 

۱_ ارتعاشات:

آن چه که شما بدهید انچه که شما دریافت میکنید است. فقط دو نوع ارتعاش داریم :ارتعاش مثبت و ارتعاش منفی.شما احساساتتان را در این دونوع ایجاد میکنید .شما میتوانید احساس مثبت داشته باشید مانند شادی ، شور و هیجان، همه اینها تحت همان ارتعاش مثبت هستند .توصیف کلمه ارتعاش ساده است یعنی همان حالتی که ما داریم یا احساسی که ما داریم.ارتعاشات سیگنال های شما را به جهان هستی ارسال میکند وجهان هستی انها را دریافت میکند و مطابق با همان ارتعاشات به شما برمیگرداند به همین دلیل است که باید احساس شما خوب باشد و شما میتوانید این ارتعاشات مثبت برگشتی را که با حالت شخصی شما مطابقت دارد دریافت کنید.

 

۲- “آن چه که دارید ” نقش کلیدی را بازی نمیکند:

زمانی که شما تمرکز میکنید روی آن چه که دارید، چه چیزی میبینید؟ اگر شما چیزی را میخواهید  اما آن را در زندگی خود ندارید و روی آن تمرکز میکنید پس شما نداشته ها را به زندگیتان دعوت میکنید بنابراین شما نیاز دارید روی داشته هایتان تمرکز کنید  .

 

۳- تمرکز روی آنچه که میخواهید:

تمرکز روی آنچه که میخواهید خلاف تمرکز روی آن چه که میخواهید است .گذاشتن تاکید و تمرکز خود روی انچه که میخواهید در زندگی شما اشکار شود برای مثال اگر شما میخواهید یک رابطه عشاقانه را در زندگی خود واقعیت ببخشید و به عنوان یک قربانی نباشید بجای گفتن “من الان خیلی تنها هستم”باید به تصورات و تمرکز روی چیزی که میخواهید و یا اینکه در ان رابطه چگونه احساس گرم و دوستداشتنی را دارید عکس العمل نشان دهید .

 

۴- نداشتن شک:

هنگامی که شما یک هدف را تنظیم میکنید و انرژی خود را روی ان میگذارید از مقاومتی که در سر راه است آگاه باشید .این مقاومت شک بخود است که منبع آن ریشه در ناخوداگاه ما دارد وشک حامل ارتعاشات منفی است که از اشکار شدن ارزوهای شما جلوگیری میکند.اگاهی از شکی که در سر شما وجود دارد راه را برای شناختن اینکه چه چیزی شمار ا متوقف میکند اسان میکند.پس از اینکه شما ان نقطه هایی که موفقیت شما را محدود میکند شناختید شما میتوانید با کار و تغییر روی باورهای ناخوداگاه خود انها را حذف کنید.

 

۵- کمک اضافی:

نکته مهم برای اشکار سازی چیز هایی که میخواهیم است.کمک اضافی فاقد ارتعاشات منفی است و یک حالت است که مقاومت در ان وجود ندارد وقتی که شک و تردید هایتان را حذف کنید شما کاملا به خودتان اجازه میدهید به اهدافتان برسید چرا که شک ارتعاش منفی را ایجاد میکند و علاقه شما ارتعاشات مثبت را ایجاد میکند هنگامی که این دوتا در زمان یکسان اتفاق بیفتند انها یکدیگر را خنثی میکنند و این دلیل افرادی است که در براورده کردن رویاهایشان در قانون جذب شکست میخورند سرعتی که قانون جذب به ارزوهای شما پاسخ میدهد متناسب با رتبه کمک اضافی شما است درواقع هرچه علاقه وافر  به خواسته وجود داشته باشد قانون جذب سریعتر پاسخ میدهد.

 

۶- کلمات منفی:

کلمات وقتی که افکارمان را مقایسه میکنیم اهمیت ندارند(که منجر به ارتعاش و احساسات ما میشود) با این حال ما با کلمات فکر میکنیم و این مهم است که شما بدانید از چه کلمه ای استفاده نکنید و از کلماتی که شما انچه را که نمیخواهید جذب کنید استفاده نکنید مانند “هرگز” “نه ” انجام نده” و یا کلماتی دیگر که معانی منفی دارند. این یک مثال بد از انتخاب کلمات است ” من یک مرد ازدواج کرده را نمیخواهم” حدس بزنید این شخص چه کسی را به زندگی خود جذب میکند؟ در عوض او میتوانست بگویید “من از یک مرد احساسی و در دسترس دعوت میکنم به زندگیم وارد شود”

“یک نکته مهم: زمانی که شما بر روی هدفتان متمرکز میشوید از بکار بردن کلمه (خواستن) اجتناب کنید زیرا این پیامی را ارسال میکند که شما هنوز ان را ندارید و بجای ان از این جملات استفاده کنید”من در راه رسیدن به …..هستم” “من دعوت میکنم ……..””من جذب میکنم…..” من اجازه میدهم….”

 

۷- تقلا نکن:

بدست اوردن چیزی نیازی به تقلا کردن و کار سخت انجام دادن ندارد و اگر فکر میکنید که باید سخت تلاش کنید تا چیزی را بدست بیاورید شما درک نادرستی دارید.پدید اوردن در حال رشد است درست مانند طبیعت که در ان گل برای رشد خود تلاشی نمیکند زمانی که اب ازادانه جریان دارد اشکار شدن میتواند طبیعی و سریع رخ دهد بدون مبارزه و تلاش اضافی.

 

۸- تاکیدات مثبت گاهی اوقات میتواند مضر باشد:

قانون جاذبه به احساسات شما درباره چیز هایی که میگویید و احساس شما درباره چیز هایی که فکر میکنید پاسخ میدهد. بنابراین اگر شما در حال تلاش برای کاهش وزن هستید و جلوی اینه ایستاده اید و میگویید (من لاغر هستم)اما در همان زمان احساس مخالف دارید این یک ارتعاش بد را ایجاد میکند .زمانی که تاکیدات مثبت را تمرین میکنید پیشنهادی را انتخاب کنید که مقاومتی در برابر ان نمیکند .

 

۹- سپاسگذاری یک مغناطیس برای چیز هایی که میخواهید است:

سپاسگذاری یک احساس قدردانی برای چیزهایی که در حال حاظر دارید است. بزرگترین انجمن گفتگوی جهان میگوید” شما با کار چه چیزی بدست اوردید” سپاسگذار بودن از چیز هایی که در حال حاظر در واقعیت دارید انرژی (ان وجود دارد) را افزایش میدهید و شما ناخوداگاه یک پیام فراوانی را ارسال میکنید و با انجام این کار شما بیشتر و بیشتر از خدا بابت چیز هایی که شاکر ان هستید بدست می اورید و نیازی نیست که حتما به خاطر وجود سلامتی،خانواده،خانه،و غیره سپاسگذار باشید زیرا شما این چالش ها و سختی ها را تجربه کرده اید و ان چالش ها این شخصی که امروز هستید را بوجود اورده اند و سپاسگذار بودن بابت حتی چیز هایی که ندارید شما را با چالش های جدیتر اشنا میکند که شما را قویتر – بالغ تر- و شما را قادر میسازد با هر چیزی که در زندگی برخود میکنید از پس ان براید.

 

۱۰- چیزی باشید که میخواهید جذب کنید:

مهم نیست هدف شما چه چیزی است شما نیاز به زندگی کردن دارید قبل از اینکه بخواهید نتیجه ان را ثابت کنید .به این معنی است که شما نیازدارید به احساس کردن تجربه ویژگی های مشابه چیزی که میخواهید به زندگی خود دعوت کنید .ایا شما پول بیشتری را میخواهید؟ شما نیاز دارید همین الان احساس ثروتمند بودن بکنید .احساس ثروتمند بودن در اشکال مختلف مثل: من احساس میکنم ثروتمند هستم زیرا یک خانواده بزرگ دارم – این ارتباط مستقیمی با پول ندارد اما شما نیاز دارید صفات مشابه را داشته باشید. ایا شما یک رابطه پر هیجان میخواهید؟ اوردن هیجان همین الان به داخل زندگیتان! چیزهایی را پیدا کنید که شور شوق را ایجاد میکند .هدف این تمرین این است که ارزش اهدافتان را همین الان تجربه کنید و نه فقط خود هدف را.

 

امروز من با دانستنی های قانون جذب یاد گرفتم با تغییر ذهن ناخوداگاهم استاد قانون جذب باشم

 

 

برای دانلود البوم مدیتیشن قانون جذب اینجا کلیک کنید

 1. ۰
  Vinajjvinaleito

  سلام
  ی سوال
  الان مثلن ما بینهایت فکر داریم و تعداد انگشت شماری احساس درسته؟
  مثلن مشکلی نیست من احساس شور و هیجانی ک از یه چیز دیگه دارم رو نسبت بدم مثلن به ی فکر دیگه؟
  اخه من موقع فکر کردن به اهدافم حس خاصی ندارم و نمیتونم حس هیجان و شادی رو بوجود بیارم حتی با اینکه خیلی تصورم قویه و ایمان زیادی به داشتنش در اینده دارم
  راهنماییم کنین لطفن ک چطور میتونم این حس شادی و هیجان و بوجود بیارم
  و سوال بعدی اینک من اکثر اوقات در ارامش هستم ایا این یک ارتعاش مثبت تلقی میشه یا خیر

 2. ۰
  Sanaz

  سلام. ببخشید میخواستم درمورد قانون جذب اینو بدونم که ایا ممکنه یک نفر برای هدفش اونقدری که باید تلاش نکرده باشه،اما بعدش با سپاسگزاری و انرژی مثبت به هدفش برسه?

  • ۰
   پشتیبان

   سلام هدف بدون تلاش و اقدام هیچ زمان واقعیت به خود نیمگیرد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

فیلم انگیزشی مین Mine

فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

حقیقت تبلیغات سابلیمینال

در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

انگیزشی گربه ها و پیچتوپیا

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

یادگیری زبان چینی

توانایی خود را برای یادگیری زبان چینی با این آلبوم افزایش دهید. یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد ، اما این اغلب برای برخی دشوار است.

این البوم به منظور کمک به یادگیری زبان برای کسانی که در حال یادگیری زبان چینی هستند طراحی شده است.

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید