۱۰ چیزی که شما باید درباره قانون جذب بدانید

۱۰ چیزی که شما باید درباره قانون جذب بدانید
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۳ نظر ۴۹۳۱ بازدید

در زیر لیستی از ۱۰ نکته دانستنی های قانون جذب که باید بدانیم است بنابراین شما میتوانید از انها برای ارتقاء کیفیت زندگی خود استفاده کنید

 

دانستنی های قانون جذب یک عبارت گسترده برای عموم است و بسیاری پس از انتشار فیلم راز با آن اشنایی دارند و شناخته شده است.

این یک قانون فیزیکی است که برای همه کار میکند چه معتقد باشید چه نه و این در میان افراد موفقی که فراوانی بیشتری را جذب کرده اند ثابت شده است و حتی برای کسانی که در زندگی خود کمبود هایی دارند.

 

 

هنگامی که شما بدانید چگونه درخواست خود را اعلام کنید و روی اصول قانون ان کار کنید میتوانید از منافع ان در زندگی خود بهرمند شوید وتغییرات زندگی استنباط ان است.

بسیار از مردم هستند که شهادت میدهند قانون جذب زندگی انها را تغییر داده است فقط پس از اینکه انها روشهای موثر ان را کشف کردند.

در اینجا چند نمونه از دانستنی های قانون جذب وجود دارد که شما میتوانید از انها در راه درست سود ببرید را میبینید:

 

_ جذب بی پایان ثروت و منابع فراوانی

_ پیدا کردن عشق واقعی پس از سالها جستجو آن هم درمسیری اشتباه

_ احساس شادی ،لذت ،ارامش در بیشتر مواقع

_ کاهش اضطراب ،استرس، و فشار های روزانه زندگی

_ جذب تجربه های مثبت

 

چه تعریف ساده ای از این قانون است؟

هر چیزی که که ما در زندگیمان جذب میکنیم ما به آن توجه میکنیم چه خوب چه بد.

در زیر لیستی از ۱۰ نکته دانستنی های قانون جذب که باید بدانیم است بنابراین شما میتوانید از انها برای ارتقاء کیفیت زندگی خود استفاده کنید:

 

۱_ ارتعاشات:

آن چه که شما بدهید انچه که شما دریافت میکنید است. فقط دو نوع ارتعاش داریم :ارتعاش مثبت و ارتعاش منفی.شما احساساتتان را در این دونوع ایجاد میکنید .شما میتوانید احساس مثبت داشته باشید مانند شادی ، شور و هیجان، همه اینها تحت همان ارتعاش مثبت هستند .توصیف کلمه ارتعاش ساده است یعنی همان حالتی که ما داریم یا احساسی که ما داریم.ارتعاشات سیگنال های شما را به جهان هستی ارسال میکند وجهان هستی انها را دریافت میکند و مطابق با همان ارتعاشات به شما برمیگرداند به همین دلیل است که باید احساس شما خوب باشد و شما میتوانید این ارتعاشات مثبت برگشتی را که با حالت شخصی شما مطابقت دارد دریافت کنید.

 

۲- “آن چه که دارید ” نقش کلیدی را بازی نمیکند:

زمانی که شما تمرکز میکنید روی آن چه که دارید، چه چیزی میبینید؟ اگر شما چیزی را میخواهید  اما آن را در زندگی خود ندارید و روی آن تمرکز میکنید پس شما نداشته ها را به زندگیتان دعوت میکنید بنابراین شما نیاز دارید روی داشته هایتان تمرکز کنید  .

 

۳- تمرکز روی آنچه که میخواهید:

تمرکز روی آنچه که میخواهید خلاف تمرکز روی آن چه که میخواهید است .گذاشتن تاکید و تمرکز خود روی انچه که میخواهید در زندگی شما اشکار شود برای مثال اگر شما میخواهید یک رابطه عشاقانه را در زندگی خود واقعیت ببخشید و به عنوان یک قربانی نباشید بجای گفتن “من الان خیلی تنها هستم”باید به تصورات و تمرکز روی چیزی که میخواهید و یا اینکه در ان رابطه چگونه احساس گرم و دوستداشتنی را دارید عکس العمل نشان دهید .

 

۴- نداشتن شک:

هنگامی که شما یک هدف را تنظیم میکنید و انرژی خود را روی ان میگذارید از مقاومتی که در سر راه است آگاه باشید .این مقاومت شک بخود است که منبع آن ریشه در ناخوداگاه ما دارد وشک حامل ارتعاشات منفی است که از اشکار شدن ارزوهای شما جلوگیری میکند.اگاهی از شکی که در سر شما وجود دارد راه را برای شناختن اینکه چه چیزی شمار ا متوقف میکند اسان میکند.پس از اینکه شما ان نقطه هایی که موفقیت شما را محدود میکند شناختید شما میتوانید با کار و تغییر روی باورهای ناخوداگاه خود انها را حذف کنید.

 

۵- کمک اضافی:

نکته مهم برای اشکار سازی چیز هایی که میخواهیم است.کمک اضافی فاقد ارتعاشات منفی است و یک حالت است که مقاومت در ان وجود ندارد وقتی که شک و تردید هایتان را حذف کنید شما کاملا به خودتان اجازه میدهید به اهدافتان برسید چرا که شک ارتعاش منفی را ایجاد میکند و علاقه شما ارتعاشات مثبت را ایجاد میکند هنگامی که این دوتا در زمان یکسان اتفاق بیفتند انها یکدیگر را خنثی میکنند و این دلیل افرادی است که در براورده کردن رویاهایشان در قانون جذب شکست میخورند سرعتی که قانون جذب به ارزوهای شما پاسخ میدهد متناسب با رتبه کمک اضافی شما است درواقع هرچه علاقه وافر  به خواسته وجود داشته باشد قانون جذب سریعتر پاسخ میدهد.

 

۶- کلمات منفی:

کلمات وقتی که افکارمان را مقایسه میکنیم اهمیت ندارند(که منجر به ارتعاش و احساسات ما میشود) با این حال ما با کلمات فکر میکنیم و این مهم است که شما بدانید از چه کلمه ای استفاده نکنید و از کلماتی که شما انچه را که نمیخواهید جذب کنید استفاده نکنید مانند “هرگز” “نه ” انجام نده” و یا کلماتی دیگر که معانی منفی دارند. این یک مثال بد از انتخاب کلمات است ” من یک مرد ازدواج کرده را نمیخواهم” حدس بزنید این شخص چه کسی را به زندگی خود جذب میکند؟ در عوض او میتوانست بگویید “من از یک مرد احساسی و در دسترس دعوت میکنم به زندگیم وارد شود”

“یک نکته مهم: زمانی که شما بر روی هدفتان متمرکز میشوید از بکار بردن کلمه (خواستن) اجتناب کنید زیرا این پیامی را ارسال میکند که شما هنوز ان را ندارید و بجای ان از این جملات استفاده کنید”من در راه رسیدن به …..هستم” “من دعوت میکنم ……..””من جذب میکنم…..” من اجازه میدهم….”

 

۷- تقلا نکن:

بدست اوردن چیزی نیازی به تقلا کردن و کار سخت انجام دادن ندارد و اگر فکر میکنید که باید سخت تلاش کنید تا چیزی را بدست بیاورید شما درک نادرستی دارید.پدید اوردن در حال رشد است درست مانند طبیعت که در ان گل برای رشد خود تلاشی نمیکند زمانی که اب ازادانه جریان دارد اشکار شدن میتواند طبیعی و سریع رخ دهد بدون مبارزه و تلاش اضافی.

 

۸- تاکیدات مثبت گاهی اوقات میتواند مضر باشد:

قانون جاذبه به احساسات شما درباره چیز هایی که میگویید و احساس شما درباره چیز هایی که فکر میکنید پاسخ میدهد. بنابراین اگر شما در حال تلاش برای کاهش وزن هستید و جلوی اینه ایستاده اید و میگویید (من لاغر هستم)اما در همان زمان احساس مخالف دارید این یک ارتعاش بد را ایجاد میکند .زمانی که تاکیدات مثبت را تمرین میکنید پیشنهادی را انتخاب کنید که مقاومتی در برابر ان نمیکند .

 

۹- سپاسگذاری یک مغناطیس برای چیز هایی که میخواهید است:

سپاسگذاری یک احساس قدردانی برای چیزهایی که در حال حاظر دارید است. بزرگترین انجمن گفتگوی جهان میگوید” شما با کار چه چیزی بدست اوردید” سپاسگذار بودن از چیز هایی که در حال حاظر در واقعیت دارید انرژی (ان وجود دارد) را افزایش میدهید و شما ناخوداگاه یک پیام فراوانی را ارسال میکنید و با انجام این کار شما بیشتر و بیشتر از خدا بابت چیز هایی که شاکر ان هستید بدست می اورید و نیازی نیست که حتما به خاطر وجود سلامتی،خانواده،خانه،و غیره سپاسگذار باشید زیرا شما این چالش ها و سختی ها را تجربه کرده اید و ان چالش ها این شخصی که امروز هستید را بوجود اورده اند و سپاسگذار بودن بابت حتی چیز هایی که ندارید شما را با چالش های جدیتر اشنا میکند که شما را قویتر – بالغ تر- و شما را قادر میسازد با هر چیزی که در زندگی برخود میکنید از پس ان براید.

 

۱۰- چیزی باشید که میخواهید جذب کنید:

مهم نیست هدف شما چه چیزی است شما نیاز به زندگی کردن دارید قبل از اینکه بخواهید نتیجه ان را ثابت کنید .به این معنی است که شما نیازدارید به احساس کردن تجربه ویژگی های مشابه چیزی که میخواهید به زندگی خود دعوت کنید .ایا شما پول بیشتری را میخواهید؟ شما نیاز دارید همین الان احساس ثروتمند بودن بکنید .احساس ثروتمند بودن در اشکال مختلف مثل: من احساس میکنم ثروتمند هستم زیرا یک خانواده بزرگ دارم – این ارتباط مستقیمی با پول ندارد اما شما نیاز دارید صفات مشابه را داشته باشید. ایا شما یک رابطه پر هیجان میخواهید؟ اوردن هیجان همین الان به داخل زندگیتان! چیزهایی را پیدا کنید که شور شوق را ایجاد میکند .هدف این تمرین این است که ارزش اهدافتان را همین الان تجربه کنید و نه فقط خود هدف را.

 

امروز من با دانستنی های قانون جذب یاد گرفتم با تغییر ذهن ناخوداگاهم استاد قانون جذب باشم

 

 

برای دانلود البوم مدیتیشن قانون جذب اینجا کلیک کنید

 1. ۰
  Sanaz

  سلام. ببخشید میخواستم درمورد قانون جذب اینو بدونم که ایا ممکنه یک نفر برای هدفش اونقدری که باید تلاش نکرده باشه،اما بعدش با سپاسگزاری و انرژی مثبت به هدفش برسه?

  • ۰
   پشتیبان

   سلام هدف بدون تلاش و اقدام هیچ زمان واقعیت به خود نیمگیرد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید