مدیتیشن های پول

چکیده این مطلب : انتشار : ۳۰ , بهمن , ۱۳۹۴ ۲۹ نظر ۸۷۷۷ بازدید زمان مطالعه ۱۴ دقیقه

سری البوم های پول و ثروت و جذب فراوانی و حذف احساسات منفی درباره پول

 

icon-tick اتصال به انرژی پول

icon-tick رها کردن هر گونه مقاومت در مورد پول ،ثروت و موفقیت

icon-tick رها کردن کامل توانایی هایتان

icon-tick برنامه ناخوداگاه شما دارای یک طرز فکر برنده است

icon-tick تحت کنترل گرفتن قانون جاذبه برای جذب خواسته هایتان

البوم های پنهان فراوانی و ثروت برای حذف کردن باورهای مخرب پول ثروت و فراوانی است.

هر البوم پول و ثروت سدهای عدم ورود پول را حذف میکند و الگوهای قدرتمند مانند افراد ثروتمند را جایگزین میکند.

 

البوم های پول و ثروت حالت درونی شما با حس شایستگی عوض میکند و در شما شایستگی فراوانی را ایجاد میکند.

 

این البوم ها شامل ویژگی های منحصر به فردی است که به شما کمک میکند خودتان را با انرژی پول همگام سازی کنید اما قبل از اینکه توضیح بدهیم چگونه کار میکند اجازه بدهید چند سوال را بررسی کنیم:

 

چرا برخی از مردم هر روز برای یک ریالشان در حال تقلا کردن هستند؟ در حالی که دیگران به راحتی دریایی ازفراوانی را میسازند؟

 

چرا برخی از افراد در ساعت بسیاری از روز کار سخت انجام میدهند در حالی که در پایان ماه حتی یک ریال هم برای خودشان ندارند در حالی که دیگران منافع بسیاری را بدون استرس یا مقاومتی بدست می اورند؟

 

بسیاری از مردم ما نمیتوانند علت این تفاوت ها را توضیح دهند و اینگونه توضیح میدهند که شناس نداشته اند اما این اصلا درست نیست اگر انها بدانند که راز پول و ثروت فقط در سیم کشی مغزشان است انها این علت ها را به منابع خارجی ربط نمیدادند.

 

به همین دلیل برخی از مردم در بازی زندگی برنده میشوند و برخی در حال مبارزه با برنامه ریزهای مغزشان هستند. البوم های پول و ثروت برای مقابله با افکار منفی قدیمی طراحی شده اند.

 

 

مدل های ناخوداگاه و اشکار سازی پول

پول و ثروت
ذهنیت خود را در مورد پول تغییر دهید

به طور متوسط در این جهان افراد یا این باورهای محدود کننده متولد میشوند مانند “پول ریشه همه بدی ها است” پول نمیتواند خوشبختی بیاورد ” باد اورده را باد میبرد” افرادی که در فراوانی زندگی میکنند این باورها را ندارند این باورهای مخرب بخشی از ذهن یک ثروتمند نیست.

 

 

 

افراد ثروتمند ترس هایشان در مورد پول را حذف میکنند.

تنظمیات ناخوداگاه یک میلیون بار قویتر از یک فکر مثبت اگاهانه است . در معرض گذاشتن تکراری خودتان در برابر این البوم ها عمیقا رویکرد شما را نسبت به پول و ثروت تغییر میدهد.

 

الگوهای ناخوداگاه واقعیت فیزیکی شما را میسازد و علم این را ثابت کرده است. نظریه کوانتومی انشتین ،اصل عدم قطعیت هایزنبرگ ، دایره انعطاف پذیری مغز سری مطالعات زیست شناس مشهور جهان بروس میلر ثابت کرده است که ناخوداگاه ۹۷% نتایج را ایجاد میکند و این فقط بخش کوچکی از قدرت ناخوداگاه است.

 

حتی اگر شما ارزوی قلبی برای داشتن پول و ثروت داشته باشید در حالی که الگوهای داخلی شما تضاد با ارزوهایتان هستند مثل ( پول اسان بدست نمی اید – شما برای داشتن پول نیاز به کار سخت دارید) و شما حقیقتی را که تجریه میکنید بازتابی از این برنامه نویسی ها است. البوم های پول باورهای درونی شما را تغییر میدهد که شما پول و رفاه را به اسانی جذب کنید.

 

 

تا زمانی که شما باورهای محدود کننده را در سطح ناخوداگاه خود تغییر ندهید واقعیت به همان شکل خواهد ماند.

 

 

 

مقاومت آزاد مغز

حال تصور کنید که محیط اطراف شما چگونه میشود اگر شما باورهای تان را عوض کنید؟

 

زندگی شما چگونه میشود اگر همین امروز دیدگاه های فراوانی و ثروت را جذب کنید که پول را برای ورود به زندگی شما تشویق کند.

 

چگونه احساسی پیدا میکنید اگر مرتبا در معرض الگوهایی باشید که عاری از ترس و شک هستند؟

 

خبر خوب این است که شما نیازی نیست این نوع محیط را داشته باشید.

 

ایجاد باورهای منفی میتواند هر سطحی از زندگی شما را تغییر دهد مهم نیست شما از کجا امده اید مهم نیست تاریخچه موفقیت و شکست های شما چیست. مهم نیست چقدر باورهای عمیق محدود کننده ای دارید مهم این است که انها میتوانند نابود شوند در عوض شما میتوانید مجموعی از الگوهای قدرتمند جدید را که تغییری در واقعیت زندگی شما میسازد را جایگذاری کنید.

 

پیام های پنهان در پکیج های پول ساده ترین راه برای انجام این کار است.

 

 

 

البوم های پول زندگی شما را برای همیشه تغییر میدهد.

این البوم ها به دها هزار نفر از مردم در زمینه کمک مالی هدایت کرده است و این برای شما هم اتفاق خواهد افتاد . هر البوم فراوانی از این پکیج راه حل سدهای مالی شما که در حال تجربه کردن ان هستید است.

 

فراوانی و ثروت
راه حل مشکلات مالی در ناخوداگاه شما است

درست است شما روش های بسیاری را امتحان کرده اید مانند سمینار های مختلف،کتاب ها، ولی در اخر شما را به هیچ سمتی هدایت نکرده است. درست است شما میترسید که این روش ممکن است جواب ندهد این کاملا قابل درک است اما شما تنها نیستید افرادی که از این البوم ها استفاده کرده اند اثر بخشی این روش را ثابت میکند زیرا موفقیت متعلق به همه است.

 

البوم های پول و ثروت فقط کانال های جدید را برای دریافت پول نمی سازد انها همچنین شما را به اعتماد کردن به خودتان و توانایی هایتان مجهز میکنند. این البوم ها برای کشف استعداد های خودتان و تقویت انها برای رسیدن به ارزوهای بزرگتان به شما کمک میکنند.

 

تاکیدات پنهان مثبت ناخوداگاه شما را از نو برنامه نویسی میکند که شما شایسته یک زندگی خوب هستید و برای این به دنیا امده اید و فراوانی حق طبیعی شما است.

 

 

به کنترل گرفتن قانون جاذبه با استفاده از البوم های پول

علاوه بر این ، البوم ها شما را به سمت اشکار سازی پول هدایت میکند زیرا این هم تراز با قانون جاذبه است با توجه با قانون جاذبه مشخص کردن واقعیت های فیزیکی شما صرفا افکارتان نیست بلکه احساسات شما نیز مهم است زیرا احساسات انرژی را مرتعش میکنند.

 

پیام های پنهان قبل از اینکه واقعیت فیزیکی تان را دریافت کنید احساس خوبی درباره زندگیتان در شما ایجاد میکنند هنگامی که سیستم عاصفی شما وارد عمل میشود ارتعاشات انرژی شما زیادتر میشوند و این زمانی است که شما در حال دستیابی به موفقیت هستید.

 

 

 

در این مکان غیر از لذت بردن ،قدردانی ، دوست داشتن چه چیزی میتواند باشد؟

فراوانی و ثروت
احساسات کلید اصلی جذب خواسته ها و رسیدن به پول است

صبر کن این همه اش نیست!

بسیاری از البوم های پول شامل ضربه های دوگوشی و تن های ایزونتریک است که انها به میدان امواج مغزی تعلق دارند که در طول دهه های گذشته مورد بررسی قرار گرفته است که از یک تکنولوژِی کمتر شناخته شده به یک کشف بزرگ رسید که بهترین التیام دهنده ذهن است که مربیان روانشناسان ان را به بیماران خود توصیه کرده اند.

 

ضربه های دوگوشی و تن های ایزونتریک فرکانس های التیام بخش هستند که شما را در یک حالت عمیق فکری قرار میدهد که کمک میکند تا پیام های پنهان خیلی راحت جذب شوند. فرکانس ها همچنین باعث حذف سد ها ،تعادل حالت عاطفی،تعمیر DNA ،راحتر کردن تغییر،تسکین اضطراب افسردگی و استرس ،ازاد کردن اندروفین و خیلی بیشتر است.

 

این البوم ها شامل شش فایل کامل از پیام های پنهان است _ بیش از هفت ساعت جریان بدون توقف تاکیدات مثبت که عمیقا الگوهای شما را تغییر میدهد و نتایج را به حدی بالا میبرد که شما تصور ان را نمیکنید. البوم فراوانی دگرگونی عمیقی در شما ایجاد میکند و در نهایت شما را به سمت یک تغییر بزرگ مالی هدایت میکند.

 

 

 

البوم هایی که شامل تاکیدات پول هستند:

توسعه طرز فکر یک برنده – ۶۰ دقیقه دستورات پنهان و تن های ایزونتریک که مغز را از نو سیم کشی میکند و به شما احساس میلیونر بودن میدهد.

 

فراوانی بینهایت – ۶۰ دقیقه از چندین لایه پیشنهاد. البوم های پول بسیار قدرتمند است که مغز شما را از وجود فراوانی بمباران میکند و مغز انها را به عنوان واقعیت میپذیرد.

 

اشکارسازی پول – پر فروش ترین البوم. ۳۰  دقیقه از ضربه های دوگوشی

 

طرز فکر یک میلیونر – این البوم با ۳۰ دقیقه تاکیدات قدرتمند به همراه موسیقی ارام بخش همراه است. از انجا که این البوم امواج مغزی را شامل نمیشود شما میتوانید ان را در طول روز بارها و بارها گوش دهید.

 

جذب پول مغناطیس ثروت – ۳۰ دقیقه ضربه های دوگوشی. این مدیتیشن پول شما را با اروزهایتان هم تراز میکند و کمک میکند که فرصت های جدید ،مردم و فراوانی که شایسته شما است را جذب کنید .

 

تقویت مهارت های خود پیدا کردن شغل رویایی– برای کسانی که میخواهند موقعیت شغلی خود را ارتقا دهند و به دنبال شغل خودشان هستند ، شامل ۶۰ دقیقه پیام های پنهان است.

 

 

فراوانی و ثروت
سری البوم های پول برای رسیدن به موفقیت مالی

 

اگر شما برای از بین بردن ترس هایتان ان هم یک بار برای همیشه اماده هستید این شانس فوق العاده برای شما است.

اگر شما در حال تلاش برای نگه داشتن یک ریال یک ریال خود هستید و در اخر ماه هم چیزی برایتان نمی ماند جای درستی را انتخاب کرده اید.

 

اگر شما اماده اید که احساس ارزشمند بودن را بکنید و یک زندگی با کیفیت را داشته باشید شما شایستگی داشتن ان را دارید.

برای ورود به البوم بزرگ پیام های پنهان اینجا کلیک کنید

 

 

 1. ۰

  سلام.
  بنده بیکارم دنبال یه کار خوب با درآمد عالی میگردم
  شما میتونید راهنمایی کنید.ممنونم

  • ۰

   درود بر شما از فایل پیدا کردن شغل استفاده کنید

 2. ۰

  سلام
  وقت بخیر
  خواهشاً منو راهنمایی کنید جناب علیخانی
  محمود خرمی هستم محصولات خریداری کردم و مدیتیشن پول را دارم اسم تراک آن money ms نوشته شده و سی دقیقه ای هست آیا این تراک با صحبتهای من یکی هست یا من اشتباه میکنم

  • ۰

   درود بر شما جهت اطمطنان از محصولات خریداری شده مجدد فایل را از پروفایل خود دانلود کنید

 3. ۰

  انتخاب مشگل است من در زمینه ثروت و آرامش و خود تخریبی و قدردانی نیاز دارم ونمیدونم کدوم جامع تراست

  • ۰

   با پشتیبان در تلگرام ارتباط برقرار کنید

 4. ۰

  با سلام خدمت جناب علیخانی عزیز
  جناب عبلخانی بنده ادمی بسیار فعال هستم و به شدت دنبال پول خیلی کارها کردم بنده تو کار لوازم آریشی هستم مغازه زدم ولی کاسبیم نچرخید جمع کردم خیلی سعی میکنم ولی هرچی سعی میکنم باز اخرش دستم خالیه واقعیتش خواستم کمکم کنید و راهنماییم کنید کدوم پکیج شما برای بنده بهتر هست اون پکیج بکیرم ازتون

  • ۰

   سلام وقت بخیر
   از پکیج ویژه استفاده کنید

 5. ۰

  لینک خرید این محصول در دسترس نیست

  • ۰

   این محصول لینک ندارد و تنها اموزش میباشد

 6. ۰

  باسلام سوالی در مورد فایل آشکار سازی پول داشتم در قسمت توضیحات مربوطه نوشته شده فرمت mp3 ولی در قسمت دیگر نوشته شده چشمکهایی بصورت بصری بر روی صفحه نمایش ظاهر میشود که این در مورد فایل های mp4 صدق میکند

 7. ۱

  با سلام. چرا وقتی به البوم اشکار سازی پول گوش میدهم احساس سنگینی در سرم احساس میکنم

  • ۰

   سلام
   در اوایل به دلیل افکار منفی زیاد که از ذهن ناخوداگاه ناشی میشود ممکن است احساس ناراحتی و یا احساس کمی گیجی داشته باشید.توصیه میشود پس از یک بار گوش دادن یک استراحت کوتاه داشته باشید و بعد دوباره شروع کنید

 8. ۰

  ببخشید من یه سوال داشتم که خیلی ذهنمو مشغول کرده.
  اگه پیام مخفی پول گوش کنم و هر شب و صبح و همینطور ۲ دفعه در روز تصویرسازی کنم برای ۲۰۰ میلیون ، به روند تاثیرگزاری پیام های مخفی پول کمک میکنه یا روندشونو کند میکنه؟؟؟
  سوال دومم هم اینه که :
  اگه خیلی تمرکز کنم روی پیام های مخفی و طوری رفتار کنم که انگار همین الان ۲۰۰ میلیون دارم ، به تغییرات ناخودآگاهم شتاب میده یا کندش میکنه؟؟؟

 9. ۰

  با سلام و خسته نباشید .من یه آدم بیکار هستم و هرچی هم خرج میکنم از جیب بابامه میخواستم ازتون بپرسم کدوم آلبوم رو بهم پیشنهاد میکنین که بتونم یه کار پیدا کنم؟ همه ی آلبوم ها رو نگاه کردم ولی نمیدونم کدوم رو بخرم تا بتونم یه کار داشته باشم خواهش میکنم کمک کنید.

  • ۰

   سلام
   تاکیدات البوم ها را مطالغه کنید و با هر کدام ارتباط روانی بیشتری برقرار کردید همان را انتخاب کنید

 10. ۰

  سلام من مدیتیشن پول که رایگان اومده تو پور فایلم ولی دانلود نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • ۰

   سلام این صفحه توضیحاتی در مورد البوم های پول میباشد و هیچ البومی برای دانلود وجود ندارد

 11. ۰

  با سلام و خدا قوت
  آیا میتونیم هر شش ویدیویی رو که در این صفحه قرار دادید هرصبح و شب همه رو باهم تماشا کنیم؟؟
  ممنون از شما

  • ۰

   سلام بله میتوانید اما تمرکز روی یک حوزه اثر بخش تر خواهد بود

 12. ۰

  باسلام این محصول مدیتیشن جذب فراوانی وثروت که رایگان گذاشتید دانلود نشد لطفا راهنمایی کنید

  • ۰

   سلام
   منظور ار محصول رایگان چیست تمامی البوم ها قیمت گذاری شده اند به جز این صفحه که الان در ان هستید و صفحه دیگری فقط توضیحات کاملی در مورد ثروت است و محصول یا البومی نیست
   موفق باشید

 13. ۰

  با سلام .
  با توجه به اینکه در مدیتیشن هایی که موضوع مشترک دارند مثل مدیتیشن های مربوط به پول که همگی یک هدف دارند باز هم گوش دادن همزمان به چند آلبوم با موضوع مشترکِ پول نتیجه بخش نخواهد بود ؟

  • ۰

   سلام
   بله ضمن اینکه هر البوم با فرکانس ها و تاکیدات مربوط به خود ترکیب شده است سعی کنید در یک دوره از ماکسیمم ۳ البوم استفاده نمایید اما پیشنهاد ما به شما یک البوم در یک دور میباشد زیرا نتایج را بسیار پررنگ تر میکند موفق باشید

 14. ۰

  با سلام
  با توجه به تنوع محصولات در مورد جذب ثروت و مغناطیس پول و غیره، وجود بخشی در سایت به عنوان “مقایسه محصولات” شاید در رفع تردیدها و کمک به خرید محصول مورد نظر بسیار کارگشا باشد.

  • ۰

   با سلام
   ضمن تشکر بابت پیشنهادتان -اما منظور شما از مقایسه چیست ؟ کدام قسمت را میخواهید مقایسه کنید؟
   ضمن اینکه در قسمت جزئیات تمامی موارد البوم ها نوشته شده است
   با این حال بیشتر روی ان کار خواهیم کرد موفق باشید

 15. ۰

  جناب آقای علیخانی سلام، وقت شما بخیر. درخصوص محصولات صوتی موجود در سایت میخواستم بپرسم آیا این امکان وجود دارد که بخش کوتاهی (حدوداً ۳۰ یا ۴۰ ثانیه) از هر محصول را به عنوان نمونه، در پائین همان محصول قرار دهید تا اعضاء و کاربران سایت بتوانند مقدار کمی از آنها را شنیده و بعد اقدام به خرید نمایند. علت این درخواست هم وجود تنوع در محصولات ارزشمند جنابعالی و همچنین وجود تفاوتهای فراوان در سلایق و انتخابهای مشتریان است که به عقیده اینجانب باید به روشهایی اینچنین، هر دو سوی این نیازها را پوشش داد. با تشکر ؛ شاد و مهربان باشید . . .

  • ۰

   با سلام این مورد حتما بررسی خواهد شد و در صورت امکان بر روی سایت قرار خواهد گرفت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید