راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)

راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۹ , تیر , ۱۴۰۱ ۷ نظر ۴۶۶۵ بازدید

یافته های و شواهد رو به رشدی وجود دارد که نشان می دهد پیام های پنهان برای تغییر افکار، نگرش ها، احساسات و اقدامات ما میتوانند مورد استفاده  قرار گیرند. پیام های پنهان میتوانند بر، نگرش های سیاسی، تصمیمات، انتخاب ها و استراتژی های افراد نفود و روی انها تأثیر گذارد.

 

راهنمای پیام های پنهان چگونگی استفاده از سابلیمینال ها

راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)

فایل های پنهان ضبط شده حاوی پیام های مخفی یا سابلیمینال غیر قابل شنیدن هستند که برای تاثیر گذاشتن بر رفتار فرد تولید می شوند.

این پیام ها توسط ذهن خود آگاه قابل شنیدن نیستند، اما توسط ذهن ناخودآگاه شنیده شود بنابراین، وقتی شما می خواهید به یک آلبوم پنهان گوش دهید چیزی نخواهید شنید.

 

 

پیام های پنهان یا سابلیمینال چه هستند؟

پیام های پنهان پیام هایی هستند که برای گوش انسان قابل شنیدن نیست این فایل ها معمولا با استفاده از تاکیدات مثبت به منظور رفع مشکل خاص شنونده را هدف قرار می دهد. به عنوان مثال:

 

شاید شنونده درحال تلاش برای کاهش وزن خود به علت عادات بد غذایی ، یا اینکه به دنبال اعتماد به نفس بیشتر به دلیل آسیب های دوران کودکی مانند تحقیر شدن باشد ، پیام های پنهان حاوی تاکیدات مثبتی است که برای ورود به ذهن ناخودآگاه طراحی شده اند تا از ریشه یک عادت و نگرش جدید را جایگزین کند ذهن ناخودآگاه مانند یک پایگاه عظیم دادها جایی است که همه چیز در انجا وجود دارد و اطلاعات محیط و تجارب کل زندگی ما در این قسمت مغز ذخیره می شوند.

 

 

اعتقادات مثبت و منفی ( راهنمای پیام های پنهان )

اعتقادات مثبت و منفی ما در مورد خودمان در اینجا وجود دارند که چیزی شبیه به مرزهای ذهنی انسان می باشد. در این پایگاه داده ، اطلاعات زیبا و مثبتی وجود دارد، اما بسیاری از اطلاعات منفی هم نیز وجود دارد که ما را از پیشرفت در زندگی نگه می دارد و باعث عدم موفقیت در حوزه های مختلف میشود.

 

پیام های پنهان بدون دخالت ذهن خودآگاه از آن رد می شوند و به پایگاه داده ناخوداگاه می رسند، جایی که این تاکیدات مثبت جدید را در آن جایگذاری میکند. نتایج روزمره ما با تغییر افکار روزمره ما تغییر میکنند.

 

 

راهنمای پیام های پنهان
راهنمای پیام های پنهان فایل های سابلیمینال صوتی

 

چه پیام هایی می توانند به من کمک کنند؟

پیام های پنهان تقریبا می توانند برای بهبود هر منطقه ای از زندگی مورد استفاده قرار گیرند، همه این ها بستگی به فرد استفاده کننده دارد به عنوان مثال میتواند در حوزه های زیر از پیام های پنهان استفاده کند:

و بیشتر که در این لینک می توانید مشاهده کنید…

 

 

 

یک مزیت بزرگ این روش این است که هیچ کس دیگری نمیتواند تاکیدات مورد استفاده شما را بشنود و اینکه شما به چه چیزی گوش می دهید در حالی که می توانید با استفاده از هدفن یا هندزفری در حین انجام دیگر کارها و حتی خواب روی ذهن خود کار کنید علاوه بر این، شما می توانید با انجام دیگر کارها بدون توجه صدایی که می شنوید از تاکیدات را استفاده کنید زیرا مغز شما به طور غریزی اطلاعات را جذب می کند.

 

 

 

(راهنمای پیام های پنهان) پیام های پنهان یا سابلیمینال ها چطور کار میکنند؟

تاکیدات مثبت پیش از این توسط یک هیپنوتراپیست یا مدرس مدیتیشن به ذهن فرد وارد میشدند، اما در این روش بدون نیاز به هیچ گونه مربی ندارید زیرا خودتان می توانید ذهن خودتان را مدیریت کنید  زیرا تاکیدات در لایه های زیرین موسیقی  به ناخوداگاه شما نفوذ میکنند.

 

 

 

 

(راهنمای پیام های پنهان) آیا البوم های سابلیمینال برای افراد ناشنوا کار میکند؟

مطالعات نشان داده است که هنگام گوش دادن فایل های سابلیمینال افراد ناشنوا نیز تاثیرات فایل ها را احساسات میکنند که این اعتبار بیشتری به این نظریه می دهد که شما برای تاثیر گیری بهتر نیازی به شنیدن تاکیدات ندارید.

 

 

یک مطالعه انجام شده در کالج پزشکی ویرجینیا در سال ۱۹۹۱ تایید کرد که درست مانند افرادی که دارای قابلیت شنوایی سالم هستند، افراد ناشنوا هم می توانند از پیام های پنهان ناخواسته لذت ببرند و به این دلیل است که افراد ناشنوا نمیتوانند صدایی را بشنوند، ممکن است برای این دسته از افراد موثرتر عمل کند.

 

به این ترتیب، افراد ناشنوا یا شنوا نباید به فایل های پنهان را با صدای بیش از حد بلند گوش کنند به این دلیل است که مغز ممکن است فرکانس های با صدای بلند را دریافت نکند به این معنی که به همان شیوه ای که صدای جیغ و فریاد می تواند روی ذهن و گوش فرد تاثیر منفی داشته باشد گوش دادن فایل ها با صدای بلند نه تنها اثرات آن را از بین میبرد بلکه باعث آسیب به فرد نیز میشود.

 

راهنمای پیام های پنهان
تحقیقات نشان میدهد افراد ناشنوا نیز میتوانند از فایل ها استفاده کنند

 

چه شواهدی وجود دارد که پیام پنهان کار می کند؟

افراد شکاک و منفی نگر ممکن است فکر کنند که کل پیام های پنهان فریب است، اما شواهد علمی وجود دارد که پیام پنهان کار میکنند ، همچنین ممکن است علاقه مند باشید بدانید که پیام های پنهان در هر نوعش در استرالیا و بریتانیا ممنوع شده اند و عواقب سختگیرانه شدیدی برای کسانی که این قوانین را نقض کنند وجود دارد همچنین در ایالات متحده، کمیسیون ارتباطات فدرال شرکت های پخش مجوز برنامه های پنهان را لغو کرد در صورتی که استفاده از تکنیک های پیان های پنهان ثابت شده است. آنها می گویند:

 

گاهی اوقات شکایاتی مربوط به استفاده از تکنیک پیام های پنهان در برنامه های رادیو و تلویزیون دریافت می کنیم زیرا پیام های پنهان طوری طراحی شده اند که تنها در سطح ناخودآگاه درک شود بنابراین تعداد افراد کمی متوجه این نوع پیام ها میشوند، استفاده از پیام های پنهان برای عموم متضاد با تعهد دولت برای خدمت به منافع مردم است (گزارش کمیسیون ارتباطات فدرال، ۲۰۰۱)

در این صفحه مطالعات زیادی نشان داد که پیام های پنهان روی تفکر و عملکرد افراد تاثیر میگذارد

 

تحقیقات نشان میدهد که:

بر اساس داده های آماری و تحقیقات جمع آوری شده، به نظر می رسد فایل های سابلیمینال شنوایی روی تصورات و رویاهای افراد اثر می گذارد. نتایج این مطالعات نشان میدهد که ذهن ناخودآگاه قادر به درک یک پیام مخفی ظبط شده را دارد در حالی که خوداگاه نمی تواند این نرخ بالای سرعت اطلاعات ضبط شده را درک کند.

 

 

 

این تحقیقات نشان میدهد که:

یافته های و شواهد رو به رشدی وجود دارد که نشان می دهد سابلیمینال ها برای تغییر افکار، نگرش ها، احساسات و اقدامات ما میتوانند مورد استفاده  قرار گیرند. پیام های پنهان میتوانند بر، نگرش های سیاسی، تصمیمات، انتخاب ها و استراتژی های افراد نفود و روی انها تأثیر گذارد.

همچنین در صفحه اصلی سایت نظرات کاربران زیادی را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از این روش موفقیت خودشان را تضمین کرده اند.

درواقع، پیام های پنهان میتوانند نقش مهمی در تغییر باورها و رفتارهای خودمحور داشته باشند به همین دلیل روزانه افراد زیادی علاقه مند به استفاده از این روش قدرتمند میشوند پیام های پنهان در هر دو شکل صوتی و تصویری از لحاظ تاریخی  برای دستکاری ذهن عموم مورد استفاده قرار گرفته اند.

 

در اوایل این یک اقدام فریبنده بود که مردم را به خرید نوشیدنی های مورد نظر یا به سمت دیدگاه خاصی هدایت می کرد اما آنچه که اکنون می توانیم انجام دهیم، استفاده از این روش ذهنی به عنوان یک ابزار توسعه شخصی برای کمک به خودمان برای غلبه بر موانعی که در زندگی ما را از دستیابی به موفقیت بیشتر منع میکند است.

 

راهنمای پیام های پنهان


پیام هایی که نه آنها را می بینید و نه می شنوید اما ناخوداگاه شما را تحت تاثیر قرار می دهد!

 

سابلیمینال مسیج پیامی است که به صورت تصاویر ، کلمات یا صوت است که مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه وارد می شوند.

 

این نوع پیام ها حداقل از دهه ۱۹۵۰ در رسانه ها رواج داشته است.

در سال ۱۹۵۷ ، یک روانشناس اجتماعی در میشیگان به نام جیمز ویکاری اعلام کرد که یک تحقیق تحقیقاتی انجام داده است که نشان می دهد با ارائه سریع تصاویر به صورت چشمک زن در کل فیلم استفاده کرده ات که در واقع بر روی تصمیم خرید مشتریانی که این فیلم را مشاهده کرده اند تاثیر گذاشته است.

ویکاری با اصطلاح بازاریابی سابلیمینال شناخته شده است – ادعایی که باعث شد آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده گزارشی در مورد این آزمایش تهیه کنند و باعث شد تبلیغات سابلیمینال در هرگونه روش های بازاریابی در ایالات متحده تا سال ۱۹۵۸ ممنوع باشد.

 

با این حال ، از طریق یک سری افشاگری های انجام شده توسط دولت ایالات متحده تحت قانون آزادی اطلاعات ، مشخص شد که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نه تنها از آنها استفاده کرده ، بلکه چندین تکنیک سابلیمینال را برای آزمایش های کنترل ذهن توسعه داده است.

 

بعلاوه ، این یک واقعیت کاملاً مشخص است که در طول دهه های ۶۰ ، ۷۰ و ۸۰ ، دولت ایالات متحده چندین آزمایش صوتی را در تلاش برای استفاده نظامی از فناوری پیام های سابلیمینال را تحریم کرده است.

 

همه این اطلاعات هیجان انگیز و جالب است ، اما آنچه توجه را جلب می کند کتابی از دکتر جو دیسپنزا است که در مورد تکامل مغز صحبت می کرد. این امر باعث سفری عمیق و پر حادثه در جهت کاوش در مورد ذهن انسان سوق می دهد و در نهایت ما را به یک سری آزمایشات ذهن که در دهه ۸۰ توسط دولت ایالات متحده انجام شده بود هدایت می کند.

 

مشخص شده است که پیام های سابلیمینال توسط نهادهای مختلف دولتی برای اهداف مختلف (عمدتا مشکوک) استفاده شده است.

این فناوری به شما کمک می کند باورهای محدود کننده ناخودآگاه خود را تغییر دهید و مانی ام اس با فایل های صوتی تصویری سابلیمینال در این امر به شما کمک میکند.

ما به جزء باورهایی که در ناخوداگاه مان داریم قربانی چیز دیگری نیستیم – دکتر بروس لیپتون

 

انواع پیام های سابلیمینال:

 1. سابلیمینال

 2. بصری

 3. هدایت لیزر (جدید)

 

برای ساختن یک باور جدید در ضمیر ناخودآگاه به صورت آگانه جمله ای را باید به صورت تکراری بارها و بارها گوش کنید.این شکل از ارسال پیام بصورت آگاهانه بسیار موثر است اما نیاز به تکرار زیاد دارد زیرا باید از مقاومت خوداگاه عبور کند.

 

مثال: رسانه های خبری در کانال های خبری یک جمله را بارها و بارها گزارش می دهند. گوش دادن این کلمات در طی یک دوره زمانی باعث می شود فرد به جمله گفته شده باور پیدا کند.

 

پیام های سابلیمینال: این نوع خاص از پیام ها بسیار تخصصی هستند ، تولید آن پیچیده و حتی قابل استفاده به عنوان سلاح است. همانطور که از نامش پیداست ، پیام های سابلیمینال مخفی هستند و در زیر موسیقی به صورت پنهان اجرا می شوند و اگرچه برای شما قابل شنیدن نیستند ، اما توسط ذهن ناخودآگاه کاملاً درک و دریافت می شوند.

 

بصری: این نوع روش اثر بخش تر از روش صوتی است زیرا تاکیدات و عکس های مرتبط به تاکیدات را به صورت بصری در زمان بسیار سریعی در مقابل چشم بیننده فلش می زند که فرد به صورت آگاهانه قادر به دیدن و درک پیام نیست اما پیام مستقیم به ناخوداگاه نفوذ میکند.

 

هدایت لیزر (جدید): این یک پیشرفت نسبتاً جدید است. اخیراً مقاله ای که توسط M.I.T منتشر شد ، بیان داشت که دانشمندان در یک آزمایشگاه MIT با استفاده از پرتوهای لیزر ویژه طراحی شده ، صوت را از راه دور به فردی با فاصله بیش از ۱۸ (۶ متر) فوت منتقل کرده اند.

 

راهنمای پیام های پنهان

آیا شواهد علمی وجود دارد که این روش را اثبات کند؟

کاملا، در طول سال ها صدها مطالعه انجام شده است. برای اطلاعات بیشتر در این لینک میتوانید تحقیقات را مشاهده کنید.

در برخی آزمایش ها، عبارات تاکیدی پنهان شده توسط نویز برای افراد تحت آزمایش پخش شد.

 

افرادی که در معرض پیام های سابلیمینال قرار داشتند نسبت به افرادی که این پیام ها را دریافت نکرده بودند واکنشهای فیزیولوژیکی شدیدتری از خود نشان دادند.

 

دانشمندان با انجام تحقیقات به این نتیجه رسیدند که پیام های سابلیمینال می توانند به ناخوداگاه برسند و ایجاد تأثیرات فیزیولوژیکی هستند.

 

 

آیا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج ها برای شما کار نمیکنند؟

تحقیقات بیشتر


۷ را برای اینکه فایل های سابلیمینال سربعتر نتایج را برای شما ایجاد کنند!

سابلیمینال
راهنمای پیام های پنهان

 

پیام های سابلیمینال یک روش منحصر به فرد برای برنامه ریزی مجدد باورهای ذهن ناخودآگاه و از بین بردن عادت های محدود کننده است. گوش دادن به پیام های سابلیمینال به صورت روزانه ذهن را تغییر می دهد و عادت ها و ایده های موفقیت آفرین را به سمت شما سرازیر میکند. به طور علمی نشان داده شده است که سابلیمینال ها تفکر و نگرش ذهنی شما را دگرگون می کند، بنابراین اگر تمایل به تغییر باورهای خود را دارید پیام های سابلیمینال ابزاری استثنایی برای اقدام است.

 

حال مسئله این است که ، چرا باید اینقدر منتظر بمانیم تا پیامهای سابلیمینال نتایج خود را نشان دهند؟ به این دلیل که ذهن ناخودآگاه به سرعت تغییر نمی کند و برنامه ریزی مجدد آن زمان می برد. با این حال در این مثاله ۷ نکته که می تواند سرعت عملکرد پیام های سابلیمینال شما را دو برابر یا سه برابر کند اورده شده است ، با رعایت این نکات می توانید ضمیر ناخودآگاه خود را سریعتر و راحت تر با فایل های سابلیمینال دوباره برنامه ریزی کنید.

 

 

 

۱. فایل های سابلیمینال را در زمان خواب گوش کنید

قابل اطمینان ترین و ساده ترین زمان برای برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه خود با پیام های سابلیمینال ، قبل و هنگام خواب است. زمانی که به خواب می روید ذهن خودآگاه شما خاموش می شود و ضمیر ناخودآگاه شما مانند یک سیستم رایانه ای و ذهن و بدن شما را تسخیر می کند بنابراین از آنجا که ذهن خودآگاه شما خاموش است نمی تواند مانع یا سدی برای تاکیدات سابلیمینال ایجاد کند.

 

ضمیر ناخودآگاه تفاوت بین خوب و بد را نمی داند و هر عبارت تاکیدی که گوش کنید را ذخیره میکند بنابراین هرچه مدت طولانی تری بتوانید فایل های سابلیمینال را استفاده کنید این تاکیدات عمیق تر در ذهن ناخودآگاه شما نقش می بندد و پس از مدتی ناخودآگاه شروع به تغییر افکار شما می کند و باور میکند که پیام های دریافت شده واقعیت هستند. بنابراین اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید و تمام شب به فایل سابلیمینال کاهش وزن گوش می دهید ، ضمیر ناخودآگاه شما تحت تاثیر این اطلاعات جدید قرار می گیرد.

 

هنگامی که اطلاعات جدید در ضمیر ناخودآگاه شما نقش ببند ایجاد تغییرات جدید بسیار ساده تر است زیرا ضمیر ناخودآگاه شما تغییرات را باور می کند و می پذیرد این شبیه قطاری است که شما را به سمت موفقیت و تحولی که می خواهید سوق می دهد با این تفاوت که قطار با شتاب بیشتری حرکت میکند.

 

۲. فایل های شامل ضربات دو گوشی (Binerula beats) همراه با اموج مغزی تتا گوش کنید

وقتی فعالیت مغزی شما در حالت موج مغزی تتا باشد ذهن خودآگاه شما خاموش و ضمیر ناخودآگاه باز می شود. هنگامی که مغز شما به این حالت فرکانس می رسد ضمیر ناخودآگاه فعال شده و می تواند با پیام های سابلیمینال انتخابی شما را فعال کند، این حالت ذهنی قبل از خواب شبانه به طور طبیعی اتفاق می افتد.

 

با این وجود با گوش دادن به فایل های شامل ضربات دو گوش در حالت تتا می توانید سرعت کار را افزایش دهید. این از فرایندهای طبیعی مغز شما پشتیبانی می کند و باعث می شود اتفاقات سریعتر رخ دهد. در حالی که ذهن شما به حالت تتا می رسد پیام های ، مستقیماً در ضمیر ناخودآگاه شما نقش می بندند.

 

برای اینکه فایل های سابلیمینال سریعتر کار کنند ، فایل هایی را استفاده کنید که در کنار عبارت های تاکیدی ریکورد شده دارای ضربات دو گوشی باشد. ضربات دوگوشی مغز را دور می زند و با سرعت بیشتری وارد ضمیر ناخودآگاه می شود  در این صورت همچنین می توانید با گوش دادن به پیام های سابلیمینال با ضربات های دو گوشی به مدت ۴۵ دقیقه قبل از خواب احتمال موفقیت خود را افزایش دهید.

 

سابلیمینال مسیج
راهنمای پیام های پنهان – سابلیمینال – نحوه استفاده صحیح از سابلیمینال مسیج ها

 

۳. استفاده از هدفن

برای اینکه بیشترین استفاده را از  فایل سابلیمینال ببرید از هدفون یا هندزفری استفاده کنید. ضربات دوگوشی فقط زمانی که از هدفون استفاده می کنید کارایی دارند زیرا به هر گوش فرکانس متفاوتی ارسال می شود و این باعث کاهش فعالیت مغز و ورود آن به حالت تتا می شود زیرا هدف پیام های سابلیمینال این است که خواسته ها و اهداف خود را به ضمیر ناخودآگاه خود وارد کنید.

 

۴. از گوش دادن همزمان از چند فایل سابلیمینال خودداری کنید

برای اینکه حداکثر بهره از فایل های سابلیمینال کسب کنید ، از گوش دادن همزمان به چند فایل سابلیمینال خودداری کنید. اگر فایل هایی را انتخاب کنید که در چندین حوزه مختلف هستند منجر به سردرگمی شما می شود و ضمیر ناخودآگاه تغییرات محسوس مورد نظر شما را ایجاد نمی کند.

 

بنابراین فقط زمانی که فایل جدید را شروع کنید که دوره فایل قبلی تمام شده است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید پول بیشتری به جذب کنید فایل های سابلیمینال مرتبط با پول ، ثروت و فراوانی را انتخاب کنید و حداقل سه ماه به همین فایل گوش کنید اما اگر لیست فایل های سابلیمینال شما در مورد پول ، کاهش وزن ، روابط و شغل هستند ذهن ناخودآگاه را منحرف می کند.

 

۵. قبل از خواب استفاده کنید

هدف از پیام های سابلیمینال تأثیرگذاری و تغییر سیستم عصبی ذهن شما است بنابراین ذهن باید در فرکانس و شرایط مناسب باشد تا تغییرات را سریع بپذیرد. بنابراین استفاده یک ساعت قبل از خواب شبانه به طور چشمگیری احتمال اثربخشی پیام های سابلیمینال را افزایش می دهد.

 

 • برنامه قبل از خواب خود را به بخش هایی مختلف تقسیم کنید، به عنوان مثال میتوانید طبق برنامه زیر پیش بروید (با توجه به علایق و نیاز خود میتوانید آن را تغییر دهید).
 • قبل از خواب استفاده از همه دستگاه های الکترونیکی را حذف کنید زیرا مطالعات نشان می دهد که نور آبی منتشر شده از گوشی موبایل یا تلویزیون می تواند مواد شیمیایی خواب و جوان سازی بدن را کاهش دهد.
 • چراغ های اتاق را خاموش کرده و از عینک های حذف نور آبی استفاده کنید. لامپ های اتاق خواب خود را نور قرمز با وات کم انتخاب کنید.
 • از تماشای تلویزیون خصوصاً برنامه هایی که ذهن را بیش از حد فعال می کند خودداری کنید. زیرا قبل از خواب داشتن حالت آهسته ذهن بسیار حیاتی است و تلویزیون باعث افزایش آگاهی ذهن خودآگاه شما می شود.
 • کتابی بخوانید که ذهن شما را به فکر فرو نبرد ، مثلاً یک زندگی نامه یا یک شعر
 • گوش دادن به موسیقی آرامش بخش هنگام مطالعه باعث افزایش انتشار مواد شیمیایی شده و مغز را سریعتر به حالت تتا وارد میکند.

 

۶. فایل های سابلیمینال متناسب با اهداف خود انتخاب کنید

موثرترین راه برای مشاهده پیشرفت با فایل های سابلیمینال ، انتخاب لیست فایل هایی هماهنگ با اهدف اصلی شماست. اگر مایل به کاهش وزن بیشتر هستید ، فقط به فایل هایی در رابطه با این موضوع گوش دهید.

 

۷. هنگام گوش دادن به فایل های سابلیمینال تجسم کنید

ضمیر ناخودآگاه به دیدن تصاویر واکنش نشان می دهد نه کلمات. ناخودآگاه دنیای ما را مانند یک فیلم مشاهده می کند و هنگامی که شما تجسم می کنید ناخودآگاه تفاوت بین جهان تخیل و دنیای واقعی را تشخیص نمی دهد. بنابراین در این حالت شما در حال فریب ذهن ناخودآگاه خود هستید تا باور کند تجسم شما یک زندگی واقعی است. هر چه بیشتر ناخودآگاه شما تجسم بیشتری کند اقعیت جدید و تجسم شده سریعتر اتفاق می افتد. تکنیک های تجسم و موفقیت

Visualisation - تجسم

همانطور که به پیام های سابلیمینال قبل از اینکه بخوابید گوش می دهید شروع به تجسم کلمات و تصاویری کنید که به آنها گوش میکنید. خودتان را در تصاویر تجسم کنید و جمله را طوری تصور کنید که گویی قبلاً به دست آمده است. به عنوان مثال وقتی پیام های کاهش وزن را گوش می کنید و می خواهید لاغر شوید ، باید خودتان را در وزنی که می خواهید باشید تصور کنید. هرچه بیشتر بتوانید نتیجه را واضح تر تجسم کنید پیامهای دریافتی سریعتر در زندگی شما تبدیل به واقعیت می شوند.

 

 

تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج

 


یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول

تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

تکنیک سابلیمینال

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

 

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

 

اطلاعات در پس زمینه

برای اینکه سابلیمینال چیست، ابتدا باید ذهن را درک کنیم که از ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه تشکیل شده است.

 

یک کوه یخ را تصور کنید. شما نوک آن که می توانید ببینید که همان ضمیر خودآگاه شما خواهد بود در حالی که قسمت بزرگتر آن که زیر آب است و دیده نمی شود ضمیر ناخودآگاه شماست.

 

ذهن خودآگاه یعنی همه چیزهای که می توان دید و چیزهایی که ما از آنها آگاه هستیم.از سوی دیگر، ضمیر ناخودآگاه درباره چیزهایی است که ممکن است هنوز از آنها آگاه نباشیم. پیام‌هایی که در ضمیر ناخودآگاه ما ذخیره می‌شوند در درون ما ریشه میکنند و بر نحوه درک ما از جهان تأثیر می‌گذارند.

 

سابلیمینال چیست؟

ریشه لاتین sub به معنای زیر است در حالی که limin کلمه لاتین به معنی آستانه است. محرک‌های سابلیمینال که انسان‌ها دریافت می‌کنند در زیر آستانه آگاهی ما هستند. بنابراین، ما آگاهانه از این محرک هایی که روزانه دریافت می کنیم آگاه نیستیم و این در حالی است که ضمیر ناخودآگاه ما آنها را ثبت می کند.

 

در حالی که سایر قوانین جذب بر روی ضمیر خودآگاه تاثیر میگذارند، پیام های سابلیمینال ضمیر ناخودآگاه ما را با ارسال مستقیم پیام هدف قرار می دهند.

 

دو نوع سابلیمینال وجود دارد. بصری مانند تصویر و فیلم و شنیداری مانند صدا.

 

در این مقاله، عمدتا بر روی سابلیمینال های شنوایی تمرکز می کنیم. سابلیمینال های صوتی شامل تاکیداتی هستند که برای ضمیر خودآگاه ما غیرقابل شنیدن هستند، اما ضمیر ناخودآگاه ما قادر به دریافت آنها است.

 

تاکیدات سابلیمینال
راهنمای پیام های پنهان – سابلیمینال

 

چرا از آنها استفاده می شود؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا شخصی از Subliminal استفاده می کند. یکی از دلایل ان می تواند رفع موانع و مقاومت های ناخودآگاه باشد. اگر در خانه‌ای بزرگ شده‌اید که همیشه پول کمیاب بود و والدینتان مجبور بودند ساعت‌های طولانی کار کنند تا بتوانند هزینه‌های زندگی‌ را تامین کنند، یک سیستم اعتقادی درون شما ریشه میکند که پول به سختی به دست می‌آید.

 

اما هنگامی که با قانون جذب آشنا شدید، میخواهید این سیستم اعتقادی و باور را تغییر دهید تا به راحتی پول جذب کنید.

 

تکنیک‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید برای متقاعد کردن خود در این مورد استفاده کنید، اما همه این‌ها روش‌های به صورت خودگاه هستند که فقط بر ذهن خودآگاه شما تأثیر می‌گذارند. در حالی که ضمیر ناخودآگاه شما جایی که سیستم های اعتقادی شما در انجا ریشه دارد، و همچنان این باور را دارد که به سختی پول به دست می آید.

 

این یکی از دلایلی است که برخی از چیزهایی را که سعی می کنیم بدست اوریم به راحتی به دست ما نمی رسد. این به این دلیل است که برای خلق یک خواسته ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه باید با هم هماهنگ باشند.

 

سابلیمینال ها ذهن خودآگاه ما را دور می زنند و پیام ها را مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه ارسال می کنند. بنابراین، هنگامی که شما آگاهانه سعی می کنید افکار خود را در مورد پول تغییر دهید و ضمیر ناخودآگاه شما نیز اکنون به طور مثبت در مورد پول فکر می کند، خلق خواسته های شما برای شما آسان تر می شود.

 

مورد بعدی تغییر فیزیکی است. بسیاری از افراد از سابلیمینال برای تغییر ظاهر فیزیکی خود مانند داشتن کمر کوچکتر، لب های بزرگتر استفاده می کنند و برخی حتی موفق به تغییر رنگ چشم خود شده اند. دیگران از آنها برای بهبود عادات، برای یافتن عشق خود، یافتن شغل، اعتماد به نفس بیشتر و موارد دیگر استفاده کرده اند.

 

نحوه استفاده از فایل های سابلمینال

 

چگونه از سابلیمینال ها استفاده کنیم؟

شما می توانید برای جستجوی سابلیمینال مورد نظر خود به بخش محصولات در منوی سایت بروید و در صورتی که چیزی که دبال ان هستید را مشاهده نکردید از پروفایل خود بخش سفارش تولید میتوانید به صورت اختصاصی درخواست خود را ثبت کنید.

 

نکته دیگری که باید بدانید این است که روی حداکثر ۳ موضوع مهم که بیشتری الویت را برای شما دارند تمرکز کنید. این به این دلیل است که ما در مورد ارسال پیام به مغز می کنیم و مغز شما برای پردازش آنها به زمان نیاز دارد.

 

نکته سوم این است که چه مدت باید به هر سابلیمینال گوش دهید و چه زمانی آن را استفاده کنید. بهترین زمان قبل از خواب شب است زیرا در این حالت ضمیر ناخودآگاه شما برای دریافت اطلاعات  اماده است و بنابراین به آسان‌تر شدن فرآیند کمک می‌کند و هر فایل را در یک بازه زمانی حداقل ۹۰ روزه استفاده کنید.

 

از نظر مدت زمان استفاده در روز ، حداقل پیشنهاد برای گوش دادن به هر سابلیمینال ۳۰ دقیقه در روز است. با این حال، اگر احساس می کنید که سردرد دارید، این نشانه خوبی است که ذهن شما نیاز به استراحت دارد.

 

همه این اطلاعات برای  استفاده هر چه بهتر از تکنیک سابلیمینال است. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند بهترین نتیجه را از فایل های سابلیمینال دریافت کنید.

 

 

کپی برداری اطلاعات با ذکر منبع مجاز است

 1. ۰

  اگر فابلی برای سؤاستفاده حاوی پیامهای منفی باشد، چگونه میتوان فهمید.
  آیا نرم افزار یا راهی برای آشکار سازی این پیامها وجود دارد؟
  متشکرم

 2. ۰

  سلام من ۱۷ سالمه نمیتونم از این البوما استفاده کنم ؟

 3. ۰

  با سلام وخسته نباشید درنظرات کاربران وپشتیبان ساعت گوش دادن به پیامهای پنهان مهم میباشد(ساعت قبل ازخواب وبعد از خواب)ولی درقسمت راهنمای پیامهای پنهان ساعت گوش دادن مهم نیست منظور قبل از خواب وبعد از خواب همه وقت میشه گوش کرد حالا چه کار باید کرد با تشکر

  • ۱

   سلام برای البوم هایی که ضربه های دوگوشی دارد مهم است و برای دیگر البوم ها خیر

 4. ۰

  من هنوز استفاده نکردم ولی قصد دارم فایل پیام پنهان رو تهیه کنم در زمینه ای که خیلی برام مهمه امیدوارم که نتیجه بگیرم

 5. ۰

  من خودم از پیام پنهان نتیجه قطعی دیدم و خدارو شاکرم و همینطور از شما اقای علیخانی و همکارانتون ممنونم . این مقاله هم عالی بود و بهترین نکته و درواقع بجای نکته بهتره بگم یکی از مواهب و نعمت های الهی این بود که ناشنوایان هم میتونن استفاده کنن و این نشان دهنده قدرت ذهنه

 6. ۰

  بسیار عالی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

عادت چیست؟

عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید