۱۰ نکته که برندگان انجام نمیدهند چیست؟

۱۰ نکته که برندگان انجام نمیدهند چیست؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۰ نظر ۱۰۹۶ بازدید

برندگان از اینکه دیگران موفق میشوند خوشحال میشوند.آنها میدانند که جهان پر از فراوانی است و برای هر کسی مکانی برای موفقیت وجود دارد.

 

برندگان چگونه می اندیشند؟

 

افراد با ذهنیت مثبت میدانند دقیقا چطور احساساتشان را کنترل کنند افکار و اعمال خود را در راهی هدایت میکنند که برای انها فراوانی و موفقیت را به ارمغان می اورد.

 

برنده بودن به ذهنیت قوی داشتن و فقط گفتن این نیست که ” من مثبت هستم” اما این پایه درک کردن راه درست است و ادامه ان این است که چطور فکر و رفتار کنید که شما را به سوی هدفتان هدایت کند خواندن این صفات نوشته شده زیر یک فرصت بزرگ برای اینکه ببنید زندگی و افکار خود را هوشمندانه و موثر مدیریت میکنید یا نه.

 

 

 

۱:برندگان وقت خود را برای احساس تاسف خوردن برای خود هدر نمیدهند.

آنها مسئولیت زندگی خود را به عهده میگیرند و میدانند که زندگی همیشه خوب و ارام نیست.

 

 

۲- برندگان انرژی خود را روی چیزهایی که نمیتوانند انجام دهند هدر نمیدهند.

آنها از نبودن جای پارک یا تاخیر پرواز شکایت نمیکنند.انها تمرکز خود را روی انچه بر روی ان کنترل دارند میگذارند و از نسبت به تمام وقایع تفسیر و رویکردی مثبت دارند.

 

 

۳- برندگان پس از اولین شکست خود را نمی بازند.

آنها شکست را به عنوان فرصتی برای رشد و تکامل خود میبینند و سعی برای تجربه روشهای متفاوتی در زمان مناسبتری هستند.

 

 

۴- برندگان انتظار نتایج فوری ندارند.

آنها میدانند که تغییر واقعی طول میکشد و انها ۱۰۰% صبر و شکیبایی میکنند تا زمانی که به نتایج دست پیدا کنند.

 

 

۵- برندگان دیگران را سرزنش نمیکنند و بهانه ای ندارند.

آنها احساس قدردانی میکنند از اینکه خودشان زندگشان را هدایت میکنند و انها مسولیت گرفتن اهداف و انتخاب را دارند.

 

 

۶- برندگان از تنهایی نمیترسند.

سکوت و افکارشان انها را تهدید نمیکند ،انها احساس وابسته بودن به دیگران را برای زنده بودن ندارند در مقابل انها از این زمان برای شارژ بدن خود و ذهن خود با انرژی های جدید صرف میکنند.

 

 

۷- برندگان سعی نمیکنند دیگران را خوشحال کنند؛

زیرا خودشان عقیده و نظر دارند.انها از لحاظ عاطفی با کسانی که با انها همکاری نمیکنند ناامید نمیشوند.

 

 

۸- برندگان دیگران را با احساس گناه دادن کنترل نیمکنند.

آنها مطمعن هستند که اگر چیزی بخواهند با ارتباط سالم و مذاکره میتوانند انها را به سمت ان چیز هایی که مد نظرشان است هدایت کنند.

 

 

۹- برندگان کنترل زندگیشان را به دیگران نمیدهند.

شما هرگز نشنیده اید که انها بگویند “من امروز افسرده هستم چون همکارم از من انتقاد کرد” انها میدانند که چه احساسی را انتخاب کنند زیرا هر احساسی یک واکنشی دارد.

 

 

۱۰- برندگان از اینکه دیگران موفق میشوند خوشحال میشوند.

آنها میدانند که جهان پر از فراوانی است و برای هر کسی مکانی برای موفقیت وجود دارد.موفقیت کسی دیگری روی هزینه انها تاثیر ندارد.انها میدانند موفقیت پس از تلاش و انرژی واقعی بدست می اید و انها اماده برای تجربه کردن خودشان هستند.

 

 

توسعه طرز فکر یک ذهن برنده

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید