چطور از قدرت ناخوداگاه استفاده کنیم؟

چطور از قدرت ناخوداگاه استفاده کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۲ , شهریور , ۱۳۹۵ 1 نظر ۲۲۵۷ بازدید

ضمیر ناخوداگاه هر کاری را میتواند انجام دهد.چطور از قدرت ان استفاده کنیم؟ مهم ترین چیزی که باید در مورد ناخوداگاهتان بدانید این است که ان همیشه بیدار است و شب و روز فعالیت میکند صرفه نظر از اینکه شما چه کاری رو دارید انجام میدید.ذهن ناخوداگاه بدن شما را کنترل میکند و شما این […]

 

ضمیر ناخوداگاه هر کاری را میتواند انجام دهد.چطور از قدرت ان استفاده کنیم؟

Mind-Control

مهم ترین چیزی که باید در مورد ناخوداگاهتان بدانید این است که ان همیشه بیدار است و شب و روز فعالیت میکند صرفه نظر از اینکه شما چه کاری رو دارید انجام میدید.ذهن ناخوداگاه بدن شما را کنترل میکند و شما این فرایند درونی را با تلاش اگاهانه خود نمیتوانید بشنوید.در واقع شما باید از ناخوداگاه خود مراقبت کنید و این بسیار مهم است که ذهنت را در یک حالتی که اتفاقات خوب قرار است رخ دهد نگه دارید و حالت تفکر معمولی تفکر به وفاداری ،عشق،عدالت و موفقیت است.قدرت ضمیر ناخوداگاه.

ایمان و باور پایه های ذهن ناخوداگاه هستند.فراموش نکنید انچه شما انجام میدهید بر اساس باورهایتان است.

 

وزیر پروتستان (یکی از شاخه های مسیحیت)که از سرطان ریه رنج میبرد در مورد روش انتقال تفکرات خوب به ذهن ناخوداگاه نوشته است:

” دو الی سه بار در روز من بدنم را در یک حالت ارامش قرار دادم و این کلمات را تکرار کردم :

پای من کاملا ارام است ،پاهای من ارام هستند.در حال حاظر عضلات معده من ارام هستند.قلب من ارام است و تنفس من بسیار راحت و ارام است.من ارام هستم .بدن من کاملا ارام ارام است.”

بعد از پنج دقیقه بعد از اینکه یک حالت خواب الود داشتم تکرار کردم

“کمال خداوند در وجود من است.ذهن ناخوداگاه من با افکار و اندیشه های سلامتی پر شده است.تصویر من در برابر خداوند بی عیب است .” این کشیش موفق شد به زخم خود التیام بخشد.

در واقع اینجا به قدرت ضمیر ناخوداگاه پی میبریم  که با تکرار کلمات میتواند معجزه دهد.در پایین بهترین توصیه ها به شما درباره استفاده از قدرت ضمیر ناخوداگاه اورده شده است:

 

  1. ذهن ناخوداگاه شما نه تنها میتواند تمام بدن شما را کنترل کند بلکه میتواند پاسخی به تمام سوالات و حل مشکلات باشد.
  2. قبل از اینکه به رختخواب بروید حتما به ناخوداگاه خود سر بزنید و خیلی زود منتظر نتایج شگفت انگیز باشید.
  3. هر چیزی که اسیر ناخوداگاه شما باشد مستقیما روی شکل گیری احساسات شما اثر خواهد گذاشت و شرایط و موقعیت ها را ایجاد میکند بنابراین شما بیاد از نزدیک افکارتان را بررسی کنید و متوجه شوید چه باورهایی بر ذهن شما حاکم است.
  4. تمام تجربه ها بد از میل ها و ارزوهای ناخواسته شکل میگیرد.اگر شما روی موضوعات مختلف تمرکز کنید این واکنش از ناخوداگاه شما نشات میگیرد .
  5. زمانی که شما یک هدف و رویایی خاصی را دارید باید جملات مربوط به هدفتان در ناخوداگاه شما تکرار شوند اما ممکن است به صورت اگاهانه ذهن شما مانع شما شود اما با البوم های صوتی و پکیج به راحتی میتوانید انها را وارد ناخوداگاه خود کنید.
  6. استرس ،اضطراب،و ترس میتواند ریتم طبیعی تنفس و ضربان قلب را تحت تاثیر قرار دهد اما با رشد دادن افکار سلامتی ،صلح و ارامش در ناخوداگاهتان میتوانید دوباره تمامی اعضای بدنتان را به حالت عادی برگردانید.
  7. ناخوداگاهتان را به بهترین افکار ،احساسات و تجربه های خوب پر کنید و انها را تبدیل به واقعیت کنید.
  8. تصور کنید یک نکته مثبت در مشکلات شما وجود داشته باشد احساس شما چگونه میشود .تمام این احساسات و دید شما نسبت به وقایع توسط ناخودگاهتان دریافت میشود وسپس در زندگیتان اجرا خواهد شد.

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید