جذب سریع پول ۲

چکیده این مطلب : انتشار : ۲۲ , دی , ۱۳۹۷ 0 نظر ۳۴۴ بازدید

جذب سریع پول 2

icon-tick تاکیدات پنهان صوتی

icon-tick تاکیدات پنهان بصری

icon-tick تغییر دیدگاه ذهنی شما نسبت به ثروت

icon-tick نتایج سریعتر

icon-tick انگیزه داشتن برای حرکت به سمت اهدافتان

پول بد یا چرک کف دست نیست پول خوب است، پول انرژی است درست مثل هر نوع انرژی دیگری مثل: (آتش، برق، بخار، و غیره) شما می توانید از آن برای انجام اقدامات مناسب و بسیار خوب استفاده کنید. شما با پول می توانید زندگی خانواده و دوستان خود را تغییر دهید شما می توانید به دلایل خیرخواهانه و بشر دوستانه کمک کنید.

هنگامی که شما به قدرت پول احترام می گذارید و این را درک می کنید متوجه خواهید شد که توانایی شما برای جذب پول و موقعیت های پول ساز شروع به افزایش می کند. پول به سمت کسانی میرود که می خواهد پول را درک کنند.

پول

این ویدئو قدرتمند در مورد برنامه نویسی ناخودآگاه شما با درک این موضوع طراحی شده است که شما  را به مگنت پول تبدیل می کند هنگامی که ناخودآگاه شما این را قبول کند و معتقد باشید که شما ارزش داشتن پول را زیاد را دارید، به این ترتیب اتفاقاتی که رخ میدهد همگی به نفع شما خواهد بود که این شما را شگفت زده خواهد کرد.

 


تاکیدات پنهان شده این ویدئو:

شما آهنربای پول هستید

پول همیشه به سمت شما می آید

شما آهن ربای قوی شادی و خوشبختی هستید

شما ثروتمند هستید

شما موفق هستید

شما رفاه و ثروت را جذب می کنید

شما جاذب میلیاردها تومان هستید

شما همیشه ثروت را جذب می کنید

شما از اینکه آهنربای پول هستید خوشحال هستید

شما از نظر مالی آزاد هستید

شما احساس شاد بودن دارید و شادی جاذب قوی پول است

هر چیز که لمس می کنید به طلا تبدیل می شود

قیمت ۱۱۹,۰۰۰ تومان

زمان فایل: 5:30

هدفن: اختیاری

جزئیات فایل: بالاترین کیفیت 320kbps

فرمت فایل: MP3 & MP4

حجم فایل: 397.93MB

برای خرید یا دانلود این محصول باید عضو سایت باشید
عضویت در سایت
قبلا عضو شدم

راهنمای خرید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قیمت ۱۱۹,۰۰۰ تومان

زمان فایل: 5:30

هدفن: اختیاری

جزئیات فایل: بالاترین کیفیت 320kbps

فرمت فایل: MP3 & MP4

حجم فایل: 397.93MB

برای خرید یا دانلود این محصول باید عضو سایت باشید
عضویت در سایت
قبلا عضو شدم

راهنمای خرید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید