لنزهای واقعیت مجازی یک قدم چشم شما را به واقعیت نزدیکتر میکند

واقعیت مجازی چیست؟

واقعیت مجازی فناوریی است که در آن محیطی مجازی در جلوی چشمان کاربر قرار میگیرد و براساس حرکت سر و بدن آن محیط مجازی تعامل برقرار می کند. به عبارت دیگر هنگامی که یک فرد هدست واقعیت مجازی را بر روی سر خود نصب می کند، در جلوی چشمان خود محیطی را مشاهده می کند که براساس تغییر موقعیت بدنش تغییر می کند و ذهن انسان پس از مدتی می پذیرد که در یک محیط واقعی قرار گرفته است.

vr65-1

یک محیط واقعیت مجازی در هدست واقعیت مجازی توسط اپلیکیشن های اختصاصی آن به وجود می آید. برخی از این محیط ها بصورت گرافیک رایانه ای و سه بعدی هستند و برخی دیگر نیز ویدئوها یا تصاویری ۳۶۰ درجه از محیط های واقعی هستند که از قبل فیلمبرداری شده اند. با این قابلیت فناوری واقعیت مجازی می‌توان این امکان را فراهم کرد تا افراد بتوانند از امکانات و مکان ها به خوبی دیدن کنند.

اغلب محیط‌های واقعیت مجازی در درجه اول، تجربه‌های دیداری می‌باشند که از طریق یک هدست واقعیت مجازی قابل مشاهده و تجربه می‌باشند. برخی از اپلیکیشن ها دارای اطلاعات حسی دیگری مانند تولید صدا هم می‌باشند. محیط‌های شبیه‌سازی شده می‌توانند مانند محیط‌های زندگی واقعی و یا به صورت کاملا متفاوت باشند نظیر آنچه در محیط‌های بازی دیده می‌شود

103012976-gettyimages-472947772-530x298

همانطور که دکتر میچو کاکو (  Michio Kaku ) پیش بینی کرده بودند ما در حال حاظر در حال تولید لنز هایی برای نمایش واقعیت به صورت مجازی هستیم که واقعیت را لایه به لایه نشان میدهد .اطلاعات بسیار زیادی که این جهان را از یک چشم انداز دیگر به شما نشان میدهد .

این جدیدترین نوع  فن اوری از سرمایه گذاری مشارکتی بین آژانس پروژه تحقیقات دفاعی و تکنولوژی یک شرکت به نام Innovega  است.

 Innovega   شرح داد این تکنولوژی دارای پتانسیل کاربردی بسیار زیادی را دارد :

 طراحان و شرکای Innovega   در آینده نزدیک شبکه های اجتماعی ، تلفن های همراه ، رسانه های خانگی ، را در نظر گرفته اند که به نظر میرسد امروز نیاز بسیار بالایی برای  استفاده از این تکنلوژی میباشد و در نهایت   شاره کردند که این محصول نو اورانه یک رابط شیوه زندگی است و با استفاده از این فن اوری شما محصولات دیجیتالی خود را میتوانید در اطراف خود ببینید.

فن اوری Innovega گامی بزرگ به سوی تحقق رویا است.در گذشته برای ایجاد واقعیت مجازی نیاز به مکانی و بزرگ و دستگاه های غول پیکر با لوازم جانبی از جمله دوربین و پروژکتور میبود اما امروزه تمام این لوازم در دو لنز عینک کاهش یافته اند که به راحتی میتوانید واقعیت مجازی را در خانه خود تجربه کنید.

آیا شما از این تکنولوژی استفاده کرده اید ؟شما میتوانید ببینید که با تماس این لنز ها با چشم واقعیت مجازی زندگی روزمره شما را تغییر خواهد داد ! آیا چشم انداز استاد کاکو بافت جامعه را تغییر خواهد داد ؟

در اینجا سایت مانی ام اس این روش قدرتمند را با پکیج که یکی از علمی ترین روش های قدرتمند تغییر ذهن است ترکیب کرده است در واقع داشتن یک زندگی لوکس و پر از ثروت دیگر دور از ذهن نیست   شما با چشمان خود چنین زندگی را از نزدیک لمس خواهید کرد برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

و ۶ فیلم ناخودآگاه را دریافت کنید

قدرت خود را برای جذب ثروت، فرد مورد نظر، سلامتی و معنویت آزاد کنید

این مطلب را محبوب کنید

  • ۴۹۹۵ بازدید
    0