چه تصوری از خودت داری؟

باب پراکتور
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۸ , شهریور , ۱۳۹۷ 2 نظر ۲۵۲۸ بازدید

آیا می دانید شما تصویری که از خودتان در ذهنتان دارید هستید؟  هنگامی که شما در مقابل یک آینه می ایستید شما بازتاب فیزیکی خودتان را می بینید  اما این خود واقعی شما نیست.  شما در ذهنتان تصویری از خودتان دارید  می دانید دکتر ماکسول مالتز کتابی در حدود سال ۱۹۶۰ نوشت اسم کتاب این […]

 

آیا می دانید شما تصویری که از خودتان در ذهنتان دارید هستید؟

 هنگامی که شما در مقابل یک آینه می ایستید شما بازتاب فیزیکی خودتان را می بینید  اما این خود واقعی شما نیست.

 شما در ذهنتان تصویری از خودتان دارید  می دانید دکتر ماکسول مالتز کتابی در حدود سال ۱۹۶۰ نوشت اسم کتاب این بود : روانشانسی تصویر از خود روانشناسی سایبرنتیک این یک کتاب فوق العاده است

 او گفت، این بزرگترین کشف در نسل او بود  او یک جراح و یا بازساز کننده بود  و او متوجه شد که تمایل به کار کردن روی مردم دارد  کار او ممکن است عمل بینی باشد  یا یک جای زخم وحشتناک را بردارد  و وقتی این کار را کرد او متوجه شد که  یک تغییر فوق العاده در شخصیت او وجود دارد اما وقتی روی دیگران تغییر عالی ایجاد می کند  متوجه شد که تغییری در شخصیت انها ایجاد نمی کند  و این باعث شد که او ادعا کند که ما دو تصویر از خودمان داریم

 یکی وقتی روبروی آینه می ایستیم آن را می بینیم  اما یک تصویر درونی هم داریم و به معنای واقعی این تصویر درونی زندگی ما را کنترل می کند  شما افرادی را پیدا خواهید کرد که تصویر درونی بسیار فقیری دارند  یا دارای عزت نفس پایین  آنها به چشم شما نگاه نمی کنند  آنها میترسند با شما محکم دست دهند  آنها بسیار خجالتی و گوشه گیر هستند  انها خودشان را در زندگی پنهان می کنند  آنها خودشان را دوست ندارند  آنها خودشان را نمی شناسند آیا می دانید زمانی که یک شخص تصویر درونی خود را بهتر و بهتر می کند  کل زندگی خود را تغییر می دهد . درامد او تغییر میکند ، روابط او تغییر میکند ، سلامتی او تغییر میکند و می دانید چطور این کار را انجام دهید؟

 شروع کن به شناختن خودت  شروع کن خودت رو بیشتر بشناسی  چیزهایی فوق العاده ای در مورد شما وجود داره  آیا می دانید چه زمانی من شروع به مطالعه روی این موارد کردم ، ۵۷ سال پیش من تصویر بسیار فقیری از خودم داشتم عزت نفس بسیار پایینی داشتم شغل هایی داشتم که دوست نداشتم هیچ پولی بدست نمی آوردم  من هرگز شاد نبودم  من روابط مخربی داشتم  و من شروع کردم به مطالعه شروع کردم به مطالعه  اطلاعات جامع و سپس همه چیز در زندگی من شروع به بهتر شدن کرد  امروز دوستانی در سراسر دنیا دارم  من میلیون ها دلار کسب درامد کردم  من در سن ۸۰ سالگی هستم و مثل یک فرد ۳۰ ساله انرژی زیادی دارم  وقتی شروع میکنید به درک اینکه که هستید می بینید که  شما بالاترین مخلوق خدا هستید

چیزهایی در مورد شما وجود دارد که فقط در مورد ذهن شما است  و وقتی شروع به مطالعه می کنید واقعا آنها را درک می کنید  شما با سری رو به بالا راه می روید  و کمی محکم تر می ایستید و یه چیز رو می دونی؟
شما از زندگی بیشتر لذت خواهید برد شما ممکن است بروید کتاب بخرید و بخوانید روانکاوی سایبرنتیک توسط دکتر ماکسول مالتز  این کلاسیک است  مالتز فوت کرده است، خدا او را رحمت دهد، اما او مطمئن است ما باید بیشتر بدانیم.

 روانکاوی سایبرنتیک از دکتر ماکسول مالتز

  1. ۱
    Stive

    سلام لطفا گزینه دانلود را اضافه کنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبسلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشیدجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید