تفاوت ذهن فقیر و ثروتمند !!!

چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , خرداد , ۱۳۹۶ 3 نظر ۳۰۲۲ بازدید

 تفاوت واقعی بین ثروتمندان و فقرا در ذهن اونهاست  وضعیت   روحی و روانی شما در   تمامی جنبه های زندگی از جمله  سلامتی ثروت و شادی تاثیر میگذارد   تفکر مثبت در دراز مدت به شما کمک میکند تا در مسیر  دستیابی به درامد های کلان قرار بگیرید زیرا تفکر مثبت در زندگی   احساسات منفی  مانند: […]

 

 تفاوت واقعی بین ثروتمندان و فقرا در ذهن اونهاست

 وضعیت   روحی و روانی شما در   تمامی جنبه های زندگی از جمله  سلامتی ثروت و شادی تاثیر میگذارد

  تفکر مثبت در دراز مدت به شما کمک میکند تا در مسیر  دستیابی به درامد های کلان قرار بگیرید زیرا تفکر مثبت در زندگی   احساسات منفی  مانند:

  ترس ، خشم ، اضطراب ، ناامیدی ، حسادت ، نفرت ، انتقام ، حرص و طمع را از ذهن شما ازاد میکند

هر زمان که شما با یکی از این احساسات منفی برخورد بکنید مقدار زیادی انرژِی عاطفی و روانی را مصرف میکنید و مسیر هایی که  شما را  به سمت اهدافی که شایسته آن هستید دور میکند. افکار و احساسات منفی بدون در نظر گرفتن اینکه چقدر این احساسات کوچک  هستند این اجازه رو به شما نمیدهد تا در مسیر اهدافتان قرار بگیرید.

 برای پیشرفتن سریع به سمت موفقیت و ثروت افکار احساسات ، عملکرد و  حتی واکنش های شما همگی باید مثبت باشند  زیرا طرز تفکر و نگرش مثبت خوداگاه شما را از با احساسات مثبت مانند :

  عشق ، شادی ، قدردانی و  انتظارات مثبت پر میکند  و وقتی که نگرش مثبت در زندگی شما جاری شود  به راحتی و به طور طبیعی  اعتماد به نفس شما افزایش پیدا میکند و افزایش اعتماد به نفس  باعث میشود دیگران با شما تجربهای خوب و دل انگیزی را داشته باشند بنابراین افراد با نفوذ تمایل بیشتری دارند تا شما  در کسب کار انها شرکت کنید.

 زمانی که شما با نگرش مثبت زندگی میکنید  ناخوداگاه ، این نگرش مثبت در زندگی شما گسترش پیدا میکند که باعث جذب بیشتر افراد موفق به زندگی شما میشود

وقتی شما مثبت فکر میکنید

 مثبت لباس میپوشید و مثبت عمل میکنید

   با سری روی به بالا مثل یک فرد موفق راه میروید  و در یک انتظار رو به امید زندگی میکنید این انتظار  باعث دستیابی به نتایج بزرگ میشود

به جای اینکه بدون فکر و در فقر زندگی کنید   در افکار  رفاه و فروانی زندگی کنید  

  به جای بیماری و غم به  کمک شادی و سلامتی فکر کنید

 به جای  شکست و ورشکستگی به موفقیت و دستیابی به اهداف فکر کنید 

 به جای عدم موفقیت به  ممکن شدن موفقیت فکر کنید

 پس از همین الان شروع کنید به مثبت فکر کردن

 به جای بدبین بودن خوش بین و مطمعن باشید

 به جای نگرانی و عدم اطمینان

 ذهنتان را با امید و انتظارات مثبت پر کنید

 احساسات ترس و شک در ذهن خود را با میل سوزان و ایمان مطلق به توانایی هایتان   برای کسب موفقیت جایگزین کنید

 تفاوت اساسی بین ثروتمندان و فقرا

 بین افراد موفق و افراد شکست خورده

بین خوش شانسی و بد شانسی

 در طرز تفکر یا ناخوداگاه انهاست زیرا نگرش ذهنی و ناخوداگاه ما تعیین میکند چگونه به فرصت هایی که سر راه ما  ایجاد میشود واکنش نشان دهیم. به طور کلی افراد ثروتمند عادت به تفکر مثبت دارند در حالی که  فقرا عادت به تفکر منفی دارند  که بیشتر مواقع این تفکرات ناخوداگاه هستند

 دو نوع ذهن را تصور کنید یکی  ذهن ثروتمند  و دیگری ذهن  فقیر  هر دو در کنار جاده ای ایستاده اند که یک ماشین مدل بالا و بسیار گران از کنار انها میگذرد  هر دو در حالی که مشغول تماشا  هستند ماشین را تحسین میکنند  ذهن فقیر غمگین میشود و سرش را در حالی که تکان   میدهد زمزمه میکند:

 “من نمیتوانم این را داشته باشیم”

 “توان مالیش را ندارم این ماشین ها برای من نیست”

 زیرا طرزفکر یک فرد فقیر به صورت اتوماتیک دسترسی به   گزینه ها و احتمالات برای خرید آن ماشین را  از درون مسدود میکند

 به طور کلی قالبت های معنوی  و عاطفی ذهن او برای پیدا کردن راه حل مشکلات خاموش میشود  اما در ذهن ثروتمند هیجان و شور شوغ ایجاد یمشود و  پیش خود زمزمه میکند:

“حتما برای بدست اوردنش حرکت میکنم”

 “چطور میتونم بدستش بیارم؟”

 “چطور میتونم داشته باشمش؟”

  در ذهن ثروتمند عدم موفقیت به طور اتوماتیک با تحریک شدن فرانید های مورد نیاز برای تولید ایده  جهت دستیابی به اهداف عوض میشود  بنابراین  تمام انرژی عاطفی و معنوی او برای  دستیابی به اهداف و مقاصد بررسی شده حرکت میکنند.

 اجازه دهید در یک سفر کوتاه تفاوت کار ذهن ثروتمند و ذهن فقیر را با هم بررسی کنیم :

  ذهن ثروتمند اینکه امکان پذیر است را باور دارد

 ذهن فقر عدم موفقیت را باور دارد

 ذهن ثروتمند میپرسد چطرو میتوانم به ان برسم

  ذهن فقط باور دارد که نمیتواند ان را داشته باشد

 ذهن ثروتمند میپرسد چکاری برای  داشتنش انجام دهم

  اما ذهن فقیر میگه تو نمیتونی بدستش بیاری

 ذهن ثروتمند فرصت ها رو میبیننه و حرکت میکنه

 ذهن فقط همه جا خطر رو میبینه و ازش فرار میکنه

 ذهن فقیر نگاه میکنه و میگه این خیلی بزرگه من نمیتونم از پسش بربیام

 اما ذهن ثروتمند میگخ اونقدارم بزرگ نیست میتونم از پسش بر بیام

 انچه ذهن فقیر به عنوان یک مانع میبیند

 ذهن ثروتمند آن را به عنوان  یک پله به سمت موفقیت نگاه میکند

  در حالی که ذهن ثروتمند روی منابع دیگر برای پاسخگویی به نیاز های خود نگاه میکند

 ذهن فقیر به راه هایی تمرکز میکند که در امن باشد و خود را از نعمات دیگر منع میکند

  در نتیجه این یک طرز تفکر قطعا در تمامی جنبه های زندگی خواهد بود

زمانی که دقیقا همان وضعیت برای فرد دیگری ایجاد میشود اکثر با دید مثبت به آن نگاه میکنند در حالی که برخی با جنبه منفی آن را نگاه میکنند به طور کلی برخی نسبت به زندگی دیدی خوشبین دارند  و برخی دیگر بد بین هستند و این فقط  به خاطر نگرش ذهنی ما است.

ذهن ثروتمند و ذهن فقیر مشخص میکند ما چگونه عمل و عکس العمل نشان دهیم انچه که ما از وضعیت ها ی ایجاد شده برداشت میکنیم تابعی از نگرش ما نسبت به زندگی است که در دراز  مدت و از دوران کودکی درون ما توسعه داده شده است هر انچه در دنیای بیرون ما وجود دارد بازتابی از دنیایی درون ما است.

خوب حالا طرز تفکر شما چکونه است ؟

تفکر شما چه قطبی دارد؟

مثبت است یا منفی؟

خوش بین هستید یا بدبین؟

ثروتمند یا فقیر؟

 هر انچه که است بدانید ذهن شما دنیای شما است و با کنترل کردن ان از همین الان دنیایی جدیدی برای خود خلق کنید ، نگرش ذهنی مثبت یک نیروی قدرتمند است که شما را به سما اهدافی که در زندکی دارید سوق میدهد بنابراین با توجه به قانون علت و معلول ذهنی شما  ایده ها منابع لازم و افراد جدید را برای تثبیت افکار خود  به زندگیتان جذب میکنید.چه انها خوب باشند چه بد چه  مثبت یا منفی باشند چه ثروتمند چه فقیر

بنابراین شما باید افکار مثبت را برای ایجاد نتایج مطلوب و موفقیت امیز در ذهن خود جایگذاری کنید که با توسعه طرز تفکر و نگرش مثبت میتوانید به موفقیت برسید .

هرگز اجازه ندهید افکار منفی مانند اضطراب ترس خشم کمبود حرص حسادت نفرت انتقام  به ذهن شما نفوذ کند

کیفیت افکار شما کیفیت زندگی شما را مشخص میکند

ایا نگرش شما تجربه های دنیایی بیرون شما را مشخص میکند؟

بله نگرش شما موفقیت شما را تعیین میکند

افکار ثروتمند زندگی ثروتمند

افکار فقیرانه زندگی فقیرانه

اگر در زندگیت با تفکر مثبت زندگی کنی به جای اینکه ایده های ثروت افراین رو رد کنی به جهان خودت شکل میدی و جهان به ناچار همین تفکر مثبت را به سمت شما برمیگرداند بنابراین شما جهان را از یک چشم انداز جدید میبینید که شما را در مسیر کنترل شادی سلامتی و ثروت قرار میدهد.

اگر این ویدئو رو دوست داشتید اون رو لایک کنید و حتما کانال تلگرام ما رو دنبال کنید .

 1. ۰
  Mohammad

  با عرض ادب و ارادت خدمت جناب آقای علیخانی بزرگوار
  می خواهم این را عرض کنم که شما آنقدر انسان بزرگ و سخاوتمندی هستی که اینقدر موفقیت و سرنوشت دیگران برای شما اهمیت دارد . بسیار سپاسگذارم بابت این کلیپ فوق العاده و تمام زحمات شما که واقعا زحمت می کشید . بسیار سپاسگذار و قدردان لطف و محبتتان هستم .

 2. ۰
  Tina7

  سلاام آیا ریلکسیشن همون خودهیپنوتیزم هست ؟

 3. ۰
  شبنم افشار

  عالی بود. این نوع ویدئوها به آدم انگیزه بیشتری میده و می بینه چه طور باید فکر کنه. این ودیئو به آدم می فهمونه چه جاهایی داره اشتباه فکر می کنه.
  از بابت زحمتی که کشیدید و این فیلم رو تهیه کردید سپاس فراوان دارم
  موفق و پیروز باشید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید