راز های جذب پول

راز های جذب پول
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۰ , اسفند , ۱۳۹۷ 0 نظر ۱۱۴۱ بازدید

کسب ثروت مربوط به تمام انرژی و ارتعاشاتی است که شما از خود ساطع میکنید زیرا تامین کننده یا ارائه دهنده پول، جهان هستی است که بینهایت فراوانی و ثروت دارد . پول رایج جهان هستی انرژی است و روش برقراری ارتباط با جهان هستی به وسیله فرکانس و ارتعاشات شماست.

 

آیا به طور جدی نیاز به پول دارید؟

آیا تمام روش ها را برای کسب درآمد بیشتر امتحان کرده اید اما نتایج خوبی دریافت نکرده اید؟

آیا شما به شدت به دنبال فرمول جادویی برای کسب درامد و پول هستید؟

اگر اینطور است در این مقاله قصد داریم اسرار ساده کسب پول را با شما به اشتراک بگذاریم البته نه تنها اسرار ساده ای از کسب پول را با شما به اشتراک میگذاریم بلکه راهنمایی ها و ابزارهایی که کل پروسه را برای شما تسهیل می کنند، ارائه می دهیم، به شرط انکه شما به طور صریح به آنچه که در این مقاله توصیه می شود عمل کنید.

اسرار ساده کسب پول

کسب ثروت مربوط به تمام انرژی و ارتعاشاتی است که شما از خود ساطع میکنید زیرا تامین کننده یا ارائه دهنده پول، جهان هستی است که بینهایت فراوانی و ثروت دارد . پول رایج جهان هستی انرژی است و روش برقراری ارتباط با جهان هستی به وسیله فرکانس و ارتعاشات شماست.

 

 

راز اول : شروع کنید ، نترسید

یکی از قواعد مهم برای آشکار شدن پول، داشتن احساس خوب است این به نظر منطقی نیز ساده است زیرا داشتن احساس کمبود باعث می شود کمبودهای بیشتری را در زندگی خود تجربه کنید و جهان با مسدود کردن جریان پول و فراوانی به سمت شما پاسخ احساس شما را می دهد.

برعکس این هم درست است هنگامی که شما با ایمان، اعتقاد و امید و احساس خوب به جهان نگاه می کنید، با دریافت فراوانی از منابع مورد انتظار و غیر منتظره پاداش می گیرید.

نکته: آیا تا به حال متوجه چگونگی رشد گیاهان شده اید؟ چقدر زود یک شاخه جدید از تنه درخت یا از شاخه بزرگتر بیرون می آید و در عرض چند ساعت یک برگ زیبا و نرم رشد میکند. نکته ای که وجود دارد این است که این درخت بزرگ از یک بذر کوچک به وجود آمده است و هیچ تلاش طاقت فرسایی و یا ناامیدی در این پروسه وجود نداشته است زیرا این اتفاق خیلی راحت و زیبا رخ میدهد.

حال از این قانون شما برای کسب پول استفاده میکنید ، درخواست خود را به طور منظم بدون احساسات بد ، شکایت ، مبارزه و ناامیدی به جهان ارسال کنید. برای داشتن ذهنی آرام و کنترل اضطراب، چند مقاله توصیه شده در زیر وجود دارد:

 

ریلکسیشن و خوشحالی

از بین بردن استرس و اضطراب

 

 

راز دوم : به جهان هستی بگویید چقدر پول نیاز دارید؟

ابتدا خودتان با خودتان صادق باشید و دقیق مشخص کنید که چقدر پول لازم دارید و سپس آن را به جهان اعلام کنید.

نکته: فرض کنید برای صرف شام به رستوران میروید. اگر دقیقا به پیشخدمت نگویید که دقیقا چه غذایی میخواهید پیشخدمت قادر نخواهد بود برای شما شام بیاورد حتی اگر شما از گرسنگی بمیرید. این ساده است زیرا او در مقابل شما ایستاده است و منتظر دریافت خواسته شماست.

از این رو، وضوح و دانستن خواسته تان بسیار مهم است.

 

 

راز سوم : باور کنید که شما آن را دریافت می کنید

برای اینکار نیاز به برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه خود دارید. با جهت دادن به آن از احساس کمبود به احساس ثروت، ذهن ناخودآگاه شما را با سمت منبع پول، ایده های پول ساز، افرادی که می توانند به شما پول بدهند یا به شما آموزش می دهند که چگونه پول کسب کنید، هدایت میکند به عبارت دیگر، تغییر ذهنیت شما به شما فرصت هایی که همیشه نیاز داشتید را می دهد.

 

این مقالات میتوانند به شما کمک کنند:

۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

سمینار رسیدن به اهداف با تکنولوژی

 

 

 

راز چهارم : از آنچه که دارید سپاسگزار باشید

باید همیشه از هر پول، ثروت و رفاهی که حال حاظر در واقعیت فیزیکی خود دارید، سپاسگزاری کنید. این کلید نهایی برای گرفتن خواسته های بیشترتان از جهان است.

هرچه بیشتر از آنچه که در حال حاضر دارید سپاسگزار باشید، آینده بهتری از لحاظ مالی خواهید داشت افرادی که از پیشرفت حرفه خود سپاسگزار هستند، انها در حال رشد بیشتر و رسیدن به پول بیشتری هستند. قدردانی یک موضوع بسیار با اهمیت برای رسیدن به موفقیت است که معمولا نادیده گرفته میشود.

 

لطفا مراجعه کنید: مدیتیشن قدردانی

 

 

راز پنجم : پول را دوست داشته باشید

بله پول چرک کف دست نیست باید به پول احترام بگذراید زیرا اکثر مردم فکر می کنند این یک تفکر شرم آور است که پول را دوست داشته باشیم .از انجایی که این افراد فکر میکنند بالاتر از هر گونه پول و ثروت و چیزهایی مادی هستند هیچ عشق و احترامی نسبت به پول ندارند بنابراین قانون جاذبه می گوید: “فرمان بردارم سروم” و پول از شما دور میشود زیرا وقتی کسی شما را دوست نداشته باشد شما نیز به سمت آن نمی روید.

بگذارید در این مورد برای مدتی فکر کنیم. آیا وقتی حقوق یا دست مزد خود را دریافت میکنید احساس خوبی ندارید، اگر شما به پول اهمیتی نمی دهید یا آن را دوست ندارید چرا پول باید به سمت شما بیاید؟  بنابراین خوب است که پول یا ثروت را دوست داشته باشید.

 

 

راز ششم : احترام به پول

دلار

در حالی که همه ما آرزو داریم و می خواهیم که پول زیادی در زندگی ما جریان داشته باشد، اما جایی در ذهنمان ،ارتباطات منفی نسبت به پول داریم و این باعث عدم هماهنگی در پیام های ارتعاشی ما به جهان می شود. تا زمانی که شما به پول بی احترامی می کنید، هرگز قادر به ثروتمند شدن نخواهید بود.

بهترین راه برای نشان دادن احترام عمیق به انرژی پول فعلیتان این است که اطمینان حاصل کنید که تمامی پول های موجود در کیف پولتان به درستی و مرتب از بزرگ به کوچک چیده شده اند. کیف پول خود را در جایی بلند و مرتب نگه دارید و هرگز پول یا کیف پولتان را در جیب نشیمن گاه خود نگذارید.

هنگامی که پول دریافت می کنید یا از کسی چک دریافت می کنید، آن را با احترام عمیق دریافت کنید به یاد داشته باشید که افراد ثروتمند همیشه احترام زیادی نسبت به پول قائل هستند آنها پول را به دخل یا کشو یا هرچیزی دیگری پرتاب نمی کنند و آنها از داشتن پول زیاد احساس خجالت نمی کنند.

 

لطفا بخوانید :

ذهن ناخوداگاه و ثروت

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا

 

 

راز هفتم : مناجات کردن

مناجات یکی از راه های تسلیم شدن به قدرت بالاتر یعنی خدا است. اجازه دهید دانشتان توسط هوش کیهانی بی نهایت و عالی هدایت شود. هیچ کس به تنهایی یا جمع همه انسان ها  باهوش تر، آموخته تر، تحصیل کرده تر از خدا نیست. بنابراین، با مناجات کردن به آرامی اجازه دهید جهان به شما مسیر درست را نشان دهد، درب ها و فرصت های مناسب ایجاد شده را ببینید و با انرژی و انگیزه ای دست به عمل بزنید.

 

 

راز هشتم : آرام باشید

آرام بودن این یکی از موثرترین و دوست داشتنی ترین توصیه هایی است که شما می توانید در زمانی که با چالش های بسیاری مواجه می شوید از آن استفاده کنید.به جای مبارزه برای حرکت رو به جلو و مدیریت همه چیز فقط خودتان باشید و در یک زمان یک چیز را مدیریت کنید و بقیه امور را به خداوند بسپارید همچنین این امر می تواند انرژی گرانبها شما برای انجام بهتر امور ذخیره کند.

با انرژی بیشتر شما بهتر تمرکز می کنید، در زمان حال زندگی می کنید و به ارتعاشات و تفکر خود با دعدم اطمینان از وضعیت مالی فعلی و آینده مالیتان آسیب نمی رساند. این یک عامل بسیار مهم برای موفقیت و مدیریت انرژی خود در طول فرایند آشکار کردن ثروت و مدیریت آن است.

 


امیدوارم از نکات ارائه شده در اینجا برای بهبود وضعیت مالی فعلی و آینده خود استفاده کنید. لطفا این مقاله را با دوستان و علاقه مندان که تمایل به موفقیت دارند به اشتراک بگذارید.

همچنین دوست داریم که از شما نکات، پیشنهادات و تجربیات ارزشمند خود را در خصوص این موضوع بشنویم بنابراین نظرات خود را در زیر به اشتراک بگذارید.

سایر مقالات توصیه شده برای شما:

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید