آزاد شدن روزنامه نگار ترکیه ای پس از انتشار پیام های پنهان

آزاد شدن روزنامه نگار ترکیه ای پس از انتشار پیام های پنهان
چکیده این مطلب : انتشار : ۸ , تیر , ۱۳۹۷ 2 نظر ۱۲۷۸ بازدید

آزاد شدن روزنامه نگار ترکیه ای پس از انتشار پیام های پنهان بر ضد رجب طیب اردوغان (رئیس‌جمهور کنونی ترکیه) این روزنامه نگار به نام مهمت التان پس از دوسال از زندان آزاد شد.مهمت آلتان، روزنامه نگار ترکیه ای روز چهارشنبه پس از تقریبا دو سال از زندان آزاد شد و نگرانی های پرونده رجب […]

 

آزاد شدن روزنامه نگار ترکیه ای پس از انتشار پیام های پنهان بر ضد رجب طیب اردوغان (رئیس‌جمهور کنونی ترکیه)

این روزنامه نگار به نام مهمت التان پس از دوسال از زندان آزاد شد.مهمت آلتان، روزنامه نگار ترکیه ای روز چهارشنبه پس از تقریبا دو سال از زندان آزاد شد و نگرانی های پرونده رجب طیب اردوغان، مربوط به آزادی مطبوعات را افزایش داد.

رجب طیب اردوغان                                                                                                                           

گروه آزادی مطبوعات P24 در بیانیه ای گفت: آلتان، که برای اولین بار در ماه سپتامبر ۲۰۱۶ دستگیر شد و برای ادعاهای مربوط به همکاری با گروه کودتای ناکام سال ۲۰۱۶، از زندان سیلویری خارج از استانبول پس از حکم دادگاه آزاد شد، لذا حکم محکومیت و زندانی شدن او نقض نشده است و او همچنان در معرض ممنوعیت سفر قرار دارد و متعهد است به طور منظم به مقامات گزارش خود را ارسال کند.

دادگاه قانون اساسی در ماه ژانویه تصریح کرده که به دلیل اینکه حقوق آلتان نقض شده است باید آزاد شود اما دادگاه کیفری این را نادیده گرفت. آلتان گفت :“من بعد از ۲۱ ماه آزاد شدم در حالی که اصلا نباید به زندان میرفتم “P24 به او گفت که خارج از زندان توسط دوستان و همکارانش استقبال می شود وب افزود: “اجازه بدهید آزادی من امیدوارانه در راستای قانون و دموکراسی باشد.” حکم او روز چهارشنبه توسط یک دادگاه منطقه ای استانبول صادر شد که درخواست تجدیدنظر او مورد بررسی قرار دادن تصمیم خود در مورد حکم قبلی “الزام کرد” و دادگاه قانون اساسی آن تصویب کرد.آلتان، استاد اقتصاد و روزنامه نگار، همراه با دیگر مظنونین برجسته از جمله برادرش احمت، نویسنده و رمان نویس و روزنامه نگار دیگری به نام نازلی ایلیاک محکوم شده بودند.

دادگاه استانبول حکم اعدام احمد آلتان و ایلیاک را برای تجدید نظر به جلسه بعدی در ۲۱ سپتامبر به تعویق انداخت.

روزنامه نگاران با کودتا برعلیه حکومت رجب طیب اردوغان و مورد تمسخر قرار دادن رسانه این کشور “پیام های پنهان” را برای سرنگونی حکومت اردوغان ارسال می کردند که در این کودتا شکست خوردند پرونده های آنها موجب هشداری برای آزادی مطبوعات در ترکیه شد که تحت شرایط اضطراری دو ساله پس از کودتای شکست خورده ده ها تن از روزنامه نگاران دستگیر شدند.

آزادی مهمت آلتان سه روز پس از اینکه اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری و پارلمان جدید به عنوان رئیس جمهور برنده شد انجام شد.پس از انتخابات، اردوغان پس از شروع این دوره جدید ریاست جمهوری ، شرایط اضطراری را لغو کرد اما فعالان و مطبوعات می گویند که آنها در انتظار عملی کردن این گفته ها هستند و نه کلمات.

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان 

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید