تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۶ , دی , ۱۳۹۷ 12 نظر ۲۷۲۶ بازدید

تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن بیوکنزی چیست ؟ بیوکنزی  از دو واژه “bio” و “kinesis” تشکیل شده است، در زیست شناسی، “bio” مربوط به موجودات زنده و “kinesis” به معنای فعالیت یک سلول است.بنابراین، Biokinesis  به معنی توانایی کنترل و تغییر ژن ها (DNA) با استفاده از قدرت ذهن است.به طور […]

 

تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

بیوکنزی چیست ؟

بیوکنزی  از دو واژه “bio” و “kinesis” تشکیل شده است، در زیست شناسی، “bio” مربوط به موجودات زنده و “kinesis” به معنای فعالیت یک سلول است.بنابراین، Biokinesis  به معنی توانایی کنترل و تغییر ژن ها (DNA) با استفاده از قدرت ذهن است.به طور کلی، علاقه عموم مردم برای استفاده از  بیوکنزی برای تغییر رنگ چشم است. اما اگر بیوکنزی امکان پذیر است، بدین معنی است که این امکان وجود دارد نه تنها تغییر رنگ چشم، بلکه تغییر رنگ مو و پوست نیز وجود دارد.

بیوکنزی چطور کار میکند؟

عوامل متعددی وجود دارد که رنگ چشم شما را تعیین می کند. رنگ چشم فرد از میزان و کیفیت ملانین در قسمت عنبیه چشم و مقدار نوری که از عنبیه عبور می کند و رنگ را پخش میکند تعیین می شود.  رنج  رنگ عنبیه از نور آبی تا قهوه ای تیره است. شایع ترین رنگ ها رنگ آبی، سبز و قهوه ای است. قهوه ای شایع ترین رنگ چشم است زیرا آن آلل ( توالی ویژه یک ژن) غالب است.

بیوکنزی تغییر رنگ چشم

در یادگیری زیست شناسی، می توانید رنگ چشم خود را با کنترل میزان ملانین و نحوه عبور نور از طریق عنبیه تغییر دهید. این را می توان با کنترل ذهن ناخودآگاه و تغییر ژن های خود انجام دهید بهترین راه برای رسیدن به رنگ مورد نظر تمرین مراقبه و یا استفاده از پیام های پنهان برای تغییر رنگ چشم است.

 

اعتقاد بر این است که با کمک بیوکنزی شما می توانید رنگ چشم خود را فقط به آبی یا سبز یا قهوه ای تغییر دهید اما اگر شما فکر می کنید تغییر رنگ چشم به هر رنگ دیگیر مانند صورتی، بنفش یا نارنجی امکان پذیر نیست بیوکنزی برای شما اثرگذار نخواهد بود و به این به دلیل این واقعیت است که ذهن ناخودآگاه شما در حال حاضر پذیرفته است که این رنگ ها غیر طبیعی و غیرممکن هستند.

تکنیک های بیوکنزی:

قبل از استفاده بیوکینزی، میتوانید چند روز مراقبه داشته باشید که به ذهن شما کمک کند تا به آرامش برسد زیرا  این به کنترل ذهن ناخودآگاه شما کمک می کند و رسیدن به نتیجه مطلوب آسانتر خواهد بود.

تکنیک شماره ۱:

 1. درست بعد از خواب بیدار شدن اول صبح و یا قبل از خواب شب، چشمان خود را ببندید و آرام باشید ، خود را با رنگ چشم دلخواه تجسم کنید بدین ترتیب به تکرار این روند آرام آرام رنگ چشم شما به رنگی که می خواهید تغییر می کند.

 2. همچنین می توانید یک شخص را با رنگ چشم مورد نظرتان تجسم کنید که به سمت شما می آید و به بدن شما وارد می شود.

 3. این کار را هر روز و در طول روز به صورت لحظه ای انجام دهید ، هنگامی که به آینه نگاه میکنید، تصور کنید و احساس کنید که چشمهایتان به رنگ مورد نظر تغییر کرده است.

 4. این روند را هر روز تکرار کنید و خودتان را متقاعد کنید که در حال حاضر چشمان رنگی مورد نظرتان را دارید و این را تا زمانی که واقعا به رنگ چشم مورد نظرتان می رسید انجام دهید.

تکنیک شماره ۲:

برای انجام این تکنیک، شما باید دانش و اطلاعات مربوط به رنگ چشم را داشته باشید. قبلا در مورد آن توضیح داده شده است اما باید در مورد این موضوع بیشتر بدانید.

 

 1. بعد از بستن چشمان خود و ریلکس شدن، تجسم کنید که مقدار رنگدانه ها به نام ملانین در چشم شما افزایش یا کاهش یافته است، غلظت بیشتر یا افزایش ملانین منجر به ایجاد شدن رنگ تیره یا قهوه ای می شود و کمترین مقدار منجر به رنگ آبی می شود و در میان رنگ سبز ایجاد خواهد شد بنابراین، با توجه به رنگی که می خواهید دریافت کنید تجسم خود را ادامه دهید.

 2. همچنین می توانید تغییر اندازه مردمک چشم به بزرگتر یا کوچکتر تجسم کنید که به تغییر رنگ چشم کمک می کند.

 3. این روند را هر روز تکرار کنید تا زمانی که تغییرات را مشاهده کنید

تکنیک بسیار ساده دیگری است که با استفاده از گوش دادن به پیام های پنهان صوتی و تصویری بر روی صفحه کامپیوترتان که مربوط به بیوکنزی است انجام می شود که در این اینجا رنگ های مورد نظرتان را می توانید انتخاب و طبق دستورالعمل داده شده انها را با توجه به اطلاعات بالا استفاده کنید.

بیوکنزی و تغییر رنگ چشم چقدر طول می کشد؟

زمان لازم برای ایجاد تغییرات برای هر فرد متفاوت است. افراد با اعتماد به نفس قوی تر، سریعتر می توانند روی ذهن خود تاثیر بگذارند حتی برای برخی از افراد  که به منظور کنجاوی از بیوکنزی استفاده میکنند بسته به نوع اعتقادتشان این می تواند تا چند سال طول بکشد.

نتیجه:

مهمترین موضوع این است که ذهنتان را برای یادگیری بیوکنزی باز نگه دارید زیرا  این چیزی مانند سایر قدرتهای روانی مانند تلکینز یا پریوکینسیس نیست. شما باید با دانش کامل در مورد این که شما با DNA خودتان رفتار می کنید باشید فقط استفاده از بیوکنزی کافی نیست از لینک های پایین میتوانید اطلاعات بیشتری را مطالعه کنید.بنابراین، هنگام تلاش برای این قدرت روانی، لازم است که بسیار مراقب باشید و در نظر داشته باشید که تمرین را در طول دوره برای ایجاد تغییرات ترک نکنید.


آیا افکار میتوانند دی ان ای (DNA) شمارا تغییر دهند؟

 1. ۰
  farzad

  سلام
  ۱-اگر ماقدرت رویای آگاهانه را داشته باشیم میتوانیم به راحتی برروی ضمیرناخودگاه تاثیبگذاریم وزودتر درفایل های سابیمینال بنتیجه بگیریم؟؟
  ۲-بیشتروقت ها که موسیقی گوش میکنم چشمان خود را به رنگ ابی وصورتم شفاف ترتصور میکنم با انرژی خیلی زیاد ایا این کارم تاثیر دارد روی ضمیرناخودگاه؟؟
  ۳-وقتی که چشمانم را در اینه نگاه میکنم بیشتربه یک ازچشمانم توجه دارم مشکلی ندارد؟؟

  • ۰
   پشتیبان

   سلام سوال اول و دوم بله و سوال اخر میتوانید نگاه کنید لذا روی چشمان خود حساس نشوید

   • ۰
    farzad

    سلام
    میخواستم بگم اگر بخواهم همون فرکانس بیوکنزی را گوش کنم بدون ویدیو(درحالت مدیتیشن-درمسافرت زمانی که چشمانم خسته هستش)تاثیر دارد؟؟
    ۲-بیوکنزی ابی پررنگ زودتر به نتیجه میرسیم یا ابی دریایی همون ابی روشن؟؟
    ۳-چونکه من روی ابی پر رنگ کارمیکنم میتوانم بعدا روی ابی روشن کارکنم مشکلی نیست؟؟

    • ۰
     پشتیبان

     سلام اثر بخشی در حالت صوتی بسیار کند است و بیوکنزی رنگ تیره نتایج را سریعتر ایجاد میکند

 2. ۰
  farzad

  درودبرشمادراین چندوقتی که بیوکنزی انجام داده ام چشمانم تغییرکرده است البته قبلا چشمانم سیاه بود الان قهوه ای روشن شده است.
  ۱-اما درایام عید من مسافرتم وبه هیچ چیز دسترسی ندارم ایاتمریین هست که بدون ویدیو انجام دهم؟؟یاجملات تلقینی
  ۲-چه تغذیه ای روی رنگ چشم تاثیر دارد برای رنگ ابی؟؟وتاچه مدت بایدمصرف کرد
  ۳-مگر چاکرا هم به بیوکنزی مربوط میشود؟؟اگر۷چاکرا فعال باشدمیتوان به راحتی تغییر را درچشمانمان دیدواینکه
  ۴-اگر فقط چشم سوم فعال باشدچی؟؟بازم زودتر چشمان تغییرمیکند؟؟

  • ۰
   پشتیبان

   سلام خیر تمرینی وجود ندارد و تغذیه تاثیری روی رنگ چشم ندارد و با فعال بودن چاکراهای شما تغییرات ایجاد می شود در صورتی که استفاده از البوم را متوقف کردید بعد از مسافرت مجدد دوره را شروع کنید

 3. ۰
  Linaaa

  سلام اگر بعد از اتمام دوره چشمامون رنگی نشه ب چ دلیله ؟
  آیا ممکنه بخاطر بسته بودن چاکرا ها باشه ؟
  کم بودن تمرکز میتونه باعث بشه تا پایان دوره چشمامون رنگی نشه ؟

 4. ۱
  farzad

  سلام
  ممکنه که یک مطالب رایگان درباره اینکه ایا واقعا با فعال کردن چاکرا ها وچشم سوم موجودات غیر ارکانیکی یاهمون جن روح خواهیم دید لطفایک مطالب رایگان در این مورد بگذارید خیلی خیلی ممنون واینکه توضیح دهید وقتی چشم سوم را باز کردیم چه چیز های چه دنیا را خواهیم دید درکجا
  خیل ممنون لطفابگذاریین سپاسگزارم.

  • ۰
   arshia7

   چشم سوم یک عنصرفیزیکی نیست بلکه نگاه کردن به واقعیت های پیرامون ما وجهان هستی میباشداگرمیخواهید چشم سوم شما باز بشه باید خرافات را نهی کنید وفقط خدارابپرستیدشفا دادن درذات اقدس اوست نه یه چیز مرده وذکرشما باید دائما نام خدا باشه ولاغیرخداوند شریک نداره واحد است وهمیشه میگوید من هستم خداعاشق میخواهدقلبا وروحاوباهاش صحبت باید کنیدفارسی وغیر فارسی نداره وهمیشه کلمه دوستت دارم باید ورد زبان شما باشه وهمیشه برای کمک گرفتن ازاو باید مددبگیرید.ازش بخواهید روح وجسم شمارا از لحاظ زبانی ونگاه وشنیداری وعملی پاک نگاه داره وسیاه وتاریکی را از روح وجسم شما بیرون کنه.وشما این عمل ها رابایدانجام بدهیدوافکار مثبت وانرژی مثبتی وپاک را به درون خود راه بدهید فحش دادن توهین کردن وافکار منفی نسبت به دیگران نباید داشته باشید شادباشید وخوشحال.وکسانی که روح خودرا کاملانتوانند پاک کنند اسیر موجوداتی پلیدی ذهن خود(شیاطین)خواهند شد زیرا شیاطین باادمهای غیر سالم کاری ندارند چون اونم شیطانه پس به دنبال ادمهای سالم وخداپرست میره تا اونو منحرف کنه واین شماهستید که باید ببینید میتوانید جلوی افکار شیطانی خودتون را بگیرید یا الت دست جنین موجوداتی خواهید شد.درپایان صحبت با خداوند همیشه ازش تشکرکنید.خدایاشکرت.این امضای دعای شماست

 5. ۲
  mehdi nj

  سلام چند سال ممکنه طول بکشه ؟؟؟ شما که گفتید توی ۶ ماه تغییر میکنه
  یعنی ممکنه بیشتر از ۶ ماه زمان ببره ؟

  • ۰
   پشتیبان

   سلام این مورد برای افرادی است که صرفا جهت تست یا کنجکاوی البوم را تهیه میکنند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید