فرمول موفقیت

فرمول موفقیت
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۷ , مرداد , ۱۳۹۶ 2 نظر ۱۲۷۹ بازدید

فرمول موفقیت موفقیت همه ما میدانیم ناخوداگاه داریم و همه ما میدانیم این پایان داستان نیست .ذهن ناخوداگاه ذهن دوم شما استکه درون شما پنهان است. از انچه که میبینم چه چیز بدست می اوریم ؟ ناخوداگاه ما مانند خاک با ارزشی است که هر دانه ای در ان رشد میکند .افکار و عقاید شما […]

 

فرمول موفقیت

موفقیت همه ما میدانیم ناخوداگاه داریم و همه ما میدانیم این پایان داستان نیست .ذهن ناخوداگاه ذهن دوم شما استکه درون شما پنهان است.

از انچه که میبینم چه چیز بدست می اوریم ؟

ناخوداگاه ما مانند خاک با ارزشی است که هر دانه ای در ان رشد میکند .افکار و عقاید شما بذر هایی هستند که به طور مداوم کاشته میشوند .

 

همانطور که هسته ذرت دانه ذرت تولید می کند و دانه های گندم تولید گندم می کنند، محتویات افکار شما در زندگی شما اثر می گذارد. پس شما چه چیز میبینید و میشنوید؟

این یک قانون موفقیت است

 

ذهن خوداگاه شما مانند باغبانی است که زمین و خاک را دوست دارد و مسئولین این باغبان به عهده شماست که چگونه کار کند .اگاهانه انتخاب میکنید چه چیز وارد این باغ میکنید .در ذهن ۹۹% افراد وظیفه این باغبان برای ناخوداگاه توضیح داده نشده است اما با دانستن این وظیفه ما اگاهانه انتخاب میکنیم دانه های خوب یا بد را وارد ناخوداگاه کنیم.

ناخودآگاه، تبعیض، قضاوت و یا سانسور نمی کند. ناخوداگاه موفقیت ، فراوانی و سلامتی را به همان اندازه ای که شکست، عدم سلامتی و بدبختی را آشکار می کند آشکار می کند. ناخودآگاه شما، با احساسات و تکرار تحت تأثیر قرار می گیرد، چه افکار شما مثبت باشند و چه منفی باشد او انها را جذب میکند ناخوداگاه چیزهایی  که خودآگاهانه شما انجام می دهد ارزیابی نمی کند. به همین دلیل بسیار مهم است  که به آنچه فکر میکنید آگاهی کامل داشته باشید.

همگام سازی خوداگاه و ناخوداگاه

هنگامی که متوجه شدید برای سرنوشتی که میخواهید چه چیز را باید به ناخوداگاه بدهید روزانه افکار ، تصاویر و اهدافی وموفقیت هایی که دارید را وارد ناخوداگاه کنید این تصاویر در دنیایی واقعی برای شما رخ دهد.برای یک ذهن آموزش ندیده این اتفاقات شانس و تصادف است اما اینگونه نیست بلکه این نیروهایی هستند که شما با افکار خود انها را ایجاد کرده اید .این دوست قدرتمند درونی با خوداگاه شما کار میکند و مردم شرایط و موقعیت هایی که شما نیاز دارید را ایجاد میکند.

 

همه بخشی از کل همه چیز هستیم

فیزیک مدرن جهان را به عنوان یک شبکه گسترده و جدایی ناپذیر از فعالیت حرکتی می بیند. نه تنها این جهان دائم در حال تغییر است، بلکه هر چیزی در این جهان هستی بر  روی چیزهای دیگر تاثیر می گذارد . در ابتدایی ترین تعریف، جهان یک کل بدون تفاوت بین همه چیز به نظر می رسد ، دریایی بی انتها از انرژی که روی هر شی و هر عمل تاثیر میگذارد. این را دانشمندان اکنون تأیید می کنند و عارفان و گذشتگان هزاران سال پیش به ما گفته اند: که ما جدا نیستیم، بلکه بخشی از کل همه چیز هستیم.

حال میدانیم همه چیز در جهان از انرژی ساخته  شده است. همه چیز منظور همه چیز است از کالاهای خانه شما، تا حوادثی که برای شما اتفاق می افتد و حتی افکار ما از ارتعاشات انرژی تشکیل شده است. این بدان معنی است که افکار ما از همان موادی که جهان ساخته شده است ساخته شده اند  و با دانستن این، ما می توانیم از آن به نفع خودمان استفاده کنیم.

در گذشته، ممکن بود این باور نکردنی باشد که ما بتوانیم واقعیت را از طریق ناخوداگاه ایجاد کنیم. اما اکنون می دانیم که چگونه این کار را انجام می دهیم و چرا کار این کار میتوانید زندگی ما را متحول کند از آنجا که اندیشه های ما انرژی هستند، به این معنی است که تصاویر تکراری ذهن ما  تاکیداتی که میشنویم، افکار عمیق ما ، ترس و خواسته هایمان بر روی واقعیت زندگی ما تاثیر می گذارند.در حقیقت این چیزی است که در این سایت آموزش داده میشود تغییرناخواگاه با تغییر افکار ورودی با تکنولوژی پیام های پنهان .

برای مطالعه پیام های پنهان این مطلب را حتما بخوانید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید