به مانی ام اس خوش آمدید

start

خودتان را شایسته موفقیت بدانید

حتما بعد از مطالعه این صفحه این صفحه را هم بخوانید

من محمد علیخانی مدیر سایت مانی ام اس هستم. اگر تمایل دارید باورهای محدود کننده خود را با باورهای مثبت جایگزین کنید اما نمیدانید از کجا باید شروع کنید

به جای درستی آمده اید در ادامه اطلاعاتی در مورد نحوه عملکرد پیام های پنهان را میخوانید

به من بگو چطور؟

پیام های پنهان چه هستند؟

پیام های پنهان تاکیدات مثبت و مخفی هستند که اگاهی یا خوداگاه شما را دور زده و خود را مستقیما به ناخوداگاه میرسانند و این روشی برای برنامه نویسی روان و راحت ناخوداگاه است.پیام های پنهان هم به صورت تصویری و هم صوتی میتوانند منتقل شوند.
اگر شما نمیتوانید پیامی را به صورت واضح بشنوید یا ببینید بنابراین اگاهی شما نمیتواند مقاومتی در برابر آن داشته باشد.
به عبارت دیگر هیچ چیزی در این فرایند نمیتواند از رسیدن پیام به ناخوداگاه شما و برنامه ریزی مجدد آن جلوگیری کند .
اگر شما تاکیدات را به صورت گفتاری بشنوید ذهن شما مقاومت بسیار زیادی را از خود نشان میدهد زیرا شما انچه را که شنیده اید نمی توانید باور کنید. به عنوان مثال اگر میخواهید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید گوش دادن به این تاکید که "من خودم را دوست دارم و به خودم احترام میگذارم "" من یک انسان لایق هستم" .سریعا ناخوداگاه شما اطلاعات جدید را رد میکند چرا که این جملات با باورهای ناخوداگاه مطابقت ندارد.و این رد پیام یک ارتعاش منفی را ایجاد میکند که این عمل تغییر رشد را مختل میکند.

Brainwave Entrainment یا صدا درمانی یک تکنولوژی است که مغز را با امواج یا فلش زدن نور همگام با امواج با فرکانس های خاصی تحریک میکند.
هدف از صدا درمانی ایجاد افکار و یا احساسات نیست بلکه اماده کردن ذهن برای خلق ایده های مثبت و موفق است.
در این سایت ما از ضربه های دوگوشی و تن های ایزونتریک استفاده میکنیم که هر دو از نظر علمی ثابت شده هستند که بسیار برای کاهش نگرانی ، افسردگی ، تقویت سیستم ایمنی بدن ، باز کردن مرکز چاکراها ، مشکلات خواب ، غلبه بر اعتیاد ، و بیشتر کارامد هستند .

هدف شما از حذف باورهای منفی ذهنتان چیست؟

زمانی که شما به این دنیا امده اید شما هیچ باوری نداشته اید ولی با گذشت زمان مغز شما تمام ایده ها ، افکار ، باورها ،و رفتارهای مردم اطرافتان را جذب کرد و شما با این افکارو باورها برای زندگی اینده تان برنامه ریزی کرده اید و به طور کلی برنامه ریزی شدید و تا زمانی که این افکار و باورها در ناخوداگاه شما ریشه داشته باشند شما نمیتوانید کاری متضاد بر این برنامه ریزی انجام دهید.
ناخوداگاه ما یک نیروی پنهان است بدون اینکه نیاز به توجه شما باشد به طور خودکار کار خود را انجام میدهد.
برای مثال : اگر شما از این بترسید که هیچ وقت پول به اندازه کافی ندارید ممکن است شما در کودکی با این جمله برنامه ریزی شده باشید که " پول روی درختان رشد نمیکند ".در واقع شما عکس العمل پدر مادر خود را از استرس ، ترس و یا نبود پول دیده اید و اینگونه ناخوداگاه شما متوجه میشود که این احساس باید در مورد پول احساس شود .
اما در نقطه مقابل یک فرد ثروتمند حتی وابستگی بین پول و استرس ندارد .این نوع از افراد پول را دوست دارند و به ان احترام میگذارند نه اینکه بگویند پول چرک کف دست است در نتیجه جریان ازادی و ثروت را به زندگیشان تجربه میکنند.
و من اینجا برای کمک به شما و تمام فارسی زبانان عزیزی هستم که میخواهند زندگشان را تغییر دهند به خصوص کسانی که ناخوداگاهشان برای داشتن یک زندگی ایده ال مسدود است .
اگر شما برای تغییر زندگیتان در افکار و باورهای قدیمیتان گیر کرده اید پیام های پنهان میتواند به شما برای خلاص شدن از شر این باورهای مخرب کمک کند .
من آلبوم های پنهانی رو را برای شما اماده کرده ام که میتواند تاکیدات در رابطه با پول، شغل ، عشق و روابط، اعتماد به نفس، افسردگی ، مشکلات خواب، کاهش وزن، به ناخوداگاه شما ارسال کند و همچنین یک پکیج بسیار قدرتمند که تاکیدات را از طریق بصری یا تصویری به ناخوداگاه ارسال میکند.
این سایت اولین و بزرگترین سایت در زمینه برنامه ریزی ضمیر ناخودگاه با پیام های پنهان در ایران است.

بیاید خیالات و حقایق را قبل از این که جلوتر برویم روشن کنیم:

1:ایجاد تغییرات میتواند سریعتر از انچه شما فکر میکنید رخ دهد؟
اکثر مردم فکر میکنند تغییرات به زمان بسیار زیادی نیاز دارد و این تصور که تغییر به زمان زیادی نیاز دارد خودش یک باور محدود کننده است که البته میتواند حل شود. در واقع یک تغییر چشمگیر و متحول شدن یک فرد میتواند یک شبه رخ دهد به عنوان مثال پیدا کردن یک عشق خوب ایجاد کردن یک کسب کار جدید و یا خواندن یک جمله انگیزشی درون شما را برای تغییر و تحول بیدار میکند اما تغییرات بزرگ حتما به تلاش و زمان نیاز دارد درست مثل باشگاه بدنسازی.
با تکرار مداوم پیام های پنهان باورهای مخرب را از بین میبرد بنابراین شما در زمان بسیار کوتاهی و با حداقل ترین تلاش میتوانید بیشترین ها را به خود جذب کنید.
2:پیام های پنهان زمانی کار میکنند که شما تمایل برای تغییرات اساسی در زندگیتان را خواستارید
شما به اندازه کافی ندارد، اینطور نیست؟ من مطمعنم که همه شما به اندازه کافی در اختیار دارید اینو باور کن.میتونم اینو حس کنم .این برنامه ریزی ذهنی شما است که مسئولیت شما را به عهده گرفته است و نتایج زندگیتان را ایجاد میکند.
طولانی ترین سفر با یک قدم اغاز میشود اما شما حاظرید اولین قدم را بردارید.به هر حال اگر شما تمایلی برای تغییر نتایجتان نیستید و صرفا کنجکاو هستید پیشنهاد میکنم اصلا این سفر را شروع نکنید.اما اگر شما الان اینجا هستید ممکن است نشانه ای باشد که شما تمایل برای برنامه ریزی مجدد ذهنتان هستید پس بیایید با هم شروع کنیم .
3:تغییری را انتخاب کنید که میل سوزان برای رسیدن به ان دارید.
بسیاری از دوستان سریع وسوسه میشوند که موضوعات مختلف را در یک چارچوب زمانی با هم گوش کنند اما این کار نمیکند .سعی کنید بر روی یک موضوع و در یک بازه زمانی تمرکز کنید زیرا قرار دادن اهمیت بر روی یک احساس وموضوع نتایج متفاوت را ایجاد میکند.برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنم صفحه سوالات متداول را ببینید.

چگونه یک پیام پنهان انتخاب کنم؟

موضوعی را انتخاب کنید که بیشترین اهمیت را برای شما دارد اصلا مهم نیست ان موضوع چیست و چقدر بزرگ است حتی مهم نیست چقدر در برابر آن مقاومت نشان میدهید، در صفحه آلبوم محصولات میتوانید آلبوم مورد نظرتان را با تاکیدات دقیق نوشته شده انتخاب کنید.

اگر بیش از یک موضوع دوست داشته باشم چه؟

به عنوان یک کاربر مانی ام اس میخوام به شما با بهترین استفاده از پیام های پنهان را آموزش دهم.
برای اینکه بتونی هدفی رو توی زندگیت خلق کنی سعی زمانی پرونده اونو باز میکنی تا اونو نبستی پرونده دیگه ای رو برای خود باز نکن چرا که این همه زمانی زیادی رو ازت میطلبه و هم ممکنه اصلا نتونی هدفتو توی زندگیت خلق کنی.
پس از خرید آلبوم مورد نظر میتونید آلبوم رو همون لحظه از پروفال خودتون دانلود کنید و برای همیشه اونو داشته باشید.
این سایت به طور منظم در حال بروز رسانی است بنابراین اطلاعات پروفالتان را نگهداری کنید.
و باز هم یاداوری بیاد داشته باشید که روی یک موضوع در یک زمان تمرکز کنید.

چگونه باید استفاده کنم؟

جلسات بدون ضربه های دوگوشی /تن های ایزونتریک جلسات با ضربه های دوگوشی /تن های ایزونتریک
مقدار زمان گوش دادن
هر مقدار که تمایل دارید گوش کنید هیچ محدودیتی ندارد تا یک ساعت
زمان گوش دادن در طول روز (به جز زمانی که رانندگی میکنید) و زمان خواب شب قبل از خواب
سطح صدا هدفن لازم نیست.اما پیشنهاد میشود برای نتیجه گیری بهتر از هدفن استفاده کنید. برای ضربه های دوگوشی لازم است
هدفن مقداری که احساس راحتی کنید مقداری که احساس راحتی کنید

عضویت در خبرنامه مانی ام اس

اگر واقعا علاقه مند به فایل ها هستید، آلبوم های جدید ، خبرها ، مطالب ارزشمند در مورد ضمیر ناخوداگاه هستید ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید

شما را درک میکنم دوست عزیزم ممنونم از اینکه در حال خواندن این مطلب هستی

همانطور که من در سدد موفقیت هستم حتما شما هم به دنبال راهی برای برنده شدن در بازی زندگیتان هستید برای کمک به خود و هموطنان عزیزمان حتما نظرات و پیشنهادت رو با من کامنت بزار .

اشتراک گذاشتن این مطالب ، اشتراک گذاشتن عشق است

جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

بازیابی رمز عبور

ایجاد حساب کاربری جدید