نقد و بررسی تکان‌دهنده نرم افزار پیام های پنهان

نقد و بررسی تکان‌دهنده نرم افزار پیام های پنهان
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۴ , شهریور , ۱۳۹۶ 2 نظر ۱۳۰۳ بازدید

گاهی ما درصدد انجام کارهایی هستیم که توسط ذهن ما محدود شده‌اند و یا گاهی می‌خواهیم چیزهایی را بدست آوریم اما روش و چگونگی آن را نمیدانیم به‌طور خلاصه قدرت انجام دادن آن را نداریم. ذهن ما منبع اصلی قدرت است و هر زمان که میخواهیم کاری را انجام دهیم از قدرت ذهنمان کمک میگیریم. […]

 

گاهی ما درصدد انجام کارهایی هستیم که توسط ذهن ما محدود شده‌اند و یا گاهی می‌خواهیم چیزهایی را بدست آوریم اما روش و چگونگی آن را نمیدانیم به‌طور خلاصه قدرت انجام دادن آن را نداریم. ذهن ما منبع اصلی قدرت است و هر زمان که میخواهیم کاری را انجام دهیم از قدرت ذهنمان کمک میگیریم.

 

دسترسی به ذهن

اگر شما به یکی بگویید تو به ذهنت دسترسی دارید احتمالا او به شما خواهد گفت دیوانه اید هیچ راهی برای اینکه کسی بتواند به ذهنش دسترسی داشته باشد وجود ندارد.دسترسی به ذهن قدرتمندترین کاری است که انسان میتواند انجام دهد و اگر شما بتوانید این کار را با دقت انجام دهید بسیار باارزش است . به هر حال فردی توانایی انجام این کار را پیدا کرده است که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

سایت مایند مستر و نرم افزار

تونی دوسانجه یک نرم افزار را طراحی کرده است که به شما نشان میدهد چطور از ذهنتان برای خلق رویاهایتان کمک بگیرید . با چنین توانایی شما قادر به کنترل هر قسمت از ذهنتان هستید در واقع خودتان را فراتر از انچه انتظار میرود میبینید.این نرم افزار طوری طراحی شده است که ذهن ، بدن ، و احساسات شما را برای ایجاد اهدفتان بیشتر از انچه شما فکرش را بکنید کنترل میکند.بنابراین برای فردی که ترس هایش او را کنترل میکنند بسیار مناسب است با این نرم افزار بیش از آن چیزی که فکر کنید میتوانید بدست بیاورید

با بدست گرفتن قدرت ذهنتان منافع و مزایایی بسیار زیادی را میتوانید برای دستیابی به اهدافتان دریافت کنید. بزرگترین مانع اهداف شما ترس است و با این برنامه شما از ترس های درونیتان رها میشوید. بنابراین این نرم افزار تنها چیزی است که شما برای حرکت به سمت اهدافتان نیاز دارید. چیزهایی که از این نرم افزار دریافت میکنید :

 • ۱ : افرادی که در قدردانی کردن مشکل دارند چه کسانی هستند ، انها چه نگاهی دارند ، آیا این نرم افزار میتواند به تغییر نگاه انها و قدردانی کردن از چیزهایی کوچکی که در زندگی دارند کمک کند. بله شما حتی میتوانید ذهنتان را برای کاهش وزنتان تحریک کنید و به بدن رویایی که همیشه دوست داشتید برسید.
 •  ۲ : باختن در زندگی یک برنامه ریزی در ذهن ماست .اغلب از خودمان به خاطر اینکه نمیتوانیم از پس زندگیمان برایم خسته میشویم زیرا برنامه ریزی شده ایم موفقیت یک دروغ بزرگ است.اما واقعیت این دروغ در ذهن ماست با این حال با این نرم افزار میتوانید این روند را معکوس کنید و موفقیت های بزرگی را بدست اورید.

 

 • ۳ : یکی از چیزهایی که الهام بخش من جذب افراد با عزت نفس و اعتماد به نفس بالا است که از قدرت ذهنشان به خوبی استفاده میکنند.تمام قدرتی که شما برای کمک به خودتان نیاز دارید در این نرم افزار است .

 

 •  ۴ : این بسیار شرم اور است گاهی اوقات کارهایی که ما میکنیم از طرف افراد مورد تحقیر و تمسخر قرار میگیرند. به عنوان مثال بد غذا خوردن شما یک عیب است اما نباید احساس گناه کنید با تمرین دادن ذهنتان به خودتان کمک کنید این رفتار را متوقف کند.

 

 • ۵: برخی افراد زمانی که تصمیم میگیرند اقدامی را انجام دهند تمرکز خود را از دست میدهند اما تقصیر شما نیست این را درک کنید. بسیاری از مردم میخواهند انچه را که شروع کرده اند به اتمام برسانند اما همیشه در میان راه تمام تمرکز و انگیزه خود را از دست میدهند و انچه که شروع شده بود پایان میابد. اما این نرم افزار به شما نشان داده میشود چطور تمرکز خود را روی کارهایی که شروع میکنید بگذارید که در نهایت منجبر به افزایش حافظه و خلاقیت شما میشود.

 

 • ۶: بعضی افراد نمیتوانند احساسات خود را کنترل کنند .زمانی که احساساتی میشوند همه متوجه میشوند زمانی که خوشحال میشوند کنترلی روی خوشحالی خود ندارد و زمانی که گریه میکنند بدون وقفه گریه میکنند .اگر شما جزء این دسته از افراد هستید و نمیدانید چطور احساسات خود را کنترل کنید این نرم افزار میتواند پاسخی برای کمک به شما باشد زیرا به شما کمک خواهد کرد احساسات خود را کنترل کنید.

 

 • ۷:  اگر فردی هستید از سیگار کشیدن پشیمان هستید شما یک شریک مبارزه برای ترک یک بار برای همیشه این مشکل دارید که میتوانید به صورت ریشه ای این مشکل را برطرف کنید. بنابراین شما میتوانید چیزی که همیشه دنبالش بودید را بدست آورید.

 

 • ۸: این نرم افزار بیش تر از آن چیزی که تصورش را میکنید به شما کمک میکند شما بهترین ها را با استفاده از این نرم افزار بدست می آورید .بنابراین هر انچه که الان شما را ازاد میدهد مثل بی پولی _ خلاص شدن از شر بدهی _ پرداخت وام _ مشکل در روابط این نرم افزار میتواند برای همیشه به این مشکلات پایان دهد .

 

 چگونه متوجه شوم تاکیدات ذهن من را تغییر میدهند

در واقع پیام ها و تاکیدات خیلی سریع چشمک میزنند حتی فرد نیمتواند انها را ببیند اما این بدان معنا نیست که انها کار نمیکنند زیرا ناخودگاه شما در هر ثانیه ۴۰ میلیون بیت اطلاعات را پردازش میکند و مانند یک گیرنده تمامی انها را دریافت و به انها عمل میکند و زندکی شما در جهت مثبت و در راستای تاکیداتی که انتخاب کردید تغییر میدهد .با استفاده از این نرم افزار بیش از انچه انتظار دارید میتوانید انجام دهید.

 

نتیجه

شما باید آزادانه زندگی کنید اگر محدود هستید اگر درامد کافی را ندارید این نرم افزار فرصت تغیییر زندگی را به شما میدهد تا جایی این نرم افزار مهم است که باید استفاده ازآن را در اولیت زندگی خود قرار دهید .بنابراین زندگی که شایسته آن هستید را ایجاد کنید و از زیبایی ها لذت ببرید .این بهترین تکنولوژی است که میتوانید به آن اعتماد کنید.

 

برای خرید نرم افزار روی عکس زیر کلیک کنید

 1. ۰
  ali tahmasbi

  خب اسم این نرم افزار چی هست که بریم دانلود کنیم؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذارید 

اضافه به لیست علاقه مندی ها


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

بازیابی رمز عبور

ایجاد حساب کاربری جدید