۹ راز برای ثروتمند شدن

۹ راز برای ثروتمند شدن
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۹ , مهر , ۱۳۹۷ 1 نظر ۱۰۳۹ بازدید

ممکن است این سوال پیش بیاید که چطور می توان رویای تبدیل شدن به یک میلیونر رابه واقعیت تبدیل کنید؟
مطمئنا زمانی که بچه بودید، تصور می کردید تبدیل شدن به یک میلیونر فقط برای افراد خاصی میباشد اما امروزه کاملا روشن است : اگر می خواهید زندگی راحتی داشته باشید، ضروری است که یک عدد ۹ رقمی در حساب خود داشته باشید.هنگامی که ما در مورد ثروتمند شدن فکر می کنیم، اغلب اوقات درباره فرصت های مادی که باعث ثروتمند شدن است فکر میکنیم

 

 ممکن است این سوال پیش بیاید که چطور می توان رویای تبدیل شدن به یک میلیونر رابه واقعیت تبدیل کنید؟

مطمئنا زمانی که بچه بودید، تصور می کردید تبدیل شدن به یک میلیونر فقط برای افراد خاصی میباشد اما امروزه کاملا روشن است : اگر می خواهید زندگی راحتی داشته باشید، ضروری است که یک عدد ۹ رقمی در حساب خود داشته باشید.هنگامی که ما در مورد ثروتمند شدن فکر می کنیم، اغلب اوقات درباره فرصت های مادی که باعث ثروتمند شدن است فکر میکنیم

اما در مورد صفات و عادت های ذهنی که به افراد کمک می کند ثروت شوند چه دیدگاهی داریم ؟

در ادامه مطلب شگفت زده خواهید شد که چگونه بسیاری از این عادت های ذهنی برای ثروتمند شدن حیاتی هستند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مثل یک شخص ثروتمند فکر ، عمل و برنامه ریزی کنید. ما در مورد عادت های ذهنی کلیدی افراد ثروتمند بحث خواهیم کرد و در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه می توانید یک ذهنیت های ثروتمند را وارد زندگی خود کنید تا ثروتمند بودن در ذهنتان شروع شود .

همانطور که میدانید هر کسی در صدد بدست آوردن یک زندگی عالی است اما واقعا افراد ثروتمند چگونه می توانند ثروتمند شوند؟  

در حال حاضر شما همه امکانات را برای تبدیل شدن به یک میلیونر دارید فقط باید مسیر تفکر خود در مورد پول را تغییر دهید آنچه که شما فکر می کنید: میگویید بله گفتنش از انجام دادنش آسانتر است حق دارید این آسان نیست، اما تبدیل شدن به یک فرد ثروتمند با تفکر جدید شما شروع می شود.

همه انسان ها پول بیشتری می خواهند، اما اکثر مردم نمی دانند چگونه میتوانند آن را بدست اوردند آنها به مدرسه می روند، سخت کار می کنند، در قرعه کشی بانک ها شرکت می کنند، امیدوارند که خوش شانس باشند، اما معمولا نا امید می شوند. پس از مطالعه روی ثروتمندان یک راز کوچک مشخص شد: شما در حال حاضر همه چیزهایی که برای تبدیل شدن به یک میلیونر لازم دارید را دارید فقط باید مسیر تفکر خود در مورد پول را تغییر دهید .

در ادامه مطلب نه اسرار برای تبدیل شدن به یک میلیونر خود ساخته برای کسب درامد آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید.

 

 

 

آموزش رسمی لازم نیس

 

ثروتمندان قطعا به تحصیلات رسمی احترام می گذارند، اما تحصیلات برای کسب درآمد به عنوان یک کارآفرین در جهان امروز لازم نیست. راز ساختن دلارهای زیاد ایده هایی است که مشکلات را حل می کند. از آنجاییکه کمبودی در ایده های پول ساز وجود ندارد، می توان فهمید که هیچ کمبود پولی هم وجود ندارد.

 

 ثروتمند شدن

 

از تفکر منطقی و احساسی استفاده کنید

طبقه متوسط جامعه تفکر احساسی را در فرآیند تصمیم گیری خود به کار میبرند که باعث قضاوت آنها می شود. ثروتمندان از نیم کره چپ مغز خود یعنی منطق مبتنی بر تفکر بدون احساس برای تصمیم گیری در مورد درآمد، سرمایه گذاری و صرفه جویی در پول استفاده می کند. آنها از احساسات خود برای ایجاد انگیزه برای حرکت و اقدام استفاده می کنند. هر دو شکل تفکر ارزش دارند. اما راز این است که بدانیم چه زمانی از آن استفاده کنیم و از ترکیب انها جلوگیری کنیم.

انتظار داشتن

شما چیزی را که انتظار دارید به دست می آورید، و این در مورد پول نیز صدق میکند. بیشتر مردم انتظارات بسیار کمی از پول دارند. بزرگ فکر کنید انتظار داشتن ۱۰۰،۰۰۰ میلیون، ۵۰۰،۰۰۰ میلیون و یا حتی یک میلیون دلار در سال جاری داشته باشید ممکن است این کار را نکنید، اما هر چه بزرگتر فکر کنید احتمال بیشتری دارد که پول بیشتری را جذب کنید.

 

ترس را متوقف کنید

اکثر مردم از داشتن پول زیاد وحشت زده می شوند، زیرا همیشه به فکر خرج کردن پول هستند.ترس و ذهنیت کمبود درمورد پول را از بین ببرید و پول را منشاء همه خوبی ها بدانید وقتی ارتباط مثبتی با پول داشته باشید زندگی بسیار زیبا می شود.

 

به یک باشگاه بروید

اگر می خواهید وزن کم کنید، به باشگاه  بروید و با افرادی که وزن خود را کاهش داده اند و اندام مناسبی دارند ارتباط برقرار کنید. اگر می خواهید مذهبی تر شوید، می توانید به کلیسا، معبد و مسجد بروید. اگر می خواهید پول بیشتری بدست اورید در اطراف افراد ثروتمند باشید از آنها یاد بگیرید چطور بیزینس میکنند و کار خود را انجام می دهند. توجه داشته باشید که انها چگونه در مورد پول فکر می کنند زیرا بعد از این متوجه خواهید که شما در یک سیاره دیگر زندگی می کنید.

 

خودتان را در مقابل افکار منفی واکسینه کنید

به روش های مختلف به ما گفته شده است که نمی توانیم همه چیز را داشته باشیم و باید بین داشتن یک زندگی خوب و ثروتمند بودن یکی را انتخاب کنیم اما  ثروتمندان می دانند که می توانید هر چیزی را که می خواهید می توانند داشته باشید و از طریق قدرت ارتباطات می توانید درآمد بیشتری در حالی که کمتر کار می کنید کسب کنید.

 

متوقف کردن انتظار از عوامل بیرونی:

بسیاری از مردم فکر می کنند برخی از قدرتهای بیرونی مثل دولت می تواند آنها را ثروتمند کند آنها فکر می کنند شخصی دیگر مسئول موفق شدن انهاست اما شما مسئول صد در صد خودتان هستید انتظار برای رسیدن کشتی را رها کنید و یک کشتی بسازید.

 

نگران تفکر دیگران در مورد خودتان نباشید

خودتان را رشد دهید تا احساسی برخورد نکنید شاید برای شروع از لحاظ ذهنی دشوار باشد تا تائید دیگران را رها کنید زیرا هنگامی که شما شکست بخورید انها رویای شما را غیر ممکن می دانند و بسیاری از آنها شما را دلسرد می کنند و از شما می خواهند که واقع بین باشید. به یاد داشته باشید که “رئالیسم” یا واقع بینی یک مفهوم ذهنی است. شخصی ، درآمد ۵۰،۰۰۰ دلار در سال  را واقع بینانه می داند و دیگری ۵۰۰،۰۰۰ دلار. در حالی که همزمان یاد میگیرید افراد ثروتمند چگونه فکر می کنند یاد بگیرید که تفکر طبقه متوسط را از ذهن خود بیرون بیاورید.

 

برای کسب درآمد بیشتر به فکر کمک به انسان ها باشید

اکثر ما آموزش میدهیم که ساعت برای کسب درامد تلاش کنیم به این دلیل که طبقه متوسط به طور متوسط پول کمی را خرج میکند اما ثروتمندان، ایده های جدیدی را برای مردم فراهم و مشکلات انها را حل می کنند و با بهره گیری از خلاقیت خود، به موفقیت های خود دست می یابند بنابراین این مربوط به مقدار ساعت نیست که شما می توانید کار کنید این در مورد تمرین ذهنی شماست که در مورد مسائل قدیمی به روشهای جدید فکر کنید.

اگر می خواهید پول بیشتری کسب کنید، با تفکر جدیدی را شروع کنید تفکر شما رفتار شما را هدایت می کند و رفتار شما نتایجی را که دریافت می کنید ایجاد می کند.

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان 

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

  1. ۱

    خیلی ممنون از سایت و مطالب بسیار ارزشمند شما
    موفق باشید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید