تحقیقات و یافته های الدون تیلور ( پیام پنهان )

تحقیقات و یافته های الدون تیلور ( پیام پنهان )
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۱ , شهریور , ۱۳۹۷ 4 نظر ۱۴۹۴ بازدید

تحقیقات و یافته های الدون تیلور چند سال پیش، از اینکه بین همه نویسنده های نیویورک تایمز بهترین نویسنده الدون تیلور شده بود خوشحال بودم. من خوشحال شدم تا ببینم که چطور او از نگرش های قدرتمند و تجارب سالیانه خود در بازاریابی شرکت ها، مانند  پیام پنهانتبلیغات پنهان یا سابلیمینال مارکتنیگ که امروز در […]

 

تحقیقات و یافته های الدون تیلور

چند سال پیش، از اینکه بین همه نویسنده های نیویورک تایمز بهترین نویسنده الدون تیلور شده بود خوشحال بودم. من خوشحال شدم تا ببینم که چطور او از نگرش های قدرتمند و تجارب سالیانه خود در بازاریابی شرکت ها، مانند  پیام پنهانتبلیغات پنهان یا سابلیمینال مارکتنیگ که امروز در اطراف ما وجود دارد به اشتراک میگذارد.

پیام های پنهان در بسیاری از مجلات، بیلبورد، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی وجود دارد که اکثر ما هرگز به طور کامل از آنها آگاه نیستیم و این منطقه مرموز(ناخودآگاه) و مکالمه های ناخودآگاه بسی جای کنجکاوی دارد.

و امروز می توانیم مصاحبه الدین تیلور، در رابطه با کتاب جدید خود به نام” خود هیپنوتیزم & تکنولوژی پیام های پنهان ” را بخوانیم . راهنمای چگونگی استفاده از ابزارهای توسعه شخصی که هر جایی می توانید از آن استفاده کنید.

 

۱: شما به عنوان “استاد ذهن” و “یکی از کارشناسان برجسته جهان در حوزه پردازش ضمیرناخوداگاه نامیده می شوید. چگونه به هیپنوتیزم و پیام های پنهان علاقه مند شدید؟

فکر می کنم همیشه به قدرت ذهن علاقه مند بوده ام؛ در اوایل کتاب های بسیاری در مورد این موضوع خواندم و در دوران مدرسه ای با موضوع تخصصی در کلاس های هیپنوتیزم شرکت کردم با این حال، علاقه واقعی من دردهه ۸۰ شروع شد من در آن زمان یک علاقه وافر به حرفه ای شدن داشتم و اغلب آزمایش های دروغ سنجی را انجام می دادم و یکی از مشکلات آزمون های تشخیص دروغ این است که برخی افراد در مورد خودشان بسیار عصبی هستند

بنابراین حتی اگر آنها بی گناه باشند، می توانند رفتاری را از خود بروز دهند که نشان میدهد انها دروغ می گویند از سوی دیگر، برخی افراد در تست های تشخیص دروغ بسیار با تجربه هستند و از اقدامات ضد تشخیص دروغ استفاده می کنند بنابراین  من به دنبال راهی برای آرام تر کردن فرد بی گناه و مظطرب تر کردن فرد مجرم  بودم.

فایل های صوتی پنهان:

من در مورد برخی از تحقیقات مربوط به اجرای قانون در دادگاه با استفاده از فایل های صوتی پنهان با توجه به وضعیت موجود، اگرچه متوجه شدم هر چند نمیتوانم به این پرونده رسیدگی کنم اما انگیزه ای بسیار زیادی برای کشف این منطقه ذهن داشتم . در نهایت تحقیق خودم را انجام دادم و فایل صوتی پنهان خودم را برای استفاده در تست تشخیص دروغ تولید کردم .

نتایج فوق العاده بود من متوجه شدم که من یک حرفه کاملا جدید را ایجاد کرده ام اگر پیام های پنهان در این سناریو بسیار موثر باشد، چه چیزهای دیگری است که ما میتوانیم به انها دسترسی داشته باشیم ؟ من فایل های صوتی پنهان را ایجاد کردم و آنها را توسط بسیاری از موسسات مستقل و محققان (مانند دانشمندان دانشگاه استنفورد) مورد آزمایش قرار دادم و همواره  نتایج مثبت بود.

شیفتگی به هیپنوتیزم:

شیفتگی من به هیپنوتیزم در یک مسیر بسیار مشابه دنبال شد. در ابتدا از هیپنوتیزم برای پروژهای پزشکی قانونی استفاده می کردم، اما همانطور که بیشتر و بیشتر در مورد قدرت ذهن آموختم، از هیپنوتیزم به عنوان یک ابزار رشد شخصی استفاده کردم و همانطور که شهرتم افزایش یافت، من به عنوان شاهد و متخصص دادگاه در مورد هیپنوتیزم و پیام های پنهان نامیده شدم.

۲: در مورد شایعاتی در خصوص عدم اثر بخشی پیام های پنهان و قوانین موجود در حال حاضر که پیام های پنهان را ممنوع کرده است چه می گویید؟

 

سوال بسیار جالبی است!  اگر پیام های پنهان ثابت شده بی اثر هستند چرا دولت باید آن را ممنوع کند و اگر قوانینی وجود داشت که استفاده آنها را ممنوع کرده است چرا امروزه از آنها در موسیقی، فیلم و حتی در انتخابات ریاست جمهوری استفاده شده است.

واقعیت این است که تلاش های تنظیم شده ای توسط کسانی که از این روش بیشترین استفاده را می برند برای منع قوانینی که استفاده از پیام های پنهان را ممنوع میکند وجود دارد این چیزی است که من وقتی سعی کردم یک لایحه در کمیسیون ارتباطات فدرال ارائه دهیم تا امکان استفاده از پیام های پنهان فقط با رضایت آگاهانه باشد از حضور تعدادی از شرکت های تبلیغاتی بزرگ که نمایندگان خود را برای مبارزه با این لایحه فرستاه بودند شگفت زده شدم.

قوانین FCC:

پیش پا افتاده ترین چیزی که امروز داریم قوانین FCC است که می گوید پیام های پنهان نباید مورد استفاده قرار گیرند. با این حال اگر بخشی از رسانه ها جمعی که مجوز پخش ندارند اگر به طور آگاهانه اطلاعاتی حاوی پیام های پنهان منتشر کنند هیچ مجازاتی شامل انها نمی شود ،

حتی زمانی که کمپین جورج بوش با استفاده از یک آگهی پنهان بصری در برابر ال گور ایجاد کرد هیچ کاری در  خصوص مجازات نمی توانست انجام شود؛ شبکه های پخش  و رسانه ها در مورد محتوای پنهان چیزی “نمی دانستند” و هیچ مجازاتی در برابر تیم بوش انجام نشد جالب است در ادامه، تحقیقات بیشتری در دانشگاه Adelphi به وضوح نشان داد که این آگهی روی رای مردم اثرگذار بود.

اگر یک جستجوی ساده در اینترنت در خصوص پیام های پنهان از اینکه چه تعداد زیادی از آنها وجود دارد و چقدر هنوز استفاده می شوند انجام دهید شگفت زده خواهید شد زیرا هنوز دست اندرکاران ذهن مجاز به استفاده از این تکنیک ها بدون محدودیت هستند!

 

۳: برخی افراد معتقدند که هیپنوتیزم فقط یک افسانه علمی تخیلی است آیا واقعا امکان دارد که مردم بتوانند به دستور شخص دیگری که ناخوداگاه دریافت کرده اند عمل کنند؟

 

هیپنوتیزم واقعی است و عمدتا توسط دولت ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفته است که با کاهش فعالیت امواج مغزی، امکان دسترسی به خاطراتی که فکر می کنید فراموش کرده اید وجود دارد زیرا انها وجود دارند زیرا با دسترسی به ناخوداگاه می توانید احساسات خود را در مورد یک تجربه ناگوار تغییر دهید و تفکر خود را در مورد اعتقادات درونی تغییر دهید.

واقعیت این است که هر کس (به جز کودکان و افرادی که شناخت کاملی از خود ندارند و نمی توانند تمرکز کنند) می تواند هیپنوتیزم شود با این حال، شما نمی توانید کاری که بر خلاف استانداردهای درونی یا ارزش هایتان باشد انجام دهید.

 

:۴ چه رابطه ای بین هیپنوتیزم و پیام های پنهان وجود دارد و چرا فکر می کنید آنها ابزار اساسی برای بهبود شخصی هستند؟

 

هیپنوتیزم و تکنولوژی پیام های پنهان هر دو به طور مستقیم با ذهن ناخودآگاه که مخزن تمام تجربیات، احساسات و واکنش شما است ارتباط برقرار می کند واین اعتقادات ناخودآگاه نقش اساسی در توانایی های شما برای رسیدن به اهدافتان بازی می کند

به عنوان مثال، اگر شما به این باور رسیدید که «پول منبع تمام بدی است»، اما آگاهانه تمایل به داشتن ثروت و موفقیت بیشتر هستید، این اعتقاد در سطح ناخودآگاه شما را به راه هایی هدایت میکند که شکست بخورید یا شاید هدف بیرونی شما این است که وزن خود را کم کنید، اما در جایی در گذشته خود به خاطر وزن اضافه از چیزی صدمه ندیده اید، بنابراین وزن اضافی را برای جلوگیری و دفع اسیب های ناخواسته مورد توجه قرار می دهید بنابراین تا زمانی که برخی از این اعتقادات مخرب را حذف نکنید و تا زمانی که اهداف درونی شما با اهداف بیرونی شما منطبق نباشند، شما هیچ وقت موفق نخواهید شد.

کاری که هیپنوتیزم میکند:

هیپنوتیزم با کاهش فعالیت امواج و مغز عمل می کند که باعث می شود خاطرات به راحتی برگرداند تا بتوانید به اعتقادات ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و همچنین خود را برای موفقیت دوباره برنامه کنید. پیام های پنهان با دور زدن خودآگاه کار میکنند و از تمام مکانیسم های دفاعی عبور میکند و خود را مستقیما به ناخوداگاه میرساند و این صحبت های درونی شما را با خودتان را تغییر میدهد(باورهای ناخودآگاه شما) همانطور که صحبت های درونی شما تغییر می کند تجربیات زندگی شما نیز تغییر می کند مهم است که توجه داشته باشید، داده های جاری نشان می دهد که تقریبا ۹۰٪ از انتخاب های شما در واقع توسط هسته اکومبنس منطقه ای در مغز جایی که ناخودآگاه در انجا قرار دارد گرفته میشوند.

 

۵: آیا می توانید برخی از بزرگترین داستان های موفقیت خود با استفاده از هیپنوتیزم را به اشتراک بگذارید؟

 

 

من فکر می کنم شگفت انگیز ترین تجربه من با هیپنوتیزم وقتی بود که من این کار را برای یک مشتری که نیاز به یادگیری مدیریت درد داشت انجام دادم. یک روز پس از یک جلسه معمولی، او به طور ناگهانی وارد زبان یا فرقه چینی شد! به نظر می رسید که این اتفاق اطلاعات خاصی برای من داشته باشد، اما قبل از اینکه بتوانم متوجه شدم چه گفته ام مجبور شدم صدا ضبط شده را به بخش زبان در دانشگاه یوتا بفرستم!

با این حال، این واقعا یک رویداد بی نظیر است! من فکر می کنم، بدون این که شمارش کنم، پس از ارائه و شناسایی اطلاعات از هیپنوتیزم برای کمک به بیمار استفاده کردم. خارج از هیپنوتیزم، همه چیز را می توانست به یاد داشته باشد مانند اندازه اسلحه اما تحت هیپنوتیزم حتی او موفق به یادآوری ماشین و پلاک در گذسته شد. من همچنین برای متولد شدن کودک از هیپنوتیزم استفاده کردم، زمانی که یکی از دوستان از من درخواست کمک کرد زیرا او می خواست با حداقل دارو برای کاهش درد همسرش استفاده کند.

 

۶: هیپنوتیزم برای چه چیزهای دیگری مفید است؟

حوزه های زیادی وجود دارد که توسط هیپنوتیزم با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته اند از کاهش وزن ، ترک سیگار ، کنترل درد و استرس، افزایش انرژی در ورزش ، افزایش توانایی های یادگیری، درمان بیماری های جنسی و مراقبه تا برگشت به دوران گذشته زندگی میتوان از آن استفاده کرد.

 

۷:اگر شما بعضی از نتایج موفقیت آمیز مربوط به استفاده از پیام های پنهان را داشته باشید، آیا داستانهایی وجود دارد که انها را به اشتراک بگذارید؟

 

تمام داستان های موفقیت آمیز و شگفت انگیز هستند، به طوری که آنها کیفیت زندگی افراد را بهبود می بخشند. با این حال، برخی از داستان های جذاب شامل افرادی است که با استفاده از یک فایل صوتی پنهان برای موفقیت و ثروت یا پیدا کردن بلیت برنده قرعه کشی ، یا فردی که در بورس اوراق بهادار تجارت میکند استفاده می شود و مشخص است زمانی که این فایل ها را استفاده می کنند موفق تر هستند لذا من نامه هایی از افرادی که سرطان داشته اند دریافت کرده ام که از این روش برای درمان سرطان استفاده کرده اند.

 

۸ : با استفاده از پیام های پنهان برای چه چیز دیگری میتوان استفاده کرد؟

 

اگر اعتقاد نداشته باشید که می توانید موفق شوید، این باور از بهترین شدن شما جلوگیری می کند بهترین بخش کار من، نامه های زیادی است که روزانه دریافت می کنم که به من می گویند زندگی من با استفاده از برنامه های پیام های پنهان بهبود یافته است. من عاشق شنیدن صدای مادرانی هستم که خوشحال هستند که فرزندشان دیگر از رفتن به مدرسه ترسی ندارد و یا دانشجویانی که تازه مدرک لیسانس خود را دریافت کرده اند و یا ورزشکاران المپیک که مدال افتخار دریافت کرده اند. نامه های مربوط به روابط عاطفی، سلامتی جسمانی، معنویت، زندگی بهتر، کسب و کار بهتر و ترک اعتیاد را دریافت کردم درهمه این حوزه ها کاربران نتایج مثبت را گزارش داده اند، که این روش منجر به افزایش کیفیت زندگی انها شده است.

 

۹: شما در کتاب خود می گویید که خود هیپنوتیزم و پیام های پنهان بهترین ابزار برای کمک به خود هستند. آیا خودتان از آنها استفاده می کنید و اگر چنین است، چطور؟

 

بله، من تقریبا هر روز از آنها استفاده می کنم استفاده از پیام های پنهان برای بسیار آسان است زیرا میتوانند انها را در حالی که کارهای روزمره خود را انجام میدهید استفاده کنید گاهی اوقات من بر روی چیزی خاصی کار می کنم، مثلا می گویند فصل زمستان است و ممکن است سرما بخورید در این مثال من از برنامه درمان و افزایش سلامتی استفاده میکنم به این ترتیب می توانم این فایل ها را روی گوشی خود همراهم داشته باشم و از انها برای هر کاری که انجام می دهم بهره مند شوم البته سعی می کنم هر روز مراقبه کنم زیرا خود مراقبه واقعا به اثر بخشی فایل ها سرعت میدهد.

من می توانم در یک جلسه ۱۰ دقیقه ای به حالت مراقبه بروم و اگر من از خود هیپنوتیزم استفاده نکنم نیم ساعت زمان برای حالت الفا لازم است و از هیپنوتیزم در شب استفاده می کنم. این یک راه عالی برای رفتن به خواب عمیق و همچنین برای حفظ تمرکز روی اهداف در حالی که خواب هستم است.

 

 

برای ورود به صفحه البوم های صوتی پنهان اینجا کلیک کنید

 

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید:

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان 

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

 1. ۰
  Mojtaba sagha

  باسلام
  اگه نرم افزاری ساخته بشه که روی تلویزیون نصب بشه ودرزمان تماشای برنامه های تلویزیون پیامهافعال باشند خیلی اثربخش ترخواهدبود

 2. ۰
  حبیب الله کریمی

  تشکر از مقاله مفید و عالی تان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید