قدرت افکار

قدرت افکار
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۲ , آبان , ۱۳۹۶ 7 نظر ۱۷۴۸ بازدید

قدرت افکار بسیاری از مردم به این باورند که اگر ناخودگاه خود را تغییر دهند زندگیشان تغییر میکند  اما حقیقت این است که اگر خوداگاه شما مدام به دنبال افکار بیهوده و مسائل منفی باشد قدرت ناخودگاه را خنثی میکند . به عنوان مثال فردی که مدام روی موضوع ثروت ناخوداگاه خود را برنامه ریزی […]

 

قدرت افکار

بسیاری از مردم به این باورند که اگر ناخودگاه خود را تغییر دهند زندگیشان تغییر میکند  اما حقیقت این است که اگر خوداگاه شما مدام به دنبال افکار بیهوده و مسائل منفی باشد قدرت ناخودگاه را خنثی میکند . به عنوان مثال فردی که مدام روی موضوع ثروت ناخوداگاه خود را برنامه ریزی میکند اما هر روز به بی پولی و فقر توجه کند ناخودگاه او هیچ کاری از دستش بر نمی اید . برای استفاده از قدرت ناخودگاه هر دو ذهن خوداگاه و ناخوداگاه برای ایجاد تغییرات باید هماهنگ باشند . ذهن خوداگاه شما خلبان زندگی شماست. بنابراین سخن گفتن ، دیدن و شنیدن قدرت بینهایت ناخوداگاه را کنترل میکند خوداگاه و ناخوداگاه با هم در ارتباط هستند.

 

قدرت افکار

 یکی دیگر از باورهای غلط این است که:

تکرار عبارت های تاکیدی میتواند زندگی شما را تغییر دهند.تکرار تاکیدات به تنهایی بدون اعتماد به تاکیدات و تجسم تغییراتی که میخواهید ایجاد کنید سالیان سال هم تکرار شوند هیچ تاثیری ندراند و هرگز به نتیجه نمیرسید.

به همین دلیل در این سایت پکیج ویژه طراحی شده است تا ذهن خوداگاه و ناخوداگاه شما را با استفاده از آموزش ها که به شما داده میشود به شما کمک میکند تغییراتی که میخواهید را ایجاد کنید و با این آموزش ها حتی باورهایی که از انها مطلع نیستید را از بین میبرید.

وقتی که شما فیلمی را میبینید که یک فرد ثروتمند را به جای یک انسان خوب و بخشنده آن را به عنوان یک خائن و دروغگو نشان میدهد که نمونه این فیلم ها بسیار زیاد هستند مثل : تایتانیک، مرد عنکبوتی، سوپرمن، هری پاتر و سریال های ایرانی غیره … هر چقدر شما میل به ثروتمند شدن داشته باشید اثری نخواهد داشت زیرا متوجه نیستید که ناخوداگاه شما برنامه ریزی شده است که ثروتمند بودن را بد و شیطانی بداند و پکیج ویژه طوری طراحی شده است که اعتقادات شما را در مورد خودتان تغییر میدهد .

زمانی که اعتقادات ناخوداگاه شما در مورد پول تغییر کند اول بدانید شما در نیمه راه هستید. خلبان یا ذهن خوداگاه شما قدرت ناخوداگاه را هدایت میکند به این معنی که اگر به کوهی از بدهی هایی که باید پرداخت کنید و به خودتان بگویید ” من همیشه شکست خورده ام ” ذهن ناخوداگاه شما به این دستور پاسخ میدهد چرا که او معتقد است ثروتمند بودن چیزی اشتباه و بد است از این رو بودا گفته است

” هر آنچه هستی نتیجه افکار شماست “

راه موثر و عالی که به شما کمک میکند تغییراتی که دوست دارید را ایجاد کنید استفاده از نرم افزار پنهان همراه با عکس هایی که برای شما مهم است میباشد.

در زیر نمونه ای از تصاویری که میتوانید برای رسیدن به اهداف شخصی خود استفاده کنید میبینید همچنین میتوانید از گوگل برای پیدا کردن عکس های بیشتر استفاده کنید.

 

قدرت افکار

ثروت و موفقیت در بیزینس

 

 

قدرت افکار

روابط عاشقانه

 

 

قدرت افکار

دوست داشتن زندگی

 

 

قدرت افکار

شادی و لحظات بیاد ماندنی

 

قدرت افکار

سلامتی و آرامش

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید