قدرت قدردانی – تمرین آسان نتایج بزرگ

قدرت قدردانی – تمرین آسان نتایج بزرگ
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ 2 نظر ۱۸۹۰ بازدید

قدرت قدردانی – تمرین آسان نتایج بزرگ چند بار تا الان شنیده اید که شما باید قدردانی کنید و خدارا برای چیز هایی که دارید شکر کنید. در این مطلب میخواهیم به این بپردازیم که چرا این اینقدر موضوع مهمی است که بابت چیز هایی که در حال حاظر داریم سپاسگذار باشیم حتی اگر شما […]

 

قدرت قدردانی – تمرین آسان نتایج بزرگ

چند بار تا الان شنیده اید که شما باید قدردانی کنید و خدارا برای چیز هایی که دارید شکر کنید.

در این مطلب میخواهیم به این بپردازیم که چرا این اینقدر موضوع مهمی است که بابت چیز هایی که در حال حاظر داریم سپاسگذار باشیم حتی اگر شما چیز زیادی ندارید.

شما میدانید که مردم همیشه شکایت میکنند بدون توجه یه اینکه چه روز زیبایی آن بیرون است؟ آنها درباره همه چیز شکایت میکنند _ اب هوا چقدر داغ است _ چقدر سرد است _ چقدر رئیسشان رنج اور است _ چقدر دیگر باید صبر کنم _ چقدر انها امروز صبح بد شده بودند.

این افراد بدترین افرادی هستند که اطراف ما هستند و به شدت توصیه میکنم از این افراد دور بمانید و اگر این کار را نمیتوانید انجام دهید حداقل از ورود کلمات و الگوهای مخرب به ذهنتان جلوگیری کنید و در عوض سعی کنید دید گاه های مثبت خود را قدرتمند کنید.

مردم آرزو دارند به انچه که میخواهند برسند ،در حالی که در مورد این رویاها خیال پردازی میکنند تمایل دارند شکایت یا انتقاد کنند و گاهی اوقات از موقعیتشان نفرت دارند.انها از انچه که در حال حاظر دارند ناامید هستند و این نقطه از ناامیدی انها میخواهند رویاها و اهدافشان اشکار شود خب دوست من این غیر ممکن است.

چرا این چنین است؟ اجازه دهید ان را در زمینه دیگر زندگی توضیح دهم. تصور کنید یک زوج در رابطه شان مشکل دارند انها تصمیم میگریند که دیگر بیش از این نمی توانند زندگی کنند و کاری برای بهتر کردن رابطه شان کنند انها نیاز دارند درباره ان کاری انجام دهند.

خب انها تصمیم میگریند روی ان کار کنند. چه سناریویی به نظر بهتر میرسد؟ چه روشی میتواند آنها را به نتایج بهتر و قابل ملاحضه ای برای عشقشان به ارمغان بیاورد؟

آنها یکی از این دو گزینه را دراختیار دارند:

  • توسعه درکشان برای معاشرت؛با انصاف و توافق دوجانبه برای گرامی داشتن انچه در زندگی خود دارند و انچه که با هم در زندگیشان میسازند.انها دلایل خود را با وضوح،استراحت، و درک ، مدیریت میکنند و مشکلاتشان را حل میکنند بدون اینکه شدت بگیرد.
  • نفرت انها هنوز وجود دارد و یکدیگر را سرزنش میکنند و انها خیلی اسان انچه را که دارند و انچه را که با هم ایجاد کرده اند و همه تجربه هایی که با هم داشته اند فراموش میکنند.

 

زمانی که شما میخواهید زندگیتان را از تنفر ناامیدی،بداخلاقی،تلخی تغییر دهید

شما در آینده آنها را جذب می کنید.

زمانی که شما درکتان را تغییر میدهید و این از یک جایی پر از اشتیاق می اید خودتان را دوست بدارید برای انچه که بدست اورده اید،اعتراف کردن به انچه که دارید شما ان را شدیدتر میکنید و تجربه های بیشتری را جذب میکنید که در شما احساس خوب ایجاد میکند و شما به دستاوردها و اهداف بیشتری میرسید.

مردم این را درک نمیکنند که غیر ممکن این چیزی را در تارکی بدست اورند.شما باید احساس کنید در نور هستید نوری که شایسته واقعیت است .این اشتباه است که فکر کنید ” من قدر انچه را که فقط دریافت کنم میدانم ” شما نیازبه شروع قدردانی بابت چیزهایی که الان ندارید کنید و سپس واقعیت ها را بدست می اورید.

تصور کنید؛

یک کارگر همیشه از رئیس خود شکایت میکند و چقدر از کارش متنفر است و او چیزهای بهتری را میخواهد.تصور کنید که او هر روز به سر کار می اید و لیستی دارد از تمام چیز هایی که در شغلش دوست ندارد و توصیف کردن این جزئیات چه احساس منفی را بوجود می اورد.
آیا شما فکر میکنید او ارتقا پیدا میکند و یا یک موقعیت بهتری را بدست می اورد؟البته که نه. شما احتمالا فکر کرده اید “هیچ کس احمق نیست که هر روز از رئیسش درباره کارش شکایت کند که چقدر او متنفر است” خوب این دقیقا چیزی است که شما انجام میدهید.

شکایت کردن روبروی جهان

اما شما دقیقا روبروی رئیستان شکایت نمیکنید بلکه شما در حال شکایت کردن روبروی جهان هستید با همه احترامی که به رئیستان دارید جهان این احترام را بیشتر و بیشتر در زندگی شما دارد ولی زمانی که شما پیام های منفی را بصورت ثابت درباره وضعیت فعلیتان به جهان ارسال میکنید ایا شما فکر میکنید ترفیع میگیرید؟

 

قدردانی یک نگرش است:

قدردانی یک باور درونی است و این باور در ذهن ناخوداگاه شما نهفته است و میتواند به راحتی اعمال شود داشتن این باور انرژی نور را در زندگی شما بالا میبرد و این باور شما را برای انتخاب بهتر ،تجربه های بهتر هدایت میکند که به نتایج بهتر منجر میشود و قلب خود را برای احساسات روشنتر توسعه دهید.

 

قدر دانی یک عمل ساده است

شما میتوانید فرایند قدر دانی را با انچه که در حال حاظر در زندگی شما است شروع کنید شما میتوانید قدردان پولی که پیش از این داشتید باشید.
بنابراین شما میتوانید بیشتر از آن را بدست آورید، شما میتوانید قدردان دوستی واقعی که دارید باشید.
بنابراین شما میتوانید این دوستی را عمیق تر کنید،شما میتوانید قدردان ماشینی که دارید باشید.
بنابراین شما میتوانید یکی بهتر را جذب کنید.شروع قدردانی و گرامی داشتن هر احساس خوبی که شما دارید میتوانید این احساس را بیشتر جذب کند.

وقتی که شما قدردانیتان را در حضور شخص دیگری انجام میدهید:

برای مثال: این را به شخص نشان میدهد که میخواهد بیشتر دریافت کنید.زمانی که شما از از دوستتان قدردانی میکنید از اینکه شما را به محل کار رساند شما ماشین های بیشتری را هر زمان که نیاز داشته باشید دریافت میکنید.

زمانی که شما نشان میدهید عمیقا قدردان همسرتان هستید برای چیزهای حتی کوچک نتیجه این میشود که شما چیزهای بیشتری را دریافت میکنید.

تصور کنید که پتانسیل فوق العاده بی نهایت شما میتواند از جهان انچه را که شما میخواهید دریافت کنید اگر شما یادبگیرید که قدردان باشید احترام و راضی بودن به چیز هایی که در حال حاظر دارید چیزهای بیشتری را جذب میکنید.

قدردانی را دوست داشته باشید

برخلاف این باور رایج که بسیاری از مردم ان را دارند که قدردانی یعنی چیز بهتری را نمیخواهم در مقابل شما میخواهید پیشرفت کنید زیرا شما الهام بخش رویاها و اهدافتان هستید و این ضروری است که شما قدردانی را دوست داشته باشید.

 

چگونه من میتوانم یک رفتار قدردانی را تمرین کنم؟

اگر شما نمیتوانید انها را انجام بدهید یاد بگیرید چطور از چشم انداز افکار منفی و عدم قدردانی کردن از انچه که به شما میرسد جلوگیری کنید.

 

مرحله۱:

درونی کردن کامل این فکر که قدردانی کنید از انچه که در حال جریان است و در اینده شما از ان بیشتر و بیشتر جذب میکنید.

 

مرحله ۲:

اگر شما چیزی در زندگی دارید که ان را دوست ندارید و راهی برای قدردانی ان پیدا نمیکنید یک جنبه مثبتی از ان را پیدا کنید و بابت ان قدردانی کنید.به عنوان مثال اگر شما کار خود را از دست داده اید بابت انتخاب های جدید قدردانی کنید و احساس قدردانی بابت ازادی که بدست اوردید.

 

مرحله۳:

یک لیست از تمام چیز هایی که در زندگی تان بابت انها قدردان هستید تهیه کنید ، دستاوردهایتان، تجربه های ارزشمندی که کسب کردید وغیره…

 

مرحله ۴:

ازشکایت هایتان اگاه باشید .مغز خود را اموزش دهید که طرف خوب قضیه و موقعیت ها را ببیند و پس از اینکه قسمت های خوب ان را شناختید احساس قدردانی عمیقی نسبت به ان داشته باشید.

ذهن خود را آماده کنید:

اگر این برای اجرا سخت به نظر میرسد یک دلیل دارد و آن هم این است که ذهن شما برای استفاده از این نوع تفکرات الهام بخش آماده نیست. بعد از اینکه شما این را در زندگتان تمرین کردید زندگیتان تغییر خواهد کرد و این برای شما آسان و آسان تر میشود.

تا اینکه تبدیل به باور درونی شما میشود مانند ورزش کردن در باشگاه که در ابتدا کار بسیار سخت و مشکل است زیرا بدن شما از انها استفاده نکرده است اما پس از اینکه ورزش بخشی از زندگی روزانه شما شد بدن شما تغییرات را نشان میدهد و نتایج را مشاهده میکنید.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید