سال ۹۵ طلایی ترین سال زندگی

سال ۹۵ طلایی ترین سال زندگی
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۷ , فروردین , ۱۳۹۵ 0 نظر ۱۱۷۷ بازدید

سال ۹۵ طلایی ترین سال زندگی سلام به شما کاربر عزیز سایت به سال ۹۵ خوش اومدی! دوست عزیزم یک کلیپ برات اماده کردم که انتهای این مطلب میتونی اون رو ببینی اما  قبلش میخوام بهت چند توصیه مهم رو یاداوری کنم.  من محمد علیخانی مدیر سایت مانی ام اس. هستم دوست دارم سال ۹۵  […]

 

سال ۹۵ طلایی ترین سال زندگی

سلام به شما کاربر عزیز سایت

به سال ۹۵ خوش اومدی!

دوست عزیزم یک کلیپ برات اماده کردم که انتهای این مطلب میتونی اون رو ببینی اما  قبلش میخوام بهت چند توصیه مهم رو یاداوری کنم.

 من محمد علیخانی مدیر سایت مانی ام اس. هستم دوست دارم سال ۹۵  یکی از طلایی ترین سال های زندگی شما باشه و اینقدر شوق دارم که بگم چقدر خوشحالم از اینکه تونستم با این روش منحصر به فرد ذهنم رو برای هر انچه یعنی هر چیزی که شما فکرش رو بکنید برنامه ریزی کنم و پیام اون رو به ناخوداگاهم ارسال میکنم.

بعد اون رو بدست بیارم و بعد دقیقا مثل چراغ جادو اتفاقاتی در زندگی من رخ میده که بعضی موقعا اینقدر زود و گاهی هم با کمی زمان بیشتر این اتفاقات در زندگی من ایجاد میشن که خودم تعجب میکنم و دوست دارم به شما هم بگم که ذهن ما خیلی قدرت داره خداوند متعال چیزی به ما داده که متاسفانه ۹۰% ادما اون رو نادیده میگیرن اما اگر ما بتونیم کنترل ذهنمون رو به عهده بگیریم پول که چیزی نیست میتونیم تو زندگیمون معجزه ایجاد کنیم.

کلیپ های آموزشی رایگان؛

به امید خدا در حال اماده کردن کلیپ های اموزشی رایگانی هستم تا به دوستان خوبم بگم چطور میتونن ذهنشون رو ارام ارام قبل از اینکه از پیام پنهانی استفاده کنند.
اون رو برای هدفشون برنامه ریزی کنن اما متاسفانه چون در ایران روشی نبود که من بتونم ذهنم رو اموزش بدم این پروسه برای من سه سال طول کشید اما من اینجا برای شما اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار شما میگذارم تا بتونید راحت زندگیتون رو در دستان خودتون بگیرید و معمار زندگیتون باشید.
هر رنگی که دوست دارید به اون بدید فارغ از هر شرایط شغلی و موقعیت اجتماعی.

هدف از ایجاداین سایت؛

دوست خوبم هدف من از ایجاد این سایت در احتیار گذاشتم مطالبی در مورد ضمیر ناخوداگاه است که ما اگر فقط و تنها بتونیم اون رو کنترل کنیم ارام ارام مسیر زندگی ما تغییر میکنه به عقیده من تنها کنترل پنل زندگی ما در ناخوداگاه ما نهفته است.

کنترل ناخوداگاه؛

 

پس باید ناخوداگاه رو کنترل کرد ناخوداگاه رو برنامه ریزی کرد تا ذهن ما دقیقا مثل همین کامپیوتری که دارید با اون این مطالب رو میخونید با نصب برنامه مورد نظر شما میتونید هدفی که دارید رو با اون برنامه خلق کنید.
پس شما میتونید بفهیمد که با نرم افزار فتوشاپ نمیشه کلیپ تماشا کرد یا با یک پلیر تصویری نمیشه عکس طراحی کرد و دقیقا ذهن ما هم همین عملکرد رو داره.

میخوام بگم هر کار در زندگیت میکنی اول روی ذهنت کار کن اول باورهاتو بشناس و بعد اقدام کن دوست من زندگی به خدا سخت نیست چیزی به نام کمبود وجود نداره چرا که خدا در قران هم فرموده اند.

اگر تمام درختان من رو قلم کنید و تمام دریا ها مرکب بشوند شما نمیتوانید نعمتهای من رو بشمارید.

پس با توکل به خدا سعی کنید روزهای خوب رو برای خودتون بسازید متظر اون روزها نباشید اون ها نمیان باید روزهای خوب رو ساخت تا عمر دارید ازش استفاده کنید

اما چند توصیه مهم به تو دوست خوبم:

۱:تلویزیون رو کنار بذار

۲:مطالعتو در مورد ذهن و هر چیزی که دوسش داری بیشتر کن

۳:با افراد منفی بحث نکن

۴:در مورد چیزهایی که نمیخوای صحبت نکن بلکه فقط و فقط در مورد خواستهات صحبت کن

 

تغییر ذهنیت؛

امیدارم تو دوست خوبم هم مثل من که دقیقا ۳ سال پیش در جایگاه تو بودم بتونی زندگی رو نه با تغییر شغل نه نا عوض کردن مکان زندگیت بلکه با تغییر ذهنت اون رو متحول کنی.

مطمئن هستم که سورپرایز میشی وقتی که میبینی همین تمرین ساده چگونه به راحتی می تونه بهت کمک کنه تا اهداف خودت رو به واقعیت زندگی خودت تبدیل کنی.

خدای رحمان بابت سال ۹۴ ازت ممنونم. به امید اتفاق هایی بهتر و عالی تر در سال ۹۵!

دوستدار شما محمد علیخانی

 

 

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید