قوانین ناخوداگاه

قوانین ناخوداگاه
چکیده این مطلب : انتشار : ۷ , مهر , ۱۳۹۶ 6 نظر ۲۰۹۴ بازدید

قوانین ناخوداگاه آیا میدانید تونی رابینز ،برایان تریسی ، جیم ران ، رابرت کیوساکی ، و همه افراد موفق دیگر چه چیز مشکتری داشتند ؟ همه انها میدانند چطور از قدرت ذهن ناخوداگاه خود استفاده کنند. ذهن ناخوداگاه شما ۳۰۰۰۰ بار قویتر از ناخودگاه شماست .تونی رابینز میگوید ” همه تغییرات شخصی باید در سطح […]

 

قوانین ناخوداگاه

آیا میدانید تونی رابینز ،برایان تریسی ، جیم ران ، رابرت کیوساکی ، و همه افراد موفق دیگر چه چیز مشکتری داشتند ؟ همه انها میدانند چطور از قدرت ذهن ناخوداگاه خود استفاده کنند. ذهن ناخوداگاه شما ۳۰۰۰۰ بار قویتر از ناخودگاه شماست .تونی رابینز میگوید ” همه تغییرات شخصی باید در سطح ناخودگاه رخ دهند ” برای تغییرات دائمی در زندگی باید تفکر ذهنی ناخودگاهمان را تغییر دهیم.

 

قوانین ناخوداگاه

حقیقت این است که اگر شما یک هدف روشن و یک میل سوزان برای رسیدن به هدفتان داشته باشید مجبور نیستید از یک تکنیک خاص برای برای فعال کردن قدرت ناخوداگاه استفاده کنید .هرچه بیشتر هدفتان را احساس کنید این هدف بیشتر در عمق ناخوداگاه شما عمیق میشود و در نهایت شما را برای رسیدن به این هدف هدایت میکند.

تصور کنید؛

فرزندی که عاشق آن هستید را میدزدند و در عرض ۴۸ ساعت ۱۰۰ هزار دلار از شما درخواست کرده اند .آیا در صدد بدست آوردن این پول هستید که نمیتوانید آن را پرداخت کنید ؟ آیا باید در کلاس که چگونه در عرض ۴۸ ساعت ۱۰۰ هزار دلار بدست آورید شرکت کنید ،البته که نه.

وقتی شما از قدرت ناخودگاه خود استفاده میکنید به طور خودکار در بازه زمانی مشخصی که نیاز دارید راهی را برای بدست اوردن پول پیدا میکنید.

توجه داشته باشید:

جهان هستی بر اساس قانون جذب کار میکند و تنها ما میتوانیم چیزهایی را به سمت خود جذب کنیم نه اینکه انها را دنبال کنیم و بخشی از ذهن ما که مسئول جذب است ذهن ناخوداگاه ما است .اکثر مردم یاد نگرفته اند چطور از قدرت ناخوداگاه خود استفاده کنند زیرا انها هرگز زمانی برای تفکر کردن در مورد چیزهایی که میخواهند صرف نمیکنند و اهداف واضح و روشنی ندارند.

آنها ممکن است میل قوی برای موفقیت داشته باشند اما انها نمیتوانند دستورالعمل انچه را که از زندگی میخواهند به ناخودگاه خود بدهند .  برخی مواقع حتی مطمعن نیستند که دقیقا چه میخواهند.

برایان تریسی یکی از مدان موفق جهان گفته است ” زمانی که اهداف شما در ذهن ناخودگاه شما برنامه ریزی شود به طور اتوماتیک به  قدرت ناخوداگاه برای بدست آورن اهدافتان دست پیدا میکنید.قدم بزرگتر بعدی آن است که برای اقدام کردن آماده باشید زیرا بسیار مهم است در حالی که ناخوداگاه شما برای هدف شما برنامه ریزی میشود شما برای اقدام کردن آماده باشید .در اینجا دو تمرین ساده وجود دارد که میتوانید با استفاده از انها ناخودگاه خود را برای اهدفتان برنامه ریزی کنید.

 

قوانین ناخوداگاه

۱: تابلوی اهداف خودت را بساز

عکس اهدافی که میخواهید انها را بدست اورید را روی این تابلو نصب کنید و آن را جایی که بیشترین دید را دارد نصب کنید.بهترین مکان اینه خانه شما شیشه جلوی اتومبیل و بگراند لپ تاپ شما میتواند باشد . ریچارد بروک در کتاب خود نوشته است که او با استفاده از جلد مجله “موفقیت” تصویر خود را روی مجله گذاشت و هر روز آن را تماشا کرد  ۹ سال بعد، عکس او را برای جلد مجله موفقیت انتخاب کردند. من عکسی از ماشین رویاهایم را به دیوار چسباندم در حالی که فقط دو هزار دلار در حساب بانکیم داشتم  ۱ سال بعد آن ماشین را خریدم.

 

قوانین ناخوداگاه

این داستان ها تصادفی نیست اینها قدرت ذهن ناخودگاه است.چرا ارل نایتنگل گفته است ” ذهن در جهت افکار غالب ما حرکت میکند”

اگر از دانشمندان بپرسید انها به شما خواهند گفت این به دلیل سیستم RAS  ذهن است که مثل یک انتن یا رادار چیزهایی که بیشتر به آن فکر میکنیم را جذب میکند.

۲: اهداف خود را هر شب قبل از خواب بنویسید شما باید راه نفوذ به ذهن ناخوداگاه را یاد بگیرید

هر شب قبل از خواب ۲۰ دقیقه در مورد اهداف خودت بنویسید و با تکرار این کار را تا زمانی که به خواب میروید ادامه دهید.

دلیل این تمرین این است که به ذهن خود تمرین دهید تا به اهداف شما تسط داشته باشد و زمان خواب پذیرش ناخوداگاه بیشتر است.امواج مغزی الفا یکی از ۴ دسته امواج مغزی ذهن هستند زمانی که مغز شما در حال ارتعاش فرکانس ۸ تا ۱۲ هرتز باشد میگویند شما در حالت الفا قرار دارید.

زمانی که شما در حالت الفا هستید شما ارام و ریلکس هستید خلاقیت شما افزایش پیدا میکند و میتوانید راحتر و سریعتر اطلاعات جدید را یاد بگیرید از همه مهمتر بهترین زمان برای برنامه ریزی ضمیر ناخوداگاه زمانی است که شما در حالت الفا قرار دارید.

علاوه بر امواج مغزی آلفا، امواج مغزی دیگر شامل بتا، تتا و دلتا هستند. وقتی بتا هستید شما در حالت هوشیاری قرار دارید. هنگامی که شما در حالت تتا هستند، شما در یک حالت گرگ و میش هستید و آگاهیتان بسیار کم است و زمان خواب در واقع در حالت تتا هستید که حالت تتا یعنی شما در حالت ناخوداگاه هستید.

هر روز، وضعیت مغز شما از دلتا (خواب) به بتا (هشدار) و سپس از بتا به دلتا انتقال پیدا میکند و شما هر روز حالت آلفا و تتا را تجربه خواهید کرد.

حالت الفا پلی بین خوداگاه و ناخوداگاه شما است .

با قدرت ناخوداگاه از زندگی که همیشه رویای آن را دارید لذت ببرید.

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

  1. ۰
    sharareh

    خوبه اما اطلاعات کافی نیست واقعا لازمه دونستن اینها. مرسی.

  2. ۰
    Mahya

    Khobe

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید