جیم کری چطور اولین ۱۰ میلیون دلار خودش را بدست اورد؟

جیم کری چطور اولین  ۱۰ میلیون دلار خودش  را بدست اورد؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۳۰ , مهر , ۱۳۹۵ 1 نظر ۲۷۲۴ بازدید

چک ده میلیون دلاری زمانی که جیم کری بازیگر امریکایی هنوز بی نام و نشان بود یک ورشکسته به تمام عیار بود او برای خود یک چک ۱۰ میلیون دلاری نوشت و در یادداشت آن نوشت “برای خدمات ارائه شده” در آن رو پدر جیم فوت کرد و جیم چک را به داخل تابوت پرتاب […]

 

چک ده میلیون دلاری

زمانی که جیم کری بازیگر امریکایی هنوز بی نام و نشان بود یک ورشکسته به تمام عیار بود او برای خود یک چک ۱۰ میلیون دلاری نوشت و در یادداشت آن نوشت “برای خدمات ارائه شده”

در آن رو پدر جیم فوت کرد و جیم چک را به داخل تابوت پرتاب کرد و اینگونه اندیشید که این موضوع  فقط مال قبل از بدست اوردن ۱۰ میلیون دلار است ….. اما چند سال بعد او این مبلغ را بدست اورد.

امروزه جیم کری یکی از بازیگران مشهور هالیوود است او چگونه موفق شد؟

a1b035989710d27c74ce170df736c6dc

آیا تا حالا تصور کردین چطور با قدرت ذهنتان ثروت و رفاه بیشتری را به زندگیتان جذب کنید یا هنوز در حال فکر کردن در مورد این هستید که اصلا آیا میشود این کار را کرد یا نه؟

با توجه به قانون جذب نتایج زندگی شما را افکار و باورهای ناخوداگاهتان ایجاد میکند و این زندگی الان شما را به سمت شما جذب میکند.

این یک حقیقت است که شما درباره چیزهایی که میخواهید باید فکر کنید و در مورد چیزهایی که نمیخواهید فکر نکنید و اگر شما همیشه در حال فکر کردن به چیزهایی که نمیخواهید هستید پس شما چیزهایی که نیمخواهید را به سمت خود جذب میکنید.

در صورتی که فکر میکنید واقعا فکر نکردن به چیزهایی که نیمخواهید سخت است اجازه دهید بررسی کنیم و ببینیم چطور میتوانیم با قدرت ذهن رفاه بیشتری را به سمت خود جذب کنیم.

اجازه دهید مراحل آن را ببینیم که او چگونه این زندگی شگفت انیگز و رفاه را به سمت خود جذب کرد؟

 

اول :او دقیقا مقداری پولی را که میخواست برای خود معین کرد

اینکه دقیقا چه چیزی از زندگی میخواهید بسیار اسان است فکر میکنم افراد موفق یکبار دقیقا آن چه را که از زندگی میخواستند را میدانستند.توجه کنید جیم کری وقتی چک ده میلیون دلاری را برای خود نوشت او این مقدار پول را دقیقا در ذهن خود داشت  او میتوانست بگوید ” من میخواهم امنیت مالی داشته باشم” یا ” من میخواهم ثروتمند باشم” یا ” من میخواهم پول زیادی را در زندگیم ایجاد کنم ”

این نوع خواسته ها بیشتر شبیه وهم و اینکه اینگونه افراد هیچ گونه هدفی در عمق ذهنشان ندارند است اما اولین قدم به سوی جذب رفاه و ثروت تعیین اینکه دقیقا چه مقدار را از زندگی میخواهید دریافت کنید است

8d5f557bf96ee3b480e668db658c80c2

 

دوم:آیا تا به حال او برای بدست اوردن پول بیشتر چیزی را از دست داده است؟

چیزی به عنوان بخشیدن برای هیچ چیز وجود ندارد و شما باید مایل به دادن چیزی برای بدست اوردن پول بیشتر و در نهایت برای بدست اوردن ارزوهایتان  باشید به عنوان مثال کری نوشت: “برای خدمات ارائه شده”

در این یادداشت چک ،او میدانست بازیگری چیزی است که میتواند با ارائه دادن آن پول در ازای آن دریافت کند  در این عمل خاص باعث شد او بازیگری را تا زمانی که به خواسته هایش برسد دنبال کند.

 

سوم: او برای دریافت این پول بسیار متعهد بود

آخرین چیزی که کری به آن متعهد بود دریافت این پول ،پولی که روی آن چک نوشت و آن را به سمت تابوت پدرش پرتاب کرد بود.

در حالی که این عملکرد ممکن است  برای حرفه بازیگری کری زیاد به نظر مهم نباشد اما این احتمال وجود دارد که که نقش بسیار مهمی در اعتقاد و عزم راسخ  برای بدست اوردن آن پول در اینده باشد.

937475-jim-carrey

 

نوشتن اهداف واقعی واقعیت ها را میسازد و بسیار عجیب است که تاثیر  بسیار حیرت انگیزی بر ناخوداگاه و عملکرد افراد میگذارد .بنابراین به عنوان آخرین مرحله برای ایجاد کردن رفاه بیشتر در زندگی خود با استفاده از قدرت ذهن نوشتن اهداف و اینکه حاضرید برای بدست اوردن آن چه چیزی را پرداخت کنید است .

نکته:برای گرفتن بهترین نتیجه حتما اهداف خود را با صدای بلند هر روز صبح و شب در زمان تعیین شده بخوانید برای گرفتن نتیجه تضمینی حتما پکیج را تهیه کنید.

تربیت ضمیرناخوداگاه

ویدئو رایگان

مقالات رایگان

کتاب رایگان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید