آیا پکیج گران است؟

آیا پکیج گران است؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱ , مرداد , ۱۳۹۵ 3 نظر ۲۱۳۸ بازدید

آیا پکیج گران است؟   آیا نرم افزار گران است؟ آیا این سرمایه گذاری میتواند زندگی من را تغییر دهد ؟ آیا این نرم افزار قدرت تغییر باورهای مخرب ناخوداگاه من را دارد؟ این نرم افزار از چه روشی و چگونه ذهن را تغییر میدهد؟   برای دانستن جواب این سوالات ویدئوی زیر را حتما […]

 

آیا پکیج گران است؟

 

آیا نرم افزار گران است؟

آیا این سرمایه گذاری میتواند زندگی من را تغییر دهد ؟

آیا این نرم افزار قدرت تغییر باورهای مخرب ناخوداگاه من را دارد؟

این نرم افزار از چه روشی و چگونه ذهن را تغییر میدهد؟

 

برای دانستن جواب این سوالات ویدئوی زیر را حتما ببینید .زیرا پیشت این نرم افزار یک علم بسیار قدرتمند نهفته است که با درک و استفاده از آن میتوان تغییر را در هر جنبه از زندگی ایجاد کرد چرا که زندگی ارزش خوب زندگی کردن را دارد پس با تلاش و ناخوداگاهی با باورهای درست همه چیز خود به خود تغییر میکند.

 

 

 

تربیت ضمیر رایگان

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

  1. ۰
    mahbube1349

    با عرض سلام مجدد ببخشی میشه یک توضیح کامل شرح بدهید راجب محصولاتتون که به چه صورتی صوتی ووووکامل شرح دهید ممنونم

  2. ۰
    کبری رسولی

    با سلام وخسته نباشید راستش من همین الانشم بخاطر ورشکستی همسرم تو قسطام موندم واقعا نمی تونم این پول رو بدم آیا این پکیچ رامی توان قسمت قسمت خرید کنم؟ ممنون از لطف شما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید