غلبه بر موانع جاده موفقیت

غلبه بر موانع جاده موفقیت
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۶ , تیر , ۱۳۹۶ 9 نظر ۱۸۱۳ بازدید

غلبه بر موانع جاده موفقیت مصاحبه با رندی گیج     رندی گیج نویسنده ۸ کتاب در زمنیه موفقیت است که به بیش از ۲۵ زبان دنیا ترجمه شده است.  و میلیون ها نسخه از آنها در سراسر دنیا به فروش رفته است. رندی در کتاب جدید خود به نام “هفت قانون معنوی موفقیت” به […]

 

غلبه بر موانع جاده موفقیت

مصاحبه با رندی گیج

 

 

رندی گیج نویسنده ۸ کتاب در زمنیه موفقیت است که به بیش از ۲۵ زبان دنیا ترجمه شده است.  و میلیون ها نسخه از آنها در سراسر دنیا به فروش رفته است. رندی در کتاب جدید خود به نام “هفت قانون معنوی موفقیت” به خوانندگان کمک میکند.  تا از طریق تجربیات زندگی خودش به رفاه آرامش برسند.

www.RandyGage.com

رندی شما فقر به ثروت رسیدید راز موفقیت شما چیست ؟

رفاه در زندگی در راستای قوانین جهانی مدیریت و ایجاد میشود.برای ایجاد ثروت و فروانی اعتقاد دارم هفت قانون وجود دارد که  باید از انها پیروی کنیم.

 

 

آیا میتوانید در مورد این قوانین صحبت کنید ؟

قانون اول قانون تجسمات است.موفقیت اول در ذهن شما ایجاد میشود ناپلئون هیل این را در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید آموخته است.عکس چیزهایی که در خوداگاه شما وجود دارد ناخوداگاه شما را برنامه ریزی میکند.ما میدانیم که ناخوداگاه منطق ندارد بحث و انالیز هم نمیکند فقط کاری که برای آن برنامه ریزی شده است را انجام میدهد.بنابراین فرمول ایجاد کردن موفقیت باید از بذرهای احساسات و تکرار مدام این احساسات باشد تا در نهایت بتوان برداشت کرد.

بنابراین با قانون تجسم شما میتوانید تصاویر رویا و اهداف خود را روی یک صفحه مانند تابلو آرزوها ایجاد کنید این تصاویر میتوانند روی در یخچال یا هر جایی که چشم شما زیاد انجا است باشد .با انجام اینکار حتی اگر شما مستقیم به عکس ها نگاه نکنید انها آرام آرام به ناخوداگاه شما وارد میشوند.اگر هر روز این عکس را ببینی مثلا زمانی که به خواب میروی یا بیدار میشوی با دیدن این عکس همراه باشد در نهایت این عکس واقعیت زندگی شما خواهد شد.

همچنین میتوانید روش های دیگر را ترکیب کنید به عنوان مثال زمانی که در حالت آلفا هستید از صداهایی استفاده کنید که ناخوداگاه شما را برنامه نویسی کند به همین دلیل من در شب و زمان خواب به پیام های پنهان گوش میدهم.

 

موفقیت از ناامیدی می اید!؟

همه نه اما بسیاری از مردم روح ذهن و بدنشان با هم در حال مبارزه و کشمش است و تابلوی آرزوهای خودشون رو ایجاد میکنند و میخواهند یک میلیونر شوند. حال آیا امکان پذیر است این افراد میلیونر شوند در حالی که وجودشان در حال مبارزه است ؟

بله امکان پذیر است که از یک حالت مبارزه یک ملیونر شد زیرا من خودم در این موقعیت بودم اما این برای همه مردم کار نمیکند .کلید اصلی این است ” موفقیت از ناامیدی می اید ” اریک باترورت این جمله را ” نارضایتی الهی ” مینامد که شما از وضعیت زندگی خود راضی نیستید و به شما این راهنمایی رو میده که باید خودتون رو توی مرحله اقدام قرار بدهید .

افراد موفق ناامیدی ها خودشون رو خوب کنترل میکند. من واقعا موفق هستم.من در خانه ای زندگی میکنم که خانه رویایی من است .من یک مولتی میلیونر هستم . من ماشین های رویاییم رو دارم .میدونی چیه ؟ من از این ناامیدم که چرا بیشتر از این موفق نیستم .من چیزهایی بیشتری رو میخوام و میخوام کارهای بیشتری رو انجام بدم.

اجازه دهید این ناامیدی شما را در مسیر چیزهایی که میخواهید داشته باشید قرار دهد اگر خوداگاه و ناخودگاه شما باور کند این امکان پذیر است بنابراین شما آن کار را انجام میدهید.

 

من میخواهم هفته آینده یک میلیونر باشم

اما اگر شما بدهکار و بیکار هستید و میگویید ” من میخواهم هفته آینده یک میلیونر باشم ”  شما این را باور نمیکنید.شما میتوانید این رویا را در تابلوی اهداف خود قرار دهید و آن را تایید کنید اما ذهن خوداگاه شما بر علیه شماست بنابراین احتمالا ناخوداگاه شما برنامه ریزی نخواهد شد.

شاید بهتر باشید بگوییم ” من تا این تاریخ بدهی هایم را پرداخت میکنم ” یا ” من تا این تاریخ این مبلغ پول را بدست می اورم ” یا ” من تا تاریخ فلان یک میلیون دلار پول  ایجاد میکنم “

زمانی که شما این مرحل را انجام میدهید احساسات شما ناخودگاهتان را تحت تاثیر قرار میدهد و باعث میشود شما به سمت هدفتان کشیده شوید.هدف شما باید  به اندازه کافی مهیج باشد تا شما را به سمت خودش بکشید و این هدف باید دست یافتنی باشد و مطمعن شوید که چرا و جسارت حرکت به سمت هدفتان را دارید.

 

منظور شما از کشیده شدن به سمت اهداف چیست ؟

هدف و رویایی شما بسیار بزرگتر از انچه که الان هستید است . اگر هدفی را میخواهید که واقعا شما را تحریک میکند و به سمت خودش میکشد شما نیاز به هدفی دارید که برای آن حرکت کنید و در مسیر حرکت به چیزی بیشتر از هدفتان تبدیل میشوید.

 

من فکر میکنم یکی از دلایلی که مردم به موفقیت خود نمیرسند این است که انها احساس عدم لیاقت موفقیت را میکنند به همین دلیل مانع از دریافت آن میشوند درست است ؟

۹۰% از کارهایی که من با مردم انجام میدهم این است که انها به احساس شایستگی برسند به صورت کلی مهمترین دلیل احساس عدم شایستگی است که باعث میشود مردم به موفقیت نرسند.

 

چگونه میتوانیم بر این احساس غلبه کنیم ؟

این در مورد گرفتن مسئولیت برنامه ریزی خود است زیرا شما از طریق فیلم هایی که میبینید و کتاب هایی که میخوانید برنامه ریزی میشوید زیرا پر از الگوهای رفتاری مخرب است .الگوهای رفتاری ویروس ذهنی هستند درست مثل کامپیوتر که ویروس روی هارد ذخیره میشود وما میتوانیم ویروس ها را از ناخوداگاهمان بگیریم  به عنوان مثال رایج ترین ویروس های ذهنی این است که “پول ریشه همه بدی هاست ” یا ” پول معنوی نیست “

ما باید این الگوهای رفتاری را شناسایی کنیم و انها را از بین ببریم و سپس با برنامه ریزی مثبت ذهنمان را برنامه ریزی کنیم به عنوان مثال شما شاید این ویروس ذهنی را داشته باشید ” برای داشتن ثروت من باید پدر یا مادر بدی باشم ” خوب آیا این درست است ؟ نه  زیرا پدر مادر های بسیار خوب و ثروتمندی وجود دارد بنابراین یا باید این باور اصلی را تغییر دهید یا به همان شیوه زندگی خود ادامه دهید.

 

در مورد قوانین بیشتر بگویید :

قانون گردش پول .عدم به گردش در آوردن پول منجر به رکود اقتصادی میشود .زمانی که شما فراوانی را به گردش در می آورید جریانی از ثروت به سمت شما هدایت میشود . فرض کنید شما ۲۰۰$ میخواهید ذخیره کنید البته که پس انداز خوب است اما این باعث موفقیت شما نخواهد شد من توصیه میکنم این پول را به گردش در آورید مثلا پول شرکت برق ، اجاره خانه ، و بسیار موارد دیگر را که باعث میشود شما در جریان رفاه و فروانی قرار بگیرید بپردازید .

زیرا این کار قانون معماله به مثل را فعال میکند به این معنا که انچه شما میدهید چندین برابر آن به شما باز خواهد گشت.هر چه بیشتر بدهید بیشتر دریافت خواهید کرد.

 

آیا میتوانید مثال کوچکی از اینکه چطور این قانون را استفاده کردید بزنید ؟

بله من فقط آخرین ۱۰ دلارم  را داشتم که در یک کلیسا بودم و یک دلار را در سبد قرار دادم و میدیدم که چطور دلارم داخل سبد می افتد و بخشی از وجودم میگفت من دیوانه ام که این پول را درون سبد انداختم و بخش دیگری میگفت باید اینکار را انجام میدادم.

روز بعد چکی به مبلغ ۷۵$ از شرکت برق به من پس داده شد همراه با یک نامه که از من به خاطر پرداخت به موقع صورت حساب قبض برق تشکر کرده بودند اما حقیقت این بود که من هرگز قبضی را پرداخت نکرده بودم و این باعث شد قدرت من چند برابر شود.

هیچ دلیل وجود ندارد که باید این پول به من پس داده میشد اما هنوز میگویم این پول به خاطر انداختن آن یک دلاری در سبد بود .

و باز من از ۷۵$ ۷.۵$ آن را بخشیدم و دقیقا هفته بعد این اتفاق مردی که به من ۲۰۰$ بدهکار بود پول من را برگرداند و از کشور خارج شد .من از هر چیزی که بدست می اورم ۱۰% آن را میبخشم و الان ۲۰ سال است  که من اینکار را انجام میدهم و هر روز درامدم افزایش پیدا میکند.

 

چطور این کار را تا الان ادامه دادید ؟

من طرز تفکرم را تغییر دادم افراد فقیر متفاوت از افراد ثروتمند فکر میکنند .افراد سالم متفاوت از افراد بیمار فکر میکنند ، مردم خوشحال متفاوت از افراد افسرده فکر مکینند .من بیمار شکست خورده و افسرده بودم و در نهایت متوجه شدم باید تفکر خودم را تغییر دهم.

من هر روز زمانی را روی توسعه خودم اختصاص میدهم .من تلفن را جواب نمیدهم ، خانه ام را ترک نمیکنم تا زمانی که سطح هوشیاری و ارتعاش من به سطحی برسد که میخواهم زیرا وقتی اینکار را میکنم افراد که هم ارتعاش با من هستند به سمت من جذب میشوند.

 

 در مورد قانون خلاء توضیح دهید ؟

پایه این قانون بر این اساس است که طبیعت از خلاء متنفر است .اگر شما روی شن های ساحل راه بروید موج آب جای پای شما را پر میکند زیرا جهان ذاتا خوب است زمانی که شما یک خلاء ایجاد میکنید به جهان اجازه میدهید این خلاء را پر کند.

 اگر فراوانی در زندگی شما مسدود شده است از خودتان بپرسید ” چه چیزی من باید آزادم کنم تا چیزی را که میخواهم بدست آورم ؟ ” اگر در یک رابطه منفی و مخرب هستید هیچ راهی برای اینکه جهان به شما یک رابطه خوب را بدهد وجود ندارد.اگر لباس نو میخواهید خانه خود را از لباس های کهنه پاک کنید.

یکی دیگر از قوانین مهم قانون بخشش است .این بسیار مهم است اگر در فکر انتقام گرفتن هستید هیچ جایی برای عشق در قبل شما وجود ندارد.شما باید مایل باشید دیگران را ببخشید و مهم تر از همه باید مایل باشید خودتان را ببخشید .

 

 

آیا میتوانید مثالی از زندگی خودتان بزنید که قانون بخشش را استفاده کردید ؟

 بله من مورد اصابت گلوله قرار گرفتم

وقتی در بیمارستان بیدار شدم دکتر به من گفت ” ما در حالی که گلوله را برداشتیم متوجه وجود آپاندیس شدیم  آن را هم برداشتیم .” گفتم متوجه نشدم گلوله در این طرف است آپاندیس آن طرف چرا اپادنیس من را برداشتید ؟ دکتر گفت ” این روش کار ما است ” گفتم شما بدون اینکه از من بپرسید آپاندیس من را برداشته اید؟ و بی هوش شدم

 سپس برای دو سال بیماری من درمان نشد و از متخصصی به متخصص بعدی میرفتم و بالاخره به دکتر GI  مراجعه کردم و گلوله را پیدا کرد که هنوز داخل بدن من بود و گفت گلوله بیرون نیامده بود زیرا نزدیک ستون فقرات بوده است و متوجه شدم چرا من سال های گذشته بیمار بودم .

آیا میدانید در مورد دکتر اولم که گلوله را از بدن من برنداشته است و آپاندیس مرا بدون اینکه از من سوال کند برداشت چه احساسی دارم .تا کنون ۱۰ وکیل مدافع شخصی برای این مورد گرفتم

سپس کتاب کاترین پاندر به نام ” The Dynamic Law of Prosperity” را برداشتم و یک صفحه را به صورت تصادفی باز کردم تا ببینم چه پیامی برای من در آن روز دارد  . به طور تصادفی صفحه بخشش برایم باز شد که حتی یک جمله نوشته بود اگر کسی را مورد قضاوت قرار میدهید چطور میتوانید او را ببخشید؟

حقیقت این بود که پزشکان و دکترا جان من را نجات دادند من در شرف مرگ بودم و انها بهترین کار را انجام دادند.بنابراین انها را بخشیدم و کسی که به من شلیک کرده بود را هم بخشیدم و من برای رفاه و سلامتی خودم انها را بخشیدم.

 

آیا این یک نقطه عطف در درمان شما بود ؟

برای دوسال من شبها با بیش از ۱۰ بار با عرق کردن از خواب بیدار میشدم اما پس از بخشیدن این افراد به راحتی خواب رفتم و دو هفته بعد از انجام اینکار واقعا احساس کردن درمان شده ام.

 

میتوانید در مورد قانون ایده صحبت کنید ؟

چارلز فیلمور، بنیانگذار صلح و مثبت اندیشی به ما می اموزد که خالق ما انسانها ما را با روح آفریده است و این روح در همه جای جهان وجود دارد  و راهی که میتوان این گفته را در جهان فیزیکی به موفقیت رساند از طریق ایده است . من معتقدم هیچ کس کمبود پول را ندارد تنها چیزی که کم است کمبود تفکر است .رفاه واقعی همیشه برابر با مبادله ارزش با ارزشی دیگر است .شما برای این جهان ارزش ایجاد میکنید و جهان پاداش شما را چند برابر میدهد بنابراین اگر نتوانسته اید در زندگیتان رفاه ایجاد کنید نیاز به یک ایده دارید تا ارزش ایجاد کنید.

پول زیادی وجود دارد، عشق بینهایت است ، شادی زیاد است ، سلامتی خیلی زیاد است – تمام نعمات بی نهایت هستند.  ما باید ارزشی را با ارزشی دیگر مبادله کنیم  تا رفاه را جذب کنیم و راه آن این است که از طریق قدرت ایده این کار را انجام دهیم.

 

با وجود ترس هایی که اطراف مردم از نظر مالی و اقتصادی وجود دارد چه چیز به انها میگویید ؟

هر روز زمانی را صرف کتاب خواندن بکنید و ذهن خود را برای مثبت اندیشیدن برنامه ریزی کنید .تا زمانی که این کار را انجام ندهید به آن ایمان نمی آورید. ایمان خود را قوی کنید .انتظارات مثبت در خود ایجاد کنید و در گذر روزها موفقیت بیشتری و بیشتری نصیب شما میشود.

 1. ۰
  معین

  سلام میخواستم بدونم اگر تو یک محیط پر سرو صدا ، صدای پیام های البوم در حال پخش باشه اما من به سختی پیام هارو بشنوم اینجا صدای پیام در ذهنم اثر میزاره با اینکه باید حتما در سکوت پیام ها پخش بشه؟
  اگر بتونید به توضیع کامل بزارید که صدای پیام های پنهان که صوتی هستند در چه صورتی به ناخوداگاه میرسه و میزان صدا باید چقدر باشه و صدا های دیگه ای که از اطراف ممکنه همراه با پیام به گوش ما برسن میتونن تاثیر منفی بر اثر گزاری پیام ها بزارن یا نه؟

  • ۰
   پشتیبان

   سلام بله در صورتی که صدا به گوش شما برسد تاثیر گذار خواهد بود اما در صورتی که نیاز به هدفن دارد حتما از هدفن استفاده کنید .صداهای اطراف تاثیر ندارد
   برای توضیحات بیشتر سوالات متداول را مطالعه کنید

 2. ۰
  ناشناس

  سلام من از سه البوم استفاده میکنم و برای هر کدام مثلا سه ساعت وقت میزارم برای تاثیر گزاری ذهن فرقی میکنه که من نیم ساعت این البوم و نیم ساعت بعدی از البوم دیگه ای استفاده کنم به صورت چرخی سه البوم و استفاده کنم ، یا اینکه سه ساعت این البوم و سه ساعت بعد البوم بعدی و استفاده کنم کدام بهتر است یا اصلا فرقی میکند این دو روش با هم؟

  • ۰
   پشتیبان

   سلام سعی کید هر البوم را در ساعت مشخصی گوش کنید مثلا یکی را صبح به صورت تکراری گوش کنید یکی را ظهر و یکی را شب

   • ۰
    بی نام

    شما عالی هستید
    ممنون

    • ۰
     معین

     و سوال بعدیم …
     اگر برای هر البوم زمان مشخصی تعین کنم مثلا یک البوم را ۱ ساعت البوم بعدی را ۳ ساعت و بعدی را ۴ ساعت و هر روز همینطور جلو برم تاثیر را بیشتر میکند یا اینکه این برنامه تاثیری ندارد؟

     • ۰
      پشتیبان

      سلام هر البومی را که بیشتر استفاده کنید ان البوم تاثیر بیشتری خواهد داشت .اما میتوانید برای هر کدام زمان مشخصی برای شروع و تعداد مشخصی در نظر بگیرید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید