چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم -۱۰ راهنمایی رایگان

چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم -۱۰ راهنمایی رایگان
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۹ , شهریور , ۱۳۹۵ 2 نظر ۲۰۷۷ بازدید

چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم همه افراد کره زمین قادر به گسترش اطلاعات خود هستند و با یاد گرفتن مهار کردن قدرت ناخودگاه میتوانند سرنوشت تقویت خود را خودشان ایجاد کنند .فراوانی در همه حوزه ها  در هر فعالیت و کسب کاری وجود دارد. ۱:تفکر کردن عمیق تفکر کردن سوخت خلاقیت شما است و […]

 

چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم

همه افراد کره زمین قادر به گسترش اطلاعات خود هستند و با یاد گرفتن مهار کردن قدرت ناخودگاه میتوانند سرنوشت تقویت خود را خودشان ایجاد کنند .فراوانی در همه حوزه ها  در هر فعالیت و کسب کاری وجود دارد.

۱:تفکر کردن عمیق

i-gave-up-meditation

تفکر کردن سوخت خلاقیت شما است و به شما برای انجام دادن فعالیت برای بدست اوردن خواستهایتان انرژی میدهد و این ارتباطی بین خوداگاه و ناخوداگاه شما ایجاد میکند و کمک میکند از قدرت ناخوداگاهتان کمک بگیرید و این بسیار مهم است که برای ارتباط با ناخوداگاه شما تمرکز کنید و با تفکر کردن عمیق میتوانید این تمرکز را بدست بیاورید.

ساعتی از زندگی روزمره تان را برای تفکر کردن اختصاص دهید و در یک محیط ارام و بدون مزحم خود را قرار دهید.بر روی تنفس خودتان تمرکز کنید و برای ارام شدن میتوانید از البوم های پنهان شادی یا ریلکسیشن عمیق استفاده کنید و این روند ممکن است برای شروع کمی ازار دهنده و سخت باشد اما صبور باشید تغییر ذهن به زمان احتیاج دارد .در شروع ممکن است افکار مزاحم هواس شما پرت کرده و ذهن شما این ور ان ور پرسه بزند اما به مرور تمرکز شما بالا میرود وتقویت این افکار مزاحم از بین خواهند رفت و شما ارام و ارام تر خواهید شد.

و زمانی که به این ارامش مطلق دست پیدا کردید میتوانید ساعتها روی خواسته ها و اهداف خودتان تمرکز کنید و انرژی مثبت را روانه جهان هستی کنید و با تکرار این عمل ان را در ناخوداگاهتان هک کنید زیرا همه چیز در این جهان از انرژی است .

 

۲:تجسم

تکرار کردن تجسمات، در حین تجسم کردن باید دقیقا هدفی که دارید را با جزیئات ببینید و در مورد چگونه ممکن است و از چه راهی قرار است به این هدف برسید نگران نباشید فقط برای شروع یک چشم انداز قوی داشته باشید.

creative-visualization

۳:ایمان داشتن

شما باید باور کنید و ایمان داشته باشید که بدست اوردن انچه که میخواهید امکان پذیر است.
بعضی از افراد ممکن است یک لیست از اهدافشان تهیه کنند و برخی ممکن است در یک دفترچه یادداشت انها را بنویسند و باید این لیست یا دفترچه را با عکس و کلمات دقیق مربوط به اهدافتان پر کنید زیرا این کار به شما کمک کنید که بدانید دقیق چه از جهان هستی میخواهید و در ناخوداگاه شما بدست اوردن ان ممکن شود همچنین میتوانید از تاکیدات برای یادوری اهدافتان به خودتان کمک کنید.

0e1082805_tlp-believe-no-live-event

۴:گوش دادن به صدای درونی

به حس درونتان اعتماد کنید و زمان عملکردن از ان استفاده کنید و بدانید که این ناخوداگاه شما است که به خوداگاه شما پیام ارسال میکند.

inner-voice1

۵:برای اهدافت زمان مشخص کن

شما باید برای اهدافی که میخواهید زمان مشخص کنید و تمام تلاش خود را بدست اوردن ان بکنید و از اگاهیتان برای حذف باورهای مخربتان استفاده کنید.

images

۶:تفکر مثبت

ناخوداگاه شما سوال نمیکند و کنجکاو برای اثبات چیزی نیست بنابراین هر چه که بگویید ناخوداگاه شما قبول میکندو سعی کنید با افکار مثبت ،را پرورش دهید تا به مرور ناخوداگاه شما انها را قبول کند.

images

۷:با خودتان مثبت صحبت کنید

عادت کنید که با خودتان مثبت صحبت کنید .صحبت کردن مثبت با خودتان جریانی از افکار را در ذهنتان به حرکت در می اید و زمانی که این صحبت ها مثبت باشند به یک انرژی مثبت را درون شما ایجاد میکند که این خود اتفاقات مثبت را به وجود می اورد.

images

۸:چیزهای غیر ضروری را جذب نکنید

چیزهایی که نمیخواهید و نیاز ندارید را به سوی خود جذب نکیند به این معنی که در مورد ان صحبت نکنید ،فکر نکنید ،و حتی ننویسید.و تلاش کنید از صحبت های منفی افراد اطرافتان دور باشید.

shouldnotdo

۹:سرگرمی های خلاقانه داشته باشید

یک سرگرمی یا یک انگیزه ای به خود بدهید که ناخوداگاه شما را فعال نگه دارد مثلا هر روز به صورت ذهنی خرید کنید یا از محیط اطراف عکاسی کنید.

creative-pastives

۱۰:از خواب استفاده کنید

ذهن ناخوداگاه شما همیشه کار میکند حتی زمانی که شما خواب هستید .سعی کنید قبل از خواب مطالعه یا البوم های صوتی را گوش کنید و به ناخودگاهتان کمک کنید در حالی که خواب هستید اطلاعات را پردازش کند.

sleep_timer

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید