چگونه سریع ثروت بسازیم؟

چگونه سریع ثروت بسازیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۵ , آذر , ۱۳۹۵ 2 نظر ۱۷۹۳ بازدید

چگونه سریع ثروت بسازیم؟ همه ما میدانیم که مسیریک شبه میلیونر شدن وجود ندارد .ایجاد کردن ثروت آن هم در زمان بسیار کوتاهی نیاز به تلاش مستمر و افکاری قدرتمند در ناخوداگاه و البته خواسته آتشین یک فرد دارد. این یک مقاله یک شبه پولدار شدن نیست و شما را فورا به آزادی مالی نمیرساند […]

 

چگونه سریع ثروت بسازیم؟

همه ما میدانیم که مسیریک شبه میلیونر شدن وجود ندارد .ایجاد کردن ثروت آن هم در زمان بسیار کوتاهی نیاز به تلاش مستمر و افکاری قدرتمند در ناخوداگاه و البته خواسته آتشین یک فرد دارد.

این یک مقاله یک شبه پولدار شدن نیست و شما را فورا به آزادی مالی نمیرساند با این حال روش هایی را به شما نشان میدهم که چگونه ثروت را بدست آورید.علاوه بر این به شما نشان خواهم داد که شما واقعا شایسته ثروت هستید .

استراتژی های ساخت ثروت غیر عادی

شغل های کوچک

احتمالا قبلا در مورد شغل های خرده پا و کوچک شنیده اید .از این شغل های کوچک شما میتوانید جبران درامد های اصلی تان را بکنید برای مثال ایجاد یک کارواش با یک کارگر ساده ، خرید ضائیات آهن الان و فروش انها با قیمتی بیشتر حتی اگر ناخوداگاهی موفق داشته باشید میتوانید فرصت های بیشتری را ببینید. در نظر داشته باشید این یک شغل برای ترک شغل اصلیتان نیست بلکه این یک راه خوب برای ایجاد پول اضافی است که بعد از آن میتوانید یک پول اضافی را ذخیره یا سرمایه گذاری کنید . از انجا که این شغل های کوچک زمان زیادی را نمی طلبد میتواند گزینه خوبی برای ایجاد کردن ثروت سریع باشد.

 

تخفیفات یا ارزان سرا

main-qimg-2766e8fe876709507acc6bd921c21487-c

احتمالا هیچکس این به فکرش هم نمیرسد که با تخفیف میتواند ثروت ایجاد کند با این حال گزینه خوبی است .تخفیفات مقداری از پول شما را ذخیره میکند حتی هر یک هزار تومانی میتواند سرمایه گذاری شما را تحت تاثیر قرار دهد .پیش بینی شده است که در هر هفته یک فرد میتواند ۲۵ تا ۳۵ هزار تومان ذخیره کند آن هم فقط با گرفتن تخفیف یا خرید یک جنس با همان کیفیت اما ارزان تر، که تقریبا در ماه میشود ۱۰۰ هزار تومان و میتوان از آن برای ایجاد ثروت صرف شود.

 

سرگرم شدن به یک بیزینس

start-a-business-in-6-easy-steps

آیا شما یک سرگرمی دارید که واقعا عاشق آن باشید ؟ پس چرا آن را به یک کسب کار تبدیل نکنید .شما در حال حاظر مهارت های لازم را دارید و میتوانید در خانه این کار را انجام دهید .پسر عموی من و همسرش در کاراژ خانه شان یک تعمیرات مبل چوبی راه انداخته اند انها از مهارتهایشان استفاده میکنند و بسیار درامد خوبی را ایجاد میکنند در حالی که هنوز هم شغل اصلی خود را ادامه میدهد و این کمی درامد اضافی است که به انها کمک میکند،شما هم میتوانید ثروت ایجاد  کنید اگر از مهارت های خود استفاده کنید.

صرفه جویی موارد غیر ضروری

به عبارت دیگر همه پول های خود را خرج نکن ۱۰% از آن را کنار بگذار خوبی این کار این است که در آخر ماه میتوانید آن را برای سرمایه گذاری استفاده کنید در واقع نکته این روش این است که با این کار میتوانید کاری کنید پول برای شما کار کند .

 

همین الان شروع کن

now-shutterstock_144533627

هیچ وقت منتظر فرصت مناسب نباش همین الان حرکت کن .فرصت مناسب وجود ندارد .اگر میخواهی سریعا ثروت را در زندگیت ایجاد کنی همین الان شروع کن صبر و منتظر ماندن یک مانع بزرگ است که جلوی ثروتمند شدن شما را میگیرد.

همین امروز به مافوق خود بگوید میخواهید اضافه کاری انجام دهید و در ازای آن پاداش بگیرید حتی اگر آن کار را دوست ندارید همین ساعت های اضافه کاری در سال میتواند مبلغ خوبی را برای شما ایجاد کند که میتوانید با آن سرمایه گذاری کنید .تلاش اضافی با ذهنی هم جهت  یک عنصر کلیدی برای رسیدن به موفقیت مالی است.

چگونه ثروت را سریع ایجاد کنم؟

ثروت یک مسیر یک شبه نیست وقتی که شما در مسیر ثروت قرار بگیرید به مرور خواهید آموخت که چگونه ثروت بیشتری را بدست اورید .همانطور که در حال انجام دادن این کارها هستید هر روز ایده های بهتری برای ایجاد کردن پول بیشتر به ذهنتان میرسد که میتوانید استفاده کنید پس منتظر چی هستی ؟همین الان برای میلیونر شدن اقدام کن

البته در راستای این روش ها آلبومی تحت عنوان طرز فکر یک میلیونر تولید شده است که میتوانید ناخودگاهتان را برای پیش رفتن در این مسیر هماهنگ کنید در صورتی که ذهن شما هنوز در برابر یک فرد میلیونر شدن مقاومت میکند میتوانید  به راحتی در هر ساعتی از شبانه روز روی ناخودگاهتان که هسته اصلی زندگی شما است کار کنید و همراه با آن این استراتژی ها را بکار ببرید و میبنید که چطور هر ماه درامد شما افزایش پیدا خواهد کرد.

این آلبوم را میخواهم

 1. ۰
  اخبار پرسپولیس

  یعنی واقعا با اتکا به این مسائل میشه زندگی رو تغییر داد؟

  • ۰
   مدیر

   بله ناخوداگاه هسته اصلی زندگی شماست و با تغییر آن میتوانید زندگیتان را دگرگون کنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید