چطور در عرض ۵ سال یا کمتر میلیونر شویم؟

چطور در عرض ۵ سال یا کمتر میلیونر شویم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۹ , دی , ۱۳۹۶ 9 نظر ۱۷۷۳ بازدید

چطور در عرض ۵ سال یا کمتر میلیونر شویم؟ بسیاری از مردم فکر می کنند که “نمی توانند” به یک میلیونر تبدیل شوند، زیرا احساس می کنند که تمام شرایط بر علیه انها است ، بنابراین آنها دولت ، حقوق و دستمزد کم ، هزینه های بالا را سرزنش می کنند و هرگز سعی هم […]

 

چطور در عرض ۵ سال یا کمتر میلیونر شویم؟

بسیاری از مردم فکر می کنند که “نمی توانند” به یک میلیونر تبدیل شوند، زیرا احساس می کنند که تمام شرایط بر علیه انها است ، بنابراین آنها دولت ، حقوق و دستمزد کم ، هزینه های بالا را سرزنش می کنند و هرگز سعی هم نمی کنند میلیونر شوند. این پست برای این دسته از افراد بسیار راه گشا خواهد بود.

این مطلب هم چنین برای برای پسرها یا دخترانی که قصد دارند میلیون ها تومان بدون صرفه جویی در حساب های بانکی خود داشته باشند و این پول را به آسانی دریافت کنند نیز مفید است.

شروع میکنیم….

نکته اول : روی ریشه تمرکز کن نه روی میوها

این راز موفقیت را  T Harv Eker یاد داده است همانطور که در حال مطالعه موفقیت و پیشرفت شخصی هستید، متوجه خواهید شد که همیشه شرایط یکسانی برای موفقیت وجود داشته است از افرادی مانند جیم رون، ارل لایتینگال و ماکسول مالت تا افراد موفق امروز مانند تونی رابینز و غیره … این شرایط وجود داشته اند و این واقعا خبر خوبی است زیرا به شما اجازه می دهد از افراد موفق جهان الگو برداری کنید .

به هر حال، به منظور به دست آوردن میوه هایی که می خواهید یعنی میلیون ها دلار، شما باید بر روی داشتن ریشه های سالم و موثر تمرکز کنید.

اکثر مردم به یک افراد ثروتمند و آنچه که او دارد مثل ، پول و  میوه هایی که نتایج نهایی هستند، تمرکز و نگاه می کنند  اما، برای دریافت آنچه که شما می خواهید چه پول ، ماشین ، همسر محبوب و یا هر چیز دیگری شما نیاز به حفاری عمیق تری دارید.

به یک درخت نگاه کنید…

به یک درخت نگاه کنید ، برای اینکه یک درخت بتواند میوه های سالم و با کیفیت تولید کند نیاز به ریشه های سالم  و قوی دارد تا بتواند از زمین  تمام مواد مغذی و آب مورد نیاز برای ایجاد شاخه ها، برگ ها و میوه های سالم جذب کند این ریشه ها بودند که این میوه ها را ایجاد کردند بنابراین شما باید به آنچه که افراد موفق انجام داده اند نگاه کنید تا بتوانید آن مقدار پول یا ماشین را دریافت کنید.

مطمئنا برخی از افراد ثروت هم از راه ارث ثروتمند شده اند (اما تعداد این افراد کمتر آن چیزی هستند که شما فکرش را میکنید در واقع مطالعه نشان می دهد که تنها ۸ درصد از ثروتمندان جهان پول خود را از راه ارث بدست آورده اند !) اما این چیزی نیست که ما در مورد آن صحبت کنیم، به میلیونر های خود ساخته نگاهی بیندازید آنچه که آنها انجام داده اند متفاوت بوده است که این همه پول را به دست آورده اند.

همانطور که  پیش میرویم متوجه میشویم میلیونرهای خود ساخته طرز فکر متفاوتی داشته اند که باعث می شود آنها موفق شوند و اقدام کنند. طرز فکر انها ریشه ها هستند، و ریشه ها جایی است که همه چیز از آن جا شروع می شود. اکثر مردم بر روی نتایج تمرکز می کنند آنها افراد ثروتمند را می بینند و می گویند “او فقط خوش شانس است، احتمالا پدرش پولدار بوده است …” و سپس به تماشای تلویزیون، خوردن پیتزا ، مواد مخدر و رفتن به تخت خواب روی می آوردند.

میلیونر شویم

برای تبدیل شدن به یک میلیونر شما باید از سطحی نگری به ریشه های موفقیت نگاه کنید.

در نهایت، چیز دیگری که باید مد نظر داشته باشیم این است  که درختان میوه چند سال اول پس از اینکه از زمین خارج می شوند میوه تولید نمی کنند. بنابراین در چند سال اول منتظر نتایج نباشید.

اما مطمئنا این با داشتن ذهنی آماده می تواند سریعتر رخ دهد بنابراین لازم نیست تا زمانی که سالخورده میشوید صبر کنید تا به یک میلیونر تبدیل شوید، اما باید صبور باشید و ریشه های خود را عمیق کنید. قبل از اینکه راجع به میوه ها نگران باشید، ریشه هایتان را بررسی کنید و شروع به اقدام کردن روی کارهای خود کنید.

اگر روی ریشه ها تمرکز کنید، بدون شک میوه ها در  زمان مناسب خود به وجود می ایند .

 

نکته دوم: شما باید کسب کار شخصی خود را استارت بزنید

در حقیقت تنها ۳ راه اصلی وجود دارد که می توانید یک میلیون دلار در ۵ سال یا کمتر ایجاد کنید:

 1. شما می توانید یک کار مزخرف با حقوق بالا داشته باشید
 2. می توانید ، در بورس سهام، ارزها و غیره موفق شوید
 3. یا می توانید یک کسب و کار شخصی که مورد علاقه شماست را شروع کنید و شروع به فروش کنید

ممکن است راه های دیگری هم  وجود داشته باشد، اما اینقدر غیر معمول هستند که ارزش گفتن را ندارند .

داشتن شغل با حقوق بالا عالی است، اما اکثرا مهارت هایی لازم دارند که ما در اختیار نداریم تا بتوانیم آن را مقدار حقوق را داشته باشیم  علاوه بر این برای ایجاد یک میلیون دلار در ۵ سال، شما نیاز به حقوق سالانه حدود ۸۰۰  میلیون دارید.

در این سطح درآمد، دولت بسته به نوع شغل شما حدود ۴۵ درصد از آن را دریافت می کند و بسته به شیوه زندگی و محل فعلی شما حداقل چند صد میلیون برای داشتن مسکن و سایر هزینه های اساسی زندگی دارید.

حتی اگر شما بتوانید این شغل را داشته باشید و سالیانه ۸۰۰ میلیون تومان درامد داشته باشید پس بهتر است که کسب و کار شخصی خود را داشته باشید زیرا دوست ندارید رئیسی داشته باشید که روی مقدار درامد شما کنترل داشته باشد.

بهتر است که چک برای خود را بنویسید.

آخرین نکته این است – میلیونرهای خود ساخته وقت و زندگی خودشان را به خودشان اختصاص می دهند.

 

میلیونر شویم

نکته سوم : پول سرعت را دوست دارد

این یک مفهوم بسیار ساده است – اقدام کنید تا جادو اتفاق بی افتد و نشان دهد چگونه ثروتمند شوید.

 

بسیاری از افراد “ایده های عالی” دارند. آنها در مورد ایده هایشان فکر می کنند، آنها را تکمیل می کنند، آنها را با وسواس بررسی می کنند اما قبل از اینکه بدانند باید آن را اجرا  کنند روی آن کار کنند باز هم به سراغ همان کار خسته کننده قبلی میروند و کل زمان خود را از دست میدهند.

بنابراین اگر یک ایده ای دارید، به محض این که آن را بررسی کردید اقدام به انجام دادن آن کنید. جهان راه هایی را برای افرادی که اقدام میکنند دارد حتی اگر آن کارها هنوز کاملا برنامه ریزی نشده باشند. نکته این است در مورد آنچه انجام می دهید نگران نباشید که الان هنوز کامل نیست بلکه بدانید برای شروع به اندازه کافی خوب است .

“لازم نیست عالی باشید تا شروع کنید ، شروع کنید تا عالی باشید”

ایده های خوب در عمل خیلی بهتر  از زمانی میشوند که فقط روی کاغذ هستند اگر به  چیزی علاقه مند هستید واقعا عالی است. این به این معنی است که شما توی آن علاقه بهترین هستید به خودتان اعتماد کنید که به آنجا می رسید فقط مطالعه، یادگیری و سرمایه گذاری روی خودتان را ادامه دهید.

موفقیت سر انجام از آن شماست

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئورایگان

 1. ۰

  مقاله فوق العاده ای بود

 2. ۰

  ممنون از محتوای بسیار خوب سایتتون موفق باشید

 3. ۰
  کت و شلوار دامادی

  ممنون از محتوای بسیار خوب سایتتون موفق باشید

 4. ۰
  تشریفات عروسی

  متشکر از محتوای بسیار مفیدتون سال خوبی داشته باشید

 5. ۰
  بالابر

  با این نکات امکان پذیره واقعا؟

 6. ۰

  سلام و احترام خدمت مدیر وبسایت
  بنده از مطالب سایت شما لذت بردم و استفاده کردم تبریک میگم سایت خوبی طراحی کردید خواستم از زحماتتون تشکر کنم، باز هم مطالب وبسایت شمارو پیگیری و استفاده خواهم کرد

 7. ۰

  ایده های خوبی پیشنهاد دادید ..

 8. ۰
  آتلیه های معروف تهرانپارس

  خیلی ممنون بابت مقاله خوبتون
  واقعا ایده هاتون عالی و بسیار کاربردی هستند
  تشکر

 9. ۰

  سلام درود برشما وب سایت خیلی خوبییی بود ممنون از اشتراک گذاریتون موفق و پیروز باشید دوست عزیز.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید