مشخص کردن اهداف

مشخص کردن اهداف
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ 0 نظر ۱۴۷۵ بازدید

مشخص کردن اهداف مهم است زیرا شما باید بدانید که انرژی خود را به چه سمتی میخواهید هدایت کنید

 

مشخص کردن اهداف مهم است زیرا شما باید بدانید که انرژی خود را به چه سمتی میخواهید هدایت کنید.

این درست مانند رانندگی کردن با ماشین است شما باید بدانید مقصد شما کجاست و مهم نیست که از کجا حرکت کنید.

چطور میشود اهداف خود را موثر تنظیم کرد؟برای تعیین اهداف بسوی موفقیت ۳ مرحله وجود دارد:

۱- دقیق بخواهید نه کلی – تمرکز روی هدف خود به معنی تمرکز روی فقط خود هدف است.

برای مثال اگر رویای شما داشتن یک کسب کار موفق است شما باید روی هدفتان دقیق شوید من یک کسب کار موفق را به زندگیم دعودت میکنم و این پاداش من است من با کسب کارم جریانی از فراوانی را در زندگیم دارم.

تمرکز کلی روی هدف چیزی شبیه به این است که (من یک کسب کار واقعی در ملک و املاک دارم که به من پول میرساند)است.

در این حالت چگونه میتوان مطمعن شد که دقیقا هدف شما از مستغلات چیست و چقدر پول میخواهی ؟

  • چه چیزی در این کسب کار برای من مهم است؟

  • چطور به من احساس خوب میدهد؟

  • چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که من به هدفم برسم؟

تمرکز دقیق روی هدف شما درباره احساس شما پس از رسیدن به هدفتان است چه چیزی به شما از این هدف نصیبتان میشود و جهان چگونه خواهد شد.

 

مثلا من یک کار خوب را به زندگیم جذب میکنم و در مورد ان احساس پاداش قدردانی و با ارزشی میکنم.

چه چیزی در ان برای من خواهد بود؟ و من را وادار به داشتن احساس قدردانی رضایت شادبودن و احساس اینکه زندگی روزانه من معنی دار است میکند و چه در ان هدف برای جهان خوب است؟من احساس خوبی از اینکه میتوانم به دیگران کمک کنم و میتوانم احساس مثبت بودن را در دیگران ایجاد کنم و به جهان احساس توامندیم را نشان میدهم.

 

زمان حال: تدوین کردن هدفتان در زمان حال مانند این است که ان همین الان اتفاق افتاده است:

مثلا من احساس تجربه بزرگی از فراوانی هایی که هر روز برای من می افتد میکنم.

یا

جریا پول در زندگی روزمره من احساس خوشبختی به من میدهد.

ارتعاشات یا همان فرکانس های ثروت قلب من را از قدرت و انرژی پر میکند.

۳-عبارات مثبت: تدوین اهدافتان با عبارات مثبت.تمرکز روی انچه شما میخواهید برای رسیدن به احساس خوب است نه ان چیز هایی که شما نمیخواهید و در شما احساس بد ایجاد میکند.

به عنوان مثال جمله ای مانند (من شغلی را که احساس خوبی به من نمیدهد نمیخواهم ) این یک جمله درست نیست زیرا شما فرکانس ان چیز هایی را که نمیخواهید ارسال میکنید.و بجای ان باید گفت(من یک شغل خوب که به من احساس خوب میدهد را به زندگیم دعوت میکنم.)

 

جرج برنارد در نمایشی گفت “پیشرفت بدون تغییرات غیرممکن است و کسانی که میتوانند ذهن خود را تغییر دهند میتوانند هر چیزی را تغییر دهند.”

 

من از شما را دعوت میکنم به خواندن این مقاله برای کشف قدرتی که امروزه ناخوداگاه باورهای جدید را قبول میکند و برندگان واقعی از ان بهره گرفته اند.

 

۱-مشخص کردن اهداف

1

۲ -نقطه شروع شما چیست؟

3

۳ -باورهای ناخوداگاه مثبت!


۴-ایا شما دهنده هستید یا گیرنده (یا هردو)؟

2

۵ –کمک های کاربردی بگیرید؟

4

 

۶- نکتهای قدرتمند برای جذب پول


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید