تعریف اینکه شما چه میخواهید

تعریف اینکه شما چه میخواهید
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ 1 نظر ۱۷۲۳ بازدید

تعریف اینکه شما چه میخواهید اولین گام برای شروع هر نوع تغییر است برای انچه شما به ان علاقه مند هستید .عشق شما چیست ؟پیدا کردن خانه یا رفتن به تعطیلات. دانستن اینکه شما چه میخواهید درواقع سفارشی را به مغز ارسال میکنید، و تمرکز شما روی هدفتان است و ممکن است استرسی را در […]

 

تعریف اینکه شما چه میخواهید اولین گام برای شروع هر نوع تغییر است برای انچه شما به ان علاقه مند هستید .عشق شما چیست ؟پیدا کردن خانه یا رفتن به تعطیلات.

دانستن اینکه شما چه میخواهید درواقع سفارشی را به مغز ارسال میکنید، و تمرکز شما روی هدفتان است و ممکن است استرسی را در شما ایجاد کند زیرا شما میدانید کجا هستید و کجا میخواهید باشید.تعریف اهدافتان راهنمای شما به سوی موفقیت است و این به شما کمک میکند تا انچه را که واقعا میخواهید شکل بدهید.

 

تعریف اهداف شما برای ساختن یک واقعیت جدید شروع یک سفر است.

اگر چه تعریف اهداف یک چیز بسیار مهم است و شما باید ان را انجام دهید و این نیاز به پارامترهای بسیاری دارد که باید انها را در نظر بگیرید و ممکن است ابتدا کمی گیج کننده باشد با این حال وقتی شما ان را درک کردید قبل از اینکه شما متوجه بشوید عشق واقعی به سادگی رخ میدهد.

چرا بسیار از مردم یک رابطه و عشق سالم را میخواهند اما ان را ندارند؟

ایجاد یک واقعیت فیزیکی جدید نیاز زیادی به خود اگاهی و درک دارد برای ایجاد یک زندگی جدید و جذب یک هدف جدید صداقت با خود ،با افکار و باورهای شما ضروری است.

البرت انیشتین را دیوانه میدانستند “کارهایی را بارها برای گرفتن نتایج جدید انجام میداد.”

تعریف انچه شما میخواهید و زمانی که شما برای رسیدن به ان کاری انجام میدهید برای شما نتایج متفاوتی را به ارمغان می اورد.

یک روش بهتر نسبت به تعریف اهداف شما را از حالت دیوانگی بودن بیرون می اورد و شما را در شرایطی برای ساختن نتایج متفاوت قرار میدهد تعیین اهداف روشن، شما را در یک حالت ذهنی هوشیار قرار میدهد و به شما کمک میکند یک نگاه درستی به هدفتان بکنید.

حالا که شما معنای تعریف انچه میخواهید را درک کردید باید ببنید چگونه میتوانید ان را بدست بیاورید.

 

تعریف عشق شما در ۳ مرحله است

 

۱- انگیزه شما چیست؟

از خود بپرسید چرا میخواهید عشقتان را پیدا کنید؟انگیزه شما چیست؟ ایا به این دلیل که از تنهایی میترسید؟ ایا اینکه چون تمام دوستان شما ازدواج کرده اند ؟ یااینکه میخواهید از همسر سابق خود انتقام بگیرید؟ راه شما چیست؟ایا دلایلتان برای برای پیدا کردن ترس و احساسات منفی است ؟

یا شاید میخواهید عقاید خود را به اشتراک بگذارید؟یا اینکه توانایی مسئولیت پذیری را بیان کنید؟

برای ساختن یک واقعیت جدید شما نیاز دارید حقیقت فعلی را قبول کنید و درک کنید که چرا شما ان را ساختید و انیگزه شما چه بود و ان را پاک کنید و پس ان اینکار میمتوانید یک شروع جدید داشته باشید.

دو راه برای اینکه بدانید چه انگیزه ای درشما وجود دارد:

 • جستجو در رابطه های پیشین – ببنید چه باورهای زمانی که دنبال عشق بودید یا زمانی که در ان رابطه می ماندید و یا رابطه های قبلی خود داشتید. ایا شما دنبال عشق بودید چون از تنهایی میترسیدید یا زمانی که شما از وضع موجود ناراحت بودید ولی هنوز تصمیم به ماندن داشتید؟اگر چنین است از خود بپرید چرا؟

درون گرایی به گذشته به شما کمک خواهد کرد الگوهای خود را پیدا کنید شما میتوانید خودتان را بهتر درک کنید انگیزه شما چیست و چه تصمیمی برای حرکت دارید.

 • پیدا کردن باورهای محدود کننده خود– اشکار کردن باورهای محدود را میتوان با تجزیه و تحلیل رابطه های پیشن خود و مراحل رشد خود که شما در کنار چه کسانی بزرگ شده اید و یا مدل زندگی پدر و مادر شما اعضای خانواده و همسایگان بدست اورد.

برای مثال اگر الگوی زندگی پدر ومادر شما همراه با عشق لمس فیزیکی و با گرمی زندگی میکرده اند و در انها رضایت وجود داشت این شانس خوبی برای شماست تا ان را به ناخوداگاه خود جذب کنید.

ممکن است فکر کنید “هر ازدواجی که تازه شروع میشود خسته کننده است و پس از مدتی جذابیت خود را ازدست میدهد و یک حالت معمولی میگیرد. این چیزی است که شما را در یک رابطه بد قرار میدهد.”

 

مثال دیگری از یک باور محدود کننده دیگر میتواند در مورد یک زن باشد که تمایل دارد در عشق همیشه شکست بخورد چرا که در در درون خود باور دارد سزاوار عشق و دوستداشتن نیست بنابراین او رفتارهایی را را از خود نشان میدهد (در ناخوداگاه) که عشق را ازخود دور میکند.

شما باید بدانید چه انگیزه ای دارید چه چیزی در شما وجود داشت که باعث شد در جذب شریک خود شکست بخورید و اشکار کردن ان باور محدود کننده فقط یک اغاز است زیرا شما وارد مرحله ای شدید که ان باور را اطلاح کنید به شما یاد خواهیم داد چگونه اینکار را انجام بدهید.

بهر حال من به شدت پیشنهاد میکنم که که این روند را بطور جدی با نوشتن و یا ضبط باورهای خود ادامه دهید.

24

 

 • تضمین کردن پیوند یک زوج

 • کلید پنهانی عاطفی که باعث میشود دو نفر در سطح عمیقی با هم ارتباط برقرار کنند

 • چگونه به کسی متعهد باشید

 • چگونه بدون تلاش وکار خاصی یک عشق را بوجود اوریم

۲- ارزش های شما چیست؟

در اینجا شما باید با زبان عشق صحبت کنید با استفاده از احساسات و ذات واقعی خود ارزش های اصلی خود را بشناسید.

پیدا کردن انچه ارزش های شما هستند را میشود فهمید وقتی که از عشق چیزی می اید چه چیزی برای شما مهم است و چه چیزی را اجازه میدهید برود.

نوشتن ارزش ها و تاکید رو جزئیات انها نه کلیت انها.

به جای تمرکز روی ویژگی های مطلوب عشق اینده تان بنویسید چه چیزی برای شما مهم است.مثللا ننویسید که رنگ چشم یا ارتفاع یا درامد ان اینگونه باشد .

 

برای مثال : زنها برای داشتن یک مرد اینگونه درخواست های را دارند مثل همان رنگ چشم اما بجای ان میتوانید بنویسید” من یک همسر را میخواهم که بسیارحساس نسبت به من باشد – شما میتوانید به ان از زوایای مختلف نگاه کنید – من یک مرد ثروتمند میخواهم – من احساس راحتی و امنیت میکنم”

من یک مردی را میخواهم که در خانه با من مهربان باشد – من احساس عشق میکنم – من راضی هستم.”

تمرکز خود را بر روی خودتان بگذارید بر روی کیفیت چیز هایی که برای شما مهم است بگذارید وبه خرید های غیر ضروری با همسر خود بروید با (نوشتن)زبان عشق صحبت کنید.زبان احساسات.

انتخاب چهار تا از بهترین ارزش ها: بعد از اینکه شما لیست ارزش هایتان را انجام دادید تنها چهار تا از بهترین های انها را که با نیاز ها و خواستهای شما مطابقت دارد را انتخاب کنید.

از خودتان بپرسید؟ چه چیزی را من واقعا دوست دارم در عمق رابطه عاشقانه ام احساس کنم؟اشتیاق و علاقه؟اعتماد بنفس؟ازادی؟مشارکت؟پایداری؟خانواده؟همدم؟صلح؟ارامش؟راحتی؟

 

چرا فقط ۴ ارزش؟زیرا شما نیاز به تمرکز دارید.اگرشما با موفق ترین مردم دنیا که به اهداف خود رسیده اند صحبت کنید انها به شما خواهند گفت بر روی اهداف خود متمرکز شده اند زیرا وقتی تمرکز شما پراکنده باشد شما به هیچ یک از اهداف خود نمیرسید .

لیستی که درست کرده ایدعلاوه بر این به منظور جذب ان هم است شما باید ان را ملکه ذهن خود کنید و شما باید در مورد اهنگ ان فکر کنید و با ان ارتباط برقرار کنید.تمرکز روی لیست مغناطیسی قدرتمند برای دعوت انچه را که میخواهید به زندگی است.

۳- چه احساسی دارید وقتی ان را داشته باشید؟

مرحله سوم بسوی تعریف انچه شما میخواهید این است که تمرکز روی احساسی که بعد از پیدا کردن عشقتان را دارید پایه چهار ارزشی اصلی که انتخاب کردید است.

به عنوان مثال اگر ازادی یکی از ارزش های اصلی شما است چیزی شبیه این است:

ازادی

 • زمانی که شریک من ازادی را به من داده است من احساس میکنم غرق در عشق هستم

 • زمانی که من در رابطه ام ازاد هستم من احساس ارامش بیشتری دارم

 • ازادی در رابطه عاشقانه من را به خودشناسی مجهز میکند.

 • من احساس میکنم میتوانم در رابطه عاشقانه باشم

 • زمانی که ازادی به من داده میشود من شریک بهتری هستم.

نیازی نیست لیست طولانی باشد اما دقت کنید انچه را که مینویسید منعکس کننده انچه شما واقعا خواستار ان هستید است و این بیس ارزش های اصلی شما است.

وقت خود را تلف نکنید،شما نیازی نیست هر روز چیزی را بنویسید اما شمامیتوانید هر چه سریعتر بنویسید و ان را به جهان هستی ارسال کنید اگر شما درباره ان جدی هستید و یک رابطه مغناطیسی میخواهید.

 

تکراری خواندن و تجسم: این کار بعد ازنوشتن لیست انجام میشود ان را هر روز به مدت چهار هفته بخوانید و زمانی که ان را میخوانید مطمعن شوید شما تنها هستید و احساس راحتی میکنید.میتوانید ان را با صدای بلند بخوانید و یا درقلب خود بخوانید این مهم نیست چیزی که مهم است نیت شماست.

این لیست را با مفهموم واقعی ان بخوانید و عمیقا ان را احساس کنید خواندن ان اینطور باشد که شما واقعا ان را دارید!

جذب عشق _ سری راهنمای رایگان

فصل ۱- تعریف انچه شما میخواهید (⇒شما اینجا هستید)

فصل ۲- زنده کردن تعاریف خود و دور ریختن احساسات منفی

فصل ۳- ارامش خود را حفظ کنید و بدانید عشق در راه است

 

 

 1. ۰
  LiverpOoL

  سلام
  یعنی نمیشه ویژگی های مادی مثل ظاهر و درآمد رو لحاظ کنیم؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید