پنج عادتی که ثروتمندان را ثروتمندتر میکند.

پنج عادتی که ثروتمندان را ثروتمندتر میکند.
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۱ , فروردین , ۱۳۹۶ 2 نظر ۱۸۷۱ بازدید

پنج عادتی که ثروتمندان را ثروتمندتر میکند. چرا ثروتمندان ثروتمندتر میشوند؟ این به دلیل شانس نیست.این به دلیل خانواده ای که در آن به دنیا اماده اند نیست ، به دلیل برنده شدن در قرعه کشی هم نیست. افراد ثروتمند فقط کارهای متفاوتی رو انجام میدهند. شاید بگویید این عادلانه نیست اما واقعیت این است […]

 

پنج عادتی که ثروتمندان را ثروتمندتر میکند.

چرا ثروتمندان ثروتمندتر میشوند؟ این به دلیل شانس نیست.این به دلیل خانواده ای که در آن به دنیا اماده اند نیست ، به دلیل برنده شدن در قرعه کشی هم نیست.

افراد ثروتمند فقط کارهای متفاوتی رو انجام میدهند.

شاید بگویید این عادلانه نیست اما واقعیت این است که شکاف طبقاتی در حال افزایش است و اکثر کارشناسان مالی در مورد این هیچ ایده و پایانی  ندارد.

در زیر میتوانید پنج دلیل را ببینید که چرا ثروتمندان هر روز ثروتمندتر میشوند :

۱: انها خطر میکنند:

ثروتمندان کارشان را با روتین خاصی انجام میدهند .انها کاری مختلف را امتحان میکنند و میدانند که احتمالا در بسیاری از انها شکست خواهند خورد.

انها این شکست ها را میپذیرند و میدانند که شکست جزئی از فرایند ایجاد کردن ثروت است .همچنین رد کردن ایده هایی که منجر به پیدا کردن چیزی میشود که ممکن است ثروت ایجاد کنند کاری است که بسیاری از مردم آن را به عنوان شکست نگاه میکنند.

۲: انها روی خودشان سرمایه گذاری میکنند:

افراد ثروتمند هزینه کردن پول برای رشد شخصیشان را هزینه نمیبینند و باز هم سرمایه گذاری میکنند.

درحالی که مردم عادی مراقب هر ریال خود هستند و حاظر نمیشوند مقداری از آن را برای رشد شخصیشان سرمایه گذاری کنند.

و متوجه نیستند ثروت از سرمایه گذاری روی املاک ، سهام و کسب کارهای مختلف ایجاد میشوند که از دانش انها ناشی میشود.

ثروتمندان خرید یک کتاب ، استخدام مربی ، پیوستن به یک گروه ، و پرداخت هایی که منجر به بهبود میشود را به عنوان سرمایه گذاری میبینند .شما چطور؟

۳:انها با کسانی که میخواهند شبیه به آن شوند ارتباط برقرار میکنند:

زمانی که بدن بیش از حد گرم میشود برای خنک شدن شروع به تولید عرق ریزی میکند  و زمانی که بدن خیلی سرد شود شروع به تولید گرما میکند.

و به عبارت دیگر بدن به طور مکرر خودش را با محیط تطبیق میدهد تا ما احساس راحتی کنیم .

این سیستم اتوماتیک یک فرایند بیولوژیکی است که ان را به عنوان هموستازی میشناسند که در جنبه های مختلف زندگی میتوان آن را دید.

بیولوژیک بدن انسان برای تولید حرارت مانند یک ترموستات سرخانه است .هموستاز یک واقعیت است که در تمامی جنبه های زندگی حاکم است .

ثروتمندان کشف کرده اند که هموستاز یک راه قدرتمند برای تولید ثروت است .

بنابراین اگر میخواهید ثروتمند شوید در اطراف افراد ثروتمند  باشید.

 اگر ۴ نفر در یک اتاق ، انسان های شکست خورده وجود داشته باشد احتمالا شما نفر پنجم هستید.

افراد ثروتمند میدانند برای تولید ثروت به سادگی با ارتباط با افراد ثورتمند میتوانند ثروت بیشتری را ایجاد کنند.

زیرا استارتژی های انتخاب های افراد ثروتمند را انتخاب میکنند و یکی از مزیت های هموستازی تولید ثروت است.

۴: انها برای شروع روز مراسم اختصاصی دارند:

در بسیاری از کشور های جهان که هدف مردم وقت گذارندن در اول صبح است افراد ثروتنمند در حال افزایش دارایی خالص خود هستند.

بسیاری از مولتی میلیونر ها برای شروع روز خود روند خاصی و تعریف شده ای دارند که هر روز صبح انجام میدهند.

این مراسم میتواند ، ورزش ، تاکیدات مثبت ، بررسی اهداف ، صبحانه و هر چیز دیگری میتواند باشد .

انها با قدرت روز خود را شروع میکنند و سعی میکنند تا ظهر کار مفیدی بیشتری  انجام دهند  که برخی ادمها در یک هفته انجام میدهند.

به گفته Jeff Rose  این یک حقیقت فوق العاده است .در زندگی بعد از اینکه هر روز صبح مراسم خاصی را برای خود در نظر گرفتم درامدم چهار برابر افزایش پیدا کرد.

فقط برای چند دقیقه در روز اول صبح روال خاصی را برای خود در نظر بگیرید.

 

۵: انها اهداف خود را به طور مداوم بررسی میکنند

ثروتمندان اهدافشان را به وضوح تعریف میکنند و به طور مستمر برای پیشرفت انها را بررسی و پیگیری میکنند و برای رسیدن به انها راه ها و استراتژی ها خود را توسعه میدهند .

این فرایند به  ثروتمندان اجازه میدهد با تغییر جهان برای حفظ برنامه های خود  سریع تغییر کنند.

در حالی که اکثر جمعیت جهان هیچ ایده و نظری در مورد اینده ندارند .افراد ثروتمند روزانه  اینده شان را به خود یاداوری میکنند.

ثروتمندان برای رسیدن به اهدافشان نقشه دارند و سریعترین و ساده ترین راه را برای رسیدن انتخاب میکنند.

شکاف طبقاتی هر روز در حال افزایش است به طوری که این پنج صفت باعث میشود ثروتمندان ثروتمندتر شوند و با ایجاد کسب کارهای مختلف ثروت بیشتری ایجاد نمایند.

این پنج صفت یک بازخورد مثبت را دارد که هیچ نشانه توقفی از رشد ثروت را ندارد با این حال این پنج صفت صفت هایی هستند که ثروتمندان هر روز انجام میدهند.

شما چطور ؟

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

ویدیو های رایگان

کتابهای رایگان

مقالات رایگان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید