چه چیزی موفقیت مالی بیشتری را در زندگی شما به وجود می آورد؟

چه چیزی موفقیت مالی بیشتری را در زندگی شما به وجود می آورد؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۳ , آذر , ۱۳۹۶ 2 نظر ۹۱۷ بازدید

پاسخ در احساسات ، افکار و اقدامات شماست ۱:  برای شروع  اول باید ، تمرکز و توجه خود را تغییر دهید از ذهن خود در برابر اقتصاد و تمام مشکلات که توسط رسانه های جمعی به خانه شما وارد میشود محافظت کنید.با وجود اینکه ممکن است برای شروع این کمی سخت باشد اما افراد ثروتمند […]

 

پاسخ در احساسات ، افکار و اقدامات شماست

۱:  برای شروع  اول باید ، تمرکز و توجه خود را تغییر دهید

از ذهن خود در برابر اقتصاد و تمام مشکلات که توسط رسانه های جمعی به خانه شما وارد میشود محافظت کنید.با وجود اینکه ممکن است برای شروع این کمی سخت باشد اما افراد ثروتمند و موفق انتخاب میکنند توجه انها روی کدام موضوع باشد و همیشه به عنوان نگهبان مراقب ذهن خود هستند.

پیتر لینچ (یکی از مدیران افسانه‌ای وال استریت است او توانست ارزش این صندوق را از ۲۰ میلیون دلار در ۱۹۷۷ به ۱۴ میلیارد دلار در ۱۹۹۰ برساند) در یکی از گفتگوهایش گفت، “من در سال بیش از ۱۵ دقیقه در مورد اقتصاد فکر نمی کنم” لینچ درمورد نتایج خودش صحبت میکند فقط برای یک لحظه صبر کنید  و کمی منطقی فکر کنید … هر شرکت با ارزشی میتونه نوسان چشم گیری در اوراق بورس و بهادر داشته باشه اما این فقط یک نظر یا دیدگاه است و زمانی نظرات دیگران حقیقت پیدا میکند که شما آن را بپذیرید.

اصلی  در جهان وجود دارد که میگوید: جریان انرژی به شما جایی میرود که شما به آن جا توجه میکنید. بنابراین این را در نظر بگیرید: هر روز انرژی و توجه خود را به کدام سمت هدایت می کنید؟ صرف نظر از اینکه پاسخ شما چیست ، نتایج فعلی زندگی شما حقیقت را بیان می کند … زیرا نتایج شما انعکاسی از توجه شماست.

۲: مرحله دوم دنبال کردن پول رو متوقف کن

علم به ما می گوید که هر چیزی ارتعاش دارد، از جمله افکار، احساسات و اعمال شما … و بله، حتی پول هم ارتعاش دارد در مورد فکر کنید … اگر شما به طور مداوم فکر، احساس و عملتان در این مسیر است که میگوید “پول بیشتری میخواهم ، پول بیشتری میخواهم “، فکر میکنید چه پیام و انرژی را ارسال میکنید ؟ درست حدس زدید ” شما هرگز آن را بدست نخواهید آورد .

جهان هستی پیام ها را در سطح ارتعاش می شنود و دریافت میکند بنابراین شما با گفتن من پول بیشتری میخواهید در حالی که ارتعاش شما با کلام شما یکی نیست هرگز پول بیشتری را بدست نخواهید اورد .

۳: مرحله سوم، از همه چیزهایی که در زندگی شما وجود دارد سپاسگزار باشید.

همه چیز دارای ارتعاش و انرژی است و انرژی جایی میرود که شما به انجا توجه کنید بنابراین توجه خود را رو چیزهایی که دلخواه شماست بگذارید و یکی از قوی ترین چیزهایی که می توانید انجام دهید سپاسگذاری است. بر خلاف این پیام که “من آن را ندارم،” هنگامی که شما توجه خود را با قدردانی روی تمام چیزهایی که در حال حاضر وجود دارد بگذراید مثل گفتن “به خاطر این مقدار پولم سپاسگذارم بیشتر از آن را برایم ارسال کنید ” هنگامی که شما سپاسگزار باشید، جهان برای شما بیشتر می فرستد تا از آن نیز سپاسگزار باشید.

و در نهایت، به طور مداوم  روی ارائه دادن ارزش و خدمات بیشتر به جهان تمرکز کنید.

توجه داشته باشید که تمرکز خود را از روی “چه چیزی می توانم دریافت کنم؟”  بردارید و آن را روی “چه می توانم بدهم؟”  بگذارید زیرا اگر می خواهید بیشتر داشته باشید، بیشتر بدهید برندگان همیشه ده برابر چیزی که دریافت میکنند میدهند .

 بزرگترین راه برای جذب و ایجاد پول بیشتر این است که خود را وابسته به آن نکنید.

تنها کاری که باید انجام دهید فقط به طور مداوم روی ارائه ارزش های فوق العاده و خدمات تمرکز کنید. هنری فورد به طرز عاقلانه ای آن را سالها پیش به ما یاد داد ، “پول هنگامی که آن را دنبال میکنی به دست نمی آید، بلکه زمانی بدست می آید که یک محصول یا سرویس مفیدی را ارائه دهید .”

حقیقت بی انتهاست

توجه خود را از روی اقتصاد و مشکلات بردارید ، از تعقیب کرد پول جلوگیری کنید، به طور مداوم قدردان چیزهایی که در حال حاضر دارید باشید ،  و روی انچه میتوانید بدهید و انچه میتوانید بگیرید تمرکز و عمل می کنید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذارید 

اضافه به لیست علاقه مندی ها


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

بازیابی رمز عبور

ایجاد حساب کاربری جدید