احساس خوش شانسی ! ۴ راه برای جذب موفقیت در زندگی

احساس خوش شانسی ! ۴ راه برای جذب موفقیت در زندگی
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۷ , اردیبهشت , ۱۳۹۸ 1 نظر ۶۶۴ بازدید

افکار شما قدرتمند هستند و هر جنبه ای از زندگی شما را کنترل می کنند. اما اکثر مردم تنها از اندیشه های آگاهانه خود آگاهی دارند اما از افکاری که از ذهن ناخودآگاه ناشی می شود اطلاعی ندارند.با توجه به قانون جاذبه افکار مثبت ، چیزهای خوب و خوش شانسی را جذب می کند. اما اگر شما فقط از افکار آگاهانه خود آگاه هستید شما یک مفهوم مهم را از دست داده اید.

 

اتفاقات خوب و خوش شانسی برای افراد خوش شانس اتفاق می افتند اما اگر شما خیلی خوش شانس نباشید چه؟ افراد  زیادی را می بینیم که به نظر می رسد به راحتی در موفقیت و رفاه زندگی میکنند این مثل این می ماند که آنها به راحتی خوش شانسی را جذب میکنند به راحتی در هر کاری موفق می شوند، بهترین شغل را بدست می آورند و بهترین روابط را دارند.مثل اینکه یک ابر خوش شانسی روی انها سایه انداخته است. آیا شما دوست دارید یک ابر خوش شانسی روی شما قرار گیرد؟

مطمعنا پاسخ شما بله است اما برای رسیدن به موفقیت ابتدا باید چند اصل اساسی را درک کنید:

خوش شانسی و انچه که ممکن است ندانید

افکار شما قدرتمند هستند و هر جنبه ای از زندگی شما را کنترل می کنند. اما اکثر مردم تنها از اندیشه های آگاهانه خود آگاهی دارند اما از افکاری که از ذهن ناخودآگاه ناشی می شود اطلاعی ندارند.با توجه به قانون جاذبه افکار مثبت ، چیزهای خوب و مثبت را جذب می کند. اما اگر شما فقط از افکار آگاهانه خود آگاه هستید شما یک مفهوم مهم را از دست داده اید.

ذهن ناخودآگاه شما بیش از ۹۰٪ زندگی خود را کنترل می کند، در حالی که ذهن خوداگاه بقیه موارد را کنترل می کند. بنابراین منطقی است نتیجه بگیریم که ذهن ناخودآگاه بیشترین تأثیر را در جذب چیزها در زندگی شما دارد.

شما می توانید آگاهانه افکار مثبت ایجاد کنید. اما اگر در ده سال گذشته در وضعیتی ذهنی سالمی نبوده اید، ذهن ناخودآگاه شما ممکن است افکار منفی را بوجود آورد. بنابراین ممکن است تفکر اینکه ” امروز یک روز زیبا است ” با “چرا همه چیز اینقدر بد است؟” جایگزین شود.

اندیشه ها ارتعاش هستند و ارتعاش چیزها را جذب می کند. پس هر دو ذهن خوداگاه و ناخودآگاه، بیشترین نقش را در جذب اتفاقات دارند.

عملکرد ذهن ناخودآگاه

بیایید نگاهی به کارکرد ذهن ناخودآگاه شما در زندگی داشته باشیم

آیا تا به حال با ماشین رانندگی کرده اید در حالی که با شخص دیگری که در ماشین است صحبت می کنید؟ آیا متوجه شده اید که شما کنترل و توجهی بر رانندگی نداشتید ، خوب چه کسی رانندگی میکرد؟  البته که شما البته رانندگی کردید، اما نه فقط با ذهن خوداگاه بلکه این ذهن ناخودآگاه شما بود که این کار را انجام داد  و این دو بسیار متفاوت هستند.

یا تا به حال فردی را دیده اید که در حال راه رفتن پیامک هم ارسال می کند؟ ذهن آگاه آن فرد روی پیام متنی متمرکز است در حالی که ذهن ناخودآگاه پیاده روی را کنترل میکند. این خوب است که ذهن خوداگاه و ناخودآگاه با هم کار می کنند زیرا در غیر این صورت، شما در یک زمان فقط قادر به انجام یک کار خواهید بود.

جذب خوش شانسی

خوب چه چیزی کلید کشیدن موفقیت بیشتر به سمت شماست؟
هر دو ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما باید با افکار مثبت را برای جذب اتفاقات مثبت به زندگی شما، مرتعش کنند.این امر باعث می شود که ذهن خوداگاه شما در حالت مثبت نگه داشته شود زیرا کنترل کامل روی آن دارید. اما اگر از ناخوداگاه آگاه نیستید چطور ناخوداگاه را کنترل کنید ؟

ذهن ناخودآگاه اندیشه های زیادی را درون خود دارد و اگر طبیعت شما منفی باشد، انها سنگین تر از افکار مثبت هستند و برای شروع کنترل ناخوداگاه نیاز به کمی تلاش برای مثبت بودن دارید بنابراین سعی کنید در هر اتفاق به ظاهر بدی خوبی های آن را ببینید و بابت همان اتفاقات خوب بسیار کوچک سپاسگذار باشید.

اگر منفی بودن چیزی است که شما تجربه می کنید ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما از هماهنگی خارج می شود. وقت آن است که متوقف شوید و برای جذب موفقیت به سمت خود هر دو ذهن خوداگاه و ناخودآگاه خود را در یک سمت یعنی سمت افکار مثبت نگه دارید.

 

 

یک عنصر مهم

افکار شما خود را از ذهن خوداگاه به ناخودآگاه می رسانند. بنابراین اگر اندیشه های آگاهانه شما مثبت باشند، پس ذهن ناخودآگاه شما به صورت مثبت برنامه ریزی می شود.بسیاری از مردم ناامید شده اند زیرا تلاش کرده اند مثبت باشند اما شانسی برای جذب موفقیت نداشته اند.

آنچه که آنها نمی دانند این است که در طول سالها ناخودآگاه آنها با افکار منفی پر شده است و این افکار منفی ناخودآگاه منجر به از بین بردن هر چیز مثبتی در ذهن خوداگاه می شود.اگر شما خیلی خوش شانس نیستید، زمان تمیز کردن ذهن ناخودآگاه رسیده است در اینجا چهار روش برای کمک به پاک کردن افکار منفی ناخوداگاه است.

 

 

 

۱: همواره مثبت بمانید و به دنبال اتفاقات مثبت باشید
با افکار مثبت بیشتری که شما تولید می کنید، بیشتر آنها به ناخودآگاه وارد می شوند و خود را جایگزین الگوهای منفی میکنند و این نیاز به تلاش مستمر دارد زیرا ذهن ناخودآگاه شما پر از افکار منفی است.(این امر برای یک انسان نه خیلی بد بین و نه خیلی خوش بین چیزی بین شش ماه تا یک سال زمان نیاز دارد)

 

 

 

۲: مثبت فکر کنید، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد
زمانی که همه چیز خوب است مثبت فکر کردن کار بسیار آسانی است، اما برای جذب خوش شانسی، شما باید تفکر مثبت را حتی زمانی که چیزی خوب اتفاق نمی افتد داشته باشید. هیچ تضمینی وجود ندارد که در زندگی شما چیزهای بد اتفاق نیفتد. در حقیقت، چیزهای بد ناگزیر برای همه رخ میدهد اما در این لحظات است که می توانید تفاوت را ایجاد کنید. بنابراین مثبت فکر کنید با این کار هر موفقیتی ممکن است بر سر راه شما قرار گیرد چه بسا لحظاتی بوده است که به ظاهر برای افراد بد است اما در نهایت به نفع انها تمام می شود بنابراین در لحظات به ظاهر سخت و بد نیز مثبت فکر کنید.

 

 

 

۳: الگوی تفکر مثبت را ایجاد کنید
چیزهای مثبت بگوید و آنها را تکرار کن. با این کار هر دو ذهن خوداگاه و ناخودآگاه را با تفکر مثبت پر کنید. هر روز افکار مثبت را با صدای بلند تکرار کنید. افکار مثبت مثل “من خوش شانس هستم”، “من خوشحال هستم”، “هر روز چیزهای خوبی برای من اتفاق می افتد”.

 

 

 

۴: بنویسید و سر رسید خود را با افکار مثبت پر کنید
آیا زمانی که مدرسه بوده اید به عنوان جریمه مجبور شده اید ۱۰۰ بار یک جمله یا کلمه را بنویسید؟ همین عمل را برای افزایش تفکرات مثبت انجام دهید و از این روش به خوبی استفاده کنید. هر روز در دفتر یا سررسید خود چیزی بنویسید شاید ۱۰۰ بار نیاز نباشد اما مطمئنا می توانید هر روز پنج چیز مثبت را بنویسید این یک تکلیف است که همه ما باید انجام دهیم!

 

 

 

مثل نقاشی، هر کس می تواند نقاشی کند اما همه هنرمند نمی شوند. همه ما توانایی جذب موفقیت در زندگیمان را داریم، اما همه خوش شانس نیستند. اما مانند نقاشی، با کمی تمرین ، شما هم می توانید تبدیل به یک فرد خوش شانس شوید.

این چهار روش را برای سه ماه آینده هر روز امتحان کنید و ببینید چه اتفاقی در زندگی شما رخ می دهد و مطمعنا شما نیز تبدیل به فرد خوش شانس می شوید اگر چنین اتفاقی برای شما رخ داد تجربیاتتان را در پایین همین صفحه به کاربران دیگر اطلاع دهید ما نیز دوست داریم بشنویم چطور زندگی شما تغییر کرده است.

“روزی که تصمیم می گیرید این چهار روش را جزء تمرین های روزانه خود قرار دهید آن روز روز بخت شماست”

موفق باشید!!

  1. ۰
    Panah23

    عالی عالی سپاسگزارم ازهمه شمادوستان واقعاعالی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید