قدرت اختلالات چند شخصیتی

قدرت اختلالات چند شخصیتی
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , آذر , ۱۳۹۷ 0 نظر ۷۵۴ بازدید

قدرت اختلالات چند شخصیتی   (Dissociative Identity Disorder_DID، که “اختلال شخصیتی چندگانه” نامیده می شود) به ما قدرت واقعی ناخوداگاه را نشان می دهد در ادامه میخوانیم: افراد دارای DID دارای حداقل دو شخصیت مجزا هستند. این بدان معنی است که افراد به طور کاملا متفاوت می توانند درهمان جسم فیزیکی شخصیتی دیگر داشته باشند. […]

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی

 

(Dissociative Identity Disorder_DID، که “اختلال شخصیتی چندگانه” نامیده می شود) به ما قدرت واقعی ناخوداگاه را نشان می دهد در ادامه میخوانیم:

افراد دارای DID دارای حداقل دو شخصیت مجزا هستند. این بدان معنی است که افراد به طور کاملا متفاوت می توانند درهمان جسم فیزیکی شخصیتی دیگر داشته باشند. هنگامی که شخصیت جدید جایگزین شخصیت قبلی میشود اغلب تفاوت در شخصیت و علاقه انها ایجاد می شود که نه تنها شخصیت، بلکه تغییرات در فیزیک انها نیز قابل تشخیص است.

موردی شبیه به این وجود دارد که در آن یک شخصیت به آب پرتقال حساس است و در شخصیت دیگر نه در حالی که هر دو در همان بدن زندگی می کنند به این معنی که هنگامی که شخصیت جدید وارد می شود هیچ واکنشی به آب پرتقال ندارد با این حال وقتی شخصیت آلرژیک ، آب پرتقال مصرف می کند بدن او کهیر میزند اما وقتی شخصیت جدید او جایگزین شود خارش و حتی کهیر از بین می رود که همه اینها در همان بدن فیزیکی رخ میدهد.

در برخی موارد؛

فرد در یک شخصیت های نسبت به رنگ حساسیت دارد و در شخصیت دیگر ندارد و یا در موارد دیگر، شخصیت اول به عینک با نمره چشم خاص نیاز دارد و گاهی اوقات رنگ چشم آنها متفاوت است. همه این ها پرونده های مستند هستند و هزاران نفر دیگر نیز به دنبال تحقیق روی این قدرت ذهن هستند. منبع در پایین ذکر شده است.

نکته این صحبت ها این است که در داخل یک بدن، دو یا چند شخصیت مجزا میتوانند به طور مستقیم بر اساس فیزیولوژی بدن ، تغییر کنند این ثابت می کند که ذهن ما بدن ما را کنترل می کند این اثبات میکند که تغییر فیزیولوژی ما با افکار و عقاید ناخوداگاهمان وجود دارد اثبات اینکه اگر تنها بتوانیم باورهای درون ناخواگاه را تغییر دهیم می توانیم بیماری های خودمان را درمان کنیم.

قدرت اختلالات چند شخصیتی

 

DID

کسی که دارای DID باشد این تغییرات فیزیولوژیکی را از خود بروز میدهد زیرا یک فرد معمولی تنها یک شخصیت دارد کسانی که DID دارند به راحتی و بلافاصله هسته اصلی باورهای خود را با تغییر به شخصیت جدید تغییر میدهد و این برای یک فرد سالم که DID ندارد آسان نیست اما ممکن است.افراد مبتلا به DID فقط باور ندارند که آنها آلرژی دارند یا ندارد یا میتوانند داشته باشند.بلکه آنها این را می دانند. دانستن چیزی به صورت عمیق که در سطح اعتقادات است تغییر آن آسان نیست اما شما می توانید هر چیزی را باور کنید، مهم نیست به نظر دیگران چقدر مضحک است و اگر شما آن را حقیقت میدانید پس برای شما حقیقت است.

واقعیت ذهنی است،(در مقاله بعدی در مورد واقعیت بحث خواهیم کرد) اما ذهن ناخودآگاه سخت تغییر می کند.بنابراین اگر اعتقاد داشته باشید که مثلا فیل ها می تواند پرواز کند یا دو + دو برابر پنج است شما نمیتوانید خودتان را متقاعد کنید و مهم هم نیست چقدر سعی می کنید زیرا شما هیچ مدرکی در مورد آن و یا حتی یک استدلال حمایتی معتبر و هر گونه شواهد و منطق که تا به حال شناخته شده باشد و این را نشان دهد ندارید که فیل ها می توانند پرواز کنند و دو + دو برابر پنج است.

 

آلرژی ها

 

بنابراین آلرژی های شما، رنگ چشم یا هر گونه ظواهر فیزیکی که می توانید به آن فکر کنید آنها همه عمیقا در ناخوداگاه شما هستند که با تغییر ناخوداگاه انها نیز تغییر می کنند ، امیدوارم پس از خواندن این مطلب باورهای مخرب شما درباره فیزیولوژی انسان تغییر کند و اینکه ذهن قادر به کنترل تمام بدن است.

 

آیا ناخوداگاه می تواند ظاهر شما را تغییر دهد؟

 

مقالات زیادی در مورد اثر پلاسبو وجود دارد که نشان میدهد بیماران تغییر افکار خود از بیماری های سرطانی رهایی یافته اند اگر بیماران مبتلا به سرطان ، سرطان خود را تنها از طریق فکر خود درمان کرده اند و افراد با DID می تواند ویژگی های فیزیکی غیر قابل تغییر را تغییر دهید این به این معنی است که ما بسیار خوش شانس هستیم که نگرانی های اصلی ما آلرژی، بیماری ها کوچک و یا هر گونه بیماری خفیف است زیرا ما کاملا میتوانیم خود را افکار و باورهای مثبت درمان کنیم.

قدرت اختلالات چند شخصیتی

تاثیر اعتقادات مخرب بر ناخوداگاه

و در این مورد تصور کنید که چقدر ساده اعتقادات مخرب توسط جامعه و یا رسانه ها به ناخوداگاه ما داده شده است : اقتصاد رکود می کند ؛ کره زمین در حال گرم شدن است ؛ اگر ازدواج نکنید می توانید موفق شوید؛ پول چرک دست است ، سلام گرگ بی طمع نیست ؛ نمی توانید در این جامعه موفق شوید ، برای هر یک از این باورها، تعداد زیادی استدلال های معتبر وجود دارد، بنابراین همه ما باید مشخص کنیم کدام باور مفید است اینکه من میتوانم در هر شرایطی موفق شوم یا اینکه جامعه تصمیم میگیرد من موفق باشم یا نه و سپس آن اعتقاد را بپذیریم.

 

اطلاعات کامل

 

هزاران کتاب و مقالات معتبر دیگر وجود دارد که می توانید آنها را جستجو و مطالعه کنید. تصور کنید فقط یک دقیقه اگر واقعا باور داشتید می توانستید روی فیزیک خود کنترل داشته باشید دیگر نگران بیماری ها نبودید دیگر نگران داشتن یا نداشتن بیمه درمانی نبودید.

به همین دلیل افراد زیادی مبتلا به بیماری میشوند زیرا از ترس نداشتن بیمه مناسب بیماری را درون خود شکل میدهند که این اغلب ناخوداگاه رخ میدهد و حتی با دریافت بیمه درمانی به ناخودگاه خود پیغام میدهند من اماده بیماری هستم تا بتوانم از این دفتر استفاده کنم و بدون اینکه آگاه باشند خود را مغلوب می کنند.

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی

تغییر رنگ چشم

واقعیت این است که کسانی که DID دارند می توانند بلافاصله و به معنای واقعی کلمه رنگ چشم خود را تغییر دهد و یا آلرژی خود را به وجود و یا از بین ببرند با تغییر اعتقادات خود، چقدر بهتر می توانید جهان و زندگی خود کنترل کنید زیرا خیلی ساده است که باور کنید که شما ارزش موفق شدن را ندارید و هرگز موفق نخواهید شد و یا اینکه هرگز به اندازه کافی خوب نخواهید بود و نمی توانید باور کنید که چشمان شما آبی هستند اما این امکان پذیر است.

و البته که این تغییر طول می کشد اما هیچ کاری بیشتر از تغییر باورهایتان برای رسیدن به اهدافتان ارزشمند نیست و این کار شادی بی نهایت است.


تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان 

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

 

:Sources
Probing the Enigma of Multiple Personality
Multiple Personality Disorder: an alternative theory
Dissociative Disorders: Splitting Consciousness

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید