تکنیک های تجسم و موفقیت

تکنیک های تجسم و موفقیت
چکیده این مطلب : انتشار : ۵ , مرداد , ۱۳۹۷ 5 نظر ۱۸۳۳ بازدید

تکنیک های تجسم و موفقیت آیا تکنیک های تجسم می تواند کلید تغییر یک عادت، یادگیری مهارت جدید و یا تحقق رویاهای شما باشد؟ در حال حاضر با قدرت اثبات شده تجسم ، هر چیزی که می خواهید داشته باشید (درون ذهن) در دسترس شما است. سه راه اصلی برای استفاده از تکنیک های تجسم […]

 

تکنیک های تجسم و موفقیت

آیا تکنیک های تجسم می تواند کلید تغییر یک عادت، یادگیری مهارت جدید و یا تحقق رویاهای شما باشد؟


در حال حاضر با قدرت اثبات شده تجسم ، هر چیزی که می خواهید داشته باشید (درون ذهن) در دسترس شما است.
سه راه اصلی برای استفاده از تکنیک های تجسم وجود دارد که به ما برای دستیابی به اهداف کمک می کند:

 1. باور کردن
 2. تصور کردن
 3. بدست آوردن

اعتقاد داشتن بر این که ما می توانیم رویاهایمان را بدست آوریم اساس تجسم استتکنیک های تجسم و موفقیت

 

قبل از استفاده از تکنیک های تجسم ، ما باید باور داشته باشیم که این امکان پذیر است آنچه را که میخواهیم می توانیم داشته باشیم، . این به این معنی است که ما باید یاد بگیریم خودمان را به عنوان فردی ببینیم که بدون محدودیت فکر می کند.

 در اینجا اطلاعات دیگری وجود دارد که قدرت تفکر مثبت را با: تاکیدات مثبت – راز ایجاد تغییر در زندگی را توضیح می دهد.

راه رسیدن به آزادی حذف محدودیت های درون ذهنمان که در دوران کودکی با چیزهایی که یاد گرفتیم و دیده ایم یا شنیده ایم بر میگردد که این باورهای محدود کننده منجر به کمبود عزت نفس و عدم موفقیت می شود مثل :. “من نمی توانم شنا کنم”، “من نمی توانم نمره خوبی بگیرم”، و “من نمی توانم بین جمع صحبت کنم” نمونه هایی از سدهای محدود کننده معمول و رایج است.

محدودیت های شما چیست؟

آنها را بر روی یک تکه کاغذ بنویسید ، مگر اینکه محدودیتهای فیزیکی داشته باشید که از انجام دادن کارها شما را منع می کند ، از شر انها با استفاده از روش زیر خلاص شوید :

 • هر اعتقاد و باور محدود کننده را روی یک کاغذ جداگانه بنویسید. برای هر کدام از این من نمی توانم ها چند دقیقه زمان بگذارید و اعلام کنم، “من این باور محدود کننده را آزاد می کنم”. این می تواند در اتاقتان به تنهایی یا با افرادی که شما را تشویق می کنند، انجام شود.

وقتی این کار را انجام دادید هر تکه کاغذ را آتش بزنید و آن را به طور کامل بسوزانید.

 • اگر استفاده از آتش برای شما جذاب نیست، هرکدام از موارد “من نمی توانم” را بپذیرید به این صورت که هرکدام را به عنوان یک بیانیه مثبت ببینید که توانایی حال حاضر شما را تضمین می کند به عنوان مثال اگر نوشته اید من نمیتوانم شنا کنم به این معنی است که شما می توانید یک شناگر خوب باشید.

 

تبدیل خواسته ها به واقعیت ها فیزیکی بوسیله فعال سازی رویاها

تا زمانی که با رویاهایمان را  در سرمان باقی نگه داریم رویای ما زنده است. آماده سازی ذهن برای استفاده از تکنیک های تجسم برای موفقیت نیازمند کمی تلاش و انرژی است زیرا باید میزان ، شفافیت  و ساده کردن رویاهایمان را انجام دهیم.

به این معنی است که ما باید آنچه را که میخواهیم بدست آوریم را با جزیئات دقیق و راه هایی که برای رسیدن به آن به ذهن ما میرسد را بنویسیم چرا باید رویاها نوشته شوند؟ این فرایندی از تکنیک های تجسم خلاق برای کمک به ما طراحی شده است که استفاده از آن ما را با سرعت بیشتر به سمت اهدافمان هدایت میکند.

ما باید با نوشتن رویاهایمان مالکیت انها را ثبت کنیم. در غیر این صورت، آنها فقط آرزوها هستند و نه واقعیت. هنگامی که ما رویاهای خود را روی کاغذ میاوریم در واقع ما آماده استفاده از تمرین های تجسم هستیم تا به سمت مرحله سوم حرکت کنیم :

مرحله سوم  دستیابی به رویاها

 

تجسم می تواند باورهای جدید، مهارت ها، توانایی ها + موفقیت را در زندگی شما به ارمغان آورد

راه های زیادی برای جذب باورها، مهارت ها و توانایی های جدید برای ایجاد موفقیت وجود دارد. برخی از بهترین راه ها عبارتند از:

قدرت اثبات شده برای پرتاب شما به سمت اهداف

تکنیک های تجسم و موفقیت

اکنون که تصمیم گرفته اید به سمت اهداف، رویاها یا بلند پروازی های خود حرکت کنید پس آماده هستید تا با استفاده از تکنیک های تجسم، آنها را به صورت شفاف در ذهنتان ببینید.برای انجام این کار، می توانید از همان ابزاری که ورزشکاران استفاده کنید تا برنده شوند و افراد مشهور در حرفه های خود استفاده کنند تا موفق شوند بهرمند شوید – تکنیک های تجسم:

 • جیم کری برای خودش یک چک ۱۰ ملیون دلاری نوشت، و تاریخ آن را برای سال ۱۹۹۴ نوشت و از تجسم برای رسیدن به این مبلغ استفاده کرد. در سال ۱۹۹۴، او با بازی در نقش کمدی خود در فیلم احمق و احمق تر ۱۰ میلیون دلار کسب کرد.

 • ورزشکاران Kerri Walsh و Misty May-Treanor سه مدال طلای المپیک را به عنوان تیم والیبال ساحلی با استفاده از تکنیک تجسم به دست آوردند.

 • آرنولد شوارتزنگر از این روش را برای تبدیل شدن به یک ورزشکار عضلانی استفاده کرد. سپس او از پرورش اندام خود در بازیگری و سیاست استفاده کرد.
 • اپرا وینفری با استفاده از این تکنیک از فقر مطلق به ثروت بینهایت رسید. او از عکس ها دیداری، صفحات با تصاویر و عباراتی تاکیدی از اهدافی که انها را در زندگیش می خواست استفاده کرد، که به او کمک میکرد تا رویاهای خود را تجسم کند.
 • Lindsey Vonn اسکی باز برنده مدال طلا قبل از اینکه اسکی خود را انجام دهد، حرکت اسکی خود را تجسم می کرد و بدنش را با تجسم حرکت می داد.
 • ویل اسمیت اغلب از کنفوسیوس نقل می کند و می گوید که افرادی که می گویند می توانند و افرادی که می گویند نمی توانند هر دو درست می گویند.

اکنون زمان شماست تا به این لیست بپیوندید.

با استفاده از قدرت تجسم؛خودتان را به سمت موفقیت سوق دهید

تکنیک های تجسم و موفقیت

تکنیک های تجسم در مورد تبدیل رویاها به واقعیت است. اگر شما بتوانید آن را تجسم کنید و آن را بنویسید  می توانید آن را بدست اورید.

فرقی نمیکند شما می توانید یک جراح باشید کسی که میخواهید عمل جراحی انجام دهد، یا یک تاجر که رویای تغییر زندگی خود را با استفاده از انجام معاملات دارد و یا یک ورزشکار که مدال طلای المپیک را می خواهد، هیچ محدودیتی وجود ندارد شما می توانید آن را داشته باشید.

 آیا تکنیک های تجسم واقعا کار می کنند؟

جواب بله از پژوهشگرانی می اید که در مورد تصورات تحقیق کرده اند و اینکه تصورات میتوانند روی عملکرد و رفتار افراد تاثیر داشته باشند.

محققان در مطالعه ای الگوهای مغزی وزنه برداران را مورد بررسی قرار دادند، محققان دریافتند که مهم نیست که آیا وزنه برداری فقط تصور وزن بلند کردن را دارد یا واقعا آن را انجام میدهد زیرا عمکلرد الگوهای مغزی یکسان بود.

“ما نتیجه می گیریم که آموزش ذهنی که توسط این مطالعه انجام می شود، سیگنال خروجی کورتنی را افزایش می دهد که باعث می شود عضلات به سطح فعال سازی بالاتر و در نهایت قدرت بیشتری داشته باشند.

ممکن است فکر کنید که

“بله، انها همیشه در حال بلند کردن وزنه هستند بنابراین این رفتار جدیدی برای آنها نیست.” اما در مطالعه دیگری، یک روانشناس ورزشی در اوهایو، افراد در ورزشگاه را با افرادی که در تمرینات مجازی (ذهنی) تمرین کرده بودند مقایسه کردند . که نتیجه افزایش ۳۰ درصدی عضلات افراد در سالن بدنسازی در مقایسه با افزایش ۱۳.۵ درصدی عضلات در کارآموزان مجازی بود.

“مطالعات مغز در حال حاضر نشان می دهد که تصورات همان دستورالعمل روانی را تولید می کنند که در اقدامات واقعی تولید می شود. تصورات ذهنی بسیاری از فرآیندهای شناختی مغز را تحت تاثیر قرار می دهد: کنترل حرکت، توجه، درک، برنامه ریزی، و حافظه. بنابراین مغز برای انجام عمل واقعی در طول تجسم آموزش داده میشود یافته ها نشان میدهد که رویه های ذهنی می توانند انگیزه، اعتماد به نفس و تاثیر روی فرد را افزایش دهند، عملکرد محرک ها را بهبود بخشد، مغز شما را برای موفقیت برنامه ریزی کند و مسیرهای مربوط برای رسیدن به اهدفتان را افزایش دهد.

آنچه که تحقیقات نشان داده است این است که افکار شما دستورالعملهای ذهنی مشابه اعمال شما را تولید می کنند.

هنگام استفاده از تصاویر ذهنی برای تجسم مهارت های جدید، تحقق آرزوهای خود و دستیابی به اهداف استفاده می کنید ، شما یک رفتار جدید را برای حرکت در مسیر ایجاد می کنید.مطالعات همچنین نشان داده اند که شیوه های روحی مثبت مانند تکنیک های تجسم برای افزایش انگیزه شما برای حرکت به سمت آرزوهای تان است همچنین برای :

 • افزایش  اعتماد به نفس

 •  کسب  مهارت های حرکتی و تناسب اندام ورزشی

 • آماده شدن برای پذیرفتن موفقیت

 • فعال کردن قانون جذب (قانون جاذبه به سادگی به این معنی است که وقتی ما بر روی مسائل مثبت تمرکز می کنیم، آنها را بیشتر در زندگی خود جذب می کنیم)

 با تجسم کردن به زودی شما خودتان را از بازی در رویاها در زندگی واقعی خواهید دید.

ذهن ناخودآگاه شما نمی تواند تفاوت بین واقعیات و تجسم را درک کند. با این کار بر روی تصاویری که تجسم می کنید، صرف نظر از این که آیا آنها واقعیت کنونی شما هستند یا نه ذهن آنها در به صورت واقعیت میپذیرد.

 

تکنیک های استفاده از تجسم برای رسیدن به اهداف

بین گوش های  شما، قوی ترین کامپیوتری که تاکنون ساخته شده است وجود دارد که  با آن، توانایی ایجاد واقعیت خود را دارید. با استفاده از یک یا چند جلسه ۵ دقیقه ای در روز، می توانید زندگی خود را با یکی از این روش های زیر تغییر دهید:

مدیتیشن تجسم

در دنیای پر مشغله ما ممکن است بگوید تجسم دشوار باشد، اما به هیچ وجه غیرممکن نیست. یک فضای آرام پیدا کنید به راحتی هر دو پای خود را روی زمین قرار دهید چشمان خود را ببندید و چند نفس عمیق بکشید، به آرامی بدن خود را ریلکس کنید.

هنگامی که ریلکس باشید، می توانید خودتان را در مسیررسیدن به اهدفتان ببینید ، هر فکر منفی که سعی در نفوذ در تجسم شما دارد را کنار بگذارید و بدانید که بعدا می توانید آن را از بین ببرید.

با انجام تجسم توجه کنید که چگونه احساس دارید اجازه دهید خود را برای دیدن، شنیدن صداها  و دیگر احساسات که برای دستیابی به هدف شما است را تجربه کنید. خودتان را در حالی ببینید که به اهدافتان رسیده اید از احساسات رسیدن به آن لذت ببرید.

“تجسم ساده است،”

José Reyes می گوید، “تجسم نیازمند تمرین است تا بتوانید بهترین نتایج را کسب کنید. ذهن شما تفاوت خیال و واقعیت را متوجه نمی شود، بنابراین تمرین در یک بازه زمانی واقعا می تواند به شما کمک کند تا اهدفتان را خلق کنید.

به یاد داشته باشید که فقط تجسم ذهنی کافی نیست. شما نمیتوانید انتظار داشته باشید تنها با تجسم یک متخصص شوید، اما این یک ابزار شگفت انگیز برای بهبود عملکرد شماست. اگر از تجسم در کنار عمل واقعی استفاده کنید، قادر خواهید بود سریعتر از همیشه اهدافتان را خلق کنید زیرا به زودی شما قادر خواهید بود مانند Neo صحبت کنید و ثابت کند که شما کونگ فو را بلد هستید.

 

تکنیک های تجسم راهنمایی برتر

تکنیک های تجسم و موفقیت

بعضی افراد متوجه می شوند که داشتن راهنمای سفر برای تجسم به آنها کمک می کند تا مسیر را برای انجام هر کاری بهتر بشناسند دو راه اصلی برای راهنمای تجسم وجود دارد:

 1. یک فرد مورد اعتماد داشته باشید که در زندگیتان بسیار مهم است تا گام هایی را که برای رسیدن به هدف خود نوشته اید، را ثبت کنید.

برخی از مثال هایی در باره گام های رسیدن به هدف :

کاغذی را برای نقاشی بردارید دست خود را برای نقاشی اینده تان روی آن بگذارید چگونه احساسی می کنید؟ موضوع عکس شما چیست؟ یک تصویر را انتخاب کنید و با دست به راحتی و نرم  تصویری که می خواهید را نقاشی کنید.

پس از اتمام، هر گونه جزیئات لازم را انجام دهید. حال برای رنگ امیزی چه اندازه قلمی را انتخاب کرده اید؟ با چه رنگی شروع میکنید؟

خود را در هر نقطه ای از نقاشی ببینید. اجازه دهید با نقاشی ارتباط برقرار کنید و از دیدن آن لذت ببرید.

هنگامی که نقاشی را تمام کردید، نقاشی خود را قاب بگیرید و خودتان یا در صورت امکان با دیگران به اشتراک بگذارید و از آن لذت ببرید.

هر روز یک مکان آرام پیدا کنید، به راحتی بنشینید، چشمان خود را ببندید، و به فایل های پنهان موجود در سایت گوش دهید.

 

۲.   مطالعات نشان داده اند که وقتی ما صدای خود را در مورد رسیدن به اهدفمان ظبط می کنیم، نتایج بسیار سریع تر از زمانی که به صحبت های شخص دیگری گوش می دهیم . بنابراین میتوانید از صدای خود برای تجسم و ایجاد نتایج سریع استفاده کنید.

مربی Logan Christopher می گوید:

مانند اسکی باز Lindsey Vonn، مهم است که نه فقط ذهن خود را در تجسم درگیر می کند، همچنین بلکه بدن خود را نیز درگیر کنید این به این معنی است که در حالی که تصور می کنید که هر بخش فیزیکی از بدن خود را برای رسیدن به هدف حرکت می دهید زمانی هم  به خودتان اجازه دهید عضلات به صورت واقعی درگیر در این تجربه شوند.

“هرچه بیشتر تجسم را تمرین کنید، ساده تر می شود و بیشتر می توانید آن را در ذهن خود نگه دارید. در ابتدا، درست مثل کار کردن، ممکن است دشوار باشد، اما اگر ادامه یابد، ذهن شما قوی تر خواهد شد”

مطالعات دیگر در مورد تکنیک های تجسم و عملکرد ورزشی نتایج مطلوبی را نشان می دهد:

دکتر واکر می گوید: « به نظر می رسد برنامه ای با تمرین فیزیکی همراه با آموزش ذهنی بهترین روش باشد. تقریبا تمام مطالعات نشان می دهد که آموزش ذهنی مهارت های حرکتی را بهبود می بخشد. اخیرا مطالعات زیادی انجام می شود و ثابت می کند که تصاویر بصری یا تجسم می توانند مهارت های مختلف مربوط به ورزش را در زمینه های واقعی بهبود بخشند. به نظر می رسد برای هر کسی که بخواهد در ورزش خود پیشرفت کند این روش مفید است. این که آیا شما یک برای تفریح ورزش میکنید تا به صورت حرفه ای مهم نیست مزایای تصاویر ذهنی در هر جنبه ای موفقیت آمیز بوده است (Walker PhD, Stephen, 2007)

تکنیک های تجسم و موفقیت

تکنیک نقشه گنج

ابتدا در یک محیطی شروع کنید که در آن حواس پرتی وجود نداشته باشد. سپس یک تکه کاغذ و یک قلم، مداد رنگی یا مداد بردارید. هدف خود را به طور قاطعانه در ذهن خود مرور کنید و سپس شروع به نقاشی کردن اهداف پیش بینی شده خود کنید.

به عنوان مثال اگر میخواهید یک مدرک روانشناسی داشته باشید، کتابها را بکشید؛ یک کامپیوتر برای نمایش مدرک آنلاین خود بکشید لحظه ای را نقاشی کنید که تحصیلات خود را به پایان می رسانید، یا هر چیز دیگری که احساس می کنید با هدف شما مطابقت دارد.

این خلاقیت هدف گرا ذهن شما را باز می کند و شما را قادر می سازد تا به وضوح و تمرکز  دقیق تر به هدف خود برسید.

پیاده سازی این تکنیک های فوق العاده

تکنیک های تجسم و یا تصاویر ذهنی به ورزشکاران کمک می کند تا بهتر عمل کنند بنابراین تجسم به شما هم میتواند کمک کند! همه شماها باید این کار را انجام دهید و از آن استفاده کنید.

از یک مرد در مورد ویولونی که کاملا تحت کنترل او بود  پرسیدند چگونه می توانید به این خوبی  ویولون بزنید  پاسخ مرد این بود:

“تمرین، تمرین، تمرین”

اگر درمورد توانایی هایتان در مورد تجسم اهداف به طور موثر شک و تردید داشته باشید، می توانید مهارت های تجسم خود را از اهداف کوچکتر مثل یادگیری شنا شروع کنید. در اینجا چند تمرین تجسم برای کمک به شروع شما آورده شده است:

 1. در یک مکان آرام، چشمان خود را ببندید و آرام باشید
 2. یک سیب را با تمامی جزئیات مثل رنگ، شکل و هر چیز دیگری را تجسم کنید سیب را گاز بزنید  و از مزه آن لذت ببرید. داخل سیب را با دانه های آن ببینید. حالا کمی دیگر از سیب را بخورید و عطر و طعم آن را مزه کنید. وقتی اولین بار این تمرین را امتحان کنید، اگر تمام چیزهایی که می بینید، یک صفحه خالی در ذهن شماست، دلسرد نشوید. با تمرین بیشتر در زمان دیگری، سیب را به وضوح خواهید دید.
 3. هنگامی که به تمرین سیب تسلط پیدا کردید، فردی را که می شناسید به خوبی تجسم کنید.
 4. بر تمام جنبه های این شخص تمرکز کنید. سپس لباس شخص ، مدل موها و هر جنبه دیگری از این فرد را تغییر دهید. شما اکنون از تجسم خلاق استفاده می کنید. شما می توانید با استفاده از این تاکتیک با انواع شرایط روحی ادامه دهید. سعی کنید محیط های جدید، افراد و دنیای خود را از طریق قدرت تجسم در ذهن خود ایجاد کنید. تسلط بر این تکنیک، شما را قادر می سازد تا اهداف زندگی خود را به طور چشمگیری در کوتاه ترین زمان بدست آورید.

پیروزی از طریق تجسم

تکنیک های تجسم و موفقیت

از تکنیک های ذهنی می توانید خودتان را برای موقعیت ها و رویدادهای آینده آماده کنید.

شما احتمالا قبل از اینکه با دیگران ارتباط برقرار کنید چندین بار مکالمه خود را تجسم کردید.

 بنابراین وقتی وارد  بحث و گفتگو واقعی می شوید به یاد می آورید که چه چیزی را تمرین کردید و آمادگی بیشتری برای گفتن آنچه که می خواهید بگویید دارید.

اگر مشکلی در صحبت کردن درون شما وجود داشته باشد، قبل از شروع گفتگو با تجسم می تواند با شجاعت به تمامی نیازهای خود پاسخ دهید. صرف نظر از حرفه و یا موضوع گفتگو شما، تصاویر ذهنی می تواند به شما کمک کنند به شخصی با عتماد به نفس و شجاع تبدیل شوید.

“تصاویر می توانند شما را آرام و متمرکز نگه دارند. بزرگی می گوید:

“تمرین ذهنی برای حفظ احساس و آرامش زمانی که فرد دیگری صحبت شما را نادیده می گیرد می تواند به شما برای دستیابی به هدفتان کمک کند.” پیش بینی کردن این احتملات با تجسم ،برای حفظ آرامش و همچنین کنترل علائم فیزیکی مانند عدم افزایش ضربان قلب یا کاهش هورمون استرس مفید است.

شما همچنین می توانید از تکنیک های تجسم برای پیش بینی و در بعضی موارد حتی پیش بینی آینده استفاده کنید.

هرچه فکر کنیم، همان را ایجاد می کنیم. هر اقدامی که تا به حال انجام داده ایم با یک فکر آغاز شده است.

حتی زمانی که ما فکر می کنیم ما در حالت خودکار کار می کنیم، ما واقعا به دنبال مجموعه ای از دستورالعمل هایی هستیم که ما برای خودمان پیش از این لحظه فکر و تجسم کرده ایم. بنابراین، آیا این منطقی نیست که با تجسم بهترین آینده ممکن را می توانیم در ذهن خودمان ببینیم؟

تحقیقات نشان داده است که مغز ما نمی تواند تفاوت بین عمل واقعی و تصورات ذهنی را درک کند.

 توانایی دیدن چیزهایی که هنوز زخ نداده اند ما را قادر می سازد تا رویاهای خود را دنبال کنیم و در نهایت به آنها دست یابیم. در حقیقت، بهتر است ما آینده ای را که می خواهیم تجسم کنیم.

 

اقداماتی که تجسم های شما را موفقیت آمیز می کنند

در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید موفقیت تجسم های خود را تضمین کنید:

 • هنگامی که شما به یک هدف بزرگ فکر می کنید، طبیعی است که تمام موانع بین خود و هدفتان را ببینید. آنها را بنویسید و راه های خلاقانه برای رفع  موانع بنویسید. “همه هنرمندان برتر، صرف نظر از حرفه، اهمیت تصورات خود را قبل از اینکه هدف انها به واقعیت تبدیل شوند، می دانند. بسیار مؤثر است وقتی تجسم به درستی استفاده شود.
 • تجسم های خود را با دقیقترین جزیئات ممکن ببینید “… شما لازم نیست که یک ورزشکار نخبه باشید تا از تجسم بهره مند شوید. این که آیا شما دانشجو، کارفرما، والدین یا همسر هستید، تجسم شما را به هدف شما متصل می کند و شانس شما را برای دستیابی به آن افزایش می دهد. قدرت تجسم برای همه مردم در دسترس است … این یک راه قدرتمند برای دستیابی ایجاد تغییر مثبت، زندگی جدیدی است که می خواهید. “
 • احساس تجسم کردن را تجربه کنید و آنرا حتی با کوچکترین جزئیات تصور کنید. زیرا مغز شما فکر میکند این واقعی است “دانشمندان و کارشناسان پزشکی با انجام تحقیقات جدی ، کشف کرده اند که سیستم عصبی انسان از بین اعمال واقعی و اقدامات خیالی تمایزی قائل نیست. به عبارت دیگر، مغز شما همان درکی که از توپی که به سبد می اندازید دارد همان را نیز در تصور انداختن توپ به سبد دارد.

 • درگیر کردن تمام حواس خود زمان تجسم باعث می شود تمامی عضلات ذهنی شروع به کار کنند که این عملکرد موفقیت آمیز شما را به سمت آینده ای که میخواهید هدایت کند. “دکتر ریچارد سوینن ، روانشناس ورزشی، دریافت که تمرین ذهنی در واقع باعث درگیر کردن عصب ها در عضلات می شود و یک طرح ذهنی ایجاد می کند که در نهایت می تواند عملکرد فرد در آینده را تسهیل کند. با استفاده از تجهیزات الکترومیوگرافی، سوینن کشف کرد که اسکی بازان که اسکی را تجسم میکنند، الگوهای عضلانی انها تقریبا با آنچه که اسکی بازان واقعا اسکی میکنند یکسان است”
 • قبل از انجام تجسم میتوانید به یک حالت مراقبه بروید، زیرا این امر حساسیت پذیری شما به تجسم را بیشتر میکند و قدرت تجسم را افزایش می دهد. “

به هر حال هر تکنیک تجسمی که انتخاب می کنید فقط بدانید که افراد موفق در سراسر جهان، در تمامی جنبه های زندگی با استفاده از این تکنیک ها به زندگی دلخواه خود رسیده اند. اکنون از انها برای ایجاد یک اعتقاد جدید ، به دست آوردن یک تغییر جدید در زندگی خود به کار ببندید! کدام روش را انتخاب می کنید؟

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

 1. ۰
  ghasemnorozi

  تصویر سازی ذهنی زمانی کار میکنه که شما به تمام اهداف، رویاها و آرزوهاتون ایمان و باور داشته باشید. یعنی ایمان داشته باشید که این اهداف و رویاها یه روزی محقق میشه. ایمان داشته باشید که به اون جایگاهی که میخواید می رسید. برای اینکه به این تصویر سازی ها خیلی سریع تر شما رو به اهدافتون برسونه باید به صورت مداوم این کار رو تکرار کنید و از همون مدیتیشن که داخل مقاله بیان کردید میتونید استفاده کنید. یعنی روزی ۲ الی ۳ بار این کار رو انجام دادن می تونه شما رو به جایگاهی برسونه که هیچ کسی تا به حال نرسیده و بی دلیل هم نیست که خدا انسان رو اشرف مخلوقات قرار داده.
  پس سعی کنید تا جایی که می تونید با ایمان و باور کامل به اهداف و رویاهاتون فکر کنید و از همه مهمتر تمام باورهای محدود کننده رو دور بریزید چون تصور کردن و تصویر سازی ذهنی هیچ کنتوری نداره و برای این تصور کردن ها هیچ پولی پرداخت نمی کنید.
  ممنون از مقاله ی خوبتون

 2. ۰

  ممنون عالی چون مطلب مفیدی بود

 3. ۰
  Alireza_sharif74

  درود بر شما بزرگوار
  ممنونم بابت مطالب فوق العادتون

 4. ۰

  بنده از مطالب سایت شما لذت بردم و استفاده کردم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار انیمیشن جدید : استرایک

داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

 فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

انتشار فیلم جدید ، شتاب

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید