نقد و بررسی تکان‌دهنده نرم افزار پیام های پنهان

نقد و بررسی تکان‌دهنده نرم افزار پیام های پنهان
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۴ , شهریور , ۱۳۹۶ 3 نظر ۲۴۸۴ بازدید

نقد و بررسی تکان‌دهنده نرم افزار پیام های پنهان گاهی ما درصدد انجام کارهایی هستیم که توسط ذهن ما محدود شده‌اند و یا گاهی می‌خواهیم چیزهایی را بدست آوریم اما روش و چگونگی آن را نمیدانیم به‌طور خلاصه قدرت انجام دادن آن را نداریم. نرم افزار ذهن ما منبع اصلی قدرت است و هر زمان که […]

 

نقد و بررسی تکان‌دهنده نرم افزار پیام های پنهان

گاهی ما درصدد انجام کارهایی هستیم که توسط ذهن ما محدود شده‌اند و یا گاهی می‌خواهیم چیزهایی را بدست آوریم اما روش و چگونگی آن را نمیدانیم به‌طور خلاصه قدرت انجام دادن آن را نداریم. نرم افزار ذهن ما منبع اصلی قدرت است و هر زمان که میخواهیم کاری را انجام دهیم از قدرت ذهنمان کمک میگیریم.نقد و بررسی تکان‌دهنده نرم افزار پیام های پنهان

دسترسی به ذهن

اگر شما به یکی بگویید تو به ذهنت دسترسی دارید احتمالا او به شما خواهد گفت دیوانه اید هیچ راهی برای اینکه کسی بتواند به ذهنش دسترسی داشته باشد وجود ندارد.دسترسی به ذهن قدرتمندترین کاری است که انسان میتواند انجام دهد و اگر شما بتوانید این کار را با دقت انجام دهید بسیار باارزش است . به هر حال فردی توانایی انجام این کار را پیدا کرده است که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

سایت مایند مستر و نرم افزار

تونی دوسانجه یک نرم افزار را طراحی کرده است که به شما نشان میدهد چطور از ذهنتان برای خلق رویاهایتان کمک بگیرید . با چنین توانایی شما قادر به کنترل هر قسمت از ذهنتان هستید در واقع خودتان را فراتر از انچه انتظار میرود میبینید.این نرم افزار طوری طراحی شده است که ذهن ، بدن ، و احساسات شما را برای ایجاد اهدفتان بیشتر از انچه شما فکرش را بکنید کنترل میکند.بنابراین برای فردی که ترس هایش او را کنترل میکنند بسیار مناسب است با این نرم افزار بیش از آن چیزی که فکر کنید میتوانید بدست بیاورید

نقد و بررسی تکان‌دهنده نرم افزار پیام های پنهان

با بدست گرفتن قدرت ذهنتان منافع و مزایایی بسیار زیادی را میتوانید برای دستیابی به اهدافتان دریافت کنید. بزرگترین مانع اهداف شما ترس است و با این برنامه شما از ترس های درونیتان رها میشوید. بنابراین این نرم افزار تنها چیزی است که شما برای حرکت به سمت اهدافتان نیاز دارید.

چیزهایی که از این نرم افزار دریافت میکنید:

 • ۱ : افرادی که در قدردانی کردن مشکل دارند چه کسانی هستند ، انها چه نگاهی دارند ، آیا این نرم افزار میتواند به تغییر نگاه انها و قدردانی کردن از چیزهایی کوچکی که در زندگی دارند کمک کند. بله شما حتی میتوانید ذهنتان را برای کاهش وزنتان تحریک کنید و به بدن رویایی که همیشه دوست داشتید برسید.
 •  ۲ : باختن در زندگی یک برنامه ریزی در ذهن ماست .اغلب از خودمان به خاطر اینکه نمیتوانیم از پس زندگیمان برایم خسته میشویم زیرا برنامه ریزی شده ایم موفقیت یک دروغ بزرگ است.اما واقعیت این دروغ در ذهن ماست با این حال با این نرم افزار میتوانید این روند را معکوس کنید و موفقیت های بزرگی را بدست اورید.
 • ۳ : یکی از چیزهایی که الهام بخش من جذب افراد با عزت نفس و اعتماد به نفس بالا است که از قدرت ذهنشان به خوبی استفاده میکنند.تمام قدرتی که شما برای کمک به خودتان نیاز دارید در این نرم افزار است .
 •  ۴ : این بسیار شرم اور است گاهی اوقات کارهایی که ما میکنیم از طرف افراد مورد تحقیر و تمسخر قرار میگیرند. به عنوان مثال بد غذا خوردن شما یک عیب است اما نباید احساس گناه کنید با تمرین دادن ذهنتان به خودتان کمک کنید این رفتار را متوقف کند.
 • ۵: برخی افراد زمانی که تصمیم میگیرند اقدامی را انجام دهند تمرکز خود را از دست میدهند اما تقصیر شما نیست این را درک کنید. بسیاری از مردم میخواهند انچه را که شروع کرده اند به اتمام برسانند اما همیشه در میان راه تمام تمرکز و انگیزه خود را از دست میدهند و انچه که شروع شده بود پایان میابد. اما این نرم افزار به شما نشان داده میشود چطور تمرکز خود را روی کارهایی که شروع میکنید بگذارید که در نهایت منجبر به افزایش حافظه و خلاقیت شما میشود.
 • ۶: بعضی افراد نمیتوانند احساسات خود را کنترل کنند .زمانی که احساساتی میشوند همه متوجه میشوند زمانی که خوشحال میشوند کنترلی روی خوشحالی خود ندارد و زمانی که گریه میکنند بدون وقفه گریه میکنند .اگر شما جزء این دسته از افراد هستید و نمیدانید چطور احساسات خود را کنترل کنید این نرم افزار میتواند پاسخی برای کمک به شما باشد زیرا به شما کمک خواهد کرد احساسات خود را کنترل کنید.

 • ۷:  اگر فردی هستید از سیگار کشیدن پشیمان هستید شما یک شریک مبارزه برای ترک یک بار برای همیشه این مشکل دارید که میتوانید به صورت ریشه ای این مشکل را برطرف کنید. بنابراین شما میتوانید چیزی که همیشه دنبالش بودید را بدست آورید.
 • ۸: این نرم افزار بیش تر از آن چیزی که تصورش را میکنید به شما کمک میکند شما بهترین ها را با استفاده از این نرم افزار بدست می آورید .بنابراین هر انچه که الان شما را ازاد میدهد مثل بی پولی _ خلاص شدن از شر بدهی _ پرداخت وام _ مشکل در روابط این نرم افزار میتواند برای همیشه به این مشکلات پایان دهد .

 نقد و بررسی تکان‌دهنده نرم افزار پیام های پنهان

 چگونه متوجه شوم تاکیدات ذهن من را تغییر میدهند

در واقع پیام ها و تاکیدات خیلی سریع چشمک میزنند حتی فرد نیمتواند انها را ببیند اما این بدان معنا نیست که انها کار نمیکنند زیرا ناخودگاه شما در هر ثانیه ۴۰ میلیون بیت اطلاعات را پردازش میکند و مانند یک گیرنده تمامی انها را دریافت و به انها عمل میکند و زندکی شما در جهت مثبت و در راستای تاکیداتی که انتخاب کردید تغییر میدهد .با استفاده از این نرم افزار بیش از انچه انتظار دارید میتوانید انجام دهید.

 نقد و بررسی تکان‌دهنده نرم افزار پیام های پنهان

نتیجه

شما باید آزادانه زندگی کنید اگر محدود هستید اگر درامد کافی را ندارید این نرم افزار فرصت تغیییر زندگی را به شما میدهد تا جایی این نرم افزار مهم است که باید استفاده ازآن را در اولیت زندگی خود قرار دهید .بنابراین زندگی که شایسته آن هستید را ایجاد کنید و از زیبایی ها لذت ببرید .این بهترین تکنولوژی است که میتوانید به آن اعتماد کنید.

 

برای خرید نرم افزار روی عکس زیر کلیک کنید

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

 1. ۱
  ali tahmasbi

  خب اسم این نرم افزار چی هست که بریم دانلود کنیم؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار انیمیشن جدید : استرایک

داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

 فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

انتشار فیلم جدید ، شتاب

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید