از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید ؟

از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید ؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۸ , آبان , ۱۳۹۸ ۳ نظر ۳۷۴۶ بازدید

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

 

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت

میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

 

 

 اینجا در مورد ۱۲ کودک میخوانیم که چطور میلیونر شده اند :

۱. کریستین اونز – Christian Owens

 

کریستین اولین میلیون دلار خود را قبل از ۱۶ سالگی بدست آورد .او طراحی وب سایت را خودش آموخت و اولین کمپانی طراحی وب سابت در ۱۴ سالگیش آغاز به کار کرد .سپس او با تولید کنندگان و توزیع کنندگان مختلف مذاکره کرد تا تا بسته های کاربردی برای MAC OS ارائه دهد( استیو جابز در این مسیر الهام یخش او بود ) جعبه مک بوک ساخته شده توسط کریستین او را به یک میلیونر تبدیل کرد.

 

نتیجه : شور شوق خودت را دنبال کن اما درس اصلی در اینجا پس انداز پول است و یافتن راهی برای ارائه چیزی با کیفیت تر و قیمت پایینتر به مردم .

۲. امیل ماتیکا – Emil Motycka


امیل بیزینس چمن زنی را در ۹ سالگی شروع کرد .چمن زنی ممکن است کاری معمولی برای یک بچه به حساب بیاید اما این بچه این کار را یک سطح بالاتر برد .زمانی که او ۱۳ سال داشت ۸.۰۰۰$ وام دریافت کرد تا نمایندگی چمن زنی را خریداری کند و زمانی که ۱۸ ساله شد Motycka را تشکیل داد و در هر تابستان بیش از ۱۰۰.۰۰۰ $ درامد زایی میکند .او اکنون یک میلیونر است.

نتیجه : شور شوقی که باعث میشود حرکت کنی را دنبال کن و از طرفی دیگر کارت را خوب انجام بده اگر عالی نیست اما خوب انجامش بده .هر کاری که انجام میدهید بهتر از دیگران انجامش دهید.

۳. اون از کانال اون در یوتیوب Evan of EvanTube

 

اون کانالش را در یوتیوب وقتی ۸ سال داشت ایجاد کرد و در حال حاظر بیش از ۴ میلیون دنبال کننده دارد .

ویدئو های او درباره چیست ؟

دقیق همان چیزی که شما به آن فکر نمی کنید بررسی اسباب بازی ها و چیزهایی که کودکان به انها علاقه مند هستند .بله شما با صحبت کردن در مورد اسباب بازی های مختلف میتوانید ثروتمند شوید.

نتیجه : اگر انجام دادن چیزی را دوست دارید خوب انجامش دهید و میتوانید آن را به یک کسب کار میلیون دلاری تبدیل کنید .این بدان معنا نیست این کار اسان است اما اگر تلاش و پایداری داشته باشید اتفاق خواهد افتاد.

۴.کامرون جانسون  Cheers and Tears

کامرون در دبیرستان حدود ۴۰۰،۰۰۰ دلار در ماه درآمد داشت و همه این اتفاقات زمانی آغاز شد که او کارت دعوت برای یک مهمانی محله ای که پدر و مادرش داشتند ایجاد کرد. وقتی میهمانان کارت ها را دیدند، شروع به درخواست از او کردند تا برای آنها نیز کارت ها طراحی کند و انها حاظر بودند مبلغ آن را هم بپردازند . زمانی که ۱۴ سال داشت روی سایت تشویق و ترس متمرکز شد و سپس پیش از شروع به توسعه نرم افزار و تبلیغات آنلاین، به یک میلیونر تبدیل شد.

نتیجه : اگر کاری را خوب انجام میدهید در مقیاس بزرگتر انجامش دهید .به سمت صنعت های جدید حرکت کنید و چیزهایی جدید را تجربه کنید .

۵.آدام هیلدرث  Dubit and Crisp

 

ادام زمانی که ۱۶ سال داشت یک میلیونر بود و پس از اینکه یک شبکه اجتماعی محبوب به نام Dubit را در بریتانیا راه اندازی کرد و پس از موفقیت در شکبه های اجتماعی شرکتی به نام Crisp را تاسیس کرد که از کودکان در برابر تهدیدات اینترنتی محافظت میکند. در سال ۲۰۰۴، او در فهرست ۲۰ ثروتمند ترین نوجوان بریتانیا قرار گرفت.

نتیجه : گاهی بهتر است یک روندی که دوست دارید را دنبال کنید و خودتان آن را انجام دهید .این در مورد یک ایده و حل یک مشکل است که ادام هر دو را خوب انجام داد.

۶.موزیاه بریجز Mo’s Bows

موزیاه بریجز در ۹ سالگی یک شرکت کراوات را تاسیس کرد و به سرعت کسب درآمد خود را به ۱۵۰،۰۰۰ دلار در سال افزایش داد. امروز، موزیاه چندین کارمند دارد. او در چندین مجله محبوب مشهور شده است و حتی در مجله Shark Tank نیز رفت. او در حال حاضر روی خط کامل لباس کار می کند، که مطمئن هستم که این امر موفقیت بزرگی را در پی خواهد داشت.

نتیجه : اگر قصد شروع کسب کاری را دارید رشد و گسترش آن را ادامه دهید .همیشه فرصت های زیادی که بیزینس شما را رشد خواهد داد وجود دارد فقط مطمئن باشید یک تیم عالی در این مسیر با خود داشته باشید.

۷. جف، داو و کاترینا کوک   My Yearbook

قبل از اینکه افراد وارد فیس بوک شوند این سه خواهر برادر سایت سالنامه من را شروع کردند این سایت خیلی شبیه فیس بوک است اما تمرکز آن بیشتر روی افراد مدرسه ای است تا دانشگاهی ها.

ایده ایجاد این وب سایت زمانی ایجاد شد که انها به شهر جدید نقل مکان کردند و قصد پیدا کردند دوستان جدید داشتند .سایت انها شش سال غیر فعال بود و بعد از آن Cook سایت را به مبلغ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰$ به شرکت Quepasa Corps فروخت .

نتیجه : یک نیاز را پیدا کنید و آن را حل کنید .فعال باشید.این بچها می توانستند عدم داشتن دوست را بپذیرند و به روال عادی خود ادامه دهند اما تصمیم گرفتند در مورد آن کاری انجام دهند.

۸.سانچی و شاوران کوماران GoDimensions

 

سانچی و شاوران، به ترتیب ۱۲ و ۱۴ ساله بودند، و شرکت بازی خودشان را راه اندازی کردند .انها چندین بازی مختلف دارند که برخی از انها ۳۵۰۰۰ بار دانلود شده اند . در بین انها بازی Catch Me

Cop را توسعه دادند. بازی ها انها از طریق تبلیغات درامد زایی میکنند که باعث میشود بچه ها به صورت رایگان آن را دانلود و استفاده کنند .در حال حاظر انها در کنفرانس و سمینار ها در مورد ایده

هایشان صحبت میکنند .

نتیجه : این با انجام دادن کاری و ترکیب آن با شور و اشتیاق ایجاد می شود .

۹.فرهاداسیدوالا  Rockstah Media

فرهاد Rockstah Media، یک سازمان بازاریابی با ۲۰ کارمند در سراسر جهان را تاسیس کرد او در ۱۶ سالگی این کار را انجام داد. ممکن است نام شرکت او را از طریق TED شنیده باشید. او امروز به عنوان یکی از وفادارترین کارآفرینان زمان حال شناخته شده است. هنگامی که در مورد موفقیت شرکت او پرسیدند، فرهاد گفت: “تیم من ستون فقرات شرکت من است”، که قطعا می تواند یک یا دو چیز را به ما آموزش دهد.

نتیجه : شما نمی توانید همه چیز را به تنهایی انجام دهید . اگر میخواهید کسب کار خود را گسترش دهید یک تیم حرفه ای و قوی ایجاد کنید.

۱۰.رابرت نِی  Bubble Ball App

رابرت دو هفته بعد از انتشار بازی معروف توپ حبابی خود، بیش از ۲ میلیون دلار فروش کرد.
او در آن زمان تنها ۱۴ سال داشت. امروزه بازی او بیش از ۱۶ میلیون بار دانلود شده است و رابرت همچنان به توسعه برنامه های جدید با شرکت خود یعنی Nay Games کار خود را ادامه میدهد. توپ حبابی در برنامه صبح بخیر آمریکا دیده شده است و همچنان یکی از محبوب ترین بازی ها در فروشگاه اپل است.

نتیجه : بعضی از افراد واقعا میتوانند یک شبه موفق شوند اما این نباید هدف شما باشد بلکه باید چیزی تولید کنید که به اندازه کافی خوب باشد در این صورت ممکن است این اتفاق برای شما هم رخ دهد.

۱۱. Nick D’Aloisio of Summly

نیک شرکت خود را، Summly، به مبلغ ۳۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۳ به یاهو فروخت، و او را یکی از جوانترین میلیونرهای خود ساخته در جهان کرد.نیک در حال حاضر برای یاهو کار می کند و توسط وال استریت ژورنال “نوآور سال” نامگذاری شده است. او در “Time 100” مجله TIME به عنوان یکی از تاثیر گذارترین نوجوانان جهان گنجانده شد. نیک همچنین جوانترین فرد میلیاردر پیشنهادی برای سرمایه گذاری در فناوری از میلیاردر هنگ کنگی، لی کای شینگ دریافت کرد.

نتیجه : سن شما نمی تواند شما را عقب نگه دارد .نیک با سن کمی که داشت پیشنهادی از یک میلیونر دریافت کرد .

۱۲.لینا آرچر  Leanna’s Hair

 

لانا فروش روغن معطر مخصوص موی سر  را فقط از سن ۹ سالگی شروع کرد. او دستور العمل های از مادربزرگ خود دریافت کرده و از آن زمان یک دستورالعمل کامل برای تمامی محصولات مو ایجاد کرد فروش شرکت لانا به بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار در سال می رسد و ارزش خالص آن بیش از ۳ میلیون دلار است. او همچنین بنیاد آموزشی Leanna Archer را تاسیس کرده است. بنیاد او هر روز به ۲۰۰ کودک کمک می کند تا نیازهای اساسی، از جمله آموزش و پرورش را تامین کند.

نتیجه : زمانی که موفق می شوید و مقدار زیادی پول بدست می آورید به گذشته خود برگردید.پول ابزار بسیار خوب و یک نیاز ضروری است از آن برای کمک به افرادی که هیچ چیز ندارند استفاده کنید.

 

سن محدودیت نیست

این بچها به ما نشان میدهند که سن محدودیت نیست. شما هرگز خیلی جوان یا خیلی پیر نیستید اگر واقعا میخواهید در جهان تفاوت ایجاد کنید، بدون توجه به سنتان و دیگر عوامل محدودکننده الان شروع کنید، چیزی که بین همه این بچها مشترک است، ذهنیت آنهاست. آنها با ذهنیت “نمی توانند” شروع نکردند، آنها با  ذهنیت “چگونه می توانند؟” شروع می کردند . شما می توانید همین کار را انجام دهید حتی اگر هنوز در دبیرستان هستید.


۱۰ نوجوان که تبدیل به میلیونرهای خودساخته شده اند!!  

 1. ۰
  محمد کاظمی

  سلام با تشکر واقعا خیلی عالی و تاثیر گذار بود ممنونم.

 2. ۰
  saaaraa

  عالی بود

 3. ۰
  marzieh jafari

  سلام دوست عزیز
  بهتون تبریک میگم بابت این سایت فوق العادتون.واقعا بهت تبریک میگم و برات ارزو میکنم تمام لحظات زندگیت سرشار از ثروت فراوانی وعشق باشه.یه درخواستی دارم اونم این هست که یه مختصری از پکیج ویژتون بدید یا حداقل یه تیکه فیلمی از بگذارید.ممنون و سپاسگذارم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار مقاله جدید : استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

انتشار مقاله جدید : ۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

انتشار فیلم جدید : پی کی

غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

انتشار مقاله جدید : ۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

انتشار انیمیشن جدید : استرایک

داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

 فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

انتشار فیلم جدید ، شتاب

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید