قوانین ناخوداگاه

قوانین ناخوداگاه
چکیده این مطلب : انتشار : ۷ , مهر , ۱۳۹۶ 6 نظر ۲۲۶۶ بازدید

قوانین ناخوداگاه آیا میدانید تونی رابینز ،برایان تریسی ، جیم ران ، رابرت کیوساکی ، و همه افراد موفق دیگر چه چیز مشکتری داشتند ؟ همه انها میدانند چطور از قدرت ذهن ناخوداگاه خود استفاده کنند. ذهن ناخوداگاه شما ۱ میلیون بار قویتر از ناخودگاه شماست .تونی رابینز میگوید ” همه تغییرات شخصی باید در […]

 

قوانین ناخوداگاه

آیا میدانید تونی رابینز ،برایان تریسی ، جیم ران ، رابرت کیوساکی ، و همه افراد موفق دیگر چه چیز مشکتری داشتند ؟ همه انها میدانند چطور از قدرت ذهن ناخوداگاه خود استفاده کنند. ذهن ناخوداگاه شما ۱ میلیون بار قویتر از ناخودگاه شماست .تونی رابینز میگوید ” همه تغییرات شخصی باید در سطح ناخودگاه رخ دهند ” برای تغییرات دائمی در زندگی باید تفکر ذهنی ناخودگاهمان را تغییر دهیم.

 

قوانین ناخوداگاه

حقیقت این است که اگر شما یک هدف روشن و یک میل سوزان برای رسیدن به هدفتان داشته باشید مجبور نیستید از یک تکنیک خاص برای برای فعال کردن قدرت ناخوداگاه استفاده کنید .هرچه بیشتر هدفتان را احساس کنید این هدف بیشتر در عمق ناخوداگاه شما عمیق میشود و در نهایت شما را برای رسیدن به این هدف هدایت میکند.

تصور کنید؛

فرزندی که عاشق آن هستید را میدزدند و در عرض ۴۸ ساعت ۱۰۰ هزار دلار از شما درخواست کرده اند .آیا در صدد بدست آوردن این پول هستید که نمیتوانید آن را پرداخت کنید ؟ آیا باید در کلاس که چگونه در عرض ۴۸ ساعت ۱۰۰ هزار دلار بدست آورید شرکت کنید ،البته که نه.

وقتی شما از قدرت ناخودگاه خود استفاده میکنید به طور خودکار در بازه زمانی مشخصی که نیاز دارید راهی را برای بدست اوردن پول پیدا میکنید.

توجه داشته باشید:

جهان هستی بر اساس قانون جذب کار میکند و تنها ما میتوانیم چیزهایی را به سمت خود جذب کنیم نه اینکه انها را دنبال کنیم و بخشی از ذهن ما که مسئول جذب است ذهن ناخوداگاه ما است .اکثر مردم یاد نگرفته اند چطور از قدرت ناخوداگاه خود استفاده کنند زیرا انها هرگز زمانی برای تفکر کردن در مورد چیزهایی که میخواهند صرف نمیکنند و اهداف واضح و روشنی ندارند.

آنها ممکن است میل قوی برای موفقیت داشته باشند اما انها نمیتوانند دستورالعمل انچه را که از زندگی میخواهند به ناخودگاه خود بدهند .  برخی مواقع حتی مطمعن نیستند که دقیقا چه میخواهند.

برایان تریسی یکی از مدان موفق جهان گفته است ” زمانی که اهداف شما در ذهن ناخودگاه شما برنامه ریزی شود به طور اتوماتیک به  قدرت ناخوداگاه برای بدست آورن اهدافتان دست پیدا میکنید.قدم بزرگتر بعدی آن است که برای اقدام کردن آماده باشید زیرا بسیار مهم است در حالی که ناخوداگاه شما برای هدف شما برنامه ریزی میشود شما برای اقدام کردن آماده باشید .در اینجا دو تمرین ساده وجود دارد که میتوانید با استفاده از انها ناخودگاه خود را برای اهدفتان برنامه ریزی کنید.

 

قوانین ناخوداگاه

۱: تابلوی اهداف خودت را بساز

عکس اهدافی که میخواهید انها را بدست اورید را روی این تابلو نصب کنید و آن را جایی که بیشترین دید را دارد نصب کنید.بهترین مکان اینه خانه شما شیشه جلوی اتومبیل و بگراند لپ تاپ شما میتواند باشد . ریچارد بروک در کتاب خود نوشته است که او با استفاده از جلد مجله “موفقیت” تصویر خود را روی مجله گذاشت و هر روز آن را تماشا کرد  ۹ سال بعد، عکس او را برای جلد مجله موفقیت انتخاب کردند. من عکسی از ماشین رویاهایم را به دیوار چسباندم در حالی که فقط دو هزار دلار در حساب بانکیم داشتم  ۱ سال بعد آن ماشین را خریدم.

 

قوانین ناخوداگاه

این داستان ها تصادفی نیست اینها قدرت ذهن ناخودگاه است.چرا ارل نایتنگل گفته است ” ذهن در جهت افکار غالب ما حرکت میکند”

اگر از دانشمندان بپرسید انها به شما خواهند گفت این به دلیل سیستم RAS  ذهن است که مثل یک انتن یا رادار چیزهایی که بیشتر به آن فکر میکنیم را جذب میکند.

۲: اهداف خود را هر شب قبل از خواب بنویسید شما باید راه نفوذ به ذهن ناخوداگاه را یاد بگیرید

هر شب قبل از خواب ۲۰ دقیقه در مورد اهداف خودت بنویسید و با تکرار این کار را تا زمانی که به خواب میروید ادامه دهید.

دلیل این تمرین این است که به ذهن خود تمرین دهید تا به اهداف شما تسط داشته باشد و زمان خواب پذیرش ناخوداگاه بیشتر است.امواج مغزی الفا یکی از ۴ دسته امواج مغزی ذهن هستند زمانی که مغز شما در حال ارتعاش فرکانس ۸ تا ۱۲ هرتز باشد میگویند شما در حالت الفا قرار دارید.

زمانی که شما در حالت الفا هستید شما ارام و ریلکس هستید خلاقیت شما افزایش پیدا میکند و میتوانید راحتر و سریعتر اطلاعات جدید را یاد بگیرید از همه مهمتر بهترین زمان برای برنامه ریزی ضمیر ناخوداگاه زمانی است که شما در حالت الفا قرار دارید.

علاوه بر امواج مغزی آلفا، امواج مغزی دیگر شامل بتا، تتا و دلتا هستند. وقتی بتا هستید شما در حالت هوشیاری قرار دارید. هنگامی که شما در حالت تتا هستند، شما در یک حالت گرگ و میش هستید و آگاهیتان بسیار کم است و زمان خواب در واقع در حالت تتا هستید که حالت تتا یعنی شما در حالت ناخوداگاه هستید.

هر روز، وضعیت مغز شما از دلتا (خواب) به بتا (هشدار) و سپس از بتا به دلتا انتقال پیدا میکند و شما هر روز حالت آلفا و تتا را تجربه خواهید کرد.

حالت الفا پلی بین خوداگاه و ناخوداگاه شما است .

با قدرت ناخوداگاه از زندگی که همیشه رویای آن را دارید لذت ببرید.

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

  1. ۰
    sharareh

    خوبه اما اطلاعات کافی نیست واقعا لازمه دونستن اینها. مرسی.

  2. ۰
    Mahya

    Khobe

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار انیمیشن جدید : استرایک

داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

 فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

انتشار فیلم جدید ، شتاب

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید