راهنمایی که برای بدست آورن پول نیاز دارید!؟

راهنمایی که برای بدست آورن پول نیاز دارید!؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۸ , مهر , ۱۳۹۶ 3 نظر ۱۴۵۹ بازدید

راهنمایی که برای بدست آورن پول نیاز دارید!؟ کسب دارمد و پول یکی از  رایج ترین دلایلی است که مردم تمایل به استفاده از قانون جذب دارند خوب این چیزی بدی نیست اما منظور این است که باید با شرایط جدید روبرو شویم تا موقعیت های فعلیمان را تغییر دهیم. همه ما در چنین شرایطی […]

 

راهنمایی که برای بدست آورن پول نیاز دارید!؟

کسب دارمد و پول یکی از  رایج ترین دلایلی است که مردم تمایل به استفاده از قانون جذب دارند خوب این چیزی بدی نیست اما منظور این است که باید با شرایط جدید روبرو شویم تا موقعیت های فعلیمان را تغییر دهیم.

همه ما در چنین شرایطی بوده ایم که روز های آخر ماه مجبور بویدم غذایی ساده تری را بخوریم تا حقوق جدیدمان را دریافت کنیم.

اگر در حال حاظر در دوره از زندگیتان هستید که شرایط بسیار سخت و دشوار است و در صدد بهبود کیفیت زندگی خود هستید این راهنما مناسب شماست.شما باید یاد بگیرید دقیقا چه قدم هایی را برای رفع چالش های پول بردارید تا با استفاده از قانون جذب پول و آزادی مالی را اطرف خود ایجاد کنید.

این روش ها تست شده و واقعی هستند افراد زیادی با استفاده از انها و قانون جذب شرایط مالی بسیار عالی را برای خودشان ایجاد کرده اند.

قبل از اینکه در مورد قدم هایی که برای آزادی مالی بردارید بیایید نگاهی سریع به ذهن ، جهان و نحوه کار آن در ایجاد کردن شرایط خودمان داشته باشیم.

همه چیز در ذهن شماست

با توجه به علم مغز شما پیچیده ترین عنصر در کل جهان است.

تصور کنید که…

در جهانی که بینهایت کهکشان در آن وجود دارد و این کهکشان ها مانند دانه های شن و ماسه هستند که در خود بینهایت ستاره را جای داده است اما مغز شما از این همه پیچیده تر و بزرگتر است.

 1. چه برنامه ریزی هایی درون ذهن ساکن شده اند؟
 2. آیا این امکان وجود ندارد که ذهن شما فوق العاده قدرتمند باشد ؟
 3. پس از همه اینها چرا ذهن با وجود این همه پیچیدگی فقط یک برنامه ساده است  ؟

از لحاظ دامنه ذهنی ذهن ما به طور بالقوه بی حد حصر است. در حقیقت ذهن ناخوداگاه ما در ثانیه چندین میلیون ورودی را پردازش میکند که آگاهی ما فقط تعداد محدودی از انها را دریافت میکند.

از نظر شیمیایی، هر یک از این ورودیها به عنوان یک ضربه الکتریکی کوچک در مغز ما ثبت می شود. هر ضربه ای یک میدان الکترومغناطیسی در اطراف ما ایجاد می کند و فرکانس خاصی دارد. همانطور که در فیزیک کوانتوم هم نشان داده است، همه چیز در جهان از انرژی ساخته شده است.

فرکانس ارتعاش

چه چیزی این انرژی را به  جامد، مایع یا اموج الکترومغناطیسی تبدیل می کند؟ پاسخ واضح است فرکانس ارتعاش دارد. از آنجا که ذهن ما به طور مداوم میدان های الکترومغناطیسی تولید می کند، ذهن و (قلب ما) به طور قابل توجهی قادر به تأثیر بر روی واقعیت اطراف ما دارند.

احتمالا خسته شده اید و شاید بی صبر هستید برای فهمیدن اینکه چگونه میتوان پول را با استفاده از قانون جذب بدست آورد.

 

بدست آورن پول

چگونه میتوانید پول را همین الان در زندگی خود ایجاد کنید ؟

۱: داشتن رویای بزرگ – سرعت بخشیدن به جذب خواسته های شما

مقدار پولی که میخواهید بدست آورید فقط بخشی از هدف است، اما تمرکز شما هم باید بر روی هدف شما باشد. چیزی که شما در مورد آن شور شوق دارید و هر روز صبح هیجان زده و با انرژی بیدار میشوید و روز خود را شروع میکنید.

با تمرکز بر اهدافتان و دنبال کردن آنها، شما اجازه می دهید که ذهن خود را به سمت فرکانس های بالاتر هدایت کنید. اما اگر شما به فقدان پول و عدم بدست آوردن پول فکر کنید و احساسات خود را با فرکانس کمبود درگیر کنید شما به زودی خود را در یک موقعیت کمبود پیدا میکنید.

۲: مقاومت ها را بشکن

هر هدف و ارزویی که تمایل دارید آن را دنبال کنید یک مقاومتی وجود دارد. اغلب مقاومت ما در مقابل ایجاد کردن پول از درون است ما خودمان بزرگترین منبع درونی مقاوت هستیم .

احتمالا متوجه هستید در مورد چه صحبت می کنم، صداهای مزاحم که در گوش شما می خندند و میگوید: “شما نمی توانید این کار را انجام دهید.” “شما همیشه همینی هستید که هستید.” “چیزهای خوب هرگز برای من اتفاق نمی افتد”. ” شما باید برای بدست آوردن پول خوش شانس باشید “

همه این افکار منفی، در واقع یک مکانیسم دفاعی هستند که وقتی در حال تلاش برای تغییر هستیم ایجاد میشوند.

میبینید اغلب ذهن ما تغییر رو نه به عنوان یک خطر میبینه و نه به عنوان یک ایمنی بنابراین هر حرکتی که ما برای پیشرفت خودمان انجام میدهیم که لازمه تغییرات عادت های قبلی است با مقاومت درونی مواجه میشویم.

برای رسیدن به پول، ما باید بر این صداها غلبه کنیم. برای انجام این کار، از این مقاومت آگاهی داشته باشید و سعی کنید منشاء آن را پیدا کنید.

به عنوان مثال، اگر بارها و بارها این مقاومت را تجربه کرده اید، یک الگوی احساسی یا ذهنی درون ناخوداگاه شما ایجاد میشود و   آنچه را که تجربه میکنیم (معمولا از آموزش ما توسط جذب الگوهای ناخوداگاه والدین ما در مورد جذب پول و ثروت است).

راه آسان برای کشف این الگوها استفاده از آموزش ذهن ناخودآگاه است. با روش استفاده از پیام های پنهان، کمک میکند تا این صداها در ذهن شما کمرنگ شوند و با صداهای قدرتمند و موثر ذهن شما برنامه ریزی شود.

۳: ارتعاشات فرکانسی خود را افزایش دهید

آشکار کردن پول (و یا هر چیز دیگری که فیزیک است) با ایجاد ارتعاش مثبت شروع می شود. هنگامی که ذهنیت شما فقیر است، نمی توانید ثروتمند شوید ذهنیت فقیر اساسا فرکانس هایی ثروت افرین را که ذهن شما می تواند به خارج از خود ارسال کند را محدود میکند.

به همین دلیل است که بسیاری از مردم در زندگی “گیر کرده اند”… به خصوص در زمینه مالی.

به افرادی که در لاتاری و قرعه کشی ها شرکت میکنند فکر کنید صرف نظر از کشور، محل تولد یا زمانی که برنده میشوند. از هر ۱۰ نفر ۹ نفر انها دوباره به وضعیت مالی قبلی خود می رسند.یا افرادی که بانک ها وام دریافت میکنند این به این دلیل است که ذهنیت آنها هنوز “فقیر” است، حتی اگر پول زیادی داشته باشند بعد از مدتی باز هم به همان وضعیت ذهنی خود برمیگردند زیرا ذهن انها اینطور طراحی شده است.

 

بدست آورن پول

کلید غلبه بر ذهنیت فقیر، شروع به جایگزینی  یک ذهنیت فروانی و ثروتمند است.فروانی در هر لحظه از زندگی میتواند ایجاد شود.

در واقع با انجام دادن قدردانی نسبت به چیزهایی که در زندگیتان دارید و احساس کردن انها شروع کنید ، این در مورد آرامش داشتن با وجود همین وضعیت مالی که دارید هم صدق میکند و این به این معنی است که خوشحال باشید و امید داشته باشید که با تغییر ذهنیت شما اتفاقات در دراز مدت تغییر خواهند کرد.

این راز درباره ایجاد احساسات است. وقتی این احساسات فروانی ، موفقیت ، ثروت را بدست آوردید اشکار شدن خواسته هایتان در دنیایی فیزیکی را به دنبال خواهد داشت. این یعنی همین الان قبل از ثروتمند شدن احساس خوبی داشته باشید.  قدردانی ساده ترین و موثر ترین راه برای رسیدن به آن وضعیت پر از موفقیت است.

بدست آورن پول

۴: با هزینه های خود هماهنگ باشید

شما باید با هزینه های خود هماهنگ باشید

احتمالا میپرسید هماهنگی  به چه معنی است؟ “هماهنگی یعنی اقدامات شما باید با هدف شما مطابقت داشته باشد، خصوصا در مورد هزینه ها به این معنی که آیا هزینه های شما در راستای هدف شما است یا صرفا بدون هدف هزینه میکنید.

به عنوان مثال شما تصمیم می گیرید یک لپ تاپ جدید بخرید، حتی اگر مجبور باشید کمی برای بدست اوردن ان پول صبر کنید یا به صورت قسطی خرید کنید ، بنابراین شما از قبل اعلام کرده اید برخی از پولی که الان ندارید را صرف میکنید، به طوری که آن پول از بودجه شما نیست ضمن اینکه آیا این لپ تاپ میتوانید در جهت خلق اهداف به شما کند یا صرفا جهت علاقه است.

و در صورتی که این هزینه را انجام دهید جایی در ذهنتان احساس می کنید که شما این خرید برای علاقه تان انجام دادید، و از طرفی هم احساس گناه می کنید و این نمونه ای کامل از عدم هماهنگی خواسته های شما با عمل شماست. ترس و نگرانی شما در این وضعیت یک پیام به ناخودآگاه شما و جهان ارسال می کند که شما به اندازه کافی پول ندارید.

و شما این گناه، ترس، عدم بدست اوردن و دیگر احساسات منفی را با پول ارتباط می دهید. اگر در حال تصمیم  گرفته اید پولی را هزینه کنید، اجازه ندهید افکار منفی به آن متصل شود.

سعی کنید با مقداری که دارید هزینه کنید و البته عاقلانه هزینه کنید اما هرگز احساس عدم وجود داشتن کافی پول را نداشته باشید.

بدست آورن پول

۵: نگران نباشید

اگر در حال حاظر مقدای پول بدست اورده اید اما هنوز فکر نمکنید که این همیشه اتفاق بیفتد تسلیم نشوید احساس نگرانی در مورد آن ایجاد کردن آن را کند میکند.

به عنوان یک حقیقت، استراس و نگرانی دقیقا اثر متقابل روی آنچه شما می خواهید میگذارد، زیرا این امر باعث ایجاد ارتعاش منفی از ذهن شما خواهد شد.

استرس نه فقط روند ایجاد شدن خواسته ها را کند می کند. بلکه باعث  لرزش کمبود میشود که مخالف فراوانی است، و همچنین احساسات ناخودآگاه شما را تقویت  میکند که  “من نمی توانم آن را انجام دهم” یا “من کافی نیستم”.

در عوض یاد بگیرید که به جهان اعتماد کنید .شما میتوانید با مطالعات قانون جذب و فیزیک کوانتوم و گوش دادن به پیام های پنهان از قدرت ان کمک بگیرید تا ترش و نگرانی ها را از بین ببرید.

همیشه سعی کنید در مورد اتفاقات ایجاد شده مثبت باقی بمانید و به خودتان یادآوری کنید که با اینکه هنوز خواسته خود را بدست نیاورده اید می توانید خوشحال باشید. این موضوع بسیار مهم است که در مقاله بعدی به طور مفصل در مورد این موضوع صحبت میکنیم.

۶: خودت را با ارزش بدان

برای یک دقیقه تصور کنید :

یک پسر با یک دختر همراه هستند اما پسر باور دارد که دختر عشق کافی را ندارد و به جای داشتن احساس دوست داشتن او احساس تنفر و کینه میکند.زیرا این غیر باورکردنی است که این دختر به طور تصادفی با او همراه شده است . افکار او شبیه به این کلمات است که میگوید”وای! من نمی توانم باور کنم که او با من است، من چه کار کرده ام که میتوانم سزاوار آن باشم  ؟ این غیر طبیعی است ، من نمی توانم این قدر خوش شانس باشم. “

بدیهی است که این افکار در رفتار و انرژی او منعکس می شود و در طول زمان او این حرف ها را درک خواهد کرد. هنگامی که   شروع به دیدن نتایج فیزیکی خواسته هایتان شدید هیجان زده نشوید! بله البته که خوشحال کننده است اما  در واقع، قدردانی کنید که شما در حال جذب بهترین ها هستید .

قدردانی کردن یک وضعیت عادی است که باعث میشود در دام من نمیتوانم این را باور کنم نیفتید و این جملات که میگوید ” امیدوارم از دستش ندهم ” ” من سزاوار آن نیستم ” را با ” این عالی است ” ” من برای بیشتر کردن آن تلاش میکنم ” جایگزین کنید.

شک و تردید نداشته باشید بدانید که ارزشش را دارد.با گفتن اینکه پول جذاب است و تمایل به داشتن را دارید شما به خودتان و جهان نشان میدهید شخصی نیستید که از داشتن پول متعجب میشود.

زمانی که شما این کار را انجام میدهید به ناخودگاه خود یاد میدهید که شما را به سمت همین اتفاقات حرکت دهد.بنابراین یک تمرکز از قلب خود را روی اینکه من شایسته آن هستم بگذارید.

بدست آورن پول

 

آماده دریافت باش

جهان برای کسی تبعض قائل نمیشود او افراد موفق و ناموفق را یک جور میبیند.این تصادفی نیست که افراد ثروتمند فرکانس بالاتری از عشق و فروانی را دارند و افراد فقیر ندارند.بزرگترین شکست های ما به دلیل خودمان و باورهای محدود ما در مورد  پول است. اگر شما در مورد توانایی هایتان برای جذب ثروت و  پول شک و تردید دارید، شما فرکانس های ناخودآگاه تان را برای دریافت پول به طور کلی خراب می کنید.

و برای مبارزه با این مشکل نیاز دارید مقاومت های درونی خود را حذف کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قانون مقاومت و راه حل برای خلاص شدن از مقاومت درونی درباره پول، اینجا کلیک کنید.

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

ویدئو رایگان

کتاب رایگان

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  انتشار انیمیشن جدید : استرایک

  داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

  انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

  بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

  دوست عزیزم سلام

  من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

  اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

  خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

  انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

  پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

  انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

  این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

  این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

   فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

  انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

  اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

  اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

  آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

  احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

  انتشار فیلم جدید ، شتاب

  این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

  انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

  آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

  انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

  داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

  آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

  میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

  آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

  در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

  آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

  دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

  دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

  انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

  تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

  انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

  چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید