۴ راه برای گارانتی کردن موفقیتتان در یک سال

۴ راه برای گارانتی کردن موفقیتتان در یک سال
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۷ , شهریور , ۱۳۹۶ 3 نظر ۱۱۸۶ بازدید

۴ راه برای گارانتی کردن موفقیتتان در یک سال تصور کنید اکنون یک سال گذشته است و زمانی است که زندگیتان با سال گذشته تفاوتهای بسیار زیادی دارد طوری که تمامی اهداف شما قابل دستیابی هستند. با این حال مشکلی وجود دارد باید تلاش کنید برنامه ریزی ذهنتان را تغییر دهید و با اقدام کردن […]

 

۴ راه برای گارانتی کردن موفقیتتان در یک سال

تصور کنید اکنون یک سال گذشته است و زمانی است که زندگیتان با سال گذشته تفاوتهای بسیار زیادی دارد طوری که تمامی اهداف شما قابل دستیابی هستند.

با این حال مشکلی وجود دارد باید تلاش کنید برنامه ریزی ذهنتان را تغییر دهید و با اقدام کردن شرایط جدید را خلق کنید و البته به تلاش خود به صورت مداوم ادامه دهید.

اکثر افراد با شروع سال جدید با برنامه ریزی و اهداف های بلند و مدت و کوتاه مدت با انرژی بسیار زیاد سال خود را آغاز میکنند اما با گذشت چند هفته اول تمامی اهداف خود را فراموش میکنند و عادت های قبلی انها برمیگردند و دوباره به همان شیوه زندگی قبلی ادامه میدهند.

وقتی نگاه روانشناسانه به شکست های افراد میکنیم چند دلیل وجود دارد که چرا انها نمیتوانند اهداف خود را خلق کنند:

 

۱: تفکر کنید

اغلب افراد زمانی که موضوعات مهم زندگیشان را شناسایی میکنند و قصد تغییر آنها را دارند باید برای رویارویی شدن با آن شرایط جدید را بپذیرند.

به عنوان مثال : شما تصمیم میگیرید سال جدید اندام خود را زیباتر کنید اما آیا میخواهید با رژیم غذایی شروع کنید ؟

آیا میخواهید صبحانه خود را با خوردن میوه تغییر دهید؟

داشت هدف بزرگ عالی است اما باید شروع کنید.

۲: تعهد

این طبیعت انسان است تا خود را با شرایط جدید و موقعیت جدید تغییر دهد حال به تغییرات خودت تغییرات جدید و غیره منتظره اضافه کن مثلا روی ۲۰ صفحه کتاب خواندن و واقعیتی که ایجاد میشوند دنیایی پیرامون شما تغییر میکند.

خود را برای یک سال متعهد به تغییر کنید بدون حرکت و اقدام کردن هرگز زندگی که شاسیته آن هستید را بدست نخواهید آورد.

 

۳: آیا گرفتار سال های قبل شده اید ؟

احتمالا با شروع سال جدید اهداف زیادی را برای خود تنظیم میکنید اما اگر سال گذشته نتوانسته اید یک هدف خود را خلق کنید حتی اگر انگیزه و آماده هم باشید هرگز به تعهدات سال جدید عمل نخواهید کرد.

اگر قلب شما با شما همراه نباشد متوقف شدن در مسیر بسیار آسان است.

۴: به خود استراحت بدهید

اکثر افراد تا پایان سال در حال تلاش و کوشش سخت هستند و هرگز به خود استراحت و زمان نمیدهند زیرا اگر شما از لحاظ ذهنی و احساسی بی انگیزه باشید حتی اگر تلاش فیزیکی هم بکنید نمیتوانید هدف خود را خلق کنید . به عنوان مثال بعد از انجام کاری کوچک و مهم به خود یک جایزه مثل خرید کردن یا یک شام بدهید.

restaurant

اگر چه گاهی سخت است اما تعهد دادن به خود میتواند تفاوت های بزرگی ایجاد کند.

زیرا تعهدات میتوانند عملکرد شما را برای سال جدید تنظیم کنند و شما را مجبور کنند اقداماتی انجام دهید تا موفقیت شما ایجاد شود.

چگونه میتوانید اشتیاق به هدف خود را پرورش دهید تا پس از چند ماه ناامید نشوید؟

در اینجا به راه حل هایی اشاره شده است تا به شما کمک میند سال جدید را با کیفیت بیشتری پشت سر بگذارید :

 

یک کلمه برای هدایت سال جدید انتخاب کن

یک کلمه را شناسایی کنید و موضوعاتی که میخواهید روی انها تمرکز کنید را بنویسید .

به عنوان مثال اگر کلمه شما ” راحتی و اسان است یا کسب درامد بیشتر ” بررسی کنید چطور میتوانید اقدامات عملکرد های خود را با توجه به این ارزش مطابقت دهید.

تکرار این روند به شما کمک میکند افراد جدید ، ایده های جدید و موقعیت های جدید را جذب کنید  که در هماهنگی کامل با ارزش های شما هستند .

از اهداف کوچک استفاده کن

اهداف بزرگ ممکن است این احساس را ایجاد کند که راه بسیار طولانی را در پیش دارید و زمانی که نتوانید انها را بدست آورید احساس شکست ، ناامیدی ،افسردگی خواهید داشت.

با تنظیم اهداف کوچکتر شروع کنید و اندازه موفقیتتان را بر اساس انها تنظیم کنید.

به جای تنظیم اهداف بسیار بزرگ آن را به اهداف کوچکتر تقسیم کنید  .زمانی را برای مشاوره با یک فرد موفق برنامه ریزی کنید ، ماه بعد یک وب سایت راه اندازی کنید و ماه بعدی درامد بیشتری را بدست بیاورید به این ترتیب میتوانید پیشرفت خود را بررسی کنید و بابت هر موفقیتی که بدست می اورید اخر هر ماه برای خود جشن بگیرید بنابراین هرگز احساس شکست و ناامیدی نخواهید داشت .

در هر دوره از زندگی خود اولویت هایتان را مشخص کنید.

همانند تنظیم کردن اهداف کوچک در مورد هر حوزه از زندگی خود که میخواهید آن را بهبود بخشید تصمیم گیری کنید مثل روبط ، درامد ، سلامتی

به عنوان مثال میتوانید با کسی که دوستش دارید هر ماه یک شام به بهترین رستوران بروید ،هر ماه ورزش و تمرین جدید را برای سلامتی خود در نظر بگیرید و هر ماه مقداری که میتوانید به حساب پس اندازه خود واریز کنید.

همه این اهداف قابل دستیابی هستند که میتواند منجر به تفاوت های بزرگی در زمنیه های مختلف شود .

 

اهداف خود را ضد گلوله کنید

زمانی که شما در مورد یک هدف تصمیم گیری میکنید آن را در برابر  مشکلات روزمره تقویت کنید ، احتمالاتی را در نظر بگیرد که ممکن است شما را از مسیر هدفتان خارج کند .

به عنوان مثال هدفی را تنظیم میکنید که میخواهید سلامتی خود را با ورزش و غذای مناسب ایجاد کنید اما میدانید که با توجه به ماموریتهای کاریتان در هتل و محلی که هستید باید از هدف خود دفاع کنید مثلا از باشگاه هتل استفاده کنید.

شما باید از عدم اطمینان نسبت به خودتان دوری کنید و برای اینکار باید چالش ها را در نظر بگیرید اگر آماده اید سالی متفاوت را تجربه کنید سال جدیدتان را میتوانید از همین الان شروع کنید روی یک برگه اهداف و تعهدات خود را تنظیم کنید.

  1. ۰
    hfa.rezaei

    ممنون خوبه،ولی کاش یک مقدار متن سلیس تر و روان تر بود و از مثال های بیشتری استفاده میکردید.

  2. ۰
    پرویز پرستار

    خوب بود ولی غلط املایی زیاد داره که از جذابیتش کاسته میشه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار انیمیشن جدید : استرایک

داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

 فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

انتشار فیلم جدید ، شتاب

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید