از ذهنیت فقیرانه به ذهنیت ثروتمندانه

از ذهنیت فقیرانه به ذهنیت ثروتمندانه
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , خرداد , ۱۳۹۷ 8 نظر ۱۶۲۲ بازدید

از ذهنیت فقیرانه به ذهنیت ثروتمندانه آیا درحال تلاش برای کسب پول بیشتر هستید؟ آیا می خواهید یک یا چند منبع درامد زایی پول داشته باشید که نه تنها نیازهایتان را برطرف میکند بلکه بتوانید سطح زندگی خود را افزایش دهید؟ ممکن است قبلا روش ها را آزمایش کرده باشید اما موفقیت زیادی کسب نکرده […]

 

از ذهنیت فقیرانه به ذهنیت ثروتمندانه

آیا درحال تلاش برای کسب پول بیشتر هستید؟ آیا می خواهید یک یا چند منبع درامد زایی پول داشته باشید که نه تنها نیازهایتان را برطرف میکند بلکه بتوانید سطح زندگی خود را افزایش دهید؟ ممکن است قبلا روش ها را آزمایش کرده باشید اما موفقیت زیادی کسب نکرده اید حال ممکن است بگوئید که چه چیزی در این مقاله جدید وجود دارد. خوب، ما می خواهیم علت فقر و ریشه فقر را بررسی کنیم  از این رو ما این مقاله را ” از ذهنیت فقیرانه به ذهنیت ثروتمندانه ” نامگذاری کردیم.

ممکن است از دیدن این ویدئو نیز خوشحال شوید

 

چه ذهنیتی وجود دارد که باعث ثروتمند شدن می شود؟

شما این را باور نکنید اما وقتی افکار مربوط به فقر را از ذهن خود ساطع میکنید کسی موفقیت همیشه با تردید خواهد بود که به طور کامل وارد زندگی شما می شود.

بگذارید با جزیئات این را بررسی کنیم . اندیشه فقر می تواند ما را از رونق کسب کار دور نگاه دارد. اگر فردی تمرکز خود را بر آنچه که او ندارد و یا اینکه او فاقد آن مقدار پول است بگذارد، ذهن ناخودآگاه آن فرد را در معرض کمبود و منفی قرار می دهد. این افکار تکراری و پوچ مبنای رفتار، عمل و در نهایت شخصیت شما را تشکیل می دهند. به این ترتیب این فرد به طور مثال می تواند جریان پول را به سمت خود متوقف کند.

به عبارت دیگر، ما همان چیزی است که فکر می کنیم. و اتفاقات و شرایط شروع به اشکار شدن در دنیایی فیزیکی و زندگی می کنند.

در خطوط قبلی تلاش کردیم بر این نکته تمرکز کنیم که ما باید مراقب ذهن ناخودآگاه خود باشیم تا پروسه تولید ثروت را خراب نکند. در غیر این صورت، ما قادر نخواهیم بود که درهای ثروت را به سوی خود باز کنیم.

از ذهنیت فقیرانه به ذهنیت ثروتمندانه

مراحل اصلاح ذهنیت فقیرانه

بسته به اعتقاتمان در مورد پول و در مورد خودمان، ما یا پول را جذب میکنیم یا نمی کنیم .

۱: شناسایی صحبت منفی درونی و متوقف کردن آنها

آیا صدای هایی که در سرتان می شنوید، شبیه به موارد زیر است:

     “من هرگز نمی توانم با پول خوب باشم.”
     “این شرم آور است که پول دریافت کنم فقط پرداخت می کنم”
     “من از درخواست تخفیف متنفر نیستم”
     “من هرگز ثروتمند نخواهم بود”
     “من هرگز نمیتوانم افزایش حقوق و دستمزد مناسب را دریافت کنم.”
     “من در مدیریت پول، امور مالی و سرمایه گذاری ضعیف هستم”

در این صورت بلافاصله این رفتار بسیار مخرب را متوقف کنید.

 

چگونه گفتگو منفی درونی را متوقف کنیم؟

اگر میخواهید ثروتمند شوید، نخستین قدم این است که آگاه باشید که گفتار منفی تبدیل به عادت شما شده است.

دوم، به محض اینکه شما چنین کلمات مخربی را که از دهان خود خارج کردید یا در سرتان زمزمه شد با صدای بلند بگویید، “این گفتها دروغ است”

سوم، حداقل ۳ بار  انچه را که گفتید یا فکر کردید را معکوس کنید و فکر کنید که اتفاق افتاده است. به عنوان مثال، اگر شما می گویید «من در مدیریت پول، مالی و سرمایه گذاری ها ضعیف هستم»، به زمان های اخیر فکر کنید که بودجه بندی یک فعالیت هر چند کوچک را با موفقیت مدیریت کردید و هزینه های آن را کنترل کردید. ممکن است رفتن به پیک نیک با دوستان باشد.

هنگامی که شما در اصلاح کلمات و افکار خود موفق شدید، امور مالی شما قطعا بهبود خواهد یافت.

۲: افکار خود را تغییر دهید

یک نقل قول مشهور نورمن وینسنت پیل وجود دارد – “افکار خود را تغییر دهید جهان خود را تغییر دهید”.

بطور پیوسته افرادی که از فراوانی و رفاه لذت نمی برند کسانی هستند که عادت دارند که خود را با افکار منفی همراه کنند. آنها این کار را آگاهانه انجام نمی دهند، این به نظر می رسد عادت آنهاست.

این عادتی است که باید حذف شود و باید با افکار مثبت و نگرش قدردانی جایگزین شود.

در ابتدا ممکن است انجام این کار سخت باشد زیرا عادت های قدیمی سخت از بین می روند. این می تواندبا تغییر دوستان و گروه هایی که با انها هستید آغاز شود. هنگامی که شما شروع به ارتباط با افراد جدیدی می کنید که نگرش مثبت در مورد موفقیت و ثروت دارند، شما شروع به فکر کردن و عمل کردن شبیه به آنها خواهید کرد. اجازه دهید ذهن ناخودآگاه شما شروع به جذب جنبه های خوب زندگی نگرش، و وضعیتتان کند.

۳: پس انداز و مدیریت پول

شما نباید تمام پولی که کسب می کنید هزینه کنید یک عادت به پس انداز پول خود به طور منظم  داشته باشید حتی اگر مقدار آن بسیار کم است.

هنگامی که شما عادت به صرفه جویی را درون خودتان برنامه ریزی می کنید وضعیت مالی و ثروت شما شروع به تغییر میکند و شما شروع به داشتن احساس شگفت انگیزی از کنترل پول و ارتقاء زندگی خود خواهید کرد.

از ذهنیت فقیرانه به ذهنیت ثروتمندانه

۴: سرمایه گذاری کنید

فقط این کافی نیست که پول پس انداز کنید پول باید سرمایه گذاری شود. قطعا شما از درامد غیر فعال خوشحال خواهید شد. هنگامی که مبلغ سرمایه گذاری افزایش می یابد، به لطف قدرت اثر مرکب، شگفت زده خواهید شد که چقدر ثروت تولید میوشد

در این مرحله، حس خود ارزشی شما افزایش می یابد و شما خود را بسیار بیشتر از قبل با ارزش می دانید.

مانند مانند را جذب می کند و به زودی شما با افرادی که دارای یک ذهن مشابه هستند ارتباط برقرار خواهید کرد. این اتفاق سیستم اعتقادی مثبت شما را تقویت می کند و فراوانی و ثروت را به سمت شما روانه می کند.

۵: در نگرش قدردانی زندگی کنید

هنگامی که عادت دارید به طور مرتب برای چیزهایی که قبلا داشته اید (مثلا در مورد سلامتی که دارید، تحصیلات، خانواده، همسر ) شما درهای موفقیت های بیشتری را باز می کنید تا جهان بتواند بیشتر به شما بدهد

۶: باور داشتن به بخشش

نگاهی به اطراف کنید بسیاری از افراد ثروتمند به شدت اعتقاد به بخشش و کمک های بشردوستانه دارند. نه تنها این فلسفه آنهاست، بلکه آنها در واقع آن را تمرین و به ان عمل می کنند. در دوران ما، بزرگترین مثال بیل گیتس است که از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس (BMGF) کار بزرگی انجام می دهد. گفته شده است این بنیاد یکی از بزرگترین بنیادهای خصوصی در ایالات متحده است که دارایی های ۳۸ میلیارد دلاری را دارد

تبدیل شدن به یک فرد ثورتمند به معنای جذب پول و ثروت بیشتر نیست. این در مورد روی هم کردن پول نیست بلکه درمورد جذب کردن است. حتی اگر درآمد زیادی کسب نکنید، هنوز می توانید مقدار کمی از پولتان را صرفه جویی کنید و به میزان کمتری را هزینه کنید. این عمل بخشش و خیره همراه با احساس خوب ارتعاشات انرژی شما را افزایش می دهد و درهای جذب چیزهای بهتر را به سوی خود باز می کنید.

با انجام اقدامات بخشش، ممکن است در واقع متوجه می شوید که شما پول بیشتری را جذب می کنید. به این ترتیب به صورت اتوماتیک مقدار بخشش خود را افزایش خواهید داد.

این ویدئو را حتما مشاهده کنید کلیک کنید

۷: تأییدات مثبت

این تأکیدات قدرت تغییر افکار و اندیشه ما را از مسیر ناخواسته ها به سمت خواسته هایمان را دارند اعتقادات می توانند عادت ها، اعمال و حتی شخصیت کامل انسان را در خطوط مورد نظر تغییر دهند.

به همین دلیل در این سایت از این روش قدرتمند جهت تغییر عادت ها و افکار استفاده میشود.

برای ورود به آلبوم محصولات صوتی اینجا کلیک کنید

از ذهنیت فقیرانه به ذهنیت ثروتمندانه

۸: اعتقاد به اینکه جهان قدرتمند است

اقدام مناسب در جهت درست ، افکار مثبت و استفاده از تاکیدات با ایمان کامل اعتقاد شما را به قدرت های جهان افزایش می دهد. این قانون جاذبه است.

شما همچنین می توانید آن را معنویت بنامید یا از اعتقاد و مذهب خود پیروی کنید. این انتخاب شخصی شما است. ایمان شما انرژی، صبر ، آرزوی شما را به ارمغان می آورد. شما احساس خوشحالی میکنید و به دنبال هدف خود یعنی تبدیل شدن به یک ثروتمند هستید. هنگامی که شما قدرت های بزرگ را به عنوان شریک خود در نظر می گیرید دلیل خوبی است که شما به آرزوهیتان خواهید رسید.

سخن آخر

اگر به طور جدی قصد دارید از فقر به ثروتمند، و موفقیت حرکت کنید، باید روی تغییر خود کار کنید. بله، مهمترین چیز تمرکز و فعالیت روی خودتان است.

بزرگترین تغییری که به دست خواهید آورد، تغییر روانشناختی شما خواهد بود. هنگامی که شما برای به دستیابی به یک تغییر موفق هستید، در تغییر سیستم اعتقاد و رفع دغدغه فقیرانه نیز موفق خواهید بود.

تفکر شما بزرگتر خواهد شد امکانات جدیدی پیدا می کنید افق شما گسترده تر می شود که به شما اجازه می دهد تا در خارج از محدودیت ها فکر کنید.

همه چیز بستگی به قدرت تصمیم گیری شما است. هنگامی که تصمیم می گیرید ذهن خود را عوض کنید، فرصت های شگفت انگیزی که شما هرگز فکر نمی کردید را به سمت خود جذب می کیند.

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان 

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

 1. ۰
  arminsharifi

  در قسمتی از این مقاله نوشته شده بود که ” اگر فردی تمرکز خود را بر آنچه که او ندارد و یا اینکه او فاقد آن مقدار پول است بگذارد، ذهن ناخودآگاه آن فرد را در معرض کمبود و منفی قرار می دهد ” .
  منظورتون اینه که تصور و احساسمون همواره بر این باشه که همین الان ثروتمند هستیم و مشکلی نداریم و مقدار پول زیادی داریم و همینطور به دیگران هم کمک میکنیم . درسته ؟

  • ۰
   پشتیبان

   بله منظور این است در حالی که اهداف خود را میدانید اما تمرکز شما روی فروانی ،ثروت و موفقیت روز افزون است به طور کلی منفی ها و کمبود ها را نادیده بگیرید

 2. ۰
  pourmaleki

  مقالات عالی هستند متشکرم

 3. ۰
  ساخت تابلو برق و اتوماسیون صنعتی

  سلام عرض ارادت
  من از وجود این سایت بینهایت متشکرم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار انیمیشن جدید : استرایک

داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

 فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

انتشار فیلم جدید ، شتاب

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید