چطور با قدرت ضمیرناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

چطور با قدرت ضمیرناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱ , شهریور , ۱۳۹۸ 0 نظر ۱۴۱۵ بازدید

همه ما انسان ها ارزشمند هستیم و به دلیل ورودی های نامناسب به ناخودگاه  ما احساس ارزشمندی از ما گرفته شده است اما حقیقت این است که این واقعیت ، قدرت ثروتمند کردن شما را دارد زیرا ذهن شما تحت کنترل شماست.

 

خوب اگر در مورد جذب پول به صورت سریع فکر کنید واقعی به نظر نمی رسد.

فرض کنید قصد خرید کالایی را دارید که ارزش آن ۱۰ هزار تومان است شما به فروشنده پیشنهاد ۸ هزار تومان را می دهید و در نهایت روی قیمت ۹ هزار تومان به توافق می رسید. در این مثال فقط چگونگی کار اقتصاد را به شما نشان دادیم.

وقتی مردم هزینه ای را پرداخت می کنند ،روی آنچه را که در ذهن خود درک می کنند ، توافق می کنند و هزینه آن را می پردازند ، در نهایت ارزش آن کالا را به انها نشان میدهد. به عنوان مثال ، یک کیسه هویج از یک نقاشی رنگ روغن اصلی ون گوگ ارزش درک شده بسیار متفاوتی خواهد داشت.

با این حال ، این واقعیت که شما درک کننده و همچنین خالق ارزش هستید – به معنای این است که شما قدرت جذب ثروت را دارید.

نکته اصلی درک این موضوع است که شما ارزشمند هستید.

همه ما انسان ها ارزشمند هستیم و به دلیل ورودی های نامناسب به ناخودگاه  ما احساس ارزشمندی از ما گرفته شده است اما حقیقت این است که این واقعیت ، قدرت ثروتمند کردن شما را دارد زیرا ذهن شما تحت کنترل شماست.

در ادامه ۳ روش قدرتمند را برای شما نشان می دهیم که می توانید از ذهنتان برای جذب ثروت و فراوانی استفاده کنید .

اما بهتر است ابتدا آنچه را که می گوییم اثبات کنم. پول چگونه می تواند حالت ذهنی داشته باشد؟

تکنیک جذب سریع پول شماره ۱: اصل اسکورج (شخصیت رمان چالز دیکنز ۱۸۴۳ (Ebenezer Scrooge))

لحظه ای در مورد خلاقیت معروف دیکنز یعنی Ebenezer Scrooge تأمل کنید. آیا قبل از شب کریسمس ، او پول نقد داشت؟ بله ، اما او مانند یک بدبخت زندگی می کرد.

کاری که سه ارواح در این رمان انجام دادند تغییر ذهنیت او در مورد پول بود ، آنها او را تبدیل به یک شاه ثروتمندتر نکردند!

“اوه بله اما میبینیم که Scrooge گریه می کنید  ” زیرا در واقع پول کافی داشت. ” من می خواهم پول و موفقیت را جذب کنم اما نمی توانم نظر خود را تغییر دهم و بزرگترین و چرب ترین غاز بازار را بخرم. “

نکته ای که باید بدانیم این است که پول هرگز نتیجه پایانی یا شادی شما را ایجاد نمی کند، مهم نیست که چه قدر پئل دارید یا در حال حاضر فاقد آن هستید. پول Scrooge فایده ای برای او نداشت تا اینکه او شروع به گسترش پول در اطراف خود کرد. هنگامی که او این کار را انجام داد ، خوشبختی زیادی به سمت او جریان پیدا کرد . ما نگفته ایم که در سال نو چه مشکلی در تجارت او رخ داده است ، اما اتفاقی که بعد از این مشکلا رخ داد مهم است زیرا تجارت او بهتر شد و مردم می خواستند با او تجارت کنند.

البته بله درست است که فقط یک فیلم است اما عمیقا میدانیم که این حقیقت است و افراد زیادی در دنیای واقعی با تغییر نگرش خود نسبت به پول به موفقیت های رویایی خود رسیده اند.

هیچ کس مانع از گسترش مهربانی و حسن نیت نیست حتی اگر عید کریسمس نباشد از همین امروز میتوانید لبخند بزنید و مهربانی را گسترش دهید.

آیا این باعث جذب پول به سمت شما خواهد شد؟ بله این یک فرصت برای برقراری ارتباطات با دیگر افراد است که ممکن است به ایجاد روابط تجاری شود یا میتوانید غرور و کینه ورزی را امتحان کنید انتخاب با خودتان است.

تکنیک جذب سریع پول شماره ۲: تجسم خلاق

آیا تجسم واقعاً کار می کند؟ پاسخ هم بله است و هم خیر

صرفا تصور یک اسکناس باعث نمی شود پول از آسمان روی شما سقوط کند حتی اگر تصورات شما بسیار صحیح و قدرتمند باشد.

قدرت جذب پول یا رسیدن به هر آنچه که می خواهید صرفا از تجسم حاصل نمی شود بلکه قدرت در وضعیت احساسی شما با آنچه تصور می کنید باعث خلق خواسته ها میشود زیرا تنها دیدن تصاویر پول خیلی هیجان انگیز نیست.

اما تصور کردن دستانتان بر روی فرمان ماشین فراری مورد علاقه تان یا نام برند ماشینی که دوست دارید مانند ، (مرسدس ، هر خودروی دلخواه شما) ، می تواند احساسات شما را شعله ور کند.

یا دیدن خودتان و شاید معشوقتان که در حال تماشای خورشید است از بالکن خانه رویایی تان هستید ممکن است تأثیر داشته باشد.

البته این ها فقط مثال هستند شما رویاهای خود را انتخاب کنید.

نکته این مثال ها این است که از تخیل خود استفاده کنید تا احساسات یک فرد ثروتمند را احساس کنید. همانطور که قبلاً گفتم ، پول فقط وسیله ای برای رسیدن به هدف است زیرا ما هدف را می خواهیم نه خود پول را.

حتی اگر تنها هدف شما این باشد که بدهی کارت اعتباری خود را پرداخت کنید ، بازهم تصور کنید که چگونه می توانید روز خود را بدون نگرانی از پرداخت بدهی بگذرانید.

از تصورات و تمامی روش ها رسیدن به خواسته ما همیشه می خواهیم نتیجه بگیریم. نحوه دریافت خواسته ها کم و بیش غیرمستقیم است و اغلب با روش هایی آشنا می شویم که قبلا فکرش را نمی کردیم.

شرط نگذارید مثلا به جهان بگویید ، “این فراری قرمز را می خواهم غیر از این باشد نمی خواهم” ، با این کار گزینه ها را محدود می کنید به احساسات خود متصل باشید؛ تصاویر فقط برای این هستند که احساسات را به وجود آورند.

این چیزی است که تصور شما از آن برای خلق خواسته شما استفاده میکند.

 

 

 

تکنیک جذب سریع پول شماره ۳: باورهای منفی ناخودآگاه خود را از بین ببرید

درباره برخورد با باورهای محدودکننده و منفی که ممکن است در ذهن ناخودآگاه ما جای بگیرد ، مقالات زیادی در سایت منتشر شده است.

چگونه بدانم در ناخوداگاهم چه باورهای منفی وجود دارد؟ آیا اصلا باورهای منفی دارم؟

خوشبختانه ، یک جواب بسیار ساده برای این سوال وجود دارد.

در وهله اول زندگی که شما دارید نشان میدهد چه افکاری را در ذهن خود می پرورانید به عنوان مثال اگر سخت پول بدست می آورید یا در قرض و بدهی دست و پا میزنید می توانید بفهمید که شما باورهای منفی در ناخوداگاه خود دارید که اجازه وفور در زندگی شما را نمیدهد و دوم از خود بپرسید که چگونه به این زندگی که دارید رسیده اید. نه ، منظور این نیست که شما باید مادر ، پدر ، معلمان یا هر شخص یا دولتی را مقصر بدانید بلکه منظور این است چه افکاری باعث ایجاد چنین نتایجی در زندگی شما شده است.

فقط تصمیم بگیرید که می خواهید باور کنید که شایسته ثروت و آزادی مالی هستید یا نه

در ابتدا ناخوداگاه شما به این تفکر شما واکنش نشان میدهد اما شما قدرت به مراتب بیشتر از آنچه که فکر می کنید را دارید به خودتان اجازه می دهید به این تفکر جدید اعتقاد داشته باشید.

امیدواریم این تکنیک های قدرت ذهن ناخودآگاه مفید واقع شده باشند. البته ، اگر واقعاً می خواهید پول را سریع جذب کنید ، باید همه نگرانی های در مورد پول و افکار منفی را از بین ببرید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره نحوه آموزش ذهن ناخودآگاه و جلوگیری از نگرانی در مورد پول داشته باشید و یاد بگیرید که چگونه میتوانید پول را سریع جذب کنید ، اینجا را کلیک کنید …

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار انیمیشن جدید : استرایک

داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

 فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

انتشار فیلم جدید ، شتاب

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید