۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۴ , دی , ۱۳۹۸ ۱ نظر ۱۶۳۰ بازدید

این پیش فرض ذهنی اکثر افراد است که “من شایسته آن نیستم” یا “من ارزش آن را ندارم” . این اعتقادات محدود کننده هستند که شما را از رسیدن به وضعیت مالی بهتر دور میکنند

 

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

 

 

چند سوال ساده درباره پول

آیا می خواهید پول بیشتری داشته باشید؟ آیا دوست دارید پولدار شوید؟

آیا می خواهید در زندگی خود ثروت و فراوانی ایجاد کنید؟

در حقیقت جمله ، “کسب درآمد بیشتر” یا جملات شبیه به این یکی از اصطلاحات پرکاربرد کل بشریت است که به صورت آنلاین جستجو می شود ، زیرا دوست داشته باشید یا نه ، پول امنیت ، راحتی و سهولت و توانایی ایجاد زندگی لذت بخش را به ارمغان می آورد.

فکر می کنید چرا در حال حاضر در زندگی تان پول بیشتری کسب نمی کنید؟

زمانی درامد شما بیشتر خواهد شد که فرکانس های ذهنی خود را تغییر دهید بنابراین اگر : اگر نمی توانید پول بیشتری کسب کنید ، یا ثروت و فراوانی را در زندگی خود ایجاد کنید ، اگر به سندرم بی پولی مبتلا هستید! ؟

شما باور ندارید که سزاوار ثروت هستید.

 

 

درست است شما پول بیشتری کسب نمی کنید زیرا باور دارید که لیاقت آن را ندارید.

ممکن است بگویید که نه من شایسته هستم ممکن است قسم بخورید. اما تا زمانی که شما خود واقعیتان را از خود فعلیتان جدا نکنید همیشه شکست خواهید خورد.

 

این پیش فرض ذهنی اکثر افراد است که “من شایسته آن نیستم” یا “من ارزش آن را ندارم” . این اعتقادات محدود کننده هستند که شما را از رسیدن به وضعیت مالی بهتر دور میکنند و فقط مشکل این نیست وقتی نگاهی دقیق به افکار محدود کننده افرادی که با آنها صحبت میکنم می اندازم دوست دارید بدانید چه چیزی مرا شوکه می کند؟  آنها خودشان هم نمی دانند چگونه افکارشان وضعیت مالی آنها را خراب می کند و شانس درآمد بیشتر را از بین می برد به عبارت دیگر در کلام میگویند من پول بیشتر می خواهم اما در سطح افکارشان به کمبود و فقر اعتقاد دارند.

در ادامه مطلب برخی از اعتقادات محدود کننده افراد که مانع کسب درامد بیشتر می شوند در آورده ام:

 • شما نمی خواهید از وضعیت مالی خود راضی باشید
 • فکر نمی کنید که سزاوار پول باشید ، حتی اگر این جمله را قبول نداشته باشید
 • فکر نمی کنید با توجه به وضعیت فعلی زندگیتان این امکان پذیر باشد
 • شما فکر می کنید ثروت شر است و فقر خوب است
 • فکر می کنید پول باعث می شود کارهای بد انجام دهید
 • شما اعتقاد دارید که دوستانتان که موارد ۱ ، ۲ و ۳ را باور دارند از دست می دهید
 • شما در مورد تمایل به ثروتمند شدن و مرفه بودن احساس خشم ، گناه و تضاد می کنید
 • شما والدین خود را به دلیل نداشتن پول کافی و آموزش بهتر ندادن سرزنش می کنید
 • شما اعتقاد دارید که شانس کمی برای ثروتمند شدن دارید
 • شما فکر می کنید خوشحال نخواهید شد زیرا قرار نیست پول شادی را بخرد
 • شما فکر می کنید تنها راه ثروتمند شدن این است که با یک فرد ثروتمند ازدواج کنید یا ارثیه ای به شما برسد
 • شما هیچ یک از این اعتقادات محدودکننده را ندارید ، فقط نمی دانید چگونه می توانید پول بیشتری کسب کنید و به دنبال مشاوره تخصصی هم نیستید

اگر اصلاً هیچ یک از این اعتقادات محدود کننده را ندارید و هنوز هم با امور مالی خود مبارزه می کنید ، در زیر نظر خود را برای من بگذارید و وضعیت خود را توضیح دهید.

ثروت

ایگو مقصر است ، مشکلات مالی خود را از بین ببرید

خبر خوب این است که اعتقادات محدود کننده از ایگو (آن مؤلفه از شخصیت است که مسئول برخورد با واقعیت است) ناشی می شوند ، نه خود شما (منظور از خود _ تنها مؤلفه شخصیت است که از بدوِ زایش انسان حضور دارد).

این برای من یک اتفاق بزرگ بود و که باعث شد موفقیت های مالی عظیم وارد زندگی من شود، بنابراین اجازه دهید توضیح دهم چون خیلی زود این سد بزرگ مالی را از بین ببرید.

اگر به صدای درون خود گوش کنید متوجه می شوید خود واقعی شما که از خداوند است از شما عصبانی است که شما نمی توانید پول بیشتری بدست آورید ، زیرا جملات مخربی مثل “شایسته آن نیستند” با تمام سخت کوشی هایتان مانع موفقیت شما می شوند.

 

خود واقعی شما شما می خواهد فریاد بزند و شکایت کند و به شما نشان دهد که شما شایسته بهترین ها هستید . خود واقعی شما شما عدالت و حق را می خواهد.

خود واقعی شما می خواهد احساس بد این موقعیت را احساس کنید و به همه بگویید که موفقیت های بزرگ را می خواهید.

خود واقعی شما نگران است که نمی توانید پول بیشتری کسب کنید و از آینده ناکام شما خشمگین ، نگران ، و مظطرب است.

 

اما خبر خوب این است که شما بخشی از اضطراب و قضاوت درونیتان نیستید باید یاد بگیرید که اگر می خواهید خوشبختی ، آرامش درونی ، فراوانی و ثروت را داشته باشید با دقت از این قضاوت ها که شما نمی توانید موفق شوید چشم پوشی کنید.

من همیشه پول را دوست داشته ام. من هرگز گناهی در اطراف پول ندیدم ، اما با این وجود تلاش کردم تا اتفاقات خوب را هر چه زودتر در زندگیم ایجاد کنم.

 

تغییر فرکانس های ذهنی برای من در لحظه ای اتفاق افتاد که تصمیم گرفتم باور کنم لیاقت بیشتری دارم این بدان معناست که به اندازه کافی شجاع باشم ، ریسک شکست را بپذیرم و موفق شوم ، در شروع همه چیز وحشتناک است اما ارزشش را دارد.

 

این تغییر فرکانس به این معنی بود که من نه تنها شایسته ثروت هستم ، بلکه می توانم آن را خلق کنم و در حالی که به ارزشهای اصلی خودم متعهد هستم این کار را انجام می دهم .

این اتفاق زمانی رخ داد که من صدای نفس خود را شناسایی کردم و آن را خاموش کردم ، تا بتوانم صدای قلب خودم را بشنوم،صدای خود واقعیم را.

 

اعتقادات خود را در مورد پول ایجاد کنید

من چگونه اعتقاداتم را در مورد پول ایجاد کردم؟ استفاده از عبارت های تاکیدی قبل از خواب ، فایل های صوتی سابلیمینال و نرم افزار در طول روز

 

هنگامی که اعتقادات شما از حقیقت شما ناشی می شود ، نه از عصبانیت یا ناامیدی یا افسردگی بلکه از درون شما از قلب شما، احساس شعف و شادی درون شما ایجاد می شود و خواهید فهمید که از اولین مرحله گذاشته اید و بلوک بزرگ پیشرفت خود را کنار زده اید.

 

قبل از اینکه به ۲۵ تاکید مثبت پول بپردازیم ، می خواهم جمله ای که جیم کری به اوپرا وینفری پس از توصیف تکنیک های قدرتمند تجسم ثروت گفت  با شما در میان بگذارم:

 

شما نمی توانید تصور کنید که در حال ساندویچ خوردن هستید و سپس یک ساندویچ بخورید. شما باید این کار را انجام دهید. ~ جیم کری

قبل از اینکه نهار بخورید ذهن شما در جایی که قرار است نهار بخورید می رود بنابراین اول تجسم می کنید و بعد عمل.

 

عکس نوشته ثروت

۲۵ عبارات تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

 1. من آهنربای پول هستم. موفقیت به سمت من می آید
 2. پول به روشهای مورد انتظار و غیر منتظره به سمت من می آید
 3. من از تفکر فقر به تفکر فراوانی حرکت می کنم
 4. من لیاقت کسب درآمد بیشتر را دارم
 5. من نسبت به تمام ثروت هایی که زندگی به من می دهد آماده و پذیرا هستم
 6. من راههای جدید کسب درآمد را در آغوش می گیرم
 7. من از منابع نامحدود درآمد و ثروت در زندگی ام استقبال می کنم
 8. من تمام انرژی منفی در مورد پول را رها می کنم
 9. پول به راحتی و بدون دردسر به سمت من می آید
 10. من برای بهتر کردن زندگی خود و دیگران از پول استفاده می کنم
 11. ثروت دائماً وارد زندگی من می شود
 12. اقدامات من باعث ایجاد موفقیت مداوم می شود
 13. من با انرژی فراوانی همسو هستم
 14. من دائما فرصت هایی را جذب می کنم که پول بیشتری برای من ایجاد می کنند
 15. امور مالی من فراتر از رویاهای من است
 16. پول ریشه شادی و آرامش است
 17. پول و معنویت می توانند با هم هماهنگ باشند
 18. پول و عشق می توانند دوست باشند
 19. پول خدمتکار من است
 20. من استاد ثروت هستم
 21. من قادر به مدیریت مبالغ زیاد هستم
 22. من با داشتن پول زیاد در آرامش هستم
 23. من می توانم موفقیت های بزرگ را مدیریت کنم
 24. پول فرصت ها و تجربیات زندگی من را گسترش می دهد
 25. پول تأثیرات مثبتی در زندگی من ایجاد می کند

عبارت تاکیدی ثروت و فراوانی

شما لیاقت پول بیشتری دارید ، شما مجاز به لذت بردن از وفور مالی هستید

آیا می خواهید رها شدن از وضعیت مبارزه با مشکلات مالی و رسیدن به وضعیت رفاه و ثروت را یاد بگیرید و ببینید که چقدر آسان است؟

 

آیا می خواهید با پول رابطه سالم تری برقرار کنید و هرگز نسبت به موضوع جذب ثروت و فراوانی احساس گناه نکنید؟

 

عجله کنید در مقالات قبلی اطلاعات زیادی در مورد پول منتشر شده است بنابراین قبل از هر چیز آنها را بررسی کنید بعد از آن می توانید از فایل های صوتی یا پکیج ویژه که به صورت اختصاصی تغییر فرکانس های ذهنی را آموزش داده ام استفاده کنید بنابراین هم اکنون مسیر پیشرفت خود را آغاز کنید. من در این مسیر با شما خواهم بود.

همچنین جهت مشاوره خصوصی با من از این لینک استفاده کنید.

 1. ۰
  منصور کفاش

  مطالعه کردم و مفید بود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار مقاله جدید : استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

انتشار مقاله جدید : ۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

انتشار فیلم جدید : پی کی

غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

انتشار مقاله جدید : ۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

انتشار انیمیشن جدید : استرایک

داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

 فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

انتشار فیلم جدید ، شتاب

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید