۱۰ چیزی که شما باید درباره قانون جذب بدانید

۱۰ چیزی که شما باید درباره قانون جذب بدانید
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ 3 نظر ۴۷۰۵ بازدید

۱۰ چیزی که شما باید درباره قانون جذب بدانید قانون جذب یک عبارت گسترده برای عموم است و بسیاری پس از انتشار فیلم راز با آن اشنایی دارند و شناخته شده است.این یک قانون فیزیکی است که برای همه کار میکند چه معتقد باشید چه نه و این در میان افراد موفقی که فراوانی بیشتری […]

 

۱۰ چیزی که شما باید درباره قانون جذب بدانید

قانون جذب یک عبارت گسترده برای عموم است و بسیاری پس از انتشار فیلم راز با آن اشنایی دارند و شناخته شده است.این یک قانون فیزیکی است که برای همه کار میکند چه معتقد باشید چه نه و این در میان افراد موفقی که فراوانی بیشتری را جذب کرده اند ثابت شده است و حتی برای کسانی که در زندگی خود کمبود هایی دارند.

هنگامی که شما بدانید چگونه درخواست خود را اعلام کنید و روی اصول قانون ان کار کنید میتوانید از منافع ان در زندگی خود بهرمند شوید وتغییرات زندگی استنباط ان است.

بسیار از مردم هستند که شهادت میدهند قانون جذب زندگی انها را تغییر داده است فقط پس از اینکه انها روشهای موثر ان را کشف کردند.

در اینجا چند نمونه از چیز هایی که شما میتوانید با استفاده از قانون جذب از انها در راه درست سود ببرید را میبینید:

_ جذب بی پایان ثروت و منابع فراوانی

_ پیدا کردن عشق واقعی پس از سالها جستجو آن هم درمسیری اشتباه

_ احساس شادی ،لذت ،ارامش در بیشتر مواقع

_ کاهش اضطراب ،استرس، و فشار های روزانه زندگی

_ جذب تجربه های مثبت

چه تعریف ساده ای از این قانون است؟

هر چیزی که که ما در زندگیمان جذب میکنیم ما به آن توجه میکنیم چه خوب چه بد.

در زیر لیستی از ۱۰ نکته که باید در مورد قانون جذب بدانیم است بنابراین شما میتوانید از انها برای ارتقاء کیفیت زندگی خود استفاده کنید:

 

۱_ ارتعاشات:

آن چه که شما بدهید انچه که شما دریافت میکنید است. فقط دو نوع ارتعاش داریم :ارتعاش مثبت و ارتعاش منفی.شما احساساتتان را در این دونوع ایجاد میکنید .شما میتوانید احساس مثبت داشته باشید مانند شادی ، شور و هیجان، همه اینها تحت همان ارتعاش مثبت هستند .توصیف کلمه ارتعاش ساده است یعنی همان حالتی که ما داریم یا احساسی که ما داریم.ارتعاشات سیگنال های شما را به جهان هستی ارسال میکند وجهان هستی انها را دریافت میکند و مطابق با همان ارتعاشات به شما برمیگرداند به همین دلیل است که باید احساس شما خوب باشد و شما میتوانید این ارتعاشات مثبت برگشتی را که با حالت شخصی شما مطابقت دارد دریافت کنید.

 

۲- “آن چه که دارید ” نقش کلیدی را بازی نمیکند:

زمانی که شما تمرکز میکنید روی آن چه که دارید، چه چیزی میبینید؟ اگر شما چیزی را میخواهید  اما آن را در زندگی خود ندارید و روی آن تمرکز میکنید پس شما نداشته ها را به زندگیتان دعوت میکنید بنابراین شما نیاز دارید روی داشته هایتان تمرکز کنید  .

 

۳- تمرکز روی آنچه که میخواهید:

تمرکز روی آنچه که میخواهید خلاف تمرکز روی آن چه که میخواهید است .گذاشتن تاکید و تمرکز خود روی انچه که میخواهید در زندگی شما اشکار شود برای مثال اگر شما میخواهید یک رابطه عشاقانه را در زندگی خود واقعیت ببخشید و به عنوان یک قربانی نباشید بجای گفتن “من الان خیلی تنها هستم”باید به تصورات و تمرکز روی چیزی که میخواهید و یا اینکه در ان رابطه چگونه احساس گرم و دوستداشتنی را دارید عکس العمل نشان دهید .

 

۴- نداشتن شک:

هنگامی که شما یک هدف را تنظیم میکنید و انرژی خود را روی ان میگذارید از مقاومتی که در سر راه است آگاه باشید .این مقاومت شک بخود است که منبع آن ریشه در ناخوداگاه ما دارد وشک حامل ارتعاشات منفی است که از اشکار شدن ارزوهای شما جلوگیری میکند.اگاهی از شکی که در سر شما وجود دارد راه را برای شناختن اینکه چه چیزی شمار ا متوقف میکند اسان میکند.پس از اینکه شما ان نقطه هایی که موفقیت شما را محدود میکند شناختید شما میتوانید با کار و تغییر روی باورهای ناخوداگاه خود انها را حذف کنید.

 

 

۵- کمک اضافی:

نکته مهم برای اشکار سازی چیز هایی که میخواهیم است.کمک اضافی فاقد ارتعاشات منفی است و یک حالت است که مقاومت در ان وجود ندارد وقتی که شک و تردید هایتان را حذف کنید شما کاملا به خودتان اجازه میدهید به اهدافتان برسید چرا که شک ارتعاش منفی را ایجاد میکند و علاقه شما ارتعاشات مثبت را ایجاد میکند هنگامی که این دوتا در زمان یکسان اتفاق بیفتند انها یکدیگر را خنثی میکنند و این دلیل افرادی است که در براورده کردن رویاهایشان در قانون جذب شکست میخورند سرعتی که قانون جذب به ارزوهای شما پاسخ میدهد متناسب با رتبه کمک اضافی شما است درواقع هرچه علاقه وافر  به خواسته وجود داشته باشد قانون جذب سریعتر پاسخ میدهد.

۶- کلمات منفی:

کلمات وقتی که افکارمان را مقایسه میکنیم اهمیت ندارند(که منجر به ارتعاش و احساسات ما میشود) با این حال ما با کلمات فکر میکنیم و این مهم است که شما بدانید از چه کلمه ای استفاده نکنید و از کلماتی که شما انچه را که نمیخواهید جذب کنید استفاده نکنید مانند “هرگز” “نه ” انجام نده” و یا کلماتی دیگر که معانی منفی دارند. این یک مثال بد از انتخاب کلمات است ” من یک مرد ازدواج کرده را نمیخواهم” حدس بزنید این شخص چه کسی را به زندگی خود جذب میکند؟ در عوض او میتوانست بگویید “من از یک مرد احساسی و در دسترس دعوت میکنم به زندگیم وارد شود”

“یک نکته مهم: زمانی که شما بر روی هدفتان متمرکز میشوید از بکار بردن کلمه (خواستن) اجتناب کنید زیرا این پیامی را ارسال میکند که شما هنوز ان را ندارید و بجای ان از این جملات استفاده کنید”من در راه رسیدن به …..هستم” “من دعوت میکنم ……..””من جذب میکنم…..” من اجازه میدهم….”

 

۷- تقلا نکن:

بدست اوردن چیزی نیازی به تقلا کردن و کار سخت انجام دادن ندارد و اگر فکر میکنید که باید سخت تلاش کنید تا چیزی را بدست بیاورید شما درک نادرستی دارید.پدید اوردن در حال رشد است درست مانند طبیعت که در ان گل برای رشد خود تلاشی نمیکند زمانی که اب ازادانه جریان دارد اشکار شدن میتواند طبیعی و سریع رخ دهد بدون مبارزه و تلاش اضافی.

 

۸- تاکیدات مثبت گاهی اوقات میتواند مضر باشد:

قانون جاذبه به احساسات شما درباره چیز هایی که میگویید و احساس شما درباره چیز هایی که فکر میکنید پاسخ میدهد.بنابراین اگر شما در حال تلاش برای کاهش وزن هستید و جلوی اینه ایستاده اید و میگویید (من لاغر هستم)اما در همان زمان احساس مخالف دارید این یک ارتعاش بد را ایجاد میکند .زمانی که تاکیدات مثبت را تمرین میکنید پیشنهادی را انتخاب کنید که مقاومتی در برابر ان نمیکند .

 

۹- سپاسگذاری یک مغناطیس برای چیز هایی که میخواهید است:

سپاسگذاری یک احساس قدردانی برای چیز هایی که در حال حاظر دارید است.بزرگترین انجمن گفتگوی جهان میگوید” شما با کار چه چیزی بدست اوردید” سپاسگذار بودن از چیز هایی که در حال حاظر در واقعیت دارید انرژی (ان وجود دارد) را افزایش میدهید و شما ناخوداگاه یک پیام فراوانی را ارسال میکنید و با انجام این کار شما بیشترو بیشتر از خدا بابت چیز هایی که شاکر ان هستید بدست می اورید و نیازی نیست که حتما به خاطر وجود سلامتی،خانواده،خانه،و غیره سپاسگذار باشید زیرا شما این چالش ها و سختی ها را تجربه کرده اید و ان چالش ها این شخصی که امروز هستید را بوجود اورده اند و سپاسگذار بودن بابت حتی چیز هایی که ندارید شما را با چالش های جدیتر اشنا میکند که شما را قویتر – بالغ تر- و شما را قادر میسازد با هر چیزی که در زندگی برخود میکنید از پس ان براید.

 

۱۰- چیزی باشید که میخواهید جذب کنید:

مهم نیست هدف شما چه چیزی است شما نیاز به زندگی کردن دارید قبل از اینکه بخواهید نتیجه ان را ثابت کنید .به این معنی است که شما نیازدارید به احساس کردن تجربه ویژگی های مشابه چیزی که میخواهید به زندگی خود دعوت کنید .ایا شما پول بیشتری را میخواهید؟ شما نیاز دارید همین الان احساس ثروتمند بودن بکنید .احساس ثروتمند بودن در اشکال مختلف مثل: من احساس میکنم ثروتمند هستم زیرا یک خانواده بزرگ دارم – این ارتباط مستقیمی با پول ندارد اما شما نیاز دارید صفات مشابه را داشته باشید. ایا شما یک رابطه پر هیجان میخواهید؟ اوردن هیجان همین الان به داخل زندگیتان! چیزهایی را پیدا کنید که شور شوق را ایجاد میکند .هدف این تمرین این است که ارزش اهدافتان را همین الان تجربه کنید و نه فقط خود هدف را.

 

امروز من یاد گرفتم با تغییر ذهن ناخوداگاهم استاد قانون جذب باشم

  1. ۰
    Sanaz

    سلام. ببخشید میخواستم درمورد قانون جذب اینو بدونم که ایا ممکنه یک نفر برای هدفش اونقدری که باید تلاش نکرده باشه،اما بعدش با سپاسگزاری و انرژی مثبت به هدفش برسه?

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار انیمیشن جدید : استرایک

داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

 فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

انتشار فیلم جدید ، شتاب

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید