بیوکنزی چیست؟

بیوکنزی چیست؟

بیوکنزی تغییر و دستکاری سلول های زنده است.با بیوکنزی میتوان به تقویت سلول ها برای القاء بهبودی و یا کاهش بهبودی حتی وادار کردن به بیماری هایی مثل سرطان ،تغییر شکل و ظاهر و حتی میتوان برای افزایش بلوغ فیزیولوژیکی استفاده نمود.

بیوکنزی توانایی تغییر ساختار توابع DNA  فرد و یا دیگران است درواقع بیوکنزی یک شفا دهنده قدرتمند است .با بیوکنزی میتوان تومور های زنده را در بدن فرد نابود کرد هر چند برای رسیدن به این حد توانایی نیز به سالها تمرین دارد که بعد از آن حتی میتوانید DNA افراد و دیگر موجودات زنده را تغییر دهید .

تغییر DNA برای تکامل نیاز به زمان دارد

بیوکنزی توانایی دستکاری آرایش بیولوژیکی موجودات زنده

بیوکنزی یعنی توانایی تغییر ویژگی های فیزیکی بدن به  هر صورتی که دوست دارید است، به عنوان مثال رنگ چشم، رنگ مو، طول مو، مدل مو، رنگ پوست و خیلی موارد بیشتر که با  تغییر DNA  کار میکند  ، به همین دلیل است افراد جدید با استفاده از این روش و توانایی تا چند ماه طول می کشد تا تغییر در  جنبه های فیزیکی خود ایجاد کنند  اما هنگامی که آنها استاد این توانایی شوند  می توانند به راحتی در زمان کوتاه تری این کار را انجام دهند

آیا این توانایی میتواند بیماری ها را درمان کند ؟

از انجا که بیوکنزی اجازه میدهد شما سلول ها را دستکاری کنید این بیانگر این است که شما توانایی این را دارید که بیماری ها را با این توانایی درمان کنید .این اتفاق رخ میدهد اگر فرد از این توانایی سلول ها را از علت بیماری که انها به صورت دقیق میگویند تغییر دهد و این سلول بیماری را معکوس کند به عنوان مثال سلول ها را به حالت عادی و معمولی برگرداند .چیزی که این توانایی رو قدرتمند میسازد این است که فرد در صورت داشتن این توانایی تا انجایی که ممکن است میتواند عمر خود را افزایش دهد و زمانی که دیگر سلول ها تکثیر نمیشوند با انها مبارزه کند .

بهترین استفاده از این توانایی چیست؟

با استفاده از بیوکنزی نه تنها به پتانسیل های باالقوه میرسید بلکه توانایی مرگ و زندگی ،تغییر در نوع فیزیولوژیکی و هم چنین انگیزه خواب ، دستکاری سیر تکاملی انسان را دارید.

همانطور که قبلا گفته شد توانایی درمان بیماری را برای مرگ  و زندگی یک موجود زنده میدهد .بیوکنزی به شما اجازه میدهد شما هر زمان که خواستید سن خود را تغییر دهید بنابراین شما میتوانید پیر یا جوان ظاهر شوید و یا هر سنی که دوست دارید داشته باشید .

فردی با این قدرت میتواند افراد دیگر را مجبور به خواب رفتن کند که افراد شرور از این قدرت در مدارس و شرکت ها برای کنترل افراد استفاده میکنند.

خرید این آلبوم

منبع:

لیست توانایی های انسان( یک لیست معتبر از ویکی پدیا _ در این لیست توانایی های انسان را میتوانید مشاهده کنید که بیوکنزی یکی از انها میباشد )

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_psychic_abilities

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

6 پاسخ به “بیوکنزی چیست؟”

 1. abi habibi گفت:

  بسیاراز اشنایی باسایت شماخوشحالم وچون در زمینه ریکی و تله کنزی تجربه دارم مطالب تون رو باوردارم…لطفا پکیج بیوکنزی و پیامهای پنهان رو بهم ارسال کنین و بفرماییدمبلغ ش رو چقدرتقدیم کنم.

  0
  • مدیر گفت:

   سلام
   البوم های صوتی همگی دانلودی هستند و تنها پکیج به صورت فیزیکی ارسال میشود که شما بعد از تکمیل فرایند پرداخت در سایت میتوانید از البوم ها استفاده کنید و مبلغ انها در سمپ چپ همان صفحه درج شده است
   موفق باشید

   0
 2. حسین قلیزاده گفت:

  خوبه

  0
 3. maryam hadayeghi گفت:

  سلام‌..این تغییرات دایمی هستن یا موقت؟اگر موقت تا چه مدت زمانی موندگار هستش؟

  0
 4. شیوا گفت:

  برای روشن شدن رنگ پوست بزارید لطفا مرسی

  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

و ۶ فیلم ناخودآگاه را دریافت کنید

قدرت خود را برای جذب ثروت، فرد مورد نظر، سلامتی و معنویت آزاد کنید

این مطلب را محبوب کنید

 • ۱۷۱۳۰ بازدید
  0