باستانیان چگونه ثروت را در زندگیشان متجلی میکردند؟

باستانیان چگونه ثروت را در زندگیشان متجلی میکردند؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۱ , آذر , ۱۳۹۵ 0 نظر ۱۱۹۱ بازدید

پول و توانایی جذب پول مدت ها در اطراف ما بوده و است حتی از هزاران سال پیش و افرادی هم درک میکنند پول شکل دیگری از انرژی است که در حالت های مختلف وجود دارد برای مثال در سلامتی ، شادی،آزادی و موارد بسیار دیگری . در این میان کسانی پول را به سمت […]

 

پول و توانایی جذب پول مدت ها در اطراف ما بوده و است حتی از هزاران سال پیش و افرادی هم درک میکنند پول شکل دیگری از انرژی است که در حالت های مختلف وجود دارد برای مثال در سلامتی ، شادی،آزادی و موارد بسیار دیگری . در این میان کسانی پول را به سمت خود جذب و آن را کنترل کردند و تمدن ها را ایجاد کردند و افرادی هم غمگین و مائوس از این ثروت ماندند.

luxor_temple

حتی این موضوع همین امروز هم مطرح است.درس هایی که باستانیان ما برای جذب پول انجام میدادند هنوز هم اعمال میشود.پول هنوز هم میتواند آزادی،شادی،سلامتی را به ارمغان اورد اما در عین حال اگر درست استفاده نشود میتواند بدبختی و درد را هم به وجود آورد.

باستانیان ما کامپیوتر و یا دسترسی به اینترنت را نداشتند اما انها میدانستند که چگونه باید تجسم کنند و میدانستند چگونه اهدافشان را ایجاد کنند و یا در واقع چطور پول را جذب کنند.اما ما یک قدم از انها جلوتر هستیم با داشتن یک وسیله دیجیتال و یک روش علمی ثابت شده میتوان برای عبور از موانع ذهنی استفاده کرد و دستیابی به موفقیت را در ناخوداگاه ایجاد کنیم و امروز ما این امکانات  را در اختیار داریم.

101624_918

استادان باستان از قدرت پول برای ایجاد  و تخریب تمدن ها استفاده میکردند.شما درست مثل مردم باستان میتوانید پول را به سمت خود جذب کنید . ذهن شما میتواند به شما کمک کند که مردم و موقعیت هایی را که میخواهید پول بیشتری را ایجاد کنید به سمت خود جذب کنید اما باید تمرکز و برنامه ریزی ناخوداگاه شما برای اشکار کردن این افراد و موقعیت ها صحیح باشد.

البوم هایی در سایت است که در صورت استفاده  شما  در این مسیر احساس تغییر خواهید کرد و توانایی های شما برای جذب پول بیشتر خواهد شد.

 باورهای منفی را به سختی میتوان از سطح ذهن پاک کرد اما اگر شما اماده اید به سطح باورهای های عمیق ذهنتان  بروید و فروانی را در زندگیتان اشکار کنید و یک تجسم قوی داشته باشید به البوم ها مراجعه کنید و البوم مورد نظر خود را انتخاب و آن را در ذهنتان اعمال کنید.

شما مسئول زندیگتان هستید و باید برای بهبود آن فکری بکنید برای دسترسی به اطلاعات و البوم ها اینجا کلیک کنید.

مانی ام اس با ارائه دادن دانش های علمی به شما خدمت میکند لطفا نظرات ، سوالات و احساسات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذارید 

اضافه به لیست علاقه مندی ها


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

بازیابی رمز عبور

ایجاد حساب کاربری جدید