فراوانی را قبول کن

فراوانی را قبول کن
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۶ , خرداد , ۱۳۹۶ 1 نظر ۱۸۰۹ بازدید

خطر فقدان برنامه نویسی صحیح چرا شما نمیتوانید تمام فراوانی هایی که متعلق به شماست را دریافت کنید ؟ از انجا که شما برای این برنامه ریزی شده اید که پول بد است ، افراد ثروتمند شرور هستند ، فقیر بودن یک عمل خدایی است ، و این برنامه ریزی ها زمانی که شما یک […]

 

خطر فقدان برنامه نویسی صحیح

چرا شما نمیتوانید تمام فراوانی هایی که متعلق به شماست را دریافت کنید ؟

از انجا که شما برای این برنامه ریزی شده اید که پول بد است ، افراد ثروتمند شرور هستند ، فقیر بودن یک عمل خدایی است ، و این برنامه ریزی ها زمانی که شما یک نوزاد بودید انجام شده است.

من در زمانی بزرگ شده ام که تلویزیون سریال نرگس ، زیرزمین ، پنجمین خورشید ، و بزنگاه پخش میشود .همگی سریال های زیبا و دوست داشتنی هستند درسته ؟ اجازه دهید انها را از دیدگاه موفقیت بررسی کنیم:

در اینجا فیلم های کشور خودمان را مثال میزنیم :

× سریال نرگس ×

فردی پولدار به نام شوکت با شخصیت عجیب و غریب و پیچیدگی های رفتاری اش.  شخصیت شوکت، گاهی اغراق آمیز و دور از تصوّر می شود در پایان سریال می گوید اگر شوکتی در کار نبود که سنگ اندازی کند و تمام کارهای عجیب و غریب یک بیمار را انجام دهد، این زوج می توانستند زندگی خوبی در کنار یکدیگر داشته باشند؛ امّا واقعیت این نیست و کارگردان نباید تمام مشکلات این زوج جوان را به یک شخص، آن هم شوکت نسبت دهد. چرا اصلاً شوکت این فرد پولدار باید این همه منفی باشد؟ به راستی کدام پدری را می توان یافت که تا این اندازه، خانواده اش را فدای یک نظر شخصی خود کند، آن هم خانواده ای که این قدر دوستشان دارد و برای حفظ و رفاه در زندگیشان تلاش کرده است ؟! و اینجاست که ناخوداگاه از پول متنفر میشویم چرا که شخصیت پولدار این فیلم انسان بدی بود.

× سریال زیرزمین ×

در این سریال میبینیم روایتگر زندگی سه شریک است که بر اساس یک نقشه قبلی و کاملاً حرفه ای موفق به کلاهبرداری چند میلیاردی می شوند،

داستان از این قرار است سه دوست هستند که با فروش زمین با اسناد جعلی ۶ میلیارد تومان از کورانی کلاهبرداری می‌کنند که اسدی بر سر دو همدست دیگر خود کلاه گذاشته طی حوادثی پولها را در زیرزمین یک خانه قدیمی پنهان می‌کند  و باز هم ما در سطح ناخوداگاه باور میکنیم به شیوه طبیعی نمیشود پول دار شد و ناخوداگاه ما تمام راه ها و گزینه های احتمالی برای پول دار شدن ما را میبنند .

× سریال پنجمین خورشید ×

محسن با خبر می‌شود که خواهر بزرگترش به خاطر مشکلات مالی و وضع بد زندگیشان، راضی شده تا با صاحب‌کار او که پیرمردی متمول است، ازدواج نماید. همین امر موجب عصبانیت او شده تا جایی که به همراه دوستش همایون، تصمیم به دزدی می‌گیرند.

در این فیلم به خوبی به بیننده نشان میدهد که هیچ راهی برای فرار از مشکلات مالی وجود ندارد به جز دزدی و از انجا که همه مردم دوست دارند انسان های شریفی باشند پس ناخوداگاه فقر را قبول میکنند .

در مورد شما چگونه است ؟ الان  باید متوجه شده باشی چگونه در مقابل ثروت و ثروتمند شدن برنامه ریزی شده ای افراد ثروتمند با توجه به گذشته تان چگونه در ذهنتان به تصویر کشیده شده اند ؟

آیا میدانید یک فرد در طول روز به طور متوسط ۶ ساعت تلویزیون میبیند ؟ که برابر با ۴۲ ساعت در هفته میشود بنابراین این بدان معنا است که در ماه بیش از ۱۷۰ ساعت در حال تماشای تلویزیون است در حالی که ارزش اطلاعات دریافتی بی فایده و فاقد محور هستند .

در هر ساعتی که شما تلویزیون تماشا میکردید اطلاعات غلط به مغز شما تزریق میشد در ضمن روزنامه ها مجلات و تبلیغات معلمین و والدین را هم به این اطلاعات اضافه کنید  مشخص است که ذهن ما از همه طرف مورد اصابت اطلاعات غلط بوده است.

البته امروزه هم این وضعیت ادامه دارد که به مراتب بدتر است.

خوب این اطلاعات چه چیز را به من میگیوید :

 • تصمیم داری ثروتمند بشی ، اما این یعنی نمیتونی شادی رو داشته باشی

 • افراد ثروتمند به بچهای خود ظلم میکنند(سریال نرگس)

 • افراد ثروتمند بی روح و بی عاطفه هستند

 • افراد ثروتمند به خانواده خود اهمیتی نمیدهند و فقط به فکر پول هستند

 • افراد ثروتمند خیانت میکنند

 • افراد ثروتمند خودخواه هستند

 حال این سوال اینجاست ممکن است بپرسید چرا افراد باید بخواهند شما باور کنید  پول ، موفقیت ، و شادی بدترین چیزهایی دنیا هستند ؟

زیرا باعث میشود زندگی خودشان از فقر بدور باشد تا بتوانند با کنترل افراد زندگی خودشان را شکل دهند.

اگر ما باور کنیم پدر مادر فقیر انسان های نجیبی هستند ما در مورد شکست و فقر احساس خوبی داریم.اگر یاد گرفتیم افراد ثروتمند ظالم ، اخمق و خلافکار هستند جای تعجب نیست چرا برای پیشرفت و کسب موفقیت حرکت نمیکنیم.

اکثر مردم روزانه وقت خود صرف وارد کردن اطلاعات و شایعات بیهوده از رسانه و منابع دیگر به ذهنشان میکنند .انها در مورد اقتصاد بد صحبت میکنند اما شما که امروز این مقاله را میخوانید مطمعن شوید که فراوانی زندگی خود را خراب نمیکنید.

ایا تا حالا شنیده اید که سرنوشت شما تسخیر شده است ، احتمالا در مورد بدترین فیلمی که تاکنون ساخته شده است شنیده اید (تایتانیک)

به این شکل شما را برنامه ریزی میکند که پول بد است و افراد ثروتمند شرور هستند زیرا برای نجات جان خودشان رشوه میدهند و افراد فقیر معنوی و با ایمان هستند و  جای تعجب نیست چرا این فیلم محبوب ترین فیلم همه شد .

و اما بزرگترین ضربه را از مرد عنکبوتی خوردیم که موفقیتی بزرگ برای کارگردان این فیلم بود.

در اینجا برخی از پیام های پنهانی که در این فیلم وارد ذهن ما شد را میبینیم :

انسان فقیر نجیب است.ما بستگان فقیری داریم مانند پیتر، پیتر یتیم (نه فقط پیتر بلکه بتمن ، سوپر من ، هری پاتر، ) و اینجا با احساسات شما بازی میشود .در بخشی از این فیلم عموی پیتر کلماتی را بیان میکند که محور صحبت هایش این را میگوید :

” ممکن است ما فقیر باشیم اما حداقل با معرفت و درستکار هستیم “

ترجمه برای ناخوداگاه = مردم ثروتمند کلاهبردار هستند

 

بیاد داشته باشید در صحنه ای که پیتر قدرت این را پیدا میکند تا با دختر همسایه خود صحبت کنید به پیتز اهمیت میدهد اما بعد از اینکه پولدار میشود و با ماشین جدید می اید پیتر را فقط به عنوان یک فرد  جهش یافته میبیند.

حال جای تعجب نیست چرا نمیتوانید فراوانی را جذب کنید زیرا شما با تنفر از ثروتمندان رشد میکنید در حالی که میخواهید مثل انها شوید.

گزیده ای از قبول کردن فراوانی از رندی گیج

(Accept Your Abundance!  by Randy Gage)

امیدواریم از این مقاله لذت کافی را برده باشید و اما نگران موضوعات وارد شده نباشید مقالات و محصولات این  سایت به شما کمک میکند  تا مجدد ناخودگاه خود را برنامه ریزی کنید و فروانی که شایسته آن هستید را بدست آورید.

 1. ۰
  Dr_Shahrzad_manouchehri

  سلام من میخواهم همین امروز تابلوی ۳D رو بسازم. من دوست دارم درآینده دکتر بشم ولی خیلی ها بمن گفتن کنکور سخته اما توجهی به اونها ندارم. مطالب شما خلی برا مفید بود یه دنیا ممنون و باعث شد مصمم تر بشم و در کنار تلاشم بدونم هرعملی من جمله کنکور آسونه و فقط باید به آسون و دست یافتنی بودنش باور داشته باشیم تا موفق بشیم… افراد ناموفق کسایی هستن که باور ندارن و از الگوهای غلط ناخودآگاه پیروی میکنن… برای همین اکثرا موفق نمیشن اما من از همین امروز باورم رو بیشتر کردم وخیییییلی ممنونم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذارید 

اضافه به لیست علاقه مندی ها


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

بازیابی رمز عبور

ایجاد حساب کاربری جدید