نکتهای قدرتمند برای جذب پول

نکتهای قدرتمند برای جذب پول
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ 4 نظر ۲۱۰۷ بازدید

این راهنمای ساده و قدرتمند به شما کمک میکند درخواست کنید و با شروع از همین امروز شما را در هماهنگی کامل با انرژی فروانی جهان قرار میدهد.

 

راه های ساده قدرتمند برای ایجاد جریان پول و جذب ان به زندگی

این راهنمای ساده و قدرتمند به شما کمک میکند درخواست کنید و با شروع از همین امروز در هماهنگی کامل با انرژی فروانی جهان قرار بگیرید.

18

پیام های پنهان- گوش دادن روزانه به پیام های پنهان (راهنمایی های ان را رایگان اینجا قرار داده ام) من از شما دعوت میکنم ان را بخوانید زیرا شما میتوانید بیشترین تاکیدات پنهانی را دریافت کنید.

من  از شما دعوت میکنم به خواند این راهنمای رایگان برای تغییر کامل باورهای ناخوداگاه.

شما میتوانید پاسخ پرسشهای خود را اینجا پیدا کنید:

icon-tickموثرترین راه برای فعال کردن قانون جاذبه برای شما چیست؟

icon-tickچطور میتوان فراوانی را بلافاصله جذب کرد؟

چگونه میتوان مانند کسانی که خوش شانس هستند کسانی که دست به هرچیز میزنند طلا میشود شروع به جذب ثروت کرد ؟

icon-tickچگونه افکار منفی خود را حذف کنیم؟چه سیستمی است که ما راه ورود پول را به زندگیمان مسدود کردیم؟

icon-tickچگونه میتوان یک طرز فکر اهنربا برای جذب پول در ناخوداگاه گذاشت؟

readbook

 

استشاق کردن پول: ایا شما میدانید میتوانید فراوانی را استشاق کنید؟

من میخواهم به شما یک روش ساده را اموزش دهم که شما میتوانید هر زمان که میخواهید از ان استفاده کنید و ارتعاشات فراوانی را افزایش بدهید:

 

وقتی که تنفس میکنید، تصور کنید که پول از اسمان در همه جهات در حال افتادن بر روی زمین است ودر تخیل خود احساس کنید که پول روی بدن شما است شما حتی میتوانید ان را لمس کنید تصور کنید که بدن شما با اسکناس های بی پایان محاصره شده است و در حال حفظ جریان ان هستید.

زمانی که شما بازدم انجام میدهید- تصور کنید که تمام افکار سمی بدن خود را و تمام باورهای منفی درمورد پول را را به بیرون روانه میکنید چگونه بدن خود را بعد از پاکسازی افکار منفی احساس میکنید راحت تر و یا سخت تر؟

چطور و چگونه میتوانم این تمرین را انجام دهم؟ در هر جا که شما بخواهید میتوانید!در خانه – در حالی که در خیابان قدم میزنید ،زمانی که در حال دوش گرفتن هستید و به سادگی با هر نفس شما، تصور کنید که وجود فیزیکی شما از تمام جهات با پول پیچیده شده است این تمرین تخیلی سعی می کند شما را به احساسات شادی،اعتماد بنفس ،قدردانی ،احساس امنیت و نشاط بخش متصل کند.

moneyget

۱- بهبود رابطه خود به پول- این تمرین یک فرایند شفا بخش برای پول است و از این قرار است که :

نگه داشتن یک اسکناس- میتواند هر اسکناسی باشد ۱۰۰۰ تومانی یا ۵۰۰۰ تومانی.

ان را در دست نگه دارید و تصور کنید که نوری به سمت شما در حال امدن است.

تصور کن که شخصی که دوست دارید هستید البته ان شخص باید راحت در ذهن شما تجسم شود .

حالا اجازه بدهید نور عشق از بالای سر شما عبور کند و بعد شانه های خود و کمکم در معده شما احساس شود و ان را در تمام سلول های بدن خود تصور کنید و یک حس شادی و سرخوشی یک احساس زیبا از عشق تمام بدن شما را دربر گرفته است و شما از این احساس که در شما ایجاد شده است لذت میبرید.

این نور عشق را در دستان خود و بعد به انگشتان خود حس کنید و سپس شما یک جریان عشق و پول هستید.شما به اسکناس ها عشق میورزید و میگوید متاسفم در مورد تمام احساسات و باورهای منفی که در مورد تو داشتم و از ان طلب بخشش کنید.

شما نه تنها با اینکار پول را به زندگی خود نزدیک تر کردید بلکه هر انرژی را دراین جهان وجود دارد را سزوار عشق میدانید.

سپس این رابگویید:از الان به بعد من شما را دوست دارم!من بسیارخوشحالم که به زندگی من رسیده ای و من باور دارم که شما به زندگی من می ایید چرا که شما واقعا دوست دارید در کنار من باشید من خوشحال هستم و از شما لذت میبرم و در حال ارسال انرژی عشق هستم و شما به زندگی من با فراوانی بیشتر و بیشتر برمیگردید زیرا من شما را بیشتر میخواهم و من میتوانم عشق را بیشتر از کلمات در جهان ارسال کنم.

این یک اقدام فیزیکی است بنابراین اگر شما ان را چندین بار انجام دادید این برای شما عادت خواهد شد.

** با استفاده از این روش شما شروع به دیدن هر چه بیشتر جریان ازاد پول در زندگیتان میکنید. **

۲- قانون دوم: در مورد ایجاد یک مارپیچ حلزونی از ارتعاشات مثبت در هماهنگی کامل با میل خود در ۲۱ ثانیه است با ایجاد یک انرژی مقاوم به دور هدفتان قانون جذب را وادار به عمل میکنید.

چگونه میتوانم یک انرژی مارپیچی ایجاد کنم ؟ تصور کنید شما برنده قرعه کشی شده اید و تمام اعداد کارت قرعه کشی را بررسی میکنید !!شما این را باور نمیکنید –یک احساس شگفت انگیز است!شما احساس میکنید میخواهید فریاد بکشید!خیلی هیجان زده و خوشحال هستید!شما یک حالت از خود بیخود شدن را پیدا میکنید و از خدا سپاسگذاری میکنید – قلب شما از هیجان به تپش افتاده است….

حالا متمرکز شوید روی هدفتان- میتوانید از داشتن کسب کارتان مشتری های بیشتری را جذب کنید و کسب کارتان را گسترش دهید با شروع ایده های جدید،استخدام سرمایه گذار یا هر چیز دیگری…

تمرکز روی ان بمدت ۲۱ ثانبه یا بیشتر: البته بیشتر باشد بهتر است.یک هدف را مشخص کنید و تصور کنید شما به ان رسیده اید چگونه احساس قدردانی میکنید تصور اینکه ان اتفاق افتاده است و در زندگی شما پیدیدار شده ،تصور کنید ان را پدر و مادر خود یا همسرتان به اشتراک گذاشته اید،تصور کنید با یک دست کت شلوار به محل کسب کارتان میروید شمادر حال تجربه کردن یک شادی وصف نشدنی هستید تجسم ان مانند دیدن فیلم است و شما میتوانید خود را خارج از تصورتان ببنید که به هدف خود رسیده اید.

هدف از قانون ۲۱ ثانیه تجربه پشت سر هم احساسات مثبت است که ذهن و بدن خود را پر میکنید.

چگونه بدانم کاری را که میکنم درست است؟ از خودتان این سوال را بپرسید – ایا تمایل دارید یک نفر دیگر در اتاق باشد در حالی که میخواهید این کار را انجام دهید؟اگر جواب شما نه است پس کار شما درست است 🙂

thankyou

 

۳- مراسم قدردانی: این تکنیک بسیار شبیه تکنیک ۲۱ ثانیه است اما این بار شما روی هدفتان تمرکز نمیکنید بلکه شما تمکرتان را روی انچه که در حال حاظر دارید میگذارید (حتی اگر ان چیز کم باشد) مثل – سلامتی – خانواده – سلامتی خانواده خود – پولی که در حال حاظر دارید و یا موفقیت هایی که در گذشته بدست اورده اید.

خدارا شکر برای اینکه شما هستید_شما از توسعه شخصیت خود محافظت میکنید و سپاسگذار باشید برای خلاقیتی که دارید هستید – برای خورشید – برف – اتومبیل شما – خانه ای که دارید – دوستانتان – شادی – و فقط اجازه دهید ان چیز هایی که بابت ان سپاسگذار هستید به ذهنتان وارد شود.البته توصیه من این است برای به حداکثر راساندن ارتعاشات خود این تکنیک را با تکنیک ۲۱ ثانیه همزمان با هم انجام دهید .

savemoney

۴- سرمایه گذاری_ یک باور رایج مردم زمانی که پول به اندازه کافی در حسابشان دارند است.این میتواند هم درست باشد و هم اشتباه و البته به باوری که دارند بستگی دارد.واگر شما این باور را نگه دارید شما موفقیت خود را محدود کردید زیرا برای دستیابی به یک پول زیاد باید زمان زیادی را بگذارید اما اگر این باور را با معامله پول با پول جایگزین کنید چه؟

این راز ثروتمندان نیست که پول را برای داشتن پول بیشتر سرمایه گذاریی کنند وانها زمانشان را نمیفروشند در عوض زمان یکی از مهمترین دارایی های انها محسوب میشود و انها همه ان را خرج نمیکنند.

انها بخشی از پول خود را روی دارایی های خود سرمایه گذاری میکنند که به انها پول بیشتری برساند.

حتی اگر شما به اندازه کافی زمان ندارد من توصیه میکنم ۲۰% از ان را سرمایه گذاری کنید اگر شما یک کسب کار دارید برای تبلیغات سرمایه گذاری کنید _ روی سهام – مشاوران و غیره و یا حتی میتوانید ان را برای بازنشستگی خود سرمایه گذاری کنید.

اکثر مردم پول خود را صرف مسائلی میکنند که اصلا نیازی به ان ندارند تصور کنید که نیمی از این پول درواقع صرف چیز هایی شود که بعد پول بیشتری به شما میرساند.

ایا میدانید که پیام های پنهان برای اصلاح کانال های ذهن شما موثر هستند؟ایا میدانید موفق ترین مردم روی زمین در زندگی روزمره خود از این روش استفاده میکنند اما ان را واقعا با هر کسی درمیان نمیگذارند؟ پیام های پنهان چنان قدرتمند هستند که برای استفاده در پیام های بازرگانی در امریکا ممنوع شده است!

برای دسترسی به بهترین برنامه های موجود به روز و مدرن و برای از بین بردن باورهای محدود کننده برای دسترسی به پول بیشتر و ساختن افکاری که شما را با سرعت هر چه بیشتربه فراوانی میرساند اینجا کلیک کنید!

 

۱-مشخص کردن اهداف

target

۲ -نقطه شروع شما چیست؟

power

۳ -باورهای ناخوداگاه مثبت!

۴-ایا شما دهنده هستید یا گیرنده (یا هردو)؟

give and take

۵ –کمک های کاربردی بگیرید؟

help

 

۶- نکتهای قدرتمند برای جذب پول

 

 1. ۰
  arminsharifi

  منظورم اینه که برای اینکه هدف این مقاله اجرایی بشه ، باید تمام این استشاق پول و قانون یکم الی اخر رو تک تک مثلا در یکساعت انجامم بدیم ؟

  • ۰
   پشتیبان

   خیر میتوانید هر کدام را در زمان معنی که خودتان مشخص میکنید انجام دهید

 2. ۰
  arminsharifi

  تمام این قوانینو بایستی تو یه زمان مشخصی انجام بدیم یا اینکه لازم نیست و فقط یکیشو انتخاب کنیم و انجام بدیم ؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید