۵ دروغی که در مورد پول و ثروت به شما گفته اند؟

۵ دروغی که در مورد پول و ثروت به شما گفته اند؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۷ , تیر , ۱۳۹۸ 2 نظر ۱۰۹۱ بازدید

با توجه به پول و آزادی مالی که در جهان وجود دارد ما با ترمزهای ذهنی خود زندگی می کنیم و به همین دلیل اکثر ما هرگز آزادی مالی که شایسته آن هستیم را به دست نیاورده ایم.

 

آیا شما هم این دروغ ها را شنیده اید؟

وقتی که در حال رشد بوده اید چه چیزهایی در مورد پول و ثروتمندان به شما گفته اند؟

اغلب افراد در خانواده ای بزرگ شده اند که در آن پول یک مسئله مهم بوده است و به نظر می رسد که قبل از اینکه سرماه پول را دریافت کنند این پول از قبل هزینه شده است، به این معنا که پدر و مادر من مجبور بودند تصمیم بگیرند که کدام مورد مهم را اول هزینه کنند و چه کسی باید برای دریافت حقوق ماه بعد صبر کند و این درحالی بوده است که دوستان ما خریدهای خود را کمترین زمان ممکن انجام میداند.

والدین ما چیزهایی که از والدینشان آموختند را به ما منتقل کردند، ایده هایی مانند خوب درس بخوان، کار خوب پیدا کن ، به صورت قسطی خانه و ماشین بخر و هر ماه بدهی خود را پرداخت کن اما مشکل این است که این نوع زندگی در حال حاظر دیگر پاسخگویی نیازهای جامعه مدرن نیست و این اطلاعات فقط تصورات غلط و دیدگاهای محدود اجداد ما در مورد پول و زندگی بوده است.

مشکل این است که این شیوه های نادرست تفکر در مورد پول، که ما به عنوان یک کودک در زمان خود بدون ارزیابی یاد گرفتیم هنوز در ناخودآگاه ماست و امروز بر نحوه تفکر ما در مورد پول تأثیر می گذارد اما به یاد داشته باشید که همه ما اعتقادات و باورهای غلط در مورد پول و ثروت داریم و همه ثروتمندان در بهترین خانواده رشد نکرده اند.

این به این معنی است که با توجه به پول و آزادی مالی که در جهان وجود دارد ما با ترمزهای ذهنی خود زندگی می کنیم و به همین دلیل اکثر ما هرگز آزادی مالی که شایسته آن هستیم را به دست نیاورده ایم.

بنابراین مهم است که از برخی از این داستان های پولی که درکودکی شنیده ایم و با انها برنامه ریزی شده ایم آکاه باشیم و خود را با برنامه های ذهنی جدید و اعتقادات قدرتمند که می توانند زندگی رویایی ما را تحقق بخشد برنامه ریزی کنیم.

 

 

 

 

نگرش کمبود را به یک نگرش فراوانی جایگزین کنید

اولین گام در حل هر گونه مشکل در زندگی شما، به رسمیت شناختن این است که در جهان بینهایت ثروت و پول وجود دارد.

هنگامی که شما متولد شدید، هیچ چیز در مورد پول نمی دانستید اما در مورد آن فکر کنید … اولین معلمهای شما، مربیان و پدر و مادر شما بودند.آنها به شما آموختند که چگونه صحبت کنید، چگونه راه بروید، و در نهایت آنها به شما غلط و درست را آموختند.

 

 

قبل از اینکه حتی یاد بگیرید که چگونه دوچرخه سواری کنید، پدر و مادرتان به شما مباحث مالی را آموختند ، این با چیزهایی که شنیده اید، چیزهایی که دیده اید و تجربه کرده اید رخ داده است. متأسفانه، بسیاری از والدین ما بلافاصله پول را با کمبود ارتباط می دهند و چیزهایی شبیه به این می گویند مانند « پول برگ درخت نیست ، پول زیر پای فیل است »

 

آیا عجیب نیست که کسانی که شما را دوست دارند، کسانی هستند که سیستم اعتقادی محدودی را در ذهن شما ایجاد می کنند؟ مطمئنا آنها بهترین را برای شما می خواهند زیرا والدین شما این کار را به صورت عمدی انجام نداده اند و انها قصد اینکه محدودیت در ذهن شما ایجاد کنند را نداشتند بلکه انها فقط انچه خود آموخته وتجربه کرده بودند را به شما یاد دادند.

بنابراین اجازه دهید به دروغ های که در مورد پول زمانی که بزرگ شده اید را بررسی کنیم:

 

 

۱: پول برگ درخت نیست

این جمله از تفکر کمبود نشات می گیرد.

زیرا وقتی شما از دید کمبود فکر می کنید عمل شما بر اساس کمبود خواهد بود و چیزی که دریافت خواهید کرد کم است و این مایه تاسف است چرا که در جهان به اندازه کافی برای همه فراوانی وجود دارد.

 

این بدان معنی است که وقتی شما به مقاصد مالی خود برسید زمان آزاد بیشتری در اختیار دارید اما مشکل این است که اکثر ما با نحوه برخورد با پول آموزش نداده ایم.مطمئنا این مساله حساس نیست … زیرا ما زمان زیادی را صرف یادگیری در مورد چگونگی انجام کار می کنیم اما بسیاری از ما زمانی را برای یادگیری در مورد نحوه مدریت و کسب پول نمی کنیم با این حال، پول دلیل اصلی است که ما به سر کار می رویم.

 

 

 

 

۲: پول نمی تواند شادی را بخرد

این تا حدی درست است…

پول در زندگی موضوع حیاتی و مهم است بنابراین مهم نیست در مناطقی مثل شادی و روابط نمی توانند به شما کمک کنند اما اگر درست فکر کنیم متوجه خواهیم شد اگر به اندازه کافی پول داشته باشیم می توانیم شادی و تعطیلات زیادی را داشته باشیم.به سادگی داشتن پول بیشتری در حساب بانکی شما ممکن است شما را خوشحال کند با این حال، با پول هر گونه مشکلی را می توان حل کرد و این توسط مطالعات زیادی تایید شده است که نشان می دهد که به طور کلی افراد ثروتمند خوشحال تر هستند.

 

پول دروازه های جدید بیشتری برای تجربه های متفاوت در زندگی به شما می دهد و به شما اجازه می دهد تا به سرعت و به آسانی مشکلات بیشتری را حل کنید.

پول می تواند به شما آزادی بدهد.

پول می تواند به شما امنیت دهد و استرس را کاهش دهد و به شما اجازه می دهد روی مواردی که می خواهید تمرکز بیشتری بگذارید.

 

 

 

 

۳: پول ریشه همه بدی هاست

پول – ذاتا خوب یا بد نیست

 همانطور که می بینیم، پول فقط یک ابزار است.

این می تواند برای مسائل خوب و رفع مشکلات استفاده شود. مشکلات زیادی وجود دارد، از قحطی تا فقدان آب آشامیدنی و بیماری، که می تواند با پول درمان شود.

 

 

۴: افراد ثروتمند کلاهبرداران و دزدان هستند

این تفکر معمولا توسط کسانی که فقیر هستند بیان می شود و به عنوان راهی برای توجیه این که چرا نتوانسته اند موفق شوند گفته می شود.

از این اعتقاد اشتباه می آید که ” اگر من نتوانسته ام ثروتمند باشم، بنابراین کسانی ثروتمند هستند دروغگو و دزد هستند “

زیرا با این حرف باعث می شود آنها در مورد عدم موفقیت خودشان احساس خوبی داشته باشند.

من متوجه شده ام که بیشتر افراد ثروتمند از طریق سرمایه گذاری های معقول در بورس یا املاک و مستغلات موفق شده اند.

در حقیقت، کسانی که بیشترین ارزش را به اشتراک میگذارند بیشترین ارزش را به خود اختصاص میدهند و قادر به کسب ثروت بیشتر و حفظ آن درازمدت هستند.

 

 

 

۵: صرفه جویی، صرفه جویی ، صرفه جویی کنید

اغلب افراد با کار سخت والدین آموزش اده می شوند که “به صرفه جویی، صرفه جویی ، صرفه جویی ” کنید.

فرض کنیم که این کلید موفقیت باشد اما صرفه جویی عمال موفقیت نیست شما نمیتوانید به اندازه کافی هم ذخیره کنید و هم به اندازه کافی به جلو بروید یا پیشرفت کنید.

اگر میخواهید پیش بروید یا پیشرفت کنید ، تفکر شما باید روی “سرمایه گذاری، سرمایه گذاری، سرمایه گذاری” باشد.

به این ترتیب هنگامی که شما بازنشسته شدید ثروت زیادی خواهید داشت که این ثروت پول دستمزد شما نبوده است بلکه رشد سرمایه گذاری های مالی آزاد شما بوده است.

 

 

در نهایت…

اگر هر کدام از این دروغ ها را شنیده اید، از شما می خواهیم که آن ها را با افرادی که این جملات را به شما گفته اند مطرح کنید.

کسانی که این جملات را به شما آموختند چقدر ثروتمند هستند؟ این باورها چگونه به آنها کمک کرده است؟


ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید…

 

 1. ۰
  Stive

  سلام یک پیشنهاد لطفا یک بخش به عنوان کتاب های پیشنهادی داشته باشید چون واقعا نباید به هر منبعی اطمینان کرد

 2. ۰
  stive

  سلام با آرزوی موفقیت ممنون از تمام مطالب عالیتون
  لطفا درباره “هواونوپونوپو” و روش های دپاکسازی ضمیر ناخوداگاه مطلب بزارید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید